fiestatasmanian_devil wrote: ↑02/01/2024 23:28 Šta bi ste izabrali za mali gradski auto:
C4 1.6HDI: https://olx.ba/artikal/54761719
FIESTA 1.4 TDCI: https://olx.ba/artikal/57155256
208 1.4 HDI: https://olx.ba/artikal/57320598
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26801 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
haj ti polako oznaka jel, finih 10-11l/100km gradske a ubrzava samo u prvoj

- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#26802 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
HTP jel hahahhahahtramvajtrojka wrote: ↑02/01/2024 23:40 skoda fabia 1.2najlogičniji izbor i ima najvise domacih primjeraka za prodaju jos ako se nadje fin primjerak prst u uho
![]()
Pa ta troši k’o 5.7 HEMI a ne ide.
Najgore auto na svijetu.
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#26803 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Tramvaj vauvau ratnik 
- tramvajtrojka
- Posts: 17047
- Joined: 27/04/2021 22:52
#26804 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
halo ne diraj mi u skoduEFD22 wrote: ↑02/01/2024 23:45HTP jel hahahhahahtramvajtrojka wrote: ↑02/01/2024 23:40 skoda fabia 1.2najlogičniji izbor i ima najvise domacih primjeraka za prodaju jos ako se nadje fin primjerak prst u uho
![]()
Pa ta troši k’o 5.7 HEMI a ne ide.
Najgore auto na svijetu.
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#26805 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A po čemu je najlogičniji izbor?tramvajtrojka wrote: ↑02/01/2024 23:40 skoda fabia 1.2najlogičniji izbor i ima najvise domacih primjeraka za prodaju jos ako se nadje fin primjerak prst u uho
![]()
- konektovan
- Posts: 51426
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#26807 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Od 2014. ima.
-
tasmanian_devil
- Posts: 29
- Joined: 19/05/2014 14:07
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#26809 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
E naso si mjesto gdje ces pitati 
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#26810 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Mozda je mislio na onu greenline tdiEFD22 wrote: ↑02/01/2024 23:45HTP jel hahahhahahtramvajtrojka wrote: ↑02/01/2024 23:40 skoda fabia 1.2najlogičniji izbor i ima najvise domacih primjeraka za prodaju jos ako se nadje fin primjerak prst u uho
![]()
Pa ta troši k’o 5.7 HEMI a ne ide.
Najgore auto na svijetu.
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
#26811 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Zanimljive cijene.A gdje su troskovi uvoza i svega ostalog na ovo sve.
https://www.autoscout24.com/lst/audi/a3 ... tate=N%2CU
A ni ovde nije bolje
https://m.mobile.de/auto/search.html?da ... EAR&vc=Car
https://www.autoscout24.com/lst/audi/a3 ... tate=N%2CU
A ni ovde nije bolje
https://m.mobile.de/auto/search.html?da ... EAR&vc=Car
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#26812 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Citroen C4 je svemirski brod i za Octaviju a kamoli za Fabiju
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#26813 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Za mali gradski bi Fijestu.tasmanian_devil wrote: ↑02/01/2024 23:28 Šta bi ste izabrali za mali gradski auto:
C4 1.6HDI: https://olx.ba/artikal/54761719
FIESTA 1.4 TDCI: https://olx.ba/artikal/57155256
208 1.4 HDI: https://olx.ba/artikal/57320598
C4 bi bio na prvom mjestu da ti treba vece vozilo i da ovaj ima malo vise opreme.
208 ne bih uopce razmatrao.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#26814 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
C4, ostala dva ne bih ni gledao 
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#26816 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
C4 je odličan auto, ali ovaj sa oglasa djeluje na slikama sav raštiman, ko da je bio u udesu sa svih strana.
U svakom slučaju, bolji je model i od Fieste i od 208. Posle C4 bih gledao 208. Fiesta mi je vala nikakvo auto, ne znam šta vidite u njoj. Tijesna, klaustofobična sa jedim od najružnijih interijera u toj klasi.
U svakom slučaju, bolji je model i od Fieste i od 208. Posle C4 bih gledao 208. Fiesta mi je vala nikakvo auto, ne znam šta vidite u njoj. Tijesna, klaustofobična sa jedim od najružnijih interijera u toj klasi.
-
Sarma na balkonu
- Posts: 61
- Joined: 22/02/2013 15:07
#26817 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Neka preporuka za auto do 8.000 KM. Polo, Fiat Punto ili neki auto tog tipa.
https://olx.ba/artikal/55679104
Valja li ovaj čemu?
https://olx.ba/artikal/55679104
Valja li ovaj čemu?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26818 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne valja.
-
ssnddd
- Posts: 35
- Joined: 15/08/2017 11:01
#26819 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Za te pare ja bi gledo 308 1.6hdi, ona verzija od 66kw po mogucnosti..jeftin za odrzavanje, pouzdan i trosi ko upaljac.Sarma na balkonu wrote: ↑04/01/2024 23:18 Neka preporuka za auto do 8.000 KM. Polo, Fiat Punto ili neki auto tog tipa.
Prostora u kabini ko u prici,ozbiljno auto u poredjenju s puntom i polom..
-
betametazon
- Posts: 1965
- Joined: 22/06/2011 23:56
#26820 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Preporuka za 308 i od mene. Ali dobro pazi - dobro provjeriti motor i njegove performanse, sve se ostalo da srediti, autici laki za upravljati, potrosnja ok, malo njezni sa ovjesom i trapovima pa ces malo cesce mijenjati stabilizatore a mozda cak i aksijalne lezajeve nego kod ostalih ali u voznji sasvim lijepo auto...ssnddd wrote: ↑05/01/2024 00:10Za te pare ja bi gledo 308 1.6hdi, ona verzija od 66kw po mogucnosti..jeftin za odrzavanje, pouzdan i trosi ko upaljac.Sarma na balkonu wrote: ↑04/01/2024 23:18 Neka preporuka za auto do 8.000 KM. Polo, Fiat Punto ili neki auto tog tipa.
Prostora u kabini ko u prici,ozbiljno auto u poredjenju s puntom i polom..
-
betametazon
- Posts: 1965
- Joined: 22/06/2011 23:56
#26821 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Na prvu C4 sa oglasa djelovao top, ti kako rece da je rastiman pogledam ga malo poblize...fakat zazori na svim stranama nekakvi cudni, tacno kao da je sklapan...al eto opet ne mora znaciti da je bilo velikih havarija, sta znamcitroen xm wrote: ↑03/01/2024 10:41 C4 je odličan auto, ali ovaj sa oglasa djeluje na slikama sav raštiman, ko da je bio u udesu sa svih strana.![]()
U svakom slučaju, bolji je model i od Fieste i od 208. Posle C4 bih gledao 208. Fiesta mi je vala nikakvo auto, ne znam šta vidite u njoj. Tijesna, klaustofobična sa jedim od najružnijih interijera u toj klasi.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#26822 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne znam, ne smijem da tvrdim ali tako mi izgleda.Nekako ni jedan zazor nije dobar. Čini mi se i da je neko nekada pričao da je ta auto kuća i otpad te da često sastavljaju i popravljaju auta za prodaju te da su poprilično drski. Tako mi se čini, mada ne smijem tvrditi.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
ssnddd
- Posts: 35
- Joined: 15/08/2017 11:01
#26824 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ima tu istine..cak i ako pogledas na olx profilu njihovom dosta auta je ispod cijene sad dal je muljaza s kilometrima u pitanju ili su auta havarisana pa pakovana ne smijem nista 100% tvrdit al da je sumnjivo jeste.citroen xm wrote: ↑05/01/2024 10:23 Ne znam, ne smijem da tvrdim ali tako mi izgleda.Nekako ni jedan zazor nije dobar. Čini mi se i da je neko nekada pričao da je ta auto kuća i otpad te da često sastavljaju i popravljaju auta za prodaju te da su poprilično drski. Tako mi se čini, mada ne smijem tvrditi.
Zazori na c4 definitivno nisu dobri, pogotovo se da primijetit da prednji i zadnji branik ne štimaju nikako..
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#26825 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Podijelicu mudre misli mog rahmetli dede, ne daj boze rata i FiataSarma na balkonu wrote: ↑04/01/2024 23:18 Neka preporuka za auto do 8.000 KM. Polo, Fiat Punto ili neki auto tog tipa.
https://olx.ba/artikal/55679104
Valja li ovaj čemu?
