Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#66002 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Preposteni Tarik :lol: :thumbup:
Oko Fude sve postenjacine
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#66003 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Znaci nista od najavljene pomoći uposlenicima KBZE ako ga ne puste uskoro :D
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#66004 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Jesmo li dotakli dno ili može još?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66005 Re: Zeničani

Post by anex »

Svaki dan u svakom pogledu...sve više i više napredujemo...
User avatar
Athlon64
Posts: 2978
Joined: 24/11/2022 17:51

#66006 Re: Zeničani

Post by Athlon64 »

Šta je ovaj počinio?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66007 Re: Zeničani

Post by anex »

Athlon64 wrote: 22/04/2024 18:49 Šta je ovaj počinio?
Uzeo pare, od ove prve, za posao :lol:
User avatar
Athlon64
Posts: 2978
Joined: 24/11/2022 17:51

#66008 Re: Zeničani

Post by Athlon64 »

anex wrote: 22/04/2024 18:50
Athlon64 wrote: 22/04/2024 18:49 Šta je ovaj počinio?
Uzeo pare, od ove prve, za posao :lol:
Televisa presenta, hajd nije ni prvi ni zadnji sigurno.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83435
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#66009 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

anex wrote: 22/04/2024 18:50
Athlon64 wrote: 22/04/2024 18:49 Šta je ovaj počinio?
Uzeo pare, od ove prve, za posao :lol:
:lol:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#66010 Re: Zeničani

Post by phillie »

kuglanje_ze wrote: 22/04/2024 18:27 Jesmo li dotakli dno ili može još?
"Crno nam se piše, propasti nećemo" - Džemal Bijedić
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#66011 Re: Zeničani

Post by Casual's »

anex wrote: 22/04/2024 18:50
Athlon64 wrote: 22/04/2024 18:49 Šta je ovaj počinio?
Uzeo pare, od ove prve, za posao :lol:
A Titine pare ? :lol:
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66012 Re: Zeničani

Post by anex »

Casual's wrote: 22/04/2024 19:17
anex wrote: 22/04/2024 18:50
Athlon64 wrote: 22/04/2024 18:49 Šta je ovaj počinio?
Uzeo pare, od ove prve, za posao :lol:
A Titine pare ? :lol:
Pa Titine pare dala Tariku...jbg :lol:
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#66013 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

phillie wrote: 22/04/2024 19:09
kuglanje_ze wrote: 22/04/2024 18:27 Jesmo li dotakli dno ili može još?
"Crno nam se piše, propasti nećemo" - Džemal Bijedić
Rukovodioc Naučnoistraživačkog rada u KBZ
Mene stid... Koliko znam ona je DIF-ovka, kakav naučnoistraživački rad?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#66014 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Zamisli dodjes na operacioni sto i ugledas da te ona operise, hahahahahaha 😁😁😁😁😁
Ali bitno je da se Benge vozaju, jedna, pa druga, kesina, laganini, znaci laganoooo...😅
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#66015 Re: Zeničani

Post by phillie »

Mirni budite :roll: :roll:

Cim je Dejton potpisan, trebalo je ici odavLe.
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#66016 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

phillie wrote: 22/04/2024 21:22 Mirni budite :roll: :roll:

Cim je Dejton potpisan, trebalo je ici odavLe.
Prije. Kad je Tita noga zabolila, tad se trebalo pokupiti.
Realno je trebalo otići 1989.godine i zaboraviti da se ovdje ikad bilo.
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#66017 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

clio_dci120 wrote: 22/04/2024 20:38 Zamisli dodjes na operacioni sto i ugledas da te ona operise, hahahahahaha 😁😁😁😁😁
Ali bitno je da se Benge vozaju, jedna, pa druga, kesina, laganini, znaci laganoooo...😅
Lik ima 22 godine, voza neki BMW terenac, mami kupio ML. Jedva srednju završio, mama se fali kako je uspješan.
Čime se bavi gospođo?
Ma uvozi neku robu, super mu ide.
🤬
DebelinJoe
Posts: 4235
Joined: 03/03/2021 20:06

#66018 Re: Zeničani

Post by DebelinJoe »

I kažete Sarajlije ne doseljavaju u Zenicu...

https://www.klix.ba/vijesti/bih/odredje ... /240422188


:-D :-D :-D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#66019 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Na fb vec ide podrska doktoru, kao politicko pakovanje...
Joj, sto bi se reklo neka Putin rokne jednu na Zenicu.

A vamo nastavnicka fizickog, pazi, voditelj naucno istrazivackog odjela na KBZ koji doktorima drzi predavanja i edukacije :lol: :lol: I takvi te doktori operisu, zato i jest raspad sistema, izljeci se ko ide u Beograd i Zagreb, a ovamo odmah upalti sebi termin djenaze.

Meni su gori ostali doktori koji sute, neki sto se normalno boje osvete od atrane mediokriteta koji pomisle da su svemoguci, a drugi opet zarad nekih svojih interesa. Kako god, velika mrlja na KBZ.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#66020 Re: Zeničani

Post by phillie »

Svaki covjek u BiH je direktno ili indirektno nekako upetljan sa politikom. Jbt, pa kad dobiju kaznu za prolazak kroz crveno, ili za brzu voznju, kod nas misle da je to neko protiv njih "politicki"...Ma hapsi sve redom, pa makar samo djeca u porodilistu ostala.

Sute doktori, sute nastavnici i profesori, sute svi jer je iz njihovog esnafa...valjda misle da time stite esnaf od "vanjskog neprijatelja" a ne vide ili ne zele da vide kukolj u svojim redovima. I zato nam je, izmedju ostalog, ovako kako je.
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#66021 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

-Chesterfield- wrote: 21/04/2024 10:41
Rockefeller wrote: 21/04/2024 08:54 Mogu samo reci da je Zenica, po meni, mnogo ljepsa od TZ i Sa.
Navodno ne valjaju ljudi u Zenici. Puno seljaka i pokrivenih žena a malo FGR.
Svakom je fino i lijepo na domacem terenu :D
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#66022 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

_BataZiv_0809 wrote: 22/04/2024 13:06 Sta ba naucno istrazivacki rad haha
Naucis puteve droge kroz istrazivanje aplikacija za koje mislis da su sigurne (naucno istrazivanje). Jbg :lol: Kasnije ti policija pokuca na vrata jer si slab naucnik i slabo istrazio.
saraxy
Posts: 141
Joined: 08/01/2017 21:00

#66023 Re: Zeničani

Post by saraxy »

Zna li neko je li radi AFit danas ili je zatvoren!
...danas mi je termin, pa da ne idem džaba ako je zatvoren. Zna li se šta 😁
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#66024 Re: Zeničani

Post by ZoomZoomKiwi »

saraxy wrote: 23/04/2024 11:28 Zna li neko je li radi AFit danas ili je zatvoren!
...danas mi je termin, pa da ne idem džaba ako je zatvoren. Zna li se šta 😁
Ne znam ko će te trenirati :mrgreen:
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1710
Joined: 29/11/2022 19:46

#66025 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

Evo ovaj Tarik direktor, žena doktorica...malo je 10 hiljada maraka u kuću mjesečno pa se još i u narkokartel ubacili. I onda se ovdje na forumu mahom ismijava raja koja odlazi vani.
Post Reply