Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#26501 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Evolution_IV wrote: 25/12/2023 14:40 plitki ste fkt, dao bi ja 30 ali ide novo :thumbup:

divljaju cijene i pomirite se sa tim...
Jesi li već poručio novo i platio?
Qwerty1234
Posts: 1277
Joined: 27/05/2021 09:57

#26502 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Qwerty1234 »

canvra888 wrote: 25/12/2023 14:41 Pa fanatici... moraju fanatički branit brend :D

Ja sam mezetio (a i dalje mezetim :D) i qwertya sa njegovim ciframa za A3icu.
Samo vi zajebajite, a sve sto sam ja uradio je na prosjecnu cijenu A3 ice ko moje (godiste, oprema, pogon, motor) dodao 2000, a ne 10.000. 😒
Napominjem, dodao sam 2000 na prosjecnog audija, ne na najskupljrg na piku

Al jbg, ja”prodajem” auto sa velikim servisom prije 6000 km, novim akumulatorom i diskovima i plocicama, limarijom bez packe, firskom keramickom zastitom, 2 seta audi alu felgi, 2 seta guma dot 22 i 23, (nisu tigar, kelly, sailun isl).
Auto kojem je kociona tekucina zamjenjena 2 put u 50k km, ulje i filteri 7 puta, haldex, mjenjac i diffovi po 2 puta, autom bez ijedne greske na dijagnostici, registrovan 6 mj, auto koje vozim 2.5 godine bez problema.Auto sa CV izvjestajem i ispisom i AC quattra.

Jedino neispravno na njemu je naslon za ruku, puko onaj mehanizam i kad ga podignes otvori se i ispadne sve iz pretinca…😂


Imas takav za 20k ili kod preprodavca iz kiseljaka za 17.Too top stanje, tek uvezen, na tockovima dosao majke mi isl

A to sto se nekima tesko pomiriti da te A3ice (2009-2012) kostaju 14-20k (zavisno od opreme, motora, pogona isl) nije moj problem 😂

Ko voli nek izvoli, auto na prodaju svakako nije 😂
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26503 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

citroen xm wrote: 25/12/2023 16:16
Evolution_IV wrote: 25/12/2023 14:40 plitki ste fkt, dao bi ja 30 ali ide novo :thumbup:

divljaju cijene i pomirite se sa tim...
Jesi li već poručio novo i platio?
naruceno
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26504 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Nacekaces se ti da ti neko da "te" pare...
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#26505 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by NediM17 »

Elektricni golf narucen :lol:
Last edited by NediM17 on 25/12/2023 16:24, edited 1 time in total.
User avatar
canvra888
Posts: 9173
Joined: 09/07/2021 15:03

#26506 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Qwerty1234 wrote: 25/12/2023 16:19
canvra888 wrote: 25/12/2023 14:41 Pa fanatici... moraju fanatički branit brend :D

Ja sam mezetio (a i dalje mezetim :D) i qwertya sa njegovim ciframa za A3icu.
Samo vi zajebajite, a sve sto sam ja uradio je na prosjecnu cijenu A3 ice ko moje (godiste, oprema, pogon, motor) dodao 2000, a ne 10.000. 😒
Napominjem, dodao sam 2000 na prosjecnog audija, ne na najskupljrg na piku

Al jbg, ja”prodajem” auto sa velikim servisom prije 6000 km, novim akumulatorom i diskovima i plocicama, limarijom bez packe, firskom keramickom zastitom, 2 seta audi alu felgi, 2 seta guma dot 22 i 23, (nisu tigar, kelly, sailun isl).
Auto kojem je kociona tekucina zamjenjena 2 put u 50k km, ulje i filteri 7 puta, haldex, mjenjac i diffovi po 2 puta, autom bez ijedne greske na dijagnostici, registrovan 6 mj, auto koje vozim 2.5 godine bez problema.Auto sa CV izvjestajem i ispisom i AC quattra.

Jedino neispravno na njemu je naslon za ruku, puko onaj mehanizam i kad ga podignes otvori se i ispadne sve iz pretinca…😂


Imas takav za 20k ili kod preprodavca iz kiseljaka za 17.Too top stanje, tek uvezen, na tockovima dosao majke mi isl

A to sto se nekima tesko pomiriti da te A3ice (2009-2012) kostaju 14-20k (zavisno od opreme, motora, pogona isl) nije moj problem 😂

Ko voli nek izvoli, auto na prodaju svakako nije 😂
Ma drag si mi, al isto k'o što sam ti govorio prije godinu i kusur, kažem i sad - precjenio si avdiju samo tako...

Nije svaki ulog u auto saldo na konačnu prodajnu cijenu :skoljka:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#26507 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by basicm »

NediM17 wrote: 25/12/2023 16:24 Elektricni golf narucen :lol:
Oho :)
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26508 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

To su droge neke..
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#26509 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by NediM17 »

Shiitake gljive ludare. :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26510 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Stanite ljudi u red za mazdu, nemoj da se guramo ko seljadija :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26511 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

NediM17 wrote: 25/12/2023 16:24 Elektricni golf narucen :lol:
id3 8-)
User avatar
Rockefeller
Posts: 8701
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#26512 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Rockefeller »

Opa mustuluk :thumbup:

Na sta se ceka? CX-30?
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26513 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

kad dodje, sad nek bude tajna :o
User avatar
Rockefeller
Posts: 8701
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#26514 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Rockefeller »

Koliko se mora cekat?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26515 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Ako nije tricu kuoio, izdao je sve ono za sta se zalaze godinama :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26516 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Maj nadam se :zoka:
izvrsni direktor
Posts: 14711
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#26517 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by izvrsni direktor »

Evolution_IV wrote: 25/12/2023 16:46
NediM17 wrote: 25/12/2023 16:24 Elektricni golf narucen :lol:
id3 8-)
Cestitam na pametnoj odluci 8-)
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26518 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Ja ne bi urusa cekao do maja. Fakat se divim ljudima koji to mogu.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26519 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Throttle wrote: 25/12/2023 16:36 Stanite ljudi u red za mazdu, nemoj da se guramo ko seljadija :D
https://www.autoscout24.de/angebote/vol ... a7ab7c55dd

https://www.autoscout24.de/angebote/maz ... 8732bc8c89

Za oba autoscout algoritam kaze „vrlo dobra cijena“.
Cirka ista dva auta sto su po 34.000KM na piku.

Ali dizlooooo bajooooo mojjjjjj, 4L u spici elme mi.
izvrsni direktor
Posts: 14711
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#26520 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by izvrsni direktor »

konektovan wrote: 25/12/2023 16:56 Ja ne bi urusa cekao do maja. Fakat se divim ljudima koji to mogu.
Ja svoje cekao 10 mjeseci :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26521 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Slazu se svi vlasnici mazde u BiH. Oba.
:D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26522 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

kravamuzara wrote: 25/12/2023 16:56
Throttle wrote: 25/12/2023 16:36 Stanite ljudi u red za mazdu, nemoj da se guramo ko seljadija :D
https://www.autoscout24.de/angebote/vol ... a7ab7c55dd

https://www.autoscout24.de/angebote/maz ... 8732bc8c89

Za oba autoscout algoritam kaze „vrlo dobra cijena“.
Cirka ista dva auta sto su po 34.000KM na piku.

Ali dizlooooo bajooooo mojjjjjj, 4L u spici elme mi.
Nek ostane ovo da vidimo za koji dan koji je prodan prvo :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26523 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

izvrsni direktor wrote: 25/12/2023 16:57
konektovan wrote: 25/12/2023 16:56 Ja ne bi urusa cekao do maja. Fakat se divim ljudima koji to mogu.
Ja svoje cekao 10 mjeseci :D
Svaka cast....Boga mi. :thumbup:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26524 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Nije to citroen da ga niko nece pa ima kupit kad hoces :D
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26525 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Throttle wrote: 25/12/2023 16:58
kravamuzara wrote: 25/12/2023 16:56
Throttle wrote: 25/12/2023 16:36 Stanite ljudi u red za mazdu, nemoj da se guramo ko seljadija :D
https://www.autoscout24.de/angebote/vol ... a7ab7c55dd

https://www.autoscout24.de/angebote/maz ... 8732bc8c89

Za oba autoscout algoritam kaze „vrlo dobra cijena“.
Cirka ista dva auta sto su po 34.000KM na piku.

Ali dizlooooo bajooooo mojjjjjj, 4L u spici elme mi.
Nek ostane ovo da vidimo za koji dan koji je prodan prvo :lol:
Jedno je izgubilo 30 a jedno 60% cijene, pa ti vidi.
Post Reply