Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27651 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
glavno je udarani su pa nisu dobro popravljani

-
probook
- Posts: 5042
- Joined: 13/10/2013 22:38
#27653 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moze i Ford Cmax ili ako mu treba jos vece onda Smaxcitroen xm wrote: ↑20/01/2024 19:12 Turan mi je govno, ali ova Mazda ne liči ni na šta. Ne znam šta čovjeka treba natjerati da kupi ovo. C4 Pikaso ili 5008 bolji izbor svakako.
- beco
- Posts: 5092
- Joined: 25/08/2004 14:22
- B6Redhell
- Posts: 7814
- Joined: 25/12/2010 04:56
#27655 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Mazde lešinarke se raspadaju od hrdje i ako nisu udarane..
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#27656 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ljudi glasaju za učesnike Zadruge, pa me ne čudi da i njemu neko uplati za mišljenje.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27657 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#27658 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Samoproglaseni veliki jebac prepisuje impresije sa stranih portala, doslovce cita one pro/contra stupce, slobodno uporedi, pojma on nema.
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#27659 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
https://www.instagram.com/reel/C2SU1-3L0k-/ @kabal1337
@Evolution_IV o hljebu dragi, lik o deck-ovima u 1.6 porodicnim kutijama sa 100-ak konja
Ti svi monovolumeni su ko jaje jajetu, neudobni, podupravljaju, ali je zato turan tih godista smece najvece.
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#27660 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- beco
- Posts: 5092
- Joined: 25/08/2004 14:22
#27661 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A fakat je Touran toliko bezlično auto isto ko da je neko koristio AI da od Golfa napravi mpv a pri tome da uštedi maksimalno.
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#27662 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ima li neko iskustva sa Peugeot 2008? Koja verzija motora je najbolja? Koje probleme ima ako ih ima itd?
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
- beco
- Posts: 5092
- Joined: 25/08/2004 14:22
#27664 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Naravno o ukusima se ne raspravlja ali i Picasso, Scenic, M5, 5008, Altea su 10x ljepši.
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#27667 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Meni je mnogo bolji putnicki Caddy 2k, plus ima i klizna vrata... Inace mi se vise svidjaju putnicki panel vanovi od monovolumena, ne bih vozio monovolumen nema tih para 
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#27668 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sharan je dobro auto za troje djece, ali od 2016. na ovamo sa boljim limom i pouzdanijim motorom, adblue off i sluzi fino.MehmedPasaMoric wrote: ↑21/01/2024 20:39 Meni je mnogo bolji putnicki Caddy 2k, plus ima i klizna vrata... Inace mi se vise svidjaju putnicki panel vanovi od monovolumena, ne bih vozio monovolumen nema tih para![]()
Onaj period 2005.-2015. neka hvala, a Turan je svakako besmisleno auto.
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#27669 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
vrlo rado bi vozio b250 4maticMehmedPasaMoric wrote: ↑21/01/2024 20:39 Meni je mnogo bolji putnicki Caddy 2k, plus ima i klizna vrata... Inace mi se vise svidjaju putnicki panel vanovi od monovolumena, ne bih vozio monovolumen nema tih para![]()
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- Mea_parvitas
- Posts: 3100
- Joined: 18/03/2015 01:36
#27671 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da li je bolji Mercedes C klasa 2017 ili Peugeot 508 2019 godiste, otprilike ista je cijena, a vezano za potrosnju goriva, cijenu odrzavanja, itd. Hvala.
A druga dilema bi bila koji benzinski motor nekog manjeg dzipa 2018o, tipa Tucson, Sportage, Qashqai, bi bio pogodan za ugradnju plina, a vezano za isplativost investicije, nisku potrosnju generalno, pogodna konstrukcija motora, dizni, za ugradnju plina. Hvalaaa
A druga dilema bi bila koji benzinski motor nekog manjeg dzipa 2018o, tipa Tucson, Sportage, Qashqai, bi bio pogodan za ugradnju plina, a vezano za isplativost investicije, nisku potrosnju generalno, pogodna konstrukcija motora, dizni, za ugradnju plina. Hvalaaa
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#27672 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
508 sa 1.5 ne bih stapom diraoMea_parvitas wrote: ↑21/01/2024 21:21 Da li je bolji Mercedes C klasa 2017 ili Peugeot 508 2019 godiste, otprilike ista je cijena, a vezano za potrosnju goriva, cijenu odrzavanja, itd. Hvala.
A druga dilema bi bila koji benzinski motor nekog manjeg dzipa 2018o, tipa Tucson, Sportage, Qashqai, bi bio pogodan za ugradnju plina, a vezano za isplativost investicije, nisku potrosnju generalno, pogodna konstrukcija motora, dizni, za ugradnju plina. Hvalaaa
- beco
- Posts: 5092
- Joined: 25/08/2004 14:22
#27673 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nakon što se isključi adblue kod toga 1.5 HDi zar je to toliko loš motor? Koje još greške ima?
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16



