Ne bi stigao Mario da je nije malo digao rukom...last mohicans wrote: ↑11/11/2023 21:21Ma gdje spasio, darno je kad se odbila od stative i umalo je na nabaci za gol, da nije Mario izbacio.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41451 Re: Utakmice.
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41452 Re: Utakmice.
Hasić da smanji driblinge, ovo mu niko vani ne bi svirao.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#41453 Re: Utakmice.
Kakvi cobani ovi posuseni kamenjari..
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41454 Re: Utakmice.
Samo je lijepo uštopao, kao da parkinsa ima, ne zna smiriti loptu. To be ja rabbi, najobičniju loptu ne zna uhvatiti, kao da je prvi put na golu. Ja ne znam kako iz kluba mogu ovo više trpiti. Ono što on odbrani bi i ja odbranio. Definitivno najgori golman iza rata koji je stao na naš gol. To odgovorno tvrdim.Logovan wrote: ↑11/11/2023 21:22Pa da nije dotakao loptu, mozda bi bio gol.last mohicans wrote: ↑11/11/2023 21:21Ma gdje spasio, darno je kad se odbila od stative i umalo je na nabaci za gol, da nije Mario izbacio.![]()
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41455 Re: Utakmice.
Ko je taj Mario sto ga spominjete? 
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#41457 Re: Utakmice.
Dje ces ovdje sta odigrati. Ovdje je rudarska tekma. Vidis da su preorali teren da ubiju i ono malo fudbala
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#41459 Re: Utakmice.
'bemti državu i savez koji dozvoljavaju da se igra po ovakvoj oranici...
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41460 Re: Utakmice.
Ne znam koliko pratite, al ovdje se rijetko ko naigrao. Al da smo žalosni, jesmo.
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41461 Re: Utakmice.
Fakat, šta je ovo izrovljeno, pa nije snijeg padao.il dottore wrote: ↑11/11/2023 21:30Dje ces ovdje sta odigrati. Ovdje je rudarska tekma. Vidis da su preorali teren da ubiju i ono malo fudbala
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41462 Re: Utakmice.
Pa i po tome vidiš koliko je providan i mizeran. Tako sam se ja bacao nakon sto primim gol, za umjetnički dojam. Ni jednu golmansku kvalitetu dečko nema. Eto neka mi neko barem jednu navede, a da je ovaj zalutali dečko ima.GandalfSivi wrote: ↑11/11/2023 21:29Marin, jebigaNego je li ko skontao da je u ovom zadnjem napadu prvo lopta pogodila tribinu, pa se onda Sahinovic bacio
![]()
![]()
![]()
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41463 Re: Utakmice.
Svi u avliju drugo poluvrijeme i moliti fortunu da nam ko ne opali po golu. Bod mjera.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41464 Re: Utakmice.
Taktika da se sjebe protivnik hahahlast mohicans wrote: ↑11/11/2023 21:32Fakat, šta je ovo izrovljeno, pa nije snijeg padao.il dottore wrote: ↑11/11/2023 21:30Dje ces ovdje sta odigrati. Ovdje je rudarska tekma. Vidis da su preorali teren da ubiju i ono malo fudbala
Oni uce igrati po ovakvom terenu, znaju otprilike gdje se lopta najbolje kotrlja.
Valjda izvucemo pobjedu. Ovo poluvrijeme je bas lose.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41465 Re: Utakmice.
Sabrija je katastrofa od sudije, ali dobro to se zna odavno.
Teren jest oranica, ali i njima je pa opet nesto uspijevaju odigrati.
Julardzija je bas ofalio zadnjih nekoliko utakmica, valjda se dozove malo poslije ove pauze.
Teren jest oranica, ali i njima je pa opet nesto uspijevaju odigrati.
Julardzija je bas ofalio zadnjih nekoliko utakmica, valjda se dozove malo poslije ove pauze.
-
svi u napad
- Posts: 2281
- Joined: 14/10/2012 14:40
#41466 Re: Utakmice.
Sramotno igramo. Ni sredine ni krila nicega nema. Hasic se malo izdigao. Danas nikakav. Treba igrati Keremeh koji probija po krilu i vrlo je aktivan u odbrani. Vrancic treba uci jer on jedini zna dati loptu. Penerandu treba zamjeniti jer ce dobiti crveni. Ne znam kako ovako lose igramo. Valjda ce biti drugo poluvrijeme bolje.
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41467 Re: Utakmice.
Lijevo krilo, magicna pozicije gdje lopte idu da se nikada ne vrate. Pena isti Ziljkic, nakvu svoju igru lik igra, ni kombinacije ni nicega… Svidja mi se rotacija na desnoj strani izmedju Hasica i Beganovica, ali treba vremena da se to uigra, a i pomalo je Hasic tu zavaljen…
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41468 Re: Utakmice.
Ucini mi se da si napisao “solidno igramo”, padoh sa stolicesvi u napad wrote: ↑11/11/2023 21:42 Sramotno igramo. Ni sredine ni krila nicega nema. Hasic se malo izdigao. Danas nikakav. Treba igrati Keremeh koji probija po krilu i vrlo je aktivan u odbrani. Vrancic treba uci jer on jedini zna dati loptu. Penerandu treba zamjeniti jer ce dobiti crveni. Ne znam kako ovako lose igramo. Valjda ce biti drugo poluvrijeme bolje.
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
-
svi u napad
- Posts: 2281
- Joined: 14/10/2012 14:40
#41470 Re: Utakmice.
Gandal iz tvojih usta u bozije usi
Valjda ce drugo biti solidno.

- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41471 Re: Utakmice.
Ako ubaci Kyeremeha onda ga traziti dugim loptama i duplim pasovima.svi u napad wrote: ↑11/11/2023 21:42 Sramotno igramo. Ni sredine ni krila nicega nema. Hasic se malo izdigao. Danas nikakav. Treba igrati Keremeh koji probija po krilu i vrlo je aktivan u odbrani. Vrancic treba uci jer on jedini zna dati loptu. Penerandu treba zamjeniti jer ce dobiti crveni. Ne znam kako ovako lose igramo. Valjda ce biti drugo poluvrijeme bolje.
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41474 Re: Utakmice.
Jarane imaš 1 na 1 sve čisto, iskoristi brzinu, provali je ustranu, jok on u mjestu dribla samog sebe
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
