
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#26376 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nabijem vas


-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#26377 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja ti to od srca želim kao i to da obuzdaš ove dječije ispade. Ponašate se kao djeca u osnovnoj kada se hvale čiji je tata jači.Evolution_IV wrote: ↑23/12/2023 16:42
I to ce biti zatvoreno poglavlje uskoro nadam se.
Kad smo budale pa reagujemo na provokacije i seljacku pricu...ja prvi nikad nista ne bi da pojedinci nisu, kad se vec sprdamo onda cu i ja..
da dodam jos ovi farovi na 147, bolji su fenjeri na opel olimpiji od tih govana, forma prije funkcije..
bitni su sik i romantika
Kakav ti je argument da ne voliš neki narod pa ti je neko auto smeće? To je na nivou osnovne škole.
Vi se ne sprdate. Drugi se sprdaju, vi pjenite.
I naravno da su romantika i ljepota bitne. Ja sam živo biće, meni je bitno. U tome se uživa, a šta je život bez užitka i ljepote. Jel te u kafiću prvo privuče cura koja lijepo i damski izgleda ili priđeš nekoj random pa te privuče kada ti kaže da zna razviti jufku? Jebe mi se bolan da li će mi sijalica u faru zbog struje trajati pola godine ako mi se auto sviđa. Isto tako mi ne znači ništa što je auto kvalitetno ako je gadno.
Sjećam se jednog starog Alfinog slogana, mislim u vrijeme AR156 ili AR159, kaže: "Bez srca bili bi smo samo mašine".
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26378 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Koje autoOptimist wrote: ↑23/12/2023 16:48Babo ce da konacno kupi neko evropsko vozilo jer se i njemu zgadio taj japanac, pardon ford sa francuskim srcem.Evolution_IV wrote: ↑23/12/2023 16:42 I to ce biti zatvoreno poglavlje uskoro nadam se.
Kad smo budale pa reagujemo na provokacije i seljacku pricu...ja prvi nikad nista ne bi da pojedinci nisu, kad se vec sprdamo onda cu i ja..
da dodam jos ovi farovi na 147, bolji su fenjeri na opel olimpiji od tih govana, forma prije funkcije..
bitni su sik i romantika
Toliko cudnih kvarova i toliko para za servis nije dao ni na jedno auto koje je imao do sada.![]()
-
vernes81
- Posts: 2299
- Joined: 25/04/2011 23:04
#26379 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Svaka vama cast, ja za 24 godine voznje i stotine auta koja su mi prosla kroz ruke ni sad se ne bi smio se zakleti ni u jednu marku auta i reci najbolja, mozda bi smio samo reci uzmi novo i to je to.
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26380 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sta ti znas o ex yu....?!:-)Evolution_IV wrote: ↑23/12/2023 16:23 sva na ignor mi amor
cuj mravojed, naserem vam se u dzepove, kurcojed bi bila 147 onda, samo cirkusanti i nadrogirani likovi voze te raspade od auta..
kako sam i davno pisao, veliki poznavaoci auta, pola ima komplekse iz ex yu vremena kad nisu mogli pric jacim brendovima, a sad mogu pa su veliki znalci i to je najbolja, druga polovica sere saml da zajebaje..
meni svejedno, ja ga nikad kupio ne bi, sve sto je prefiks euro, izuzetak bi bio a5 sb/a4 allroad i konigseg/pagani i slicno, prije bi i englesko nego eu..
smijesna poredjenja i preseravanje od sviju
Haj ti u pagani,..pa nam javni je li bolji od mazde 3 mps..
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#26381 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jos se ne zna sta ce biti. Al tipujem na evropsko, dizel._BataZiv_0809 wrote: ↑23/12/2023 16:54Koje autoOptimist wrote: ↑23/12/2023 16:48Babo ce da konacno kupi neko evropsko vozilo jer se i njemu zgadio taj japanac, pardon ford sa francuskim srcem.Evolution_IV wrote: ↑23/12/2023 16:42 I to ce biti zatvoreno poglavlje uskoro nadam se.
Kad smo budale pa reagujemo na provokacije i seljacku pricu...ja prvi nikad nista ne bi da pojedinci nisu, kad se vec sprdamo onda cu i ja..
da dodam jos ovi farovi na 147, bolji su fenjeri na opel olimpiji od tih govana, forma prije funkcije..
bitni su sik i romantika
Toliko cudnih kvarova i toliko para za servis nije dao ni na jedno auto koje je imao do sada.![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#26383 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne do bog nikom
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26384 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Eto,..i ja sam ti negdje. Poceo u proljece 2000.
Ja samo mogu reci,..volim automobile. Imam neke svoje favorite, miljenike...citroen, alfa, volvo.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26385 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
bio na rostilju
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26386 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Od starog mazda 3. Platforma ford, motor peugeot..hybrid teski.
Malo ga zezamo,..
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26387 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Aha to, dobro si, zaboravio sam sta Amko drajva.konektovan wrote: ↑23/12/2023 17:07Od starog mazda 3. Platforma ford, motor peugeot..hybrid teski.![]()
Malo ga zezamo,..![]()
Znam da se napatio sa tim autom
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26388 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
al glavno je dznate cije je, de mi kae i dnk izvucite 
nije me auto napatilo, vec majstorluci koji su bili skriveni godinama i isplivali(nasi bosanski)...sad cu tek da vidim na novom da li ce opravdat ocekivanja
nije me auto napatilo, vec majstorluci koji su bili skriveni godinama i isplivali(nasi bosanski)...sad cu tek da vidim na novom da li ce opravdat ocekivanja
Last edited by Evolution_IV on 23/12/2023 17:11, edited 1 time in total.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#26389 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Top
Mogu li se kod nas uvesti zbog eko normi
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26390 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
cekaj da predje 30god starosti, e onda ce moci 
>2030
>2030
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26391 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Amare samo kakvog francuza,..i prst u uho. 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26392 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
imam u firmi hdi-ja, dosta 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#26393 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I u kući i u firmi. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26394 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sa srecom da bude bruzbaEvolution_IV wrote: ↑23/12/2023 17:09
nije me auto napatilo, vec majstorluci koji su bili skriveni godinama i isplivali(nasi bosanski)...sad cu tek da vidim na novom da li ce opravdat ocekivanja![]()
-
izvrsni direktor
- Posts: 14712
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#26395 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Koliko se god zajebavali i podjebavali ovdje, nije uredu ovako pisati. Potrebno je uzajamno postovanje prije svega
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#26396 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
jeste, prije FL. No FL model i dan danas izgleda fenomenalno ako uzmemo u obzir 2005 godiste.

Nije mi jasno kako neko moze biti rob auta pa da na forumu mora da silji qrac da nesto dokaze. Mozemo se ne slagati, razmijeniti misljenje, ali biti zadrt, to je druga stvar. Mislim na sve nas opcenito.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26397 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Korozija ga je istraumirala i još drži.canvra888 wrote: ↑23/12/2023 16:18Ma upalio se muzara pravo, nije se još od jučer ugasio![]()
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#26398 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Profa mi smo krkani, nama nije zamjeriti, ali od tebe bi ocekivali neki nivo humora
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26399 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kriza je, laksativi skupi, šta se žališ?citroen xm wrote: ↑23/12/2023 16:42Ovaj forum bi trebao biti razbibriga. Podjela nekih simpatisanja prema određenoj marki, fazmjena iskustava, divljenje dobrim autima svakog brenda...._BataZiv_0809 wrote: ↑23/12/2023 16:34
Hahahahhahahhaha
Prejak komentar
Oni se ponasaju isto navijacka grupa
Toliko su tolerantni
Ali ne, ovo je postalo ratno polje gdje se fatuje kočijaškom terminologijom, uvredama, poklapanjem, mjerenjem dužine kite...
Meni kada je do toga otvorim bilo koji portal na balkanu i čitam šta političari seru, ali nije mi do toga pa dolazim ovde i onda se meni sere posle ovakvih postova iz dana u dan.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26400 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
S kim si takav si.

