Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Evolution_IV wrote: ↑23/12/2023 16:23
cuj mravojed, naserem vam se u dzepove, kurcojed bi bila 147 onda, samo cirkusanti i nadrogirani likovi voze te raspade od auta..
Zato Mazdu 3 ne vozi niko.
Druže trubiš toliko o tim japancima, a kupio si auto u kome kuca francusko srce, a ostatak potiče od pišljivog forda. Iz japana je zadržala samo ružan dizajn. Da bar kupi 323 iz 90-ih pa da toliko pjeniš, shvatio bi.
Postali ste totalno iritantni sa svojim nasilničkim komentarima u odbranu japanskih auta. Vas 4-5 toliko da vas je mučno čitati. Primate se ko rasad na vlažnoj i pođubrenoj zemlji. Ljudi vas lože, sprdaju, iz cipela izbijaju, a vi se primate i primate. Više od vas ne možeš ništa pročitati na ovom forumu.
citroen xm wrote: ↑23/12/2023 16:31
Postali ste totalno iritantni sa svojim nasilničkim komentarima u odbranu japanskih auta. Vas 4-5 toliko da vas je mučno čitati. Primate se ko rasad na vlažnoj i pođubrenoj zemlji. Ljudi vas lože, sprdaju, iz cipela izbijaju, a vi se primate i primate. Više od vas ne možeš ništa pročitati na ovom forumu.
Evolution_IV wrote: ↑23/12/2023 16:23
cuj mravojed, naserem vam se u dzepove, kurcojed bi bila 147 onda, samo cirkusanti i nadrogirani likovi voze te raspade od auta..
Zato Mazdu 3 ne vozi niko.
Druže trubiš toliko o tim japancima, a kupio si auto u kome kuca francusko srce, a ostatak potiče od pišljivog forda. Iz japana je zadržala samo ružan dizajn. Da bar kupi 323 iz 90-ih pa da toliko pjeniš, shvatio bi.
Postali ste totalno iritantni sa svojim nasilničkim komentarima u odbranu japanskih auta. Vas 4-5 toliko da vas je mučno čitati. Primate se ko rasad na vlažnoj i pođubrenoj zemlji. Ljudi vas lože, sprdaju, iz cipela izbijaju, a vi se primate i primate. Više od vas ne možeš ništa pročitati na ovom forumu.
Hahahahhahahhaha
Prejak komentar
Oni se ponasaju isto navijacka grupa
Toliko su tolerantni
Evolution_IV wrote: ↑23/12/2023 16:23
cuj mravojed, naserem vam se u dzepove, kurcojed bi bila 147 onda, samo cirkusanti i nadrogirani likovi voze te raspade od auta..
Zato Mazdu 3 ne vozi niko.
Druže trubiš toliko o tim japancima, a kupio si auto u kome kuca francusko srce, a ostatak potiče od pišljivog forda. Iz japana je zadržala samo ružan dizajn. Da bar kupi 323 iz 90-ih pa da toliko pjeniš, shvatio bi.
Postali ste totalno iritantni sa svojim nasilničkim komentarima u odbranu japanskih auta. Vas 4-5 toliko da vas je mučno čitati. Primate se ko rasad na vlažnoj i pođubrenoj zemlji. Ljudi vas lože, sprdaju, iz cipela izbijaju, a vi se primate i primate. Više od vas ne možeš ništa pročitati na ovom forumu.
I to ce biti zatvoreno poglavlje uskoro nadam se.
Kad smo budale pa reagujemo na provokacije i seljacku pricu...ja prvi nikad nista ne bi da pojedinci nisu, kad se vec sprdamo onda cu i ja..
da dodam jos ovi farovi na 147, bolji su fenjeri na opel olimpiji od tih govana, forma prije funkcije..
bitni su sik i romantika
Last edited by Evolution_IV on 23/12/2023 16:43, edited 1 time in total.
_BataZiv_0809 wrote: ↑23/12/2023 16:34
Hahahahhahahhaha
Prejak komentar
Oni se ponasaju isto navijacka grupa
Toliko su tolerantni
Ovaj forum bi trebao biti razbibriga. Podjela nekih simpatisanja prema određenoj marki, fazmjena iskustava, divljenje dobrim autima svakog brenda....
Ali ne, ovo je postalo ratno polje gdje se fatuje kočijaškom terminologijom, uvredama, poklapanjem, mjerenjem dužine kite...
Meni kada je do toga otvorim bilo koji portal na balkanu i čitam šta političari seru, ali nije mi do toga pa dolazim ovde i onda se meni sere posle ovakvih postova iz dana u dan.
Jebo vas i Alfa i Mazda, danas prelijep dan, trebali ste izaci na sunce, a ne trosit vrijeme i kucat 5 strana komentara koji je auto ljepsi i ciji babo vozi bolji auto.
Pitajte da vas puste sutra, nemojte samo visit na telefonu i forumu.
_BataZiv_0809 wrote: ↑23/12/2023 16:34
Hahahahhahahhaha
Prejak komentar
Oni se ponasaju isto navijacka grupa
Toliko su tolerantni
Ovaj forum bi trebao biti razbibriga. Podjela nekih simpatisanja prema određenoj marki, fazmjena iskustava, divljenje dobrim autima svakog brenda....
Ali ne, ovo je postalo ratno polje gdje se fatuje kočijaškom terminologijom, uvredama, poklapanjem, mjerenjem dužine kite...
Meni kada je do toga otvorim bilo koji portal na balkanu i čitam šta političari seru, ali nije mi do toga pa dolazim ovde i onda se meni sere posle ovakvih postova iz dana u dan.
Molim te da nas ostale ne stavljaš u isti koš sa električarima, mazdašima i alfistima ili vagenovcima (ovdje je mrtva trka).
Last edited by hilmija frlj on 23/12/2023 16:45, edited 1 time in total.
Optimist wrote: ↑23/12/2023 16:44
Jebo vas i Alfa i Mazda, danas prelijep dan, trebali ste izaci na sunce, a ne trosit vrijeme i kucat 5 strana komentara koji je auto ljepsi i ciji babo vozi bolji auto.
Pitajte da vas puste sutra, nemojte samo visit na telefonu i forumu.
Optimist wrote: ↑23/12/2023 16:44
Jebo vas i Alfa i Mazda, danas prelijep dan, trebali ste izaci na sunce, a ne trosit vrijeme i kucat 5 strana komentara koji je auto ljepsi i ciji babo vozi bolji auto.
Pitajte da vas puste sutra, nemojte samo visit na telefonu i forumu.
Evolution_IV wrote: ↑23/12/2023 16:42
I to ce biti zatvoreno poglavlje uskoro nadam se.
Kad smo budale pa reagujemo na provokacije i seljacku pricu...ja prvi nikad nista ne bi da pojedinci nisu, kad se vec sprdamo onda cu i ja..
da dodam jos ovi farovi na 147, bolji su fenjeri na opel olimpiji od tih govana, forma prije funkcije..
bitni su sik i romantika
Babo ce da konacno kupi neko evropsko vozilo jer se i njemu zgadio taj japanac, pardon ford sa francuskim srcem.
Toliko cudnih kvarova i toliko para za servis nije dao ni na jedno auto koje je imao do sada.