Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26476 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

il dottore wrote: 25/12/2023 14:17
canvra888 wrote: 25/12/2023 14:09
il dottore wrote: 25/12/2023 13:38 Tanki su mazdasi fanovi. Eno jedne 3ice sa 45k km na satu danima stoji na olx
https://olx.ba/artikal/56692585

Je l' ova? :D

Fino ja rekoh prije mjesec da će zjapit po Olx-u sa onako basnoslovno nabijenom cijenom. Neko je u deluziji :-)
Ta je.
Koliko je mogla kostati nova 2017-te
oko 45
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26477 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

nije lud da papcima ispod svake cijene daje :lol:

a stoji jer je 2.0 benzinac sa 165ks, samo dizel bajo moj :bih:
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26478 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Evolution_IV wrote: 25/12/2023 14:24 nije lud da papcima ispod svake cijene daje :lol:

a stoji jer je 2.0 benzinac sa 165ks, samo dizel bajo moj :bih:
Za gnjolfa 1.6 comfortline traze toliko :-)
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26479 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Dao bih mu ja Mondea :mrgreen:
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#26480 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Ispod svake cijene :lol:

Auto 7 godina staro i hoce 34 milje. Ma kako da ne... Isto su i drugi forumaši rekli, 28 milja je kapak za ovakvog benzinca starog 7 godina.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26481 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

naravno, mnogi bi htjeli za 25, dobice karinu :thumbup:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#26482 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Karikaturist »

Dobiti ce i on karinu a ne 34k.
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26483 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Ova mazda 3 skoro ovoliko kostala kad je bila nova, tacno se ljudi drogiraju, a posebno mazdasi.
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#26484 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Ma dobio je već, gledaj historije cijene koliko je mijenjao :lol:

U cijeloj državi bi imao samo tri čovjeka koja bi mu dala ove pare koje traži :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26485 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

kravamuzara wrote: 25/12/2023 14:27
Evolution_IV wrote: 25/12/2023 14:24 nije lud da papcima ispod svake cijene daje :lol:

a stoji jer je 2.0 benzinac sa 165ks, samo dizel bajo moj :bih:
Za gnjolfa 1.6 comfortline traze toliko :-)
naravno da traze i dobiju, jer je narod glup ko kurac :thumbup:
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#26487 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

konektovan wrote: 25/12/2023 14:34 Ova mazda 3 skoro ovoliko kostala kad je bila nova, tacno se ljudi drogiraju, a posebno mazdasi.
Ovaj je i qwertya premašio... :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26488 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Karikaturist wrote: 25/12/2023 14:32 Dobiti ce i on karinu a ne 34k.
30 je najrealnije, al nece jer je tabo tema, jos benzin :lol: :bih:
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#26489 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by NediM17 »

Za mjesec dana spustio sa 38.000 na 33.900.
Tim tempom za sljedeća 2 mjeseca tamam će doći na neku normalnu cijenu.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26490 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

to vrijedi a auto sa BiH porijeklom ne i frajer se drogira, tako treba i to je rezon i logika bosnje :lol:
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#26491 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Ma jok, rezonski je dat 34 milje za 7 godina staru Mazdu 3 :run:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#26492 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Karikaturist »

Ne vrijedi ni taj golf toliko. Ali vi ko mala djeca sad trcite okolo i trazite neke linkove da bi to kao pokusala izjednaciti nesto :mrgreen:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26493 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

plitki ste fkt, dao bi ja 30 ali ide novo :thumbup:

divljaju cijene i pomirite se sa tim...
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#26494 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Pa fanatici... moraju fanatički branit brend :D

Ja sam mezetio (a i dalje mezetim :D) i qwertya sa njegovim ciframa za A3icu.
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26495 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Ovo su trgovci,..druga prica skroz. Je li precjenjen, naravno da jeste, samo sto ce ovi opet prodati golfa prije.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26496 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Image
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#26497 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Za Olx algoritam je i Punto 2 elegancija na 4 točka ako si tražio kakvog Fiata prethodno :lol:
Last edited by canvra888 on 25/12/2023 14:43, edited 1 time in total.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26498 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

konektovan wrote: 25/12/2023 14:42
Ovo su trgovci,..druga prica skroz. Je li precjenjen, naravno da jeste, samo sto ce ovi opet prodati golfa prije.
U tom su rasponu mnogi, cak i sa 150k na satu, to je samo random link.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26499 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

canvra888 wrote: 25/12/2023 14:41 Pa fanatici... moraju fanatički branit brend :D

Ja sam mezetio (a i dalje mezetim :D) i qwertya sa njegovim ciframa za A3icu.
presao i bunu i bunicu :lol:
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26500 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

canvra888 wrote: 25/12/2023 14:09
il dottore wrote: 25/12/2023 13:38 Tanki su mazdasi fanovi. Eno jedne 3ice sa 45k km na satu danima stoji na olx
https://olx.ba/artikal/56692585

Je l' ova? :D

Fino ja rekoh prije mjesec da će zjapit po Olx-u sa onako basnoslovno nabijenom cijenom. Neko je u deluziji :-)
Ja bih je kupio kad bi dao za 13.900 KM. Jest' da mi fali 12.999 KM, ali naći će se već.
Post Reply