oko 45il dottore wrote: ↑25/12/2023 14:17Ta je.canvra888 wrote: ↑25/12/2023 14:09https://olx.ba/artikal/56692585il dottore wrote: ↑25/12/2023 13:38 Tanki su mazdasi fanovi. Eno jedne 3ice sa 45k km na satu danima stoji na olx
Je l' ova?![]()
Fino ja rekoh prije mjesec da će zjapit po Olx-u sa onako basnoslovno nabijenom cijenom. Neko je u deluziji![]()
Koliko je mogla kostati nova 2017-te
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26476 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26477 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nije lud da papcima ispod svake cijene daje 
a stoji jer je 2.0 benzinac sa 165ks, samo dizel bajo moj
a stoji jer je 2.0 benzinac sa 165ks, samo dizel bajo moj
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#26478 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Za gnjolfa 1.6 comfortline traze tolikoEvolution_IV wrote: ↑25/12/2023 14:24 nije lud da papcima ispod svake cijene daje
a stoji jer je 2.0 benzinac sa 165ks, samo dizel bajo moj![]()
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#26479 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dao bih mu ja Mondea 
- canvra888
- Posts: 9173
- Joined: 09/07/2021 15:03
#26480 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ispod svake cijene
Auto 7 godina staro i hoce 34 milje. Ma kako da ne... Isto su i drugi forumaši rekli, 28 milja je kapak za ovakvog benzinca starog 7 godina.
Auto 7 godina staro i hoce 34 milje. Ma kako da ne... Isto su i drugi forumaši rekli, 28 milja je kapak za ovakvog benzinca starog 7 godina.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26481 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
naravno, mnogi bi htjeli za 25, dobice karinu 
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#26482 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dobiti ce i on karinu a ne 34k.
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26483 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ova mazda 3 skoro ovoliko kostala kad je bila nova, tacno se ljudi drogiraju, a posebno mazdasi.
- canvra888
- Posts: 9173
- Joined: 09/07/2021 15:03
#26484 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma dobio je već, gledaj historije cijene koliko je mijenjao
U cijeloj državi bi imao samo tri čovjeka koja bi mu dala ove pare koje traži
U cijeloj državi bi imao samo tri čovjeka koja bi mu dala ove pare koje traži
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26485 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
naravno da traze i dobiju, jer je narod glup ko kurackravamuzara wrote: ↑25/12/2023 14:27Za gnjolfa 1.6 comfortline traze tolikoEvolution_IV wrote: ↑25/12/2023 14:24 nije lud da papcima ispod svake cijene daje
a stoji jer je 2.0 benzinac sa 165ks, samo dizel bajo moj![]()
![]()
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
- canvra888
- Posts: 9173
- Joined: 09/07/2021 15:03
#26487 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ovaj je i qwertya premašio...konektovan wrote: ↑25/12/2023 14:34 Ova mazda 3 skoro ovoliko kostala kad je bila nova, tacno se ljudi drogiraju, a posebno mazdasi.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26488 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
30 je najrealnije, al nece jer je tabo tema, jos benzin
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26489 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Za mjesec dana spustio sa 38.000 na 33.900.
Tim tempom za sljedeća 2 mjeseca tamam će doći na neku normalnu cijenu.
Tim tempom za sljedeća 2 mjeseca tamam će doći na neku normalnu cijenu.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26490 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
to vrijedi a auto sa BiH porijeklom ne i frajer se drogira, tako treba i to je rezon i logika bosnje
- canvra888
- Posts: 9173
- Joined: 09/07/2021 15:03
#26491 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma jok, rezonski je dat 34 milje za 7 godina staru Mazdu 3 
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#26492 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne vrijedi ni taj golf toliko. Ali vi ko mala djeca sad trcite okolo i trazite neke linkove da bi to kao pokusala izjednaciti nesto 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26493 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
plitki ste fkt, dao bi ja 30 ali ide novo 
divljaju cijene i pomirite se sa tim...
divljaju cijene i pomirite se sa tim...
- canvra888
- Posts: 9173
- Joined: 09/07/2021 15:03
#26494 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa fanatici... moraju fanatički branit brend
Ja sam mezetio (a i dalje mezetim
) i qwertya sa njegovim ciframa za A3icu.
Ja sam mezetio (a i dalje mezetim
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26495 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ovo su trgovci,..druga prica skroz. Je li precjenjen, naravno da jeste, samo sto ce ovi opet prodati golfa prije.
- canvra888
- Posts: 9173
- Joined: 09/07/2021 15:03
#26497 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Za Olx algoritam je i Punto 2 elegancija na 4 točka ako si tražio kakvog Fiata prethodno 
Last edited by canvra888 on 25/12/2023 14:43, edited 1 time in total.
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#26498 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
U tom su rasponu mnogi, cak i sa 150k na satu, to je samo random link.konektovan wrote: ↑25/12/2023 14:42Ovo su trgovci,..druga prica skroz. Je li precjenjen, naravno da jeste, samo sto ce ovi opet prodati golfa prije.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26500 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja bih je kupio kad bi dao za 13.900 KM. Jest' da mi fali 12.999 KM, ali naći će se već.canvra888 wrote: ↑25/12/2023 14:09https://olx.ba/artikal/56692585il dottore wrote: ↑25/12/2023 13:38 Tanki su mazdasi fanovi. Eno jedne 3ice sa 45k km na satu danima stoji na olx
Je l' ova?![]()
Fino ja rekoh prije mjesec da će zjapit po Olx-u sa onako basnoslovno nabijenom cijenom. Neko je u deluziji![]()

