Nije to puno staro, ali ne znam zašto bi to kupovao ako možeš svježe dobiti za samo par maraka više.
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#24127 Re: Dolazi zima - zimske gume
mala razlika u ceni vala
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24128 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pa da je 25-30% pa hajd.
- erotica
- Posts: 950
- Joined: 08/09/2011 17:56
#24129 Re: Dolazi zima - zimske gume
E nek si ostavio link za ovaj shop svaka ti čast, jedini koji imaju BFGoodrich gForce Winter 2 u mojoj dimenziji, sad samo čekam da mi potvrde da je svjež DOT i da se počastimluxferre wrote: ↑18/10/2023 22:10Ili, jesu li to te?
https://margetic.ba/shop/proizvod/gume- ... -2-ljetna/
-
DonieBrasco
- Posts: 20068
- Joined: 31/08/2016 16:09
#24130 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sad kad krenu guzve kod vulkanizera. 
-
luxferre
- Posts: 933
- Joined: 25/07/2009 00:23
#24131 Re: Dolazi zima - zimske gume
A mene? Bare kafomerotica wrote: ↑19/10/2023 11:40E nek si ostavio link za ovaj shop svaka ti čast, jedini koji imaju BFGoodrich gForce Winter 2 u mojoj dimenziji, sad samo čekam da mi potvrde da je svjež DOT i da se počastimluxferre wrote: ↑18/10/2023 22:10
Ili, jesu li to te?
https://margetic.ba/shop/proizvod/gume- ... -2-ljetna/![]()
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24132 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jesu. Eto pazari. Nije ti daleko.luxferre wrote: ↑18/10/2023 22:10Ili, jesu li to te?
https://margetic.ba/shop/proizvod/gume- ... -2-ljetna/
-
luxferre
- Posts: 933
- Joined: 25/07/2009 00:23
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24134 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma Michelin bez dileme
Dobar j ei COnti, ali je Michelin u ovome najvise odmakao, i gume su im najizdrzljivije.
-
luxferre
- Posts: 933
- Joined: 25/07/2009 00:23
#24135 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma ne tapkam je puno,2-4k maximalno godisnje, auto mi i ne treba toliko ali ga moram imati zbog nekih drugih stvaridrug_profi wrote: ↑19/10/2023 12:00Ma Michelin bez dileme
Dobar j ei COnti, ali je Michelin u ovome najvise odmakao, i gume su im najizdrzljivije.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24136 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pa biće ti onda te gume pristojne 5 do 6 godina. Možda i malo duže, ali uz povećan oprez.luxferre wrote: ↑19/10/2023 12:05Ma ne tapkam je puno,2-4k maximalno godisnje, auto mi i ne treba toliko ali ga moram imati zbog nekih drugih stvaridrug_profi wrote: ↑19/10/2023 12:00
Ma Michelin bez dileme
Dobar j ei COnti, ali je Michelin u ovome najvise odmakao, i gume su im najizdrzljivije.
- erotica
- Posts: 950
- Joined: 08/09/2011 17:56
#24137 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
luxferre
- Posts: 933
- Joined: 25/07/2009 00:23
#24138 Re: Dolazi zima - zimske gume
Platit ću ja, pošto ti nemaš jer daješ za gume 900 kmova
-
di_natale
- Posts: 232
- Joined: 31/03/2014 21:21
#24139 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kupovina je pala, još montaža ovih dana. Izbor je bio raznovrstan, budžet neograničen. Nadam se da nisam pogriješio u odabiru u odnosu na konkurenciju.
Komar, Nišići, Rostovo, Lanište, Romanija,Ivan Sedlo, Majevica, Karaula, Igman/Bjelašnica, Vlašić, potencijalno Rogoj, malo li je izazova idućih mjeseci.
Valjda nisam šta zaboravio.



Komar, Nišići, Rostovo, Lanište, Romanija,Ivan Sedlo, Majevica, Karaula, Igman/Bjelašnica, Vlašić, potencijalno Rogoj, malo li je izazova idućih mjeseci.
Valjda nisam šta zaboravio.


-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
#24140 Re: Dolazi zima - zimske gume
Koliko su te izašle?
-
di_natale
- Posts: 232
- Joined: 31/03/2014 21:21
-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
#24142 Re: Dolazi zima - zimske gume
Šta ti je to toliko skupa dimenzija
ili je do radnje 
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#24143 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nisu nikad ni kostale 170 KM
Marketinski trik i obmana.
Marketinski trik i obmana.
-
di_natale
- Posts: 232
- Joined: 31/03/2014 21:21
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#24145 Re: Dolazi zima - zimske gume
Komercijala je zajeban posao, ako je to u pitanju.
Sretno u ocuvanju zivaca po nasim vrletima vozeci medju nasim vozacima.
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#24146 Re: Dolazi zima - zimske gume
ih 170KM za dimenziju 185 65 r15, grohotom se smijem
how yes no
šta je to, citroen c elize, rapid?
nekada je to bila najjeftinija dimenzija 15ke, znam stavljao sam je za zimsku umjesto 195 60 r15.
how yes no
šta je to, citroen c elize, rapid?
nekada je to bila najjeftinija dimenzija 15ke, znam stavljao sam je za zimsku umjesto 195 60 r15.
-
di_natale
- Posts: 232
- Joined: 31/03/2014 21:21
#24147 Re: Dolazi zima - zimske gume
Rumunski sedan na plin. 
-
team87
- Posts: 317
- Joined: 03/05/2010 14:31
#24148 Re: Dolazi zima - zimske gume
hvaladrug_profi wrote: ↑18/10/2023 15:03Sava ili Fulda u Unitrade ti se uklapaju u budzet.
Srednja klasa. Za bilo sta bolje trebas oko 300-350 ici.
Jedino ako ti @Al'din ne moze ponuditi nekog Nexena ispod 250.
- Darh Wader
- Posts: 448
- Joined: 25/09/2009 19:04
- Location: New Mexico
#24149 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jel' ko radio špuru u Delti na Ciglanama kakva su iskustva ?
- Big Ben
- Posts: 171
- Joined: 17/12/2010 23:44
#24150 Re: Dolazi zima - zimske gume
Fulda je na akciji u Unitrade, ako kome šta znači. Čini mi se da se po istoj cijeni može dobiti i na ekupi uz 10% sa Visa karticom.
Da li neko ima iskustva s Firestone Winterhawk 4 gumom? Vidim da je neloše prošla u 2023. ADAC testu.
Da li neko ima iskustva s Firestone Winterhawk 4 gumom? Vidim da je neloše prošla u 2023. ADAC testu.
