Auuuuu, pa ovo je nevjerovatno i strašno...
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#66127 Re: Zeničani
Pa jeste malo suhveli sto doFu zadnjih mjeseci 'nije siguran' za kandidaturu
mada sam ja mislio da ce gurati Amru Mehmedic...
Samo me zanima kako bi nam Aidu predstavili; mlada, pametna, sposobna, nauka u bolnici, vijece, incijative, privatan biznis, zensko, sportista...sve kompetencije ima...da nam ga sukne
Samo me zanima kako bi nam Aidu predstavili; mlada, pametna, sposobna, nauka u bolnici, vijece, incijative, privatan biznis, zensko, sportista...sve kompetencije ima...da nam ga sukne
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38008
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#66128 Re: Zeničani
Pa tamo rade radnici Albe a valjda strajkuju, i ja čekam račun nikad ga pa da sve odjednom, probajte u ViK-u oni imaju naplatnu u Radakovu,prije nije bilo guzve sad je moguce kako druga naplatna ne rade.cenecimoveocino wrote: ↑25/04/2024 13:47 Sta se desava sa zajednickim naplatnim mjestima?
Jutros nisaM mogao platiiti ni na stadionu niti na mjestu pored kocevskog mosta.
Istaknuto "SALTER NE RADI"
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83495
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#66129 Re: Zeničani
A zar Zulovic nije bio na listi SDA prethodne izbore?N.N. wrote: ↑25/04/2024 15:04 Pa jeste malo suhveli sto doFu zadnjih mjeseci 'nije siguran' za kandidaturumada sam ja mislio da ce gurati Amru Mehmedic...
Samo me zanima kako bi nam Aidu predstavili; mlada, pametna, sposobna, nauka u bolnici, vijece, incijative, privatan biznis, zensko, sportista...sve kompetencije ima...da nam ga sukne![]()
Izabere ga kao direktora prethodna KF vecina
SDA ga ne dira
Sad veze sa KF isplivavaju
Yebo lud zbunjenog
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#66130 Re: Zeničani
Prelistajte malo, opet ce nas u 'zone' rasporedjivati
https://zenica.ba/javne-rasprave/javna- ... ovrsinama/
https://zenica.ba/javne-rasprave/javna- ... ovrsinama/
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#66131 Re: Zeničani
Njega brane sad i SDA i KF profili. Aidu niko ne spominje._BataZiv_0809 wrote: ↑25/04/2024 15:33
A zar Zulovic nije bio na listi SDA prethodne izbore?
Izabere ga kao direktora prethodna KF vecina
SDA ga ne dira
Sad veze sa KF isplivavaju
Yebo lud zbunjenog
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83495
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#66132 Re: Zeničani
Ovdje se ne zna vise ciji je u cijoj majke miCasual's wrote: ↑25/04/2024 15:37Njega brane sad i SDA i KF profili. Aidu niko ne spominje._BataZiv_0809 wrote: ↑25/04/2024 15:33
A zar Zulovic nije bio na listi SDA prethodne izbore?
Izabere ga kao direktora prethodna KF vecina
SDA ga ne dira
Sad veze sa KF isplivavaju
Yebo lud zbunjenog![]()
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#66133 Re: Zeničani
Tarik je haman u rodbinskoj vezi sa Titom, kako sam procitao negdje...
Pa jbga, kada dobijes ponudu koju ne mozes odbiti, onda ga i ne diras sa pozicije
Pa jbga, kada dobijes ponudu koju ne mozes odbiti, onda ga i ne diras sa pozicije
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83495
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#66134 Re: Zeničani
Aristotel i Griselda
Ma puno je ljudi bilo preofirno po instagramima realno
Do jucer gume na gacama nisu imali
Sad odjednom Dubajiji Rols Rojsovi, Luj Viton, de ba od cega lave
Pogotovu raja od 20 i kusur godina koji te pare mogu imat samo ako su naslijedili
Ili ako su neki tech genijalci koji Facebooku ili Googleu prodaju neki kod, ali takvi zive u Americi
Ma puno je ljudi bilo preofirno po instagramima realno
Do jucer gume na gacama nisu imali
Sad odjednom Dubajiji Rols Rojsovi, Luj Viton, de ba od cega lave
Pogotovu raja od 20 i kusur godina koji te pare mogu imat samo ako su naslijedili
Ili ako su neki tech genijalci koji Facebooku ili Googleu prodaju neki kod, ali takvi zive u Americi
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#66135 Re: Zeničani
Ili dilaju ili "peru keš"_BataZiv_0809 wrote: ↑25/04/2024 15:42 Aristotel i Griselda![]()
Ma puno je ljudi bilo preofirno po instagramima realno
Do jucer gume na gacama nisu imali
Sad odjednom Dubajiji Rols Rojsovi, Luj Viton, de ba od cega lave
Pogotovu raja od 20 i kusur godina koji te pare mogu imat samo ako su naslijedili
Ili ako su neki tech genijalci koji Facebooku ili Googleu prodaju neki kod, ali takvi zive u Americi
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#66136 Re: Zeničani
..ili prodaju kladionicarske dojave. 
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#66137 Re: Zeničani
I znaš šta je još fascinantno? Taj nivo bahatosti da znaš da svi znaju da nisi za gaće imao, a opet se preko noći, javno, na svim društvenim mrežama kurčiš imovinom, putovanjima, glumiš nekog influensera mudrim izrekama i savjetima.
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
- Sanjarko
- Posts: 28449
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#66139 Re: Zeničani
Jedini narko boss, Afro-Amerikanac nije to radio, i djevojka ili žena ga nagovori da bundu kupi i obuče na nekom boks meču, i tako ga primjete i spengaju poslije.kuglanje_ze wrote: ↑25/04/2024 15:46 I znaš šta je još fascinantno? Taj nivo bahatosti da znaš da svi znaju da nisi za gaće imao, a opet se preko noći, javno, na svim društvenim mrežama kurčiš imovinom, putovanjima, glumiš nekog influensera mudrim izrekama i savjetima.
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
Bio najveći narko boss u tom vremenu u Americi, ne sjećam se imena itd.
Denzel Washington ga odglumio u nekom filmu.
Nije loš film.
- cenecimoveocino
- Posts: 2546
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#66140 Re: Zeničani
Jbt ovajj se grad polako raspadaBobi wrote: ↑25/04/2024 15:26Pa tamo rade radnici Albe a valjda strajkuju, i ja čekam račun nikad ga pa da sve odjednom, probajte u ViK-u oni imaju naplatnu u Radakovu,prije nije bilo guzve sad je moguce kako druga naplatna ne rade.cenecimoveocino wrote: ↑25/04/2024 13:47 Sta se desava sa zajednickim naplatnim mjestima?
Jutros nisaM mogao platiiti ni na stadionu niti na mjestu pored kocevskog mosta.
Istaknuto "SALTER NE RADI"
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#66141 Re: Zeničani
Frank Lucas. Nije on pao zbog bunde. On je generalno pao zbog ekstravagantong nacina zivota i veoma upadljivog trosenja novca. Nije on bio ni blizu pazljiv koliko se prikazuje u odlicnom filmu Americki Gangster.Sanjarko wrote: ↑25/04/2024 16:05Jedini narko boss, Afro-Amerikanac nije to radio, i djevojka ili žena ga nagovori da bundu kupi i obuče na nekom boks meču, i tako ga primjete i spengaju poslije.kuglanje_ze wrote: ↑25/04/2024 15:46 I znaš šta je još fascinantno? Taj nivo bahatosti da znaš da svi znaju da nisi za gaće imao, a opet se preko noći, javno, na svim društvenim mrežama kurčiš imovinom, putovanjima, glumiš nekog influensera mudrim izrekama i savjetima.
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
Bio najveći narko boss u tom vremenu u Americi, ne sjećam se imena itd.
Denzel Washington ga odglumio u nekom filmu.
Nije loš film.
- Sanjarko
- Posts: 28449
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#66142 Re: Zeničani
Ja_Ja wrote: ↑25/04/2024 16:43Frank Lucas. Nije on pao zbog bunde. On je generalno pao zbog ekstravagantong nacina zivota i veoma upadljivog trosenja novca. Nije on bio ni blizu pazljiv koliko se prikazuje u odlicnom filmu Americki Gangster.Sanjarko wrote: ↑25/04/2024 16:05Jedini narko boss, Afro-Amerikanac nije to radio, i djevojka ili žena ga nagovori da bundu kupi i obuče na nekom boks meču, i tako ga primjete i spengaju poslije.kuglanje_ze wrote: ↑25/04/2024 15:46 I znaš šta je još fascinantno? Taj nivo bahatosti da znaš da svi znaju da nisi za gaće imao, a opet se preko noći, javno, na svim društvenim mrežama kurčiš imovinom, putovanjima, glumiš nekog influensera mudrim izrekama i savjetima.
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
Bio najveći narko boss u tom vremenu u Americi, ne sjećam se imena itd.
Denzel Washington ga odglumio u nekom filmu.
Nije loš film.
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#66143 Re: Zeničani
Šta ostaje sad raditi u Mittalu, kad se koksara ugasi...?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83495
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#66144 Re: Zeničani
Mora bijeda svima pokazat da vise nije bijeda.kuglanje_ze wrote: ↑25/04/2024 15:46 I znaš šta je još fascinantno? Taj nivo bahatosti da znaš da svi znaju da nisi za gaće imao, a opet se preko noći, javno, na svim društvenim mrežama kurčiš imovinom, putovanjima, glumiš nekog influensera mudrim izrekama i savjetima.
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
Umjerenost dolazi tek sa trecom generacijom bogatstva.
To su prirodni zakoni.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38008
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
- Athlon64
- Posts: 2978
- Joined: 24/11/2022 17:51
#66147 Re: Zeničani
To je tačno, jer ta generacija nije osjetila život u bijedi._BataZiv_0809 wrote: ↑25/04/2024 18:04Mora bijeda svima pokazat da vise nije bijeda.kuglanje_ze wrote: ↑25/04/2024 15:46 I znaš šta je još fascinantno? Taj nivo bahatosti da znaš da svi znaju da nisi za gaće imao, a opet se preko noći, javno, na svim društvenim mrežama kurčiš imovinom, putovanjima, glumiš nekog influensera mudrim izrekama i savjetima.
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
Umjerenost dolazi tek sa trecom generacijom bogatstva.
To su prirodni zakoni.
Baš sam vidio neki američki video kao:
- Prva generacija je prošla patnju
- Druga generacija nije prošla patnju, ali je svjedočila toj patnji
- Treća generacija nije ni prošla ni vidjela patnju
(struggle)
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#66148 Re: Zeničani
Treća generacija rasturi ono što prve dvije stvoreAthlon64 wrote: ↑25/04/2024 18:07To je tačno, jer ta generacija nije osjetila život u bijedi._BataZiv_0809 wrote: ↑25/04/2024 18:04Mora bijeda svima pokazat da vise nije bijeda.kuglanje_ze wrote: ↑25/04/2024 15:46 I znaš šta je još fascinantno? Taj nivo bahatosti da znaš da svi znaju da nisi za gaće imao, a opet se preko noći, javno, na svim društvenim mrežama kurčiš imovinom, putovanjima, glumiš nekog influensera mudrim izrekama i savjetima.
Pa bolan, ušuti se, ne moraju svi znati...
Umjerenost dolazi tek sa trecom generacijom bogatstva.
To su prirodni zakoni.
Baš sam vidio neki američki video kao:
- Prva generacija je prošla patnju
- Druga generacija nije prošla patnju, ali je svjedočila toj patnji
- Treća generacija nije ni prošla ni vidjela patnju
(struggle)
Samo ovo nije baš primjenjivo na prljavi novac.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38008
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#66149 Re: Zeničani
Ne sjecas se napitka, gazirani neki sok cudnog ukusa ko danas ova energetska pića
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#66150 Re: Zeničani
Ma ne sječam, ovo smo ja i kolega išli nekad u restoran dok nam je firma bila u industrijskoj zoni, gdje sad UnionKomerc 
