Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26351 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Ovo je Alfa

Image


147 je uvreda za ovo.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26352 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

147 je institucija za te Mazde i Micibusije
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26353 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

147 je šporet
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26354 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Europsko auto godine
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#26355 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Evolution_IV wrote: 23/12/2023 16:23
cuj mravojed, naserem vam se u dzepove, kurcojed bi bila 147 onda, samo cirkusanti i nadrogirani likovi voze te raspade od auta..
Zato Mazdu 3 ne vozi niko. :lol:

Druže trubiš toliko o tim japancima, a kupio si auto u kome kuca francusko srce, a ostatak potiče od pišljivog forda. Iz japana je zadržala samo ružan dizajn. :skoljka: Da bar kupi 323 iz 90-ih pa da toliko pjeniš, shvatio bi.


Postali ste totalno iritantni sa svojim nasilničkim komentarima u odbranu japanskih auta. Vas 4-5 toliko da vas je mučno čitati. Primate se ko rasad na vlažnoj i pođubrenoj zemlji. Ljudi vas lože, sprdaju, iz cipela izbijaju, a vi se primate i primate. Više od vas ne možeš ništa pročitati na ovom forumu.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26356 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Ovo je Alfa

Image
izvrsni direktor
Posts: 14711
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#26357 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by izvrsni direktor »

citroen xm wrote: 23/12/2023 16:31 Postali ste totalno iritantni sa svojim nasilničkim komentarima u odbranu japanskih auta. Vas 4-5 toliko da vas je mučno čitati. Primate se ko rasad na vlažnoj i pođubrenoj zemlji. Ljudi vas lože, sprdaju, iz cipela izbijaju, a vi se primate i primate. Više od vas ne možeš ništa pročitati na ovom forumu.
:thumbup:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26358 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 16:31 Europsko auto godine
Joj

Pa i 1.4 TSI, 1.0 EcoBoost, i 1.2 Tce se su sve redom euorpski motori godina, a sve veća karina jedan od drugog :lol:


I Opel Corsa je Europski auto godine
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26359 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

EFD22 wrote: 23/12/2023 16:33
_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 16:31 Europsko auto godine
Joj

Pa i 1.4 TSI, 1.0 EcoBoost, i 1.2 Tce se su sve redom euorpski motori godina, a sve veća karina jedan od drugog :lol:


I Opel Corsa je Europski auto godine
Nema veze
Alfa 147 je top auto
Vjeruj braci
User avatar
sime_cipol
Posts: 23405
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#26360 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sime_cipol »

sime_cipol wrote: 23/12/2023 14:28 Onda, Gledaj lafcino, vidi je :D

Image

Image
I ovo je Alfa, vise nego Amarova trojka Mazda :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26361 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

citroen xm wrote: 23/12/2023 16:31
Evolution_IV wrote: 23/12/2023 16:23
cuj mravojed, naserem vam se u dzepove, kurcojed bi bila 147 onda, samo cirkusanti i nadrogirani likovi voze te raspade od auta..
Zato Mazdu 3 ne vozi niko. :lol:

Druže trubiš toliko o tim japancima, a kupio si auto u kome kuca francusko srce, a ostatak potiče od pišljivog forda. Iz japana je zadržala samo ružan dizajn. :skoljka: Da bar kupi 323 iz 90-ih pa da toliko pjeniš, shvatio bi.


Postali ste totalno iritantni sa svojim nasilničkim komentarima u odbranu japanskih auta. Vas 4-5 toliko da vas je mučno čitati. Primate se ko rasad na vlažnoj i pođubrenoj zemlji. Ljudi vas lože, sprdaju, iz cipela izbijaju, a vi se primate i primate. Više od vas ne možeš ništa pročitati na ovom forumu.
Hahahahhahahhaha
Prejak komentar
Oni se ponasaju isto navijacka grupa
Toliko su tolerantni
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26362 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 16:33
EFD22 wrote: 23/12/2023 16:33
_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 16:31 Europsko auto godine
Joj

Pa i 1.4 TSI, 1.0 EcoBoost, i 1.2 Tce se su sve redom euorpski motori godina, a sve veća karina jedan od drugog :lol:


I Opel Corsa je Europski auto godine
Nema veze
Alfa 147 je top auto
Vjeruj braci
Probao, nije.

156 je mama, 147 je izrod
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26363 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

EFD22 wrote: 23/12/2023 16:34
_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 16:33
EFD22 wrote: 23/12/2023 16:33

Joj

Pa i 1.4 TSI, 1.0 EcoBoost, i 1.2 Tce se su sve redom euorpski motori godina, a sve veća karina jedan od drugog :lol:


I Opel Corsa je Europski auto godine
Nema veze
Alfa 147 je top auto
Vjeruj braci
Probao, nije.

156 je mama, 147 je izrod
Za svoju klasu odlicno auto.
Za parametre 2001 kad je izasla.
156 je auto koje je uslo u historiju to je druga kategorija.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26364 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Pa to je Alfa

156, 164, 145, 75, 155, pa čak i 166


Sve su to vrhunska auta.


147 je mediokritet i uvreda za Alfu.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26365 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

citroen xm wrote: 23/12/2023 16:31
Evolution_IV wrote: 23/12/2023 16:23
cuj mravojed, naserem vam se u dzepove, kurcojed bi bila 147 onda, samo cirkusanti i nadrogirani likovi voze te raspade od auta..
Zato Mazdu 3 ne vozi niko. :lol:

Druže trubiš toliko o tim japancima, a kupio si auto u kome kuca francusko srce, a ostatak potiče od pišljivog forda. Iz japana je zadržala samo ružan dizajn. :skoljka: Da bar kupi 323 iz 90-ih pa da toliko pjeniš, shvatio bi.


Postali ste totalno iritantni sa svojim nasilničkim komentarima u odbranu japanskih auta. Vas 4-5 toliko da vas je mučno čitati. Primate se ko rasad na vlažnoj i pođubrenoj zemlji. Ljudi vas lože, sprdaju, iz cipela izbijaju, a vi se primate i primate. Više od vas ne možeš ništa pročitati na ovom forumu.
I to ce biti zatvoreno poglavlje uskoro nadam se.

Kad smo budale pa reagujemo na provokacije i seljacku pricu...ja prvi nikad nista ne bi da pojedinci nisu, kad se vec sprdamo onda cu i ja..

da dodam jos ovi farovi na 147, bolji su fenjeri na opel olimpiji od tih govana, forma prije funkcije..

bitni su sik i romantika
Last edited by Evolution_IV on 23/12/2023 16:43, edited 1 time in total.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#26366 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 16:34
Hahahahhahahhaha
Prejak komentar
Oni se ponasaju isto navijacka grupa
Toliko su tolerantni
Ovaj forum bi trebao biti razbibriga. Podjela nekih simpatisanja prema određenoj marki, fazmjena iskustava, divljenje dobrim autima svakog brenda....

Ali ne, ovo je postalo ratno polje gdje se fatuje kočijaškom terminologijom, uvredama, poklapanjem, mjerenjem dužine kite...

Meni kada je do toga otvorim bilo koji portal na balkanu i čitam šta političari seru, ali nije mi do toga pa dolazim ovde i onda se meni sere posle ovakvih postova iz dana u dan.
vernes81
Posts: 2299
Joined: 25/04/2011 23:04

#26367 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by vernes81 »

Ovakve sam rasprave vodio, al u osnovnoj skoli.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#26368 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by B6Redhell »

Mazdasi su otvorili front na svim pravcima.
Trenutno su u ratu sa talijanima i francuzima :D
izvrsni direktor wrote: 23/12/2023 16:27 Kakve su danas mazde MPS? :D
Nikakve. I nema ih, pola ih se raspalo. Ovih drugih pola po youtube drze ih u inkubatorima i ponekad na tik tok i instagram izbace..
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26369 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 16:31 Europsko auto godine
naravno kad je vode geyevi
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26370 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Jebo vas i Alfa i Mazda, danas prelijep dan, trebali ste izaci na sunce, a ne trosit vrijeme i kucat 5 strana komentara koji je auto ljepsi i ciji babo vozi bolji auto.
Pitajte da vas puste sutra, nemojte samo visit na telefonu i forumu.
User avatar
hilmija frlj
Posts: 1511
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#26371 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by hilmija frlj »

citroen xm wrote: 23/12/2023 16:42
_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 16:34
Hahahahhahahhaha
Prejak komentar
Oni se ponasaju isto navijacka grupa
Toliko su tolerantni
Ovaj forum bi trebao biti razbibriga. Podjela nekih simpatisanja prema određenoj marki, fazmjena iskustava, divljenje dobrim autima svakog brenda....

Ali ne, ovo je postalo ratno polje gdje se fatuje kočijaškom terminologijom, uvredama, poklapanjem, mjerenjem dužine kite...

Meni kada je do toga otvorim bilo koji portal na balkanu i čitam šta političari seru, ali nije mi do toga pa dolazim ovde i onda se meni sere posle ovakvih postova iz dana u dan.
Molim te da nas ostale ne stavljaš u isti koš sa električarima, mazdašima i alfistima ili vagenovcima (ovdje je mrtva trka). :D
Last edited by hilmija frlj on 23/12/2023 16:45, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26372 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Optimist wrote: 23/12/2023 16:44 Jebo vas i Alfa i Mazda, danas prelijep dan, trebali ste izaci na sunce, a ne trosit vrijeme i kucat 5 strana komentara koji je auto ljepsi i ciji babo vozi bolji auto.
Pitajte da vas puste sutra, nemojte samo visit na telefonu i forumu.
Pozdrav sa Trebevica
User avatar
sime_cipol
Posts: 23405
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#26373 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sime_cipol »

Optimist wrote: 23/12/2023 16:44 Jebo vas i Alfa i Mazda, danas prelijep dan, trebali ste izaci na sunce, a ne trosit vrijeme i kucat 5 strana komentara koji je auto ljepsi i ciji babo vozi bolji auto.
Pitajte da vas puste sutra, nemojte samo visit na telefonu i forumu.
Ako ja ne mogu napolje, nek još neko ostane kući :D
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26374 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Evolution_IV wrote: 23/12/2023 16:42 I to ce biti zatvoreno poglavlje uskoro nadam se.

Kad smo budale pa reagujemo na provokacije i seljacku pricu...ja prvi nikad nista ne bi da pojedinci nisu, kad se vec sprdamo onda cu i ja..

da dodam jos ovi farovi na 147, bolji su fenjeri na opel olimpiji od tih govana, forma prije funkcije..

bitni su sik i romantika
Babo ce da konacno kupi neko evropsko vozilo jer se i njemu zgadio taj japanac, pardon ford sa francuskim srcem.
Toliko cudnih kvarova i toliko para za servis nije dao ni na jedno auto koje je imao do sada. :mrgreen:
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26375 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Evolution_IV wrote: 23/12/2023 16:43
_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 16:31 Europsko auto godine
naravno kad je vode geyevi
Za sve vi imate pojasnjenje. Citav svijet budala sto kupuju druge marke, jer ne vidi toliki napredak i emociju u Mazdi.
Post Reply