Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27002 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
u mazdi da, za ostale ne znam 
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#27003 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Mescini da je odust'o, procit'o na nekakvom forumu da ti Volvo 2.0 d2 motori trose ulje.
Svaki dan se upali za nesto drugo.
A mescini zao mu dat' pare, pa kaze, ma odlican mi je sx4.
K'o sto i jest.
Dok sam ja plac'o nije bio problem.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27004 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
pametan momak, samo ovo 
- kabal1337
- Posts: 13445
- Joined: 11/02/2012 21:08
#27005 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

ovi sto traze savjete na ovom forumu za kupovinu
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#27006 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa kako pade cijena sa 17 na 13??Evolution_IV wrote: ↑06/01/2024 17:37 hos dizela za 13 ko tebi?? ispravan auto, samo jos plastike pod motor da vratim![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27007 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nisma ni davao za 17, to samo batikonektovan wrote: ↑06/01/2024 18:59Pa kako pade cijena sa 17 na 13??Evolution_IV wrote: ↑06/01/2024 17:37 hos dizela za 13 ko tebi?? ispravan auto, samo jos plastike pod motor da vratim![]()
![]()
al je kupovina, kako vidis tako i vozis, garancija do prve krivine
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#27008 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Meni je u auspuh servisu u Visokom na P206 zamijenio katalizator (stavio zamjenski), ali je ECU nastavio javljati grešku (neki majstor je isključio lampicu - Del Trotter likes this - ali je ostao signal poslije paljenja). Nije mi se isplatilo to dalje ganjati i stavljati originalni, ne vrijedi auto toliko._BataZiv_0809 wrote: ↑06/01/2024 17:35Pa i meni je cudno.
Odradio veliki i mali servis i sredio mjenjac a katalizator okinava.
Nesto se tu ne uklapa.
Ali ako se to da rijesiti za neku razumnu cifru, dobije se ipak auto koje je malo preslo, redizajn modela kad su se popeglale djecije bolesti i sa poznatom starom kljusinom ispod haube![]()
Možda je i kod tog auta slična stvar.
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#27009 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ovaj Leon bato, da je ful ispravan, bi moozda vrijedio tih para.
Ovako dok ga kupis, sredis limariju, katalizator, ugradis plin, ode to na preko 12, blize 13k, za auto staro 14 god.
Po meni previse.
Ovako dok ga kupis, sredis limariju, katalizator, ugradis plin, ode to na preko 12, blize 13k, za auto staro 14 god.
Po meni previse.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#27010 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa kolika mu je realna cijena u vremenu kada su cijene otišle u tri lijepe materine? Ipak izgleda solidno očuvan, domaće je porijeklo i na kraju ono što je vrlo bitno, kakav god da je motor, to je onaj koji Bata traži.
-
Sarma na balkonu
- Posts: 61
- Joined: 22/02/2013 15:07
#27011 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Valja li ijedan od ovih Pežova?
https://olx.ba/artikal/57926594
https://olx.ba/artikal/53733970
https://olx.ba/artikal/57439841
https://olx.ba/artikal/57926594
https://olx.ba/artikal/53733970
https://olx.ba/artikal/57439841
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#27012 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ovaj prvi izgleda sasvim dobro i da tražim otišao bih da ga pogledam. Treći plavi ne izgleda takođe loše, ali dosta lošije slike ne govore puno. Drugi bordo ima najbolju opremu i 2.0 HDI, ali mi ne ulijeva povjerenje, izgleda ofucano i zadnja karambolka nije njegova već sa redizajniranog modela.
Moj glas ide za prvi oglas. Korektna cijena, dobro stanje na slikama, samo dubinsko sjedišta, servis i vozi.
Moj glas ide za prvi oglas. Korektna cijena, dobro stanje na slikama, samo dubinsko sjedišta, servis i vozi.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27013 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ka'e, nema golfa vise. Sto ce reci da je mazda ili precijenjena ili nije toliko pozeljna, sta vam vise godi da cujeteThrottle wrote: ↑25/12/2023 16:58Nek ostane ovo da vidimo za koji dan koji je prodan prvokravamuzara wrote: ↑25/12/2023 16:56https://www.autoscout24.de/angebote/vol ... a7ab7c55dd
https://www.autoscout24.de/angebote/maz ... 8732bc8c89
Za oba autoscout algoritam kaze „vrlo dobra cijena“.
Cirka ista dva auta sto su po 34.000KM na piku.
Ali dizlooooo bajooooo mojjjjjj, 4L u spici elme mi.![]()
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#27014 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Eno ga na piku, ceka svercer zrtvu da bude dobar 10 hiljada.Throttle wrote: ↑06/01/2024 21:09Ka'e, nema golfa vise. Sto ce reci da je mazda ili precijenjena ili nije toliko pozeljna, sta vam vise godi da cujeteThrottle wrote: ↑25/12/2023 16:58Nek ostane ovo da vidimo za koji dan koji je prodan prvokravamuzara wrote: ↑25/12/2023 16:56
https://www.autoscout24.de/angebote/vol ... a7ab7c55dd
https://www.autoscout24.de/angebote/maz ... 8732bc8c89
Za oba autoscout algoritam kaze „vrlo dobra cijena“.
Cirka ista dva auta sto su po 34.000KM na piku.
Ali dizlooooo bajooooo mojjjjjj, 4L u spici elme mi.![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27015 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Zato vrla mazda i dalje, sehr guter preis al kod prvog vlasnika
uostalom, kao i kod nas. Il se ono na zapadu otimaju za njih, ne sjecam se?
Sam si sebi ubo poentu linkovima
Sam si sebi ubo poentu linkovima
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27017 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa nece ga ko mazdu, ostavit sebi
Palamudis al ti cinjenice ne idu u prilog u mnogočemu
Palamudis al ti cinjenice ne idu u prilog u mnogočemu
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#27019 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
1,4 TSI VW sa 118 kW.
Valja li to šta?
Valja li to šta?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27020 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nego, sto je sad na mazdi guter preiskravamuzara wrote: ↑06/01/2024 21:23Bas je glup trgovac, otkupio je za 5 hiljada eura vise mego golfa, sto li.
-
giovanni008
- Posts: 1607
- Joined: 20/05/2008 12:20
#27021 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
E kontamo uzeti auto obavezno iz uvoza.
Sad me interesuje na koje stvari trebamo obratiti paznju. Ovdje mislim na pairologiju, koje papire auto tj. vlasnik treba obavezno imati da bi ja uspio sve to da prekontrolisem.
Recimo npr. kontam uzet auto iz uvoza iz Njemacke, sta trebam traziti od papira od vlasnika auta da budem 100 % siguran da nije neka prevara?
Sad me interesuje na koje stvari trebamo obratiti paznju. Ovdje mislim na pairologiju, koje papire auto tj. vlasnik treba obavezno imati da bi ja uspio sve to da prekontrolisem.
Recimo npr. kontam uzet auto iz uvoza iz Njemacke, sta trebam traziti od papira od vlasnika auta da budem 100 % siguran da nije neka prevara?
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27022 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa nema oglasa više
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27023 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nije uspio prodat pa ga ostavio sebi, nece ga nikocanvra888 wrote: ↑06/01/2024 22:01Pa nema oglasa više![]()
-
kenomax
- Posts: 406
- Joined: 24/07/2013 18:54
#27024 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I mene zanima Scirocco s tim motorom za mladjeg clana sto je tek polozio. Ako preko moje grbace budu isle popravke i ulje, onda nista od toga
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27025 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Mislim da je tek 1.5 tsi koliko toliko ok, tih 1.4 ima problematicnih
Jos taj jaci ima i turbo i kompresor
Jos taj jaci ima i turbo i kompresor
