Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Labirint
Posts: 2939
Joined: 24/06/2013 14:37

#42401 Re: Utakmice.

Post by Labirint »

mond wrote: 03/03/2024 20:31 Mi ne znamo faula napraviti bratam :lol:
Kera ide u gol, al de da uradim koji dribling :lol:
Idioti sve u klubu
Brat nema koju poziciju večeras nije igrao, samo na go stao nije. Nismo ni svjesni kakvu polivalentnost njegujemo u klubu :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42402 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Muka mi je jebem ti fudbal
User avatar
vicious
Posts: 7671
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42403 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Hasic dribla bez lopte :lol:
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42404 Re: Utakmice.

Post by mond »

Žao mi Kere nije zaslužio da ga se jebe.
Gledaj Hasinja starog driblera :lol:
User avatar
vicious
Posts: 7671
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42405 Re: Utakmice.

Post by vicious »

E gledaj ovog glupana Ilieva, ma daj mu crveni goni ga u pm
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42406 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ilijeva otjerat večeras. Ovo udaranje je idiotsko i jadno
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42407 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Očito mu se ne brani, kao da je išao na crveni.
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42408 Re: Utakmice.

Post by mond »

E spremio si ekipu ću reći Simore Rožmane svaka ti čast.
User avatar
vicious
Posts: 7671
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42409 Re: Utakmice.

Post by vicious »

mond wrote: 03/03/2024 20:37 Ilijeva otjerat večeras. Ovo udaranje je idiotsko i jadno
Da smo ga bogdo juce otjerali...
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42410 Re: Utakmice.

Post by mond »

vicious wrote: 03/03/2024 20:39
mond wrote: 03/03/2024 20:37 Ilijeva otjerat večeras. Ovo udaranje je idiotsko i jadno
Da smo ga bogdo juce otjerali...
Svakako mu je ugovor na 6 mjeseci. Frajer nije dobar u glavu. Daj Rogu brata da povede
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#42411 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Meni reakcija Matanovića kod drugog gola jedna od najjačih na čitavoj utakmici.
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#42412 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Sad gledaj plave njuske po gradu, narednih pola godine,kako se cinicno smiju i nasladjuju ovom ponizenju.
User avatar
vicious
Posts: 7671
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42413 Re: Utakmice.

Post by vicious »

mirza_15 wrote: 03/03/2024 20:41 Meni reakcija Matanovića kod drugog gola jedna od najjačih na čitavoj utakmici.
Matan je hit :lol:
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42414 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ovaj jad od danas samo ismijavam. Nisu vrijedni žuči.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#42415 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

mond wrote: 03/03/2024 20:39
vicious wrote: 03/03/2024 20:39
mond wrote: 03/03/2024 20:37 Ilijeva otjerat večeras. Ovo udaranje je idiotsko i jadno
Da smo ga bogdo juce otjerali...
Svakako mu je ugovor na 6 mjeseci. Frajer nije dobar u glavu. Daj Rogu brata da povede
Ma nek je ono govno udario. To mu je najbolji potez veceras. Kriv za 2 gola
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#42416 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

vicious wrote: 03/03/2024 20:43
mirza_15 wrote: 03/03/2024 20:41 Meni reakcija Matanovića kod drugog gola jedna od najjačih na čitavoj utakmici.
Matan je hit :lol:
Fakat ne kontam kakav je ono poluskok dok ga Amoah prolazi
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#42417 Re: Utakmice.

Post by Awakened »

Nemam rijeci da opisem ovaj neprofesionalizam, nedostatak znanja i motivacije. Cak su i losi gubitnici. Sportski direktor, trener, igraci...bez iznimke.
A i tzv. navijaci koji koriste klub kao platformu za svoje idiotsko izivljavanje.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#42418 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

mirza_15 wrote: 03/03/2024 20:41 Meni reakcija Matanovića kod drugog gola jedna od najjačih na čitavoj utakmici.
Za njega sam rekao da nije igrac nakon prvog kontakta sa loptom lik se cudno krece.
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#42419 Re: Utakmice.

Post by baxus »

Dobre su pripreme odradili, u udžbenike treba ovo sa naslovom osnove brušenje forme.
Bolje da su čitavu zimu nargilu pušili u smogu Sarajeva.

Nemaš ti vise koga kriviti ovdje. Nije ovo prvi put. Ovo je dvadeseti put da se raspada sve u pola sezone. Jednostavno hoćemo na zor, preko reda, a nedostaju nam temeljne vrijednosti.
User avatar
vicious
Posts: 7671
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42420 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Hajd sto Pena nikako nije mogao da predribla šestoricu, ali zato je svaki put ispratio svog covjeka nazad...
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#42421 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Ja znam samo da mi je muka da crknem, da mi se povraca. Cijeli dan mi stomak treperi od uzbudjenja, danima se pripremam psihicki za derbi...i onda ti skupina amatera upropasti dan, mjesec, godinu...popisaju se po svima nama...niko od nasih igraca i ss se nije nasekirao veceras. To me najvise boli i nervira....Iliev je podlegao pritisku, ali kod njega se bar vidjela neka srcanost, griza savjesti, huja ga uhvatila...ostali bolikurci obicni....a Akrapovic u par recenica objasni razliku izmedju strucnjaka i palamudana koji ponavlja floskule iz sedmice u sedmicu...
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42422 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mirza_15 wrote: 03/03/2024 20:41 Meni reakcija Matanovića kod drugog gola jedna od najjačih na čitavoj utakmici.
Haha, to sam i ja pisao. Koja kurcobolja, ali lik se nije vidio ni u jednoj utakmici, da je jedan pas izbacio na krilo ili Renanu,pa hajde, a u odbrani komičan. Mali Buljuba bi ih narem tukao. Jesmo loši, ali majke mi, ovo tukne i na prodaju.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#42423 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

last mohicans wrote: 03/03/2024 20:55
mirza_15 wrote: 03/03/2024 20:41 Meni reakcija Matanovića kod drugog gola jedna od najjačih na čitavoj utakmici.
Haha, to sam i ja pisao. Koja kurcobolja, ali lik se nije vidio ni u jednoj utakmici, da je jedan pas izbacio na krilo ili Renanu,pa hajde, a u odbrani komičan. Mali Buljuba bi ih narem tukao. Jesmo loši, ali majke mi, ovo tukne i na prodaju.
Rozman ko da se trudi da sastavi sto gori sastav da bi zijanili.Onaj Mehmedovic opucao po golu prvi sut u 60 minuti ovaj ga izveo.Konta slovenacka ubleha mogao bi ovaj i gol dati.
User avatar
Silvester071
Posts: 219
Joined: 06/07/2009 18:44

#42424 Re: Utakmice.

Post by Silvester071 »

last mohicans wrote: 03/03/2024 20:55
mirza_15 wrote: 03/03/2024 20:41 Meni reakcija Matanovića kod drugog gola jedna od najjačih na čitavoj utakmici.
Haha, to sam i ja pisao. Koja kurcobolja, ali lik se nije vidio ni u jednoj utakmici, da je jedan pas izbacio na krilo ili Renanu,pa hajde, a u odbrani komičan. Mali Buljuba bi ih narem tukao. Jesmo loši, ali majke mi, ovo tukne i na prodaju.
Nemoj mi molim te samo zavjera o prodaji utakmica, svega ti.
Zadnjih 5, 6 tekmi ako ne i vise ne znamo gdje smo.
Smetljari nas uzeli i kraj price, nista od nas i ovu sezonu, jbg
18mn97
Posts: 787
Joined: 21/04/2021 12:56

#42425 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Na sta misli Rozman kad kaze "desavale su se ove sedmice stvari koje nisu u redu"?

Ocigledno da je losa atmosfera.
Post Reply