Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#66026 Re: Zeničani

Post by ZoomZoomKiwi »

ShnjaZZZ wrote: 23/04/2024 11:33 Evo ovaj Tarik direktor, žena doktorica...malo je 10 hiljada maraka u kuću mjesečno pa se još i u narkokartel ubacili. I onda se ovdje na forumu mahom ismijava raja koja odlazi vani.
:bih:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#66027 Re: Zeničani

Post by Casual's »

https://www.072info.com/saznaje-072info ... obdanista/

Treba se naoruzati, ovo ce sve gore i gore biti u ovom mrtvom gradu :mrgreen:
saraxy
Posts: 141
Joined: 08/01/2017 21:00

#66028 Re: Zeničani

Post by saraxy »

ZoomZoomKiwi wrote: 23/04/2024 11:29
saraxy wrote: 23/04/2024 11:28 Zna li neko je li radi AFit danas ili je zatvoren!
...danas mi je termin, pa da ne idem džaba ako je zatvoren. Zna li se šta 😁
Ne znam ko će te trenirati :mrgreen:
Mene niko ne trenira, ja sama treniram 10 godina.
...jasna sam biila u pitanju.🤷‍♀️🤦‍♀️
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1710
Joined: 29/11/2022 19:46

#66029 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

saraxy wrote: 23/04/2024 11:57
ZoomZoomKiwi wrote: 23/04/2024 11:29
saraxy wrote: 23/04/2024 11:28 Zna li neko je li radi AFit danas ili je zatvoren!
...danas mi je termin, pa da ne idem džaba ako je zatvoren. Zna li se šta 😁
Ne znam ko će te trenirati :mrgreen:
Mene niko ne trenira, ja sama treniram 10 godina.
...jasna sam biila u pitanju.🤷‍♀️🤦‍♀️
Evo ja baš idem na trening, mogli smo zajedno :)
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1710
Joined: 29/11/2022 19:46

#66030 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

Nisam ni sanjao da ću se preobrazit u respu
saraxy
Posts: 141
Joined: 08/01/2017 21:00

#66031 Re: Zeničani

Post by saraxy »

ShnjaZZZ wrote: 23/04/2024 11:58
saraxy wrote: 23/04/2024 11:57
ZoomZoomKiwi wrote: 23/04/2024 11:29

Ne znam ko će te trenirati :mrgreen:
Mene niko ne trenira, ja sama treniram 10 godina.
...jasna sam biila u pitanju.🤷‍♀️🤦‍♀️
Evo ja baš idem na trening, mogli smo zajedno :)
Neću ja još, pijem kafu ☕️
Vidimo se za jedan sat ako radi 😁
User avatar
Sanjarko
Posts: 28426
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#66032 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

phillie wrote: 23/04/2024 00:20 Svaki covjek u BiH je direktno ili indirektno nekako upetljan sa politikom. Jbt, pa kad dobiju kaznu za prolazak kroz crveno, ili za brzu voznju, kod nas misle da je to neko protiv njih "politicki"...Ma hapsi sve redom, pa makar samo djeca u porodilistu ostala.

Sute doktori, sute nastavnici i profesori, sute svi jer je iz njihovog esnafa...valjda misle da time stite esnaf od "vanjskog neprijatelja" a ne vide ili ne zele da vide kukolj u svojim redovima. I zato nam je, izmedju ostalog, ovako kako je.
Nisam ja i moji i bili smo van sistema godinama, a sad imamo najniža primanja.

A pokrali su nas pravo u privatizaciji, ojadili kamatama na dug za režije i što šta još.
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1710
Joined: 29/11/2022 19:46

#66033 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

saraxy wrote: 23/04/2024 12:09
ShnjaZZZ wrote: 23/04/2024 11:58
saraxy wrote: 23/04/2024 11:57

Mene niko ne trenira, ja sama treniram 10 godina.
...jasna sam biila u pitanju.🤷‍♀️🤦‍♀️
Evo ja baš idem na trening, mogli smo zajedno :)
Neću ja još, pijem kafu ☕️
Vidimo se za jedan sat ako radi 😁
Mogu i ja kafe pit :evil:
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66034 Re: Zeničani

Post by anex »

ShnjaZZZ wrote: 23/04/2024 13:19
saraxy wrote: 23/04/2024 12:09
ShnjaZZZ wrote: 23/04/2024 11:58
Evo ja baš idem na trening, mogli smo zajedno :)
Neću ja još, pijem kafu ☕️
Vidimo se za jedan sat ako radi 😁
Mogu i ja kafe pit :evil:
Gdje ću svratit po tebe?
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1710
Joined: 29/11/2022 19:46

#66035 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

https://www.072info.com/saznaje-072info ... obdanista/

Lik je izgleda uhapšen prilikom izvršenja djela kako sam čuo. :cry:
saraxy
Posts: 141
Joined: 08/01/2017 21:00

#66036 Re: Zeničani

Post by saraxy »

@ShnjaZZZ Haj, ne za**avaj 😁
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66037 Re: Zeničani

Post by anex »

Od danas smo kasaba opet. :thumbup: :metla:
rikta123
Posts: 520
Joined: 13/03/2023 08:46

#66038 Re: Zeničani

Post by rikta123 »

Sta je reci robovi, koga ce doFu angazovati za komunalce? ode Albica laganini sto bi rekao real madrid :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#66039 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Ma politika..cekaju se izbori opstinski pa ce se povisit cijena. Problem je sad u minusu trebaju smislit kako to da do jeseni prevladaju :D . Bice neka inekcija ja se nadam.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#66040 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Ma jok, krolj hoce novo poduzece. Najavljivao je "Higijenski servis Zenica".
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66041 Re: Zeničani

Post by anex »

rikta123 wrote: 24/04/2024 09:14 Sta je reci robovi, koga ce doFu angazovati za komunalce? ode Albica laganini sto bi rekao real madrid :D
Evo i ovog, vasrsno...
User avatar
gentoo
Posts: 4592
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#66042 Re: Zeničani

Post by gentoo »

anex wrote: 24/04/2024 09:02 Od danas smo kasaba opet. :thumbup: :metla:
Ma rade uredno, voze smece, usisavaju, kose..

Mislim da je ovo bilo samo "upozorenje" a novinari naravno uvijek naginju ka odredjenoj vodi :mrgreen:
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66043 Re: Zeničani

Post by anex »

Jučer su radili. Vidio sam.
Danas evo kao štrajk odnosno prepisali neposluh od nas u RMU.
User avatar
gentoo
Posts: 4592
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#66044 Re: Zeničani

Post by gentoo »

anex wrote: 24/04/2024 09:56 Jučer su radili. Vidio sam.
Danas evo kao štrajk odnosno prepisali neposluh od nas u RMU.
Kod mene u ulici uredno istesli kante prije 30 min. Takodje vidio sam ono auto sa cetkama i usisivacem da se voza.. Mislim da su oni svi napravili krug i onda otisli za poslom
rikta123
Posts: 520
Joined: 13/03/2023 08:46

#66045 Re: Zeničani

Post by rikta123 »

gentoo wrote: 24/04/2024 09:58
anex wrote: 24/04/2024 09:56 Jučer su radili. Vidio sam.
Danas evo kao štrajk odnosno prepisali neposluh od nas u RMU.
Kod mene u ulici uredno istesli kante prije 30 min. Takodje vidio sam ono auto sa cetkama i usisivacem da se voza.. Mislim da su oni svi napravili krug i onda otisli za poslom
Nemoj mislit
User avatar
gentoo
Posts: 4592
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#66046 Re: Zeničani

Post by gentoo »

rikta123 wrote: 24/04/2024 10:18 Nemoj mislit
Jok eto tebi cu vjerovati a ne svojim ocima :roll:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#66047 Re: Zeničani

Post by ZoomZoomKiwi »

Kontejnere etažnih vlasnika kao i kante u privatnim kućama moraju nastaviti raditi jer su to individualni ugovori sa vlasnicima nekretnina.

Gradske javne kante kao i košenje, pranje ulica i ostalo održavanje, e to ne moraju, to je predmet ugovora s gradom.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66048 Re: Zeničani

Post by anex »

Ode i koksara sutra... :bih:
User avatar
gentoo
Posts: 4592
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#66049 Re: Zeničani

Post by gentoo »

ZoomZoomKiwi wrote: 24/04/2024 10:25 Kontejnere etažnih vlasnika kao i kante u privatnim kućama moraju nastaviti raditi jer su to individualni ugovori sa vlasnicima nekretnina.

Gradske javne kante kao i košenje, pranje ulica i ostalo održavanje, e to ne moraju, to je predmet ugovora s gradom.
Pa to je svakako totalno drugacija info od "grad od danas zatrpan smecem" ili kako je vec to predstavljeno. Tih "gradskih" kanti i onako nema.. od drvenog do jalijskog mosta imaju 3 na banderama. Na kamberovica takodje nesto slicno :lol:
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1710
Joined: 29/11/2022 19:46

#66050 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

Ovaj grad neće preživjeti još 4 godine Fuada Kasumovića, a jedini protukandidat mu je SDA.
Post Reply