Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42376 Re: Utakmice.
Jedan gol poklon Julardzije i golmana, druga dva poklon Kyeremeha. Frajer totalno izgubljen na terenu, unistio ga Amoah...e moj Rozmane debilu
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#42377 Re: Utakmice.
Nevidjena sramota. Da te fenjeras nakanta

Rozman nek negdje drugo ganja sadrzaj
Rozman nek negdje drugo ganja sadrzaj
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#42378 Re: Utakmice.
Prelagano primamo golove. Prelagano.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42379 Re: Utakmice.
Nadam se da ce ovo stvarno znaciti da ide Rozman, evidentno je da ne zna. I da ce povesti sa sobom papka Ibricica, Matanovica, Ziljkica i Penarandu.
.
.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42381 Re: Utakmice.
Preslikana utakmica kao protiv Širokog. Svi stoje ko telad.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42382 Re: Utakmice.
Horor. Nemam rijeci. Stid me fakat.
- Altsa
- Posts: 9266
- Joined: 19/03/2004 18:31
#42383 Re: Utakmice.
Svi golovi akcijama po lijevoj strani gdje Keremeh igra ko debil. I umjesto da slovenac tu nesto mijenja on nista. Treci gol je pokazao klasicnu kurcobolju kod igraca.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42385 Re: Utakmice.
Gdje žurimo sad. Da primo još koji? Neka im trener objasni da je utakmica završena za jurnjavu.
-
last mohicans
- Posts: 18285
- Joined: 09/08/2012 23:19
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42387 Re: Utakmice.
Ne valja Vrancic, ne valja Martinovic, ne valja Balta, ne valja Guliashvili, ne valja Mulalic....valja Julardzija, valja Kyeremeh, valja Matanovic...niti ima borbenosti, niti ima zalaganja, niti ima srca, nikakve igre, uigranih akcija...jedino smo opasni ako neko individualno izbori sam sebi sansu, a to vise nigdje ne prolazi...nrma nas po krilima, nema nas kroz sredinu, nemamo prekide, nemamo skok...totalni raspad sistema, a tek došli s priprema....
-
last mohicans
- Posts: 18285
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42388 Re: Utakmice.
Pa pored dovedenih bekova, on stavlja krilo, u nemoći svojoj izmišlja toplu vodu, a kad to radiš, dobiješ ovo. Jednu odmorio Julara i Matana, uporno ih stavlja. Oni među gorim. Ma ni jedan segment ne štima.
-
18mn97
- Posts: 787
- Joined: 21/04/2021 12:56
#42389 Re: Utakmice.
Covjece, pa osnovne stvari ne znaju.. dupli pas, otvaranje nakon dodavanja.
Ovo je nevjerovatno.
Ovo je nevjerovatno.
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#42390 Re: Utakmice.
Svaki od tih iznad koje si nabrojao je igračina, posebno Balta.velaxsa wrote: ↑03/03/2024 20:20 Ne valja Vrancic, ne valja Martinovic, ne valja Balta, ne valja Guliashvili, ne valja Mulalic....valja Julardzija, valja Kyeremeh, valja Matanovic...niti ima borbenosti, niti ima zalaganja, niti ima srca, nikakve igre, uigranih akcija...jedino smo opasni ako neko individualno izbori sam sebi sansu, a to vise nigdje ne prolazi...nrma nas po krilima, nema nas kroz sredinu, nemamo prekide, nemamo skok...totalni raspad sistema, a tek došli s priprema....
Ali pazi mi smo se uprkos tome i sa tim igračima patili, a da su ti igrači igrali u Zrinjskom...pa jebo me svak ako se Zrinjski ne bi mogao pobiti i sa jačim klubovima od Aston Ville
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#42391 Re: Utakmice.
Keremwh je sve pogrešno večeras uradio
- enko 1964
- Posts: 1391
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#42392 Re: Utakmice.
Ova govna treba prekrižiti dok se ne promijeni ono što neki zovu"stručni štab".
-
last mohicans
- Posts: 18285
- Joined: 09/08/2012 23:19
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42394 Re: Utakmice.
Mene je stid ove ekipe. S obzirom na svu pricu vezanu za nas, ovo je ponizavanje svih kojima FKS nesto znaci. Nije problem kad se izgubi, sastavni dio sporta. Ali ovo sto gledamo par zadnjih par kola i ovo sto nam je priredjeno veceras je neoprostivo...kod nas i na klupi i u ekipi ne postoji niko ko ce se nasekirati zbog ovog ponizavanja. Boli njih kita za sve...ogromna lova kaplje, jebe im se... moze im se...ko zna sta je sve u pozadini...a mi budale mozemo samo jesti svoje dzigerice...kad smo bili na virslama bar si vidio srce na terenu, vidio si stid kad se izgubi od boljeg...ovi nemaju ni to...fujjjjjjj
Last edited by velaxsa on 03/03/2024 20:29, edited 1 time in total.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#42395 Re: Utakmice.
Isto ovo nam je Jesic uradio 2016. godine. Tim gore sto nam je ovaj rastjerao i sve trenere iz akademije. Dakle, nagrdio nas gore od jesicavelaxsa wrote: ↑03/03/2024 20:20 Ne valja Vrancic, ne valja Martinovic, ne valja Balta, ne valja Guliashvili, ne valja Mulalic....valja Julardzija, valja Kyeremeh, valja Matanovic...niti ima borbenosti, niti ima zalaganja, niti ima srca, nikakve igre, uigranih akcija...jedino smo opasni ako neko individualno izbori sam sebi sansu, a to vise nigdje ne prolazi...nrma nas po krilima, nema nas kroz sredinu, nemamo prekide, nemamo skok...totalni raspad sistema, a tek došli s priprema....
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#42396 Re: Utakmice.
Kao cirkus Kolorado izgledamo. Ne izgledamo kao fudbalska ekipa
-
last mohicans
- Posts: 18285
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42397 Re: Utakmice.
Da se citiram
ja sam sad 99% ubjeđen da mi sa ovom upravom, gdje Mirvić na čelu, ništa značajno nećemo postići. Mi vrtimo isti film otkad nas je preuzeo, dovedi, otjeraj, dovedi, potjeraj, sto od igrača, pa do trenera, otada nas ni q.. nema, a sve su prilike da će se tako i nastaviti. Preko 100 igrača je sigurno prošlo kroz klub i koliko, 7-8 trenera. Sad, je li lik toliki peh, metuzalem da ne umije, zlobnik koji igra kladionicu, pere-ja ne pere, nije me ni briga više, ne mogu tu ništa značajno uticati, kao ni većina nas, samo me moj klub interesuje. Eto sad ko idemo ka tome da istrpimo, ista pjesma je bila i sa Dudićem, ne istrpismo, ako mi izgubimo u BL i derbi, s Rozmanom je priča završena.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42398 Re: Utakmice.
Mi ne znamo faula napraviti bratam
Kera ide u gol, al de da uradim koji dribling
Idioti sve u klubu
Kera ide u gol, al de da uradim koji dribling
Idioti sve u klubu
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42399 Re: Utakmice.
Fakat, preslikano. Unistio nas je definitivno...a pitanje je jos i kakve ugovore je dao i ko je sve dio tala...i budala vidi raspad sistema i forsiranje nekih stvari koje nemaju logike nikakve...omega369 wrote: ↑03/03/2024 20:28Isto ovo nam je Jesic uradio 2016. godine. Tim gore sto nam je ovaj rastjerao i sve trenere iz akademije. Dakle, nagrdio nas gore od jesicavelaxsa wrote: ↑03/03/2024 20:20 Ne valja Vrancic, ne valja Martinovic, ne valja Balta, ne valja Guliashvili, ne valja Mulalic....valja Julardzija, valja Kyeremeh, valja Matanovic...niti ima borbenosti, niti ima zalaganja, niti ima srca, nikakve igre, uigranih akcija...jedino smo opasni ako neko individualno izbori sam sebi sansu, a to vise nigdje ne prolazi...nrma nas po krilima, nema nas kroz sredinu, nemamo prekide, nemamo skok...totalni raspad sistema, a tek došli s priprema....
Last edited by velaxsa on 03/03/2024 20:33, edited 1 time in total.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#42400 Re: Utakmice.
Sad da statistiku uzmemo, ispade da je Baljak bolji predsjednik.od ovog. Zapravno, ne znam za goreg i neuspjesnijeg
