Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26376 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Nabijem vas :kakoste:

Image
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#26377 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Evolution_IV wrote: 23/12/2023 16:42
I to ce biti zatvoreno poglavlje uskoro nadam se.

Kad smo budale pa reagujemo na provokacije i seljacku pricu...ja prvi nikad nista ne bi da pojedinci nisu, kad se vec sprdamo onda cu i ja..

da dodam jos ovi farovi na 147, bolji su fenjeri na opel olimpiji od tih govana, forma prije funkcije..

bitni su sik i romantika
Ja ti to od srca želim kao i to da obuzdaš ove dječije ispade. Ponašate se kao djeca u osnovnoj kada se hvale čiji je tata jači.

Kakav ti je argument da ne voliš neki narod pa ti je neko auto smeće? To je na nivou osnovne škole.

Vi se ne sprdate. Drugi se sprdaju, vi pjenite.

I naravno da su romantika i ljepota bitne. Ja sam živo biće, meni je bitno. U tome se uživa, a šta je život bez užitka i ljepote. Jel te u kafiću prvo privuče cura koja lijepo i damski izgleda ili priđeš nekoj random pa te privuče kada ti kaže da zna razviti jufku? Jebe mi se bolan da li će mi sijalica u faru zbog struje trajati pola godine ako mi se auto sviđa. Isto tako mi ne znači ništa što je auto kvalitetno ako je gadno.

Sjećam se jednog starog Alfinog slogana, mislim u vrijeme AR156 ili AR159, kaže: "Bez srca bili bi smo samo mašine".
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26378 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Optimist wrote: 23/12/2023 16:48
Evolution_IV wrote: 23/12/2023 16:42 I to ce biti zatvoreno poglavlje uskoro nadam se.

Kad smo budale pa reagujemo na provokacije i seljacku pricu...ja prvi nikad nista ne bi da pojedinci nisu, kad se vec sprdamo onda cu i ja..

da dodam jos ovi farovi na 147, bolji su fenjeri na opel olimpiji od tih govana, forma prije funkcije..

bitni su sik i romantika
Babo ce da konacno kupi neko evropsko vozilo jer se i njemu zgadio taj japanac, pardon ford sa francuskim srcem.
Toliko cudnih kvarova i toliko para za servis nije dao ni na jedno auto koje je imao do sada. :mrgreen:
Koje auto
vernes81
Posts: 2299
Joined: 25/04/2011 23:04

#26379 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by vernes81 »

Svaka vama cast, ja za 24 godine voznje i stotine auta koja su mi prosla kroz ruke ni sad se ne bi smio se zakleti ni u jednu marku auta i reci najbolja, mozda bi smio samo reci uzmi novo i to je to.
User avatar
konektovan
Posts: 51405
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26380 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Evolution_IV wrote: 23/12/2023 16:23 sva na ignor mi amor


cuj mravojed, naserem vam se u dzepove, kurcojed bi bila 147 onda, samo cirkusanti i nadrogirani likovi voze te raspade od auta..

kako sam i davno pisao, veliki poznavaoci auta, pola ima komplekse iz ex yu vremena kad nisu mogli pric jacim brendovima, a sad mogu pa su veliki znalci i to je najbolja, druga polovica sere saml da zajebaje..

meni svejedno, ja ga nikad kupio ne bi, sve sto je prefiks euro, izuzetak bi bio a5 sb/a4 allroad i konigseg/pagani i slicno, prije bi i englesko nego eu..

smijesna poredjenja i preseravanje od sviju
Sta ti znas o ex yu....?!:-)
Haj ti u pagani,..pa nam javni je li bolji od mazde 3 mps.. :lol:
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26381 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 16:54
Optimist wrote: 23/12/2023 16:48
Evolution_IV wrote: 23/12/2023 16:42 I to ce biti zatvoreno poglavlje uskoro nadam se.

Kad smo budale pa reagujemo na provokacije i seljacku pricu...ja prvi nikad nista ne bi da pojedinci nisu, kad se vec sprdamo onda cu i ja..

da dodam jos ovi farovi na 147, bolji su fenjeri na opel olimpiji od tih govana, forma prije funkcije..

bitni su sik i romantika
Babo ce da konacno kupi neko evropsko vozilo jer se i njemu zgadio taj japanac, pardon ford sa francuskim srcem.
Toliko cudnih kvarova i toliko para za servis nije dao ni na jedno auto koje je imao do sada. :mrgreen:
Koje auto
Jos se ne zna sta ce biti. Al tipujem na evropsko, dizel.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26382 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Optimist wrote: 23/12/2023 17:00

Jos se ne zna sta ce biti. Al tipujem na evropsko, dizel.
Ma to sto mu govorite da nije Japanac a da on vozi
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#26383 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by zigson »

Ne do bog nikom
User avatar
konektovan
Posts: 51405
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26384 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

vernes81 wrote: 23/12/2023 16:58 Svaka vama cast, ja za 24 godine voznje i stotine auta koja su mi prosla kroz ruke ni sad se ne bi smio se zakleti ni u jednu marku auta i reci najbolja, mozda bi smio samo reci uzmi novo i to je to.
Eto,..i ja sam ti negdje. Poceo u proljece 2000. :mrgreen:
Ja samo mogu reci,..volim automobile. Imam neke svoje favorite, miljenike...citroen, alfa, volvo. :mrgreen: Nazalost, nisam se nikad uspio dogovoriti s volvom, da mu budem vlasnik. Mogu slobodno reci to su mi omiljene marke automobila, ali ne mogu ignorisati cinjenicu da postoji jos proizvodjaca koji su bolji ili losiji, ali svi imaju neke modele koje bih takodjer volio posjedovati i voziti naravno.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26385 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Optimist wrote: 23/12/2023 16:44 Jebo vas i Alfa i Mazda, danas prelijep dan, trebali ste izaci na sunce, a ne trosit vrijeme i kucat 5 strana komentara koji je auto ljepsi i ciji babo vozi bolji auto.
Pitajte da vas puste sutra, nemojte samo visit na telefonu i forumu.
bio na rostilju :lol: , moram se malo ubacit :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51405
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26386 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 17:01
Optimist wrote: 23/12/2023 17:00

Jos se ne zna sta ce biti. Al tipujem na evropsko, dizel.
Ma to sto mu govorite da nije Japanac a da on vozi
Od starog mazda 3. Platforma ford, motor peugeot..hybrid teski. :mrgreen:
Malo ga zezamo,.. :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26387 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

konektovan wrote: 23/12/2023 17:07
_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 17:01
Optimist wrote: 23/12/2023 17:00

Jos se ne zna sta ce biti. Al tipujem na evropsko, dizel.
Ma to sto mu govorite da nije Japanac a da on vozi
Od starog mazda 3. Platforma ford, motor peugeot..hybrid teski. :mrgreen:
Malo ga zezamo,.. :mrgreen:
Aha to, dobro si, zaboravio sam sta Amko drajva.
Znam da se napatio sa tim autom :-?
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26388 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

al glavno je dznate cije je, de mi kae i dnk izvucite 8-)

nije me auto napatilo, vec majstorluci koji su bili skriveni godinama i isplivali(nasi bosanski)...sad cu tek da vidim na novom da li ce opravdat ocekivanja :thumbup:
Last edited by Evolution_IV on 23/12/2023 17:11, edited 1 time in total.
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#26389 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by artur morgan »

sime_cipol wrote: 23/12/2023 14:28 Onda, Gledaj lafcino, vidi je :D

Image

Image
Top :thumbup:

Mogu li se kod nas uvesti zbog eko normi
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26390 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

cekaj da predje 30god starosti, e onda ce moci :thumbup:

>2030
User avatar
konektovan
Posts: 51405
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26391 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Amare samo kakvog francuza,..i prst u uho. :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26392 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

imam u firmi hdi-ja, dosta :D
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#26393 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

I u kući i u firmi. :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26394 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Evolution_IV wrote: 23/12/2023 17:09
nije me auto napatilo, vec majstorluci koji su bili skriveni godinama i isplivali(nasi bosanski)...sad cu tek da vidim na novom da li ce opravdat ocekivanja :thumbup:
Sa srecom da bude bruzba
izvrsni direktor
Posts: 14712
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#26395 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by izvrsni direktor »

Evolution_IV wrote: 23/12/2023 16:42
Kad smo budale pa reagujemo na seljacku pricu...
Koliko se god zajebavali i podjebavali ovdje, nije uredu ovako pisati. Potrebno je uzajamno postovanje prije svega :thumbup:
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#26396 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by laserShow »

EFD22 wrote: 23/12/2023 16:11 Izvini ali ta Alfa 147 je definitvno među ružnijim Alfama.

Već sam napisao.
jeste, prije FL. No FL model i dan danas izgleda fenomenalno ako uzmemo u obzir 2005 godiste.

Image

Nije mi jasno kako neko moze biti rob auta pa da na forumu mora da silji qrac da nesto dokaze. Mozemo se ne slagati, razmijeniti misljenje, ali biti zadrt, to je druga stvar. Mislim na sve nas opcenito.
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26397 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

canvra888 wrote: 23/12/2023 16:18
hilmija frlj wrote: 23/12/2023 16:13
canvra888 wrote: 23/12/2023 16:03
De ba, baš se klovniraš sad, pola foruma ti to govori :lol:

BMW M1 i Audi S3 jede te MPS-ove za doručak, fakat ste smiješni sa fanatičkim koprcanjem :lol:
Amar je kamilica za ovoga :lol:
Ma upalio se muzara pravo, nije se još od jučer ugasio :D
Korozija ga je istraumirala i još drži.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26398 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Laplace wrote: 23/12/2023 19:36
canvra888 wrote: 23/12/2023 16:18
hilmija frlj wrote: 23/12/2023 16:13
Amar je kamilica za ovoga :lol:
Ma upalio se muzara pravo, nije se još od jučer ugasio :D
Korozija ga je istraumirala i još drži.
Profa mi smo krkani, nama nije zamjeriti, ali od tebe bi ocekivali neki nivo humora :zzzz:
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26399 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

citroen xm wrote: 23/12/2023 16:42
_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 16:34
Hahahahhahahhaha
Prejak komentar
Oni se ponasaju isto navijacka grupa
Toliko su tolerantni
Ovaj forum bi trebao biti razbibriga. Podjela nekih simpatisanja prema određenoj marki, fazmjena iskustava, divljenje dobrim autima svakog brenda....

Ali ne, ovo je postalo ratno polje gdje se fatuje kočijaškom terminologijom, uvredama, poklapanjem, mjerenjem dužine kite...

Meni kada je do toga otvorim bilo koji portal na balkanu i čitam šta političari seru, ali nije mi do toga pa dolazim ovde i onda se meni sere posle ovakvih postova iz dana u dan.
Kriza je, laksativi skupi, šta se žališ?
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26400 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

kravamuzara wrote: 23/12/2023 19:42
Laplace wrote: 23/12/2023 19:36
canvra888 wrote: 23/12/2023 16:18

Ma upalio se muzara pravo, nije se još od jučer ugasio :D
Korozija ga je istraumirala i još drži.
Profa mi smo krkani, nama nije zamjeriti, ali od tebe bi ocekivali neki nivo humora :zzzz:
S kim si takav si.
Post Reply