Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#66027 Re: Zeničani
https://www.072info.com/saznaje-072info ... obdanista/
Treba se naoruzati, ovo ce sve gore i gore biti u ovom mrtvom gradu
Treba se naoruzati, ovo ce sve gore i gore biti u ovom mrtvom gradu
-
saraxy
- Posts: 141
- Joined: 08/01/2017 21:00
#66028 Re: Zeničani
Mene niko ne trenira, ja sama treniram 10 godina.
...jasna sam biila u pitanju.
- ShnjaZZZ
- Posts: 1710
- Joined: 29/11/2022 19:46
#66029 Re: Zeničani
Evo ja baš idem na trening, mogli smo zajednosaraxy wrote: ↑23/04/2024 11:57Mene niko ne trenira, ja sama treniram 10 godina.
...jasna sam biila u pitanju.![]()
- ShnjaZZZ
- Posts: 1710
- Joined: 29/11/2022 19:46
#66030 Re: Zeničani
Nisam ni sanjao da ću se preobrazit u respu
-
saraxy
- Posts: 141
- Joined: 08/01/2017 21:00
#66031 Re: Zeničani
Neću ja još, pijem kafu
Vidimo se za jedan sat ako radi
- Sanjarko
- Posts: 28424
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#66032 Re: Zeničani
Nisam ja i moji i bili smo van sistema godinama, a sad imamo najniža primanja.phillie wrote: ↑23/04/2024 00:20 Svaki covjek u BiH je direktno ili indirektno nekako upetljan sa politikom. Jbt, pa kad dobiju kaznu za prolazak kroz crveno, ili za brzu voznju, kod nas misle da je to neko protiv njih "politicki"...Ma hapsi sve redom, pa makar samo djeca u porodilistu ostala.
Sute doktori, sute nastavnici i profesori, sute svi jer je iz njihovog esnafa...valjda misle da time stite esnaf od "vanjskog neprijatelja" a ne vide ili ne zele da vide kukolj u svojim redovima. I zato nam je, izmedju ostalog, ovako kako je.
A pokrali su nas pravo u privatizaciji, ojadili kamatama na dug za režije i što šta još.
- ShnjaZZZ
- Posts: 1710
- Joined: 29/11/2022 19:46
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
- ShnjaZZZ
- Posts: 1710
- Joined: 29/11/2022 19:46
#66035 Re: Zeničani
https://www.072info.com/saznaje-072info ... obdanista/
Lik je izgleda uhapšen prilikom izvršenja djela kako sam čuo.
Lik je izgleda uhapšen prilikom izvršenja djela kako sam čuo.
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#66037 Re: Zeničani
Od danas smo kasaba opet.

-
rikta123
- Posts: 520
- Joined: 13/03/2023 08:46
#66038 Re: Zeničani
Sta je reci robovi, koga ce doFu angazovati za komunalce? ode Albica laganini sto bi rekao real madrid 
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#66039 Re: Zeničani
Ma politika..cekaju se izbori opstinski pa ce se povisit cijena. Problem je sad u minusu trebaju smislit kako to da do jeseni prevladaju
. Bice neka inekcija ja se nadam.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#66040 Re: Zeničani
Ma jok, krolj hoce novo poduzece. Najavljivao je "Higijenski servis Zenica".
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
- gentoo
- Posts: 4592
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#66043 Re: Zeničani
Jučer su radili. Vidio sam.
Danas evo kao štrajk odnosno prepisali neposluh od nas u RMU.
Danas evo kao štrajk odnosno prepisali neposluh od nas u RMU.
- gentoo
- Posts: 4592
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
-
rikta123
- Posts: 520
- Joined: 13/03/2023 08:46
#66045 Re: Zeničani
- gentoo
- Posts: 4592
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#66047 Re: Zeničani
Kontejnere etažnih vlasnika kao i kante u privatnim kućama moraju nastaviti raditi jer su to individualni ugovori sa vlasnicima nekretnina.
Gradske javne kante kao i košenje, pranje ulica i ostalo održavanje, e to ne moraju, to je predmet ugovora s gradom.
Gradske javne kante kao i košenje, pranje ulica i ostalo održavanje, e to ne moraju, to je predmet ugovora s gradom.
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#66048 Re: Zeničani
Ode i koksara sutra... 
- gentoo
- Posts: 4592
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#66049 Re: Zeničani
Pa to je svakako totalno drugacija info od "grad od danas zatrpan smecem" ili kako je vec to predstavljeno. Tih "gradskih" kanti i onako nema.. od drvenog do jalijskog mosta imaju 3 na banderama. Na kamberovica takodje nesto slicnoZoomZoomKiwi wrote: ↑24/04/2024 10:25 Kontejnere etažnih vlasnika kao i kante u privatnim kućama moraju nastaviti raditi jer su to individualni ugovori sa vlasnicima nekretnina.
Gradske javne kante kao i košenje, pranje ulica i ostalo održavanje, e to ne moraju, to je predmet ugovora s gradom.
- ShnjaZZZ
- Posts: 1710
- Joined: 29/11/2022 19:46
#66050 Re: Zeničani
Ovaj grad neće preživjeti još 4 godine Fuada Kasumovića, a jedini protukandidat mu je SDA.
