Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- GandalfSivi
- Posts: 22786
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41426 Re: Utakmice.
Sa 20 i nesta metaru mu lik puca i on je drugom na nogu spusti, svasta...
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41427 Re: Utakmice.
To Šaha, majstore. Tako se odbija lopta, bezbeli je sljedeća gol. Sreća pa ofsajd. Kad niko neće, ja ću te svaku prati, klocino jedna koja nas koštaš bodova. Kakvo mrljavo branjenje smiješne lopte. Šta više treba da se desi da ovaj nesposobnjaković ne brani.
Last edited by last mohicans on 11/11/2023 21:12, edited 1 time in total.
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41428 Re: Utakmice.
To je to od našeg pritiska, trajao je 3 minute. Nikakve igre za sada.
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41429 Re: Utakmice.
Pa šta je ovo ko da protiv MC igramo, ne možemo dva pasa sastaviti.
- Logovan
- Posts: 102837
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41430 Re: Utakmice.
Igra tuzna i zalosna
- GandalfSivi
- Posts: 22786
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41431 Re: Utakmice.
Mustafic zavaljen na spicu, skripi sredina opasno...
- GandalfSivi
- Posts: 22786
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41432 Re: Utakmice.
Ide Beganovic na loptu, rekoh da vidim zna li probiti jedan na jedan, pade lik na loptu

-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41433 Re: Utakmice.
Mi došli onako na gostovanje. Ništa ne igramo, nit na krila, nit kroz sredinu, nit nabijamo na Renana. Apsolutno ništa.
Mustafić "igra" nešto iza špica.
Mustafić "igra" nešto iza špica.
- GandalfSivi
- Posts: 22786
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41435 Re: Utakmice.
Majstor!!!
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41436 Re: Utakmice.
Bravo Muki nakon milion pokušaja.
- GandalfSivi
- Posts: 22786
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41437 Re: Utakmice.
Kako lose postavljen zivi zid, nevidjeno...
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41438 Re: Utakmice.
A vala je i namjestio živi zid, bolje da mu niko nije stajao 
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#41439 Re: Utakmice.
Ja se uopšte nisam obradovao golu. Katastrofalno igramo!!!
- Logovan
- Posts: 102837
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41440 Re: Utakmice.
MIRZA! 
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41441 Re: Utakmice.
Jel dobar ovaj u glavu? retoričko, znamo da nije 
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#41442 Re: Utakmice.
Pena mudonja ne daj na sebe. 
Salite stravu ovom na golu, sta je ovo vako.
Salite stravu ovom na golu, sta je ovo vako.
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41443 Re: Utakmice.
Iz apsolutno nepotebnog faula zamalo da primimo. Šahi opet lopta okrugla 
- GandalfSivi
- Posts: 22786
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41444 Re: Utakmice.
Spasi Sahinovic cist gol, na srecu...
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41445 Re: Utakmice.
Ma gdje spasio, darno je kad se odbila od stative i umalo je na nabaci za gol, da nije Mario izbacio.
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#41446 Re: Utakmice.
Vadi Penarandu, frajer će fasovati crveni garant kako je krenuo, koji mu je kurac... 
A golmana ne vrijedi komentarisati...kada ti moraš zabiti barem 2 gola da bi pobijedio jer ti barem 1 uvijek visi u zraku da ćeš primiti...
A golmana ne vrijedi komentarisati...kada ti moraš zabiti barem 2 gola da bi pobijedio jer ti barem 1 uvijek visi u zraku da ćeš primiti...
Last edited by Maharadza on 11/11/2023 21:22, edited 1 time in total.
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41447 Re: Utakmice.
Ne mogu da vjerujem koliko srece imamo, neko je isao u 7 brace prije puta. I onaj faul prije gola je vala nidje veze.
- Logovan
- Posts: 102837
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41448 Re: Utakmice.
Pa da nije dotakao loptu, mozda bi bio gol.last mohicans wrote: ↑11/11/2023 21:21Ma gdje spasio, darno je kad se odbila od stative i umalo je na nabaci za gol, da nije Mario izbacio.
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41449 Re: Utakmice.
Ma neka ga, ima dobro godiste.Karikaturist wrote: ↑11/11/2023 21:17 Pena mudonja ne daj na sebe.
Salite stravu ovom na golu, sta je ovo vako.
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#41450 Re: Utakmice.
Sabrija se pogubio totalno
