Brat nema koju poziciju večeras nije igrao, samo na go stao nije. Nismo ni svjesni kakvu polivalentnost njegujemo u klubu
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42402 Re: Utakmice.
Muka mi je jebem ti fudbal
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42403 Re: Utakmice.
Hasic dribla bez lopte 
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42404 Re: Utakmice.
Žao mi Kere nije zaslužio da ga se jebe.
Gledaj Hasinja starog driblera
Gledaj Hasinja starog driblera
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42405 Re: Utakmice.
E gledaj ovog glupana Ilieva, ma daj mu crveni goni ga u pm
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42406 Re: Utakmice.
Ilijeva otjerat večeras. Ovo udaranje je idiotsko i jadno
-
last mohicans
- Posts: 18285
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42407 Re: Utakmice.
Očito mu se ne brani, kao da je išao na crveni.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42408 Re: Utakmice.
E spremio si ekipu ću reći Simore Rožmane svaka ti čast.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#42411 Re: Utakmice.
Meni reakcija Matanovića kod drugog gola jedna od najjačih na čitavoj utakmici.
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42412 Re: Utakmice.
Sad gledaj plave njuske po gradu, narednih pola godine,kako se cinicno smiju i nasladjuju ovom ponizenju.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42414 Re: Utakmice.
Ovaj jad od danas samo ismijavam. Nisu vrijedni žuči.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#42415 Re: Utakmice.
Ma nek je ono govno udario. To mu je najbolji potez veceras. Kriv za 2 gola
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#42417 Re: Utakmice.
Nemam rijeci da opisem ovaj neprofesionalizam, nedostatak znanja i motivacije. Cak su i losi gubitnici. Sportski direktor, trener, igraci...bez iznimke.
A i tzv. navijaci koji koriste klub kao platformu za svoje idiotsko izivljavanje.
A i tzv. navijaci koji koriste klub kao platformu za svoje idiotsko izivljavanje.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#42419 Re: Utakmice.
Dobre su pripreme odradili, u udžbenike treba ovo sa naslovom osnove brušenje forme.
Bolje da su čitavu zimu nargilu pušili u smogu Sarajeva.
Nemaš ti vise koga kriviti ovdje. Nije ovo prvi put. Ovo je dvadeseti put da se raspada sve u pola sezone. Jednostavno hoćemo na zor, preko reda, a nedostaju nam temeljne vrijednosti.
Bolje da su čitavu zimu nargilu pušili u smogu Sarajeva.
Nemaš ti vise koga kriviti ovdje. Nije ovo prvi put. Ovo je dvadeseti put da se raspada sve u pola sezone. Jednostavno hoćemo na zor, preko reda, a nedostaju nam temeljne vrijednosti.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42420 Re: Utakmice.
Hajd sto Pena nikako nije mogao da predribla šestoricu, ali zato je svaki put ispratio svog covjeka nazad...
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42421 Re: Utakmice.
Ja znam samo da mi je muka da crknem, da mi se povraca. Cijeli dan mi stomak treperi od uzbudjenja, danima se pripremam psihicki za derbi...i onda ti skupina amatera upropasti dan, mjesec, godinu...popisaju se po svima nama...niko od nasih igraca i ss se nije nasekirao veceras. To me najvise boli i nervira....Iliev je podlegao pritisku, ali kod njega se bar vidjela neka srcanost, griza savjesti, huja ga uhvatila...ostali bolikurci obicni....a Akrapovic u par recenica objasni razliku izmedju strucnjaka i palamudana koji ponavlja floskule iz sedmice u sedmicu...
-
last mohicans
- Posts: 18285
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42422 Re: Utakmice.
Haha, to sam i ja pisao. Koja kurcobolja, ali lik se nije vidio ni u jednoj utakmici, da je jedan pas izbacio na krilo ili Renanu,pa hajde, a u odbrani komičan. Mali Buljuba bi ih narem tukao. Jesmo loši, ali majke mi, ovo tukne i na prodaju.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42423 Re: Utakmice.
Rozman ko da se trudi da sastavi sto gori sastav da bi zijanili.Onaj Mehmedovic opucao po golu prvi sut u 60 minuti ovaj ga izveo.Konta slovenacka ubleha mogao bi ovaj i gol dati.last mohicans wrote: ↑03/03/2024 20:55Haha, to sam i ja pisao. Koja kurcobolja, ali lik se nije vidio ni u jednoj utakmici, da je jedan pas izbacio na krilo ili Renanu,pa hajde, a u odbrani komičan. Mali Buljuba bi ih narem tukao. Jesmo loši, ali majke mi, ovo tukne i na prodaju.
- Silvester071
- Posts: 219
- Joined: 06/07/2009 18:44
#42424 Re: Utakmice.
Nemoj mi molim te samo zavjera o prodaji utakmica, svega ti.last mohicans wrote: ↑03/03/2024 20:55Haha, to sam i ja pisao. Koja kurcobolja, ali lik se nije vidio ni u jednoj utakmici, da je jedan pas izbacio na krilo ili Renanu,pa hajde, a u odbrani komičan. Mali Buljuba bi ih narem tukao. Jesmo loši, ali majke mi, ovo tukne i na prodaju.
Zadnjih 5, 6 tekmi ako ne i vise ne znamo gdje smo.
Smetljari nas uzeli i kraj price, nista od nas i ovu sezonu, jbg
-
18mn97
- Posts: 787
- Joined: 21/04/2021 12:56
#42425 Re: Utakmice.
Na sta misli Rozman kad kaze "desavale su se ove sedmice stvari koje nisu u redu"?
Ocigledno da je losa atmosfera.
Ocigledno da je losa atmosfera.
