Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#42376 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Jedan gol poklon Julardzije i golmana, druga dva poklon Kyeremeha. Frajer totalno izgubljen na terenu, unistio ga Amoah...e moj Rozmane debilu
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#42377 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Nevidjena sramota. Da te fenjeras nakanta

:lol: :lol: :lol:

Rozman nek negdje drugo ganja sadrzaj
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#42378 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Prelagano primamo golove. Prelagano.
User avatar
vicious
Posts: 7672
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42379 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Nadam se da ce ovo stvarno znaciti da ide Rozman, evidentno je da ne zna. I da ce povesti sa sobom papka Ibricica, Matanovica, Ziljkica i Penarandu.
.
Labirint
Posts: 2939
Joined: 24/06/2013 14:37

#42380 Re: Utakmice.

Post by Labirint »

Bas sramota jednom riječju.
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42381 Re: Utakmice.

Post by mond »

Preslikana utakmica kao protiv Širokog. Svi stoje ko telad.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42382 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Horor. Nemam rijeci. Stid me fakat.
User avatar
Altsa
Posts: 9266
Joined: 19/03/2004 18:31

#42383 Re: Utakmice.

Post by Altsa »

Svi golovi akcijama po lijevoj strani gdje Keremeh igra ko debil. I umjesto da slovenac tu nesto mijenja on nista. Treci gol je pokazao klasicnu kurcobolju kod igraca.
18mn97
Posts: 787
Joined: 21/04/2021 12:56

#42384 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Fuj.
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42385 Re: Utakmice.

Post by mond »

Gdje žurimo sad. Da primo još koji? Neka im trener objasni da je utakmica završena za jurnjavu.
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42386 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Logovan wrote: 03/03/2024 20:16 Horor. Nemam rijeci. Stid me fakat.
Vjeruj njih nije, nakon Širokog ih nije bilo, Zvijezde, pa evo ni sada za navijače u najvažnijoj utakmici.
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#42387 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Ne valja Vrancic, ne valja Martinovic, ne valja Balta, ne valja Guliashvili, ne valja Mulalic....valja Julardzija, valja Kyeremeh, valja Matanovic...niti ima borbenosti, niti ima zalaganja, niti ima srca, nikakve igre, uigranih akcija...jedino smo opasni ako neko individualno izbori sam sebi sansu, a to vise nigdje ne prolazi...nrma nas po krilima, nema nas kroz sredinu, nemamo prekide, nemamo skok...totalni raspad sistema, a tek došli s priprema....
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42388 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Altsa wrote: 03/03/2024 20:16 Svi golovi akcijama po lijevoj strani gdje Keremeh igra ko debil. I umjesto da slovenac tu nesto mijenja on nista. Treci gol je pokazao klasicnu kurcobolju kod igraca.
Pa pored dovedenih bekova, on stavlja krilo, u nemoći svojoj izmišlja toplu vodu, a kad to radiš, dobiješ ovo. Jednu odmorio Julara i Matana, uporno ih stavlja. Oni među gorim. Ma ni jedan segment ne štima.
18mn97
Posts: 787
Joined: 21/04/2021 12:56

#42389 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Covjece, pa osnovne stvari ne znaju.. dupli pas, otvaranje nakon dodavanja.
Ovo je nevjerovatno.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#42390 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

velaxsa wrote: 03/03/2024 20:20 Ne valja Vrancic, ne valja Martinovic, ne valja Balta, ne valja Guliashvili, ne valja Mulalic....valja Julardzija, valja Kyeremeh, valja Matanovic...niti ima borbenosti, niti ima zalaganja, niti ima srca, nikakve igre, uigranih akcija...jedino smo opasni ako neko individualno izbori sam sebi sansu, a to vise nigdje ne prolazi...nrma nas po krilima, nema nas kroz sredinu, nemamo prekide, nemamo skok...totalni raspad sistema, a tek došli s priprema....
Svaki od tih iznad koje si nabrojao je igračina, posebno Balta.
Ali pazi mi smo se uprkos tome i sa tim igračima patili, a da su ti igrači igrali u Zrinjskom...pa jebo me svak ako se Zrinjski ne bi mogao pobiti i sa jačim klubovima od Aston Ville
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#42391 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Keremwh je sve pogrešno večeras uradio
User avatar
enko 1964
Posts: 1391
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#42392 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Ova govna treba prekrižiti dok se ne promijeni ono što neki zovu"stručni štab".
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42393 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

omega369 wrote: 03/03/2024 20:13 Nevidjena sramota. Da te fenjeras nakanta

:lol: :lol: :lol:

Rozman nek negdje drugo ganja sadrzaj
To još uvijek nije ono čemu mi težimo, ahha,komedija lik. Vjerovatno ovome težimo. Pet poraza u zadnjih šest kola.
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#42394 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Mene je stid ove ekipe. S obzirom na svu pricu vezanu za nas, ovo je ponizavanje svih kojima FKS nesto znaci. Nije problem kad se izgubi, sastavni dio sporta. Ali ovo sto gledamo par zadnjih par kola i ovo sto nam je priredjeno veceras je neoprostivo...kod nas i na klupi i u ekipi ne postoji niko ko ce se nasekirati zbog ovog ponizavanja. Boli njih kita za sve...ogromna lova kaplje, jebe im se... moze im se...ko zna sta je sve u pozadini...a mi budale mozemo samo jesti svoje dzigerice...kad smo bili na virslama bar si vidio srce na terenu, vidio si stid kad se izgubi od boljeg...ovi nemaju ni to...fujjjjjjj
Last edited by velaxsa on 03/03/2024 20:29, edited 1 time in total.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#42395 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

velaxsa wrote: 03/03/2024 20:20 Ne valja Vrancic, ne valja Martinovic, ne valja Balta, ne valja Guliashvili, ne valja Mulalic....valja Julardzija, valja Kyeremeh, valja Matanovic...niti ima borbenosti, niti ima zalaganja, niti ima srca, nikakve igre, uigranih akcija...jedino smo opasni ako neko individualno izbori sam sebi sansu, a to vise nigdje ne prolazi...nrma nas po krilima, nema nas kroz sredinu, nemamo prekide, nemamo skok...totalni raspad sistema, a tek došli s priprema....
Isto ovo nam je Jesic uradio 2016. godine. Tim gore sto nam je ovaj rastjerao i sve trenere iz akademije. Dakle, nagrdio nas gore od jesica
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#42396 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Kao cirkus Kolorado izgledamo. Ne izgledamo kao fudbalska ekipa
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42397 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Da se citiram
ja sam sad 99% ubjeđen da mi sa ovom upravom, gdje Mirvić na čelu, ništa značajno nećemo postići. Mi vrtimo isti film otkad nas je preuzeo, dovedi, otjeraj, dovedi, potjeraj, sto od igrača, pa do trenera, otada nas ni q.. nema, a sve su prilike da će se tako i nastaviti. Preko 100 igrača je sigurno prošlo kroz klub i koliko, 7-8 trenera. Sad, je li lik toliki peh, metuzalem da ne umije, zlobnik koji igra kladionicu, pere-ja ne pere, nije me ni briga više, ne mogu tu ništa značajno uticati, kao ni većina nas, samo me moj klub interesuje. Eto sad ko idemo ka tome da istrpimo, ista pjesma je bila i sa Dudićem, ne istrpismo, ako mi izgubimo u BL i derbi, s Rozmanom je priča završena.
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42398 Re: Utakmice.

Post by mond »

Mi ne znamo faula napraviti bratam :lol:
Kera ide u gol, al de da uradim koji dribling :lol:
Idioti sve u klubu
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#42399 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

omega369 wrote: 03/03/2024 20:28
velaxsa wrote: 03/03/2024 20:20 Ne valja Vrancic, ne valja Martinovic, ne valja Balta, ne valja Guliashvili, ne valja Mulalic....valja Julardzija, valja Kyeremeh, valja Matanovic...niti ima borbenosti, niti ima zalaganja, niti ima srca, nikakve igre, uigranih akcija...jedino smo opasni ako neko individualno izbori sam sebi sansu, a to vise nigdje ne prolazi...nrma nas po krilima, nema nas kroz sredinu, nemamo prekide, nemamo skok...totalni raspad sistema, a tek došli s priprema....
Isto ovo nam je Jesic uradio 2016. godine. Tim gore sto nam je ovaj rastjerao i sve trenere iz akademije. Dakle, nagrdio nas gore od jesica
Fakat, preslikano. Unistio nas je definitivno...a pitanje je jos i kakve ugovore je dao i ko je sve dio tala...i budala vidi raspad sistema i forsiranje nekih stvari koje nemaju logike nikakve...
Last edited by velaxsa on 03/03/2024 20:33, edited 1 time in total.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#42400 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Sad da statistiku uzmemo, ispade da je Baljak bolji predsjednik.od ovog. Zapravno, ne znam za goreg i neuspjesnijeg
Post Reply