Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
GandalfSivi
Posts: 22786
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41451 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

last mohicans wrote: 11/11/2023 21:21
GandalfSivi wrote: 11/11/2023 21:19 Spasi Sahinovic cist gol, na srecu...
Ma gdje spasio, darno je kad se odbila od stative i umalo je na nabaci za gol, da nije Mario izbacio.
Ne bi stigao Mario da je nije malo digao rukom...
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41452 Re: Utakmice.

Post by mond »

Hasić da smanji driblinge, ovo mu niko vani ne bi svirao.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#41453 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Kakvi cobani ovi posuseni kamenjari..
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#41454 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Logovan wrote: 11/11/2023 21:22
last mohicans wrote: 11/11/2023 21:21
GandalfSivi wrote: 11/11/2023 21:19 Spasi Sahinovic cist gol, na srecu...
Ma gdje spasio, darno je kad se odbila od stative i umalo je na nabaci za gol, da nije Mario izbacio.
Pa da nije dotakao loptu, mozda bi bio gol. :mrgreen:
Samo je lijepo uštopao, kao da parkinsa ima, ne zna smiriti loptu. To be ja rabbi, najobičniju loptu ne zna uhvatiti, kao da je prvi put na golu. Ja ne znam kako iz kluba mogu ovo više trpiti. Ono što on odbrani bi i ja odbranio. Definitivno najgori golman iza rata koji je stao na naš gol. To odgovorno tvrdim.
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41455 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ko je taj Mario sto ga spominjete? :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22786
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41456 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

vicious wrote: 11/11/2023 21:28 Ko je taj Mario sto ga spominjete? :D
Marin, jebiga :D Nego je li ko skontao da je u ovom zadnjem napadu prvo lopta pogodila tribinu, pa se onda Sahinovic bacio :lol: :lol: :lol:
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#41457 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Pitar sa Kariba wrote: 11/11/2023 21:16 Ja se uopšte nisam obradovao golu. Katastrofalno igramo!!!
Dje ces ovdje sta odigrati. Ovdje je rudarska tekma. Vidis da su preorali teren da ubiju i ono malo fudbala
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#41458 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

vicious wrote: 11/11/2023 21:28 Ko je taj Mario sto ga spominjete? :D
Ma Marin jal Mario, isti ti ga klinac. Ova igra liči na kosicinu, kao da je njegov potpis. Ništa ni sa čim.
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#41459 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

'bemti državu i savez koji dozvoljavaju da se igra po ovakvoj oranici...
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41460 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ne znam koliko pratite, al ovdje se rijetko ko naigrao. Al da smo žalosni, jesmo.
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#41461 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

il dottore wrote: 11/11/2023 21:30
Pitar sa Kariba wrote: 11/11/2023 21:16 Ja se uopšte nisam obradovao golu. Katastrofalno igramo!!!
Dje ces ovdje sta odigrati. Ovdje je rudarska tekma. Vidis da su preorali teren da ubiju i ono malo fudbala
Fakat, šta je ovo izrovljeno, pa nije snijeg padao.
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#41462 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

GandalfSivi wrote: 11/11/2023 21:29
vicious wrote: 11/11/2023 21:28 Ko je taj Mario sto ga spominjete? :D
Marin, jebiga :D Nego je li ko skontao da je u ovom zadnjem napadu prvo lopta pogodila tribinu, pa se onda Sahinovic bacio :lol: :lol: :lol:
Pa i po tome vidiš koliko je providan i mizeran. Tako sam se ja bacao nakon sto primim gol, za umjetnički dojam. Ni jednu golmansku kvalitetu dečko nema. Eto neka mi neko barem jednu navede, a da je ovaj zalutali dečko ima.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41463 Re: Utakmice.

Post by mond »

Svi u avliju drugo poluvrijeme i moliti fortunu da nam ko ne opali po golu. Bod mjera.
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41464 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

last mohicans wrote: 11/11/2023 21:32
il dottore wrote: 11/11/2023 21:30
Pitar sa Kariba wrote: 11/11/2023 21:16 Ja se uopšte nisam obradovao golu. Katastrofalno igramo!!!
Dje ces ovdje sta odigrati. Ovdje je rudarska tekma. Vidis da su preorali teren da ubiju i ono malo fudbala
Fakat, šta je ovo izrovljeno, pa nije snijeg padao.
Taktika da se sjebe protivnik hahah
Oni uce igrati po ovakvom terenu, znaju otprilike gdje se lopta najbolje kotrlja. :D

Valjda izvucemo pobjedu. Ovo poluvrijeme je bas lose.
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41465 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Sabrija je katastrofa od sudije, ali dobro to se zna odavno.
Teren jest oranica, ali i njima je pa opet nesto uspijevaju odigrati.
Julardzija je bas ofalio zadnjih nekoliko utakmica, valjda se dozove malo poslije ove pauze.
svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#41466 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Sramotno igramo. Ni sredine ni krila nicega nema. Hasic se malo izdigao. Danas nikakav. Treba igrati Keremeh koji probija po krilu i vrlo je aktivan u odbrani. Vrancic treba uci jer on jedini zna dati loptu. Penerandu treba zamjeniti jer ce dobiti crveni. Ne znam kako ovako lose igramo. Valjda ce biti drugo poluvrijeme bolje.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22786
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41467 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Lijevo krilo, magicna pozicije gdje lopte idu da se nikada ne vrate. Pena isti Ziljkic, nakvu svoju igru lik igra, ni kombinacije ni nicega… Svidja mi se rotacija na desnoj strani izmedju Hasica i Beganovica, ali treba vremena da se to uigra, a i pomalo je Hasic tu zavaljen…
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22786
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41468 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

svi u napad wrote: 11/11/2023 21:42 Sramotno igramo. Ni sredine ni krila nicega nema. Hasic se malo izdigao. Danas nikakav. Treba igrati Keremeh koji probija po krilu i vrlo je aktivan u odbrani. Vrancic treba uci jer on jedini zna dati loptu. Penerandu treba zamjeniti jer ce dobiti crveni. Ne znam kako ovako lose igramo. Valjda ce biti drugo poluvrijeme bolje.
Ucini mi se da si napisao “solidno igramo”, padoh sa stolice :)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22786
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41469 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

mond wrote: 11/11/2023 21:37 Svi u avliju drugo poluvrijeme i moliti fortunu da nam ko ne opali po golu. Bod mjera.
To smo vec poceli. Oni pocinju organizovati napad, mi liniju na 30 metara od gola pravimo.
svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#41470 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Gandal iz tvojih usta u bozije usi :mrgreen: :thumbup: Valjda ce drugo biti solidno. :kiss: :D :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41471 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

svi u napad wrote: 11/11/2023 21:42 Sramotno igramo. Ni sredine ni krila nicega nema. Hasic se malo izdigao. Danas nikakav. Treba igrati Keremeh koji probija po krilu i vrlo je aktivan u odbrani. Vrancic treba uci jer on jedini zna dati loptu. Penerandu treba zamjeniti jer ce dobiti crveni. Ne znam kako ovako lose igramo. Valjda ce biti drugo poluvrijeme bolje.
Ako ubaci Kyeremeha onda ga traziti dugim loptama i duplim pasovima.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41472 Re: Utakmice.

Post by mond »

Eto Kere umjesto Penje
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#41473 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Izgubljeniji od Pene.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41474 Re: Utakmice.

Post by mond »

Jarane imaš 1 na 1 sve čisto, iskoristi brzinu, provali je ustranu, jok on u mjestu dribla samog sebe
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22786
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41475 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

mond wrote: 11/11/2023 22:00 Jarane imaš 1 na 1 sve čisto, iskoristi brzinu, provali je ustranu, jok on u mjestu dribla samog sebe
Vidis da se pati lik da odrzi ravnotezu. Jebote stadion koji se zove Mokri Dolac. Vjerovatno najgori teren u ligi…
Post Reply