Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#66002 Re: Zeničani
Preposteni Tarik

Oko Fude sve postenjacine
Oko Fude sve postenjacine
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#66003 Re: Zeničani
Znaci nista od najavljene pomoći uposlenicima KBZE ako ga ne puste uskoro 
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#66004 Re: Zeničani
Jesmo li dotakli dno ili može još?
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#66005 Re: Zeničani
Svaki dan u svakom pogledu...sve više i više napredujemo...
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#66010 Re: Zeničani
"Crno nam se piše, propasti nećemo" - Džemal Bijedić
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#66013 Re: Zeničani
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#66014 Re: Zeničani
Zamisli dodjes na operacioni sto i ugledas da te ona operise, hahahahahaha 




Ali bitno je da se Benge vozaju, jedna, pa druga, kesina, laganini, znaci laganoooo...
Ali bitno je da se Benge vozaju, jedna, pa druga, kesina, laganini, znaci laganoooo...
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#66015 Re: Zeničani
Mirni budite
Cim je Dejton potpisan, trebalo je ici odavLe.
Cim je Dejton potpisan, trebalo je ici odavLe.
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#66017 Re: Zeničani
Lik ima 22 godine, voza neki BMW terenac, mami kupio ML. Jedva srednju završio, mama se fali kako je uspješan.clio_dci120 wrote: ↑22/04/2024 20:38 Zamisli dodjes na operacioni sto i ugledas da te ona operise, hahahahahaha
Ali bitno je da se Benge vozaju, jedna, pa druga, kesina, laganini, znaci laganoooo...![]()
Čime se bavi gospođo?
Ma uvozi neku robu, super mu ide.
-
DebelinJoe
- Posts: 4235
- Joined: 03/03/2021 20:06
#66018 Re: Zeničani
I kažete Sarajlije ne doseljavaju u Zenicu...
https://www.klix.ba/vijesti/bih/odredje ... /240422188

https://www.klix.ba/vijesti/bih/odredje ... /240422188
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#66019 Re: Zeničani
Na fb vec ide podrska doktoru, kao politicko pakovanje...
Joj, sto bi se reklo neka Putin rokne jednu na Zenicu.
A vamo nastavnicka fizickog, pazi, voditelj naucno istrazivackog odjela na KBZ koji doktorima drzi predavanja i edukacije
I takvi te doktori operisu, zato i jest raspad sistema, izljeci se ko ide u Beograd i Zagreb, a ovamo odmah upalti sebi termin djenaze.
Meni su gori ostali doktori koji sute, neki sto se normalno boje osvete od atrane mediokriteta koji pomisle da su svemoguci, a drugi opet zarad nekih svojih interesa. Kako god, velika mrlja na KBZ.
Joj, sto bi se reklo neka Putin rokne jednu na Zenicu.
A vamo nastavnicka fizickog, pazi, voditelj naucno istrazivackog odjela na KBZ koji doktorima drzi predavanja i edukacije
Meni su gori ostali doktori koji sute, neki sto se normalno boje osvete od atrane mediokriteta koji pomisle da su svemoguci, a drugi opet zarad nekih svojih interesa. Kako god, velika mrlja na KBZ.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#66020 Re: Zeničani
Svaki covjek u BiH je direktno ili indirektno nekako upetljan sa politikom. Jbt, pa kad dobiju kaznu za prolazak kroz crveno, ili za brzu voznju, kod nas misle da je to neko protiv njih "politicki"...Ma hapsi sve redom, pa makar samo djeca u porodilistu ostala.
Sute doktori, sute nastavnici i profesori, sute svi jer je iz njihovog esnafa...valjda misle da time stite esnaf od "vanjskog neprijatelja" a ne vide ili ne zele da vide kukolj u svojim redovima. I zato nam je, izmedju ostalog, ovako kako je.
Sute doktori, sute nastavnici i profesori, sute svi jer je iz njihovog esnafa...valjda misle da time stite esnaf od "vanjskog neprijatelja" a ne vide ili ne zele da vide kukolj u svojim redovima. I zato nam je, izmedju ostalog, ovako kako je.
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#66021 Re: Zeničani
Svakom je fino i lijepo na domacem terenu-Chesterfield- wrote: ↑21/04/2024 10:41Navodno ne valjaju ljudi u Zenici. Puno seljaka i pokrivenih žena a malo FGR.
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#66022 Re: Zeničani
Naucis puteve droge kroz istrazivanje aplikacija za koje mislis da su sigurne (naucno istrazivanje). Jbg
-
saraxy
- Posts: 141
- Joined: 08/01/2017 21:00
#66023 Re: Zeničani
Zna li neko je li radi AFit danas ili je zatvoren!
...danas mi je termin, pa da ne idem džaba ako je zatvoren. Zna li se šta
...danas mi je termin, pa da ne idem džaba ako je zatvoren. Zna li se šta
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- ShnjaZZZ
- Posts: 1710
- Joined: 29/11/2022 19:46
#66025 Re: Zeničani
Evo ovaj Tarik direktor, žena doktorica...malo je 10 hiljada maraka u kuću mjesečno pa se još i u narkokartel ubacili. I onda se ovdje na forumu mahom ismijava raja koja odlazi vani.
