FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#4951 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Šteta što nije bio neko iz Bošnjačke kvote sa jedne strane, lud, jak i napet, tipa Zahiragić i neki RSovac negator genocida sa željom da se RS osamostali.
Takav face ne bi bio besmislen.
I da imaju ako može normalna bošnjačka imena Asim ili Milan srpsko.
Takav face ne bi bio besmislen.
I da imaju ako može normalna bošnjačka imena Asim ili Milan srpsko.
- dulekrele
- Posts: 4734
- Joined: 10/04/2014 18:25
#4952 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Jel to opravdanje za ove iz xtorke da rade isto.Isner wrote: ↑08/04/2023 19:48Taj isti Gratz guzicu nije vadio iz te iste ambasade (i ne samo nje vec i drugih) onomad dok je bio u Našoj stranci KS...zippoo87 wrote: ↑08/04/2023 19:35 Evo moram se u jednom sloziti sa Gratzom...porazavajuce je da nasi poilticari idu na neke raporte u Americku ambasadu i da Mruphy pravi vlast u BiH i tu se 1000% slazem sa Denisom.
Meni je jadno i jako ponizavajuce sto ovi iz Trojke slijepo slusaju i rade po instrukcijama stranih ambasada...ja to nikada ne bi radio i ne bi se toliko ponizavao.
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4953 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Nisu svi ambasadori isti i nisu se isto ponasali.Isner wrote: ↑08/04/2023 19:48Taj isti Gratz guzicu nije vadio iz te iste ambasade (i ne samo nje vec i drugih) onomad dok je bio u Našoj stranci KS...zippoo87 wrote: ↑08/04/2023 19:35 Evo moram se u jednom sloziti sa Gratzom...porazavajuce je da nasi poilticari idu na neke raporte u Americku ambasadu i da Mruphy pravi vlast u BiH i tu se 1000% slazem sa Denisom.
Meni je jadno i jako ponizavajuce sto ovi iz Trojke slijepo slusaju i rade po instrukcijama stranih ambasada...ja to nikada ne bi radio i ne bi se toliko ponizavao.
Ovaj Murphy se umislio previse i davno je presao liniju.
Ne branim nikoga ali nekada je USA ambasada bila puno kooperativnija
- Isner
- Posts: 1920
- Joined: 07/02/2012 15:23
- Location: Under the bridge
#4954 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Bajram je bio u zoni pod kontrolom HVO-a negdje kod Kiseljaka ili Kreševa, lažno se predstavljajuci kao novinar Zvonko Marić.. Valjda radio kao obavještajac.. Poslije rata zadržao ime Zvonko Marić..
- Isner
- Posts: 1920
- Joined: 07/02/2012 15:23
- Location: Under the bridge
#4955 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Apsolutno da nije OK ali mi je ljigavo i kad ih proziva lik koji je do prije par mjeseci tamo bio inventar...
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4956 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Cim ne znas nesto ili nisi siguran,nije tvoje da komentarises.Pocisti ti svoju avliju i sebe a pusti druge da se zovu kako oni zele da se zovu.
Ne znam cemu ta tolika sinergija imena i identiteta kod bosnjackih desnicara...kako li bi ti i tebi slicni reagovali na muslimana sa pravoslavnim imenom ????
- Isner
- Posts: 1920
- Joined: 07/02/2012 15:23
- Location: Under the bridge
#4957 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Jok eto tvoje je da ga braniš po forumima... uzalud vam trud sviraci...zippoo87 wrote: ↑08/04/2023 19:55Cim ne znas nesto ili nisi siguran,nije tvoje da komentarises.Pocisti ti svoju avliju i sebe a pusti druge da se zovu kako oni zele da se zovu.
Ne znam cemu ta tolika sinergija imena i identiteta kod bosnjackih desnicara...kako li bi ti i tebi slicni reagovali na muslimana sa pravoslavnim imenom ????
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#4958 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Koliko se sjećam Zvonko Marić se vrtio po Igmanu,Pazariću i Tarčinu nije po Kreševu i Kiseljaku...
- Isner
- Posts: 1920
- Joined: 07/02/2012 15:23
- Location: Under the bridge
#4959 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4960 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ne branim ja nikoga ali ovo sto ti potenciras je potpuno nebitno i jako GLUPO,sto valjda govori o tebi vise nego o Gratzu.Isner wrote: ↑08/04/2023 19:57Jok eto tvoje je da ga braniš po forumima... uzalud vam trud sviraci...zippoo87 wrote: ↑08/04/2023 19:55
Cim ne znas nesto ili nisi siguran,nije tvoje da komentarises.Pocisti ti svoju avliju i sebe a pusti druge da se zovu kako oni zele da se zovu.
Ne znam cemu ta tolika sinergija imena i identiteta kod bosnjackih desnicara...kako li bi ti i tebi slicni reagovali na muslimana sa pravoslavnim imenom ????
Evo objasni mi,kako ti gledas muslimana zvanog Milutin...smije li on otici u dzamiju i postiti i obaviti Hadzdz????
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#4961 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Da mu nije prisne i bliske konekcije sa junošom Zahiragićem, moglo bi se nešto tako i kazati....no, međutimzippoo87 wrote: ↑08/04/2023 19:29 Znao sam da ce neki poceti o tome botovati...ne znam sto je to uopste bitno kako se zove i zasto je promijenio ime ili zasto nije.
Molio bi barem ove starije forumase da to prestanu pisati,ako nemaju sta pametnije da napisu.
Nego evo face to face ...Cengic vs Gratz i ovaj Irfan Cengic je stravno jedan jako rijetko ispravan politicar u BiH.
Idealno bi bilo kada bi on mogao preuzeti SDP ali zbog starih lisaca mislim da to nece nikada dozvoliti...jer decko nema oraha u dzepovima.
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4963 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ne kontam to o zvonku/bajramu i obavjestajcu. Ciji obavjestajac? Ne kontam nikako
- Isner
- Posts: 1920
- Joined: 07/02/2012 15:23
- Location: Under the bridge
#4964 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Druže, ne kontaš ti moju poentu... Znam ja i Gorana i Dejana, obojica muslimani ali niti se stide svojih imena u Sarajevu niti mrsomude o autenticnim muslimanskim imenima. Sve i da je promjenio ime iz Muhamed u Dennis, neka je, njegovo ime - nek radi šta hoce. Ali ja se Gratza sjecam kao radikalnog ljevicara koji se malo predomislio pa okrenu ka radikalnom desnom... I neka je, opet, ali ne mogu ta proseravanja kad se sad čudi i ibreti kako eto FGR izdaje nacionalne interese... a on danas do podne bio njihov...
- Isner
- Posts: 1920
- Joined: 07/02/2012 15:23
- Location: Under the bridge
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#4967 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Zato i kažem - smećeIsner wrote: ↑08/04/2023 20:12 .. Sve i da je promjenio ime iz Muhamed u Dennis, neka je, njegovo ime - nek radi šta hoce. Ali ja se Gratza sjecam kao radikalnog ljevicara koji se malo predomislio pa okrenu ka radikalnom desnom... I neka je, opet, ali ne mogu ta proseravanja kad se sad čudi i ibreti kako eto FGR izdaje nacionalne interese... a on danas do podne bio njihov...
- addem
- Posts: 2863
- Joined: 13/02/2004 00:00
#4968 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Od ekstremnog ljevicara ka extremnom desnicaru. Sve za pare i poziciju u parlamentu. Ideologija je davno umrla jedina koja jos zivi je ideologija interesa. A Gratz je cisto smece i kao covjek i kao politicar. Iz dana u dan sve vise pokazuje.
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4969 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Da pises o njegovim djelima i nedjelima,politikama,istupima,to nije nikakav problem ali vi neki svaki put ali bas svaki put kada se spomene njegovo ime,pocnete pricu o tome zasto je i kako je promijenio ime i ta prica je toliko glupa i nebitna,da bi najradije banovao svakog ko to napise ali sto je najgore,izaziva reakciju i uvijek se svede na isto.Isner wrote: ↑08/04/2023 20:12Druže, ne kontaš ti moju poentu... Znam ja i Gorana i Dejana, obojica muslimani ali niti se stide svojih imena u Sarajevu niti mrsomude o autenticnim muslimanskim imenima. Sve i da je promjenio ime iz Muhamed u Dennis, neka je, njegovo ime - nek radi šta hoce. Ali ja se Gratza sjecam kao radikalnog ljevicara koji se malo predomislio pa okrenu ka radikalnom desnom... I neka je, opet, ali ne mogu ta proseravanja kad se sad čudi i ibreti kako eto FGR izdaje nacionalne interese... a on danas do podne bio njihov...
Ne znam ali ja to nikada nekome ne bi spomenuo,jer je apsolutno nebitno njegovo ime sa njegovim djelima i postupcima.
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#4970 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4971 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ide mirnes.....
I onda se nenad cudi i hvali time sto su njegovi najgledaniji videi na youtubu mirnes i semir. Cime se on hvali i ponosi.
I onda se nenad cudi i hvali time sto su njegovi najgledaniji videi na youtubu mirnes i semir. Cime se on hvali i ponosi.
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4972 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Evo normalno Mirnes prica...nije uvijek lud.
ALi nesporno je da je u pravu za ove prijave...sve mora biti na papiru,papir trpi a ove usmene price...to je sve dogovoreno.
ALi nesporno je da je u pravu za ove prijave...sve mora biti na papiru,papir trpi a ove usmene price...to je sve dogovoreno.
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4973 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
On spasio drzavu od lazi korone i da bili najgori. Pa zar nismo najgori po broju smrti per kapita?
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#4974 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
genijalni avdi-beg je ispravno zakljucio da bejundha more pomoc jos samo nepredvidivo tj. cudo iako to zakljucit more i najobicnija budala. ono sto je ali-beg zapoco i utemeljio polako ulazi u zavrsnu fazu i serenad bi negdje naredne sezone mogo pocet pitat goste kakva him je strategija kad se mile cepne. hocel bit priopcenja o nistavnosti take odluke, nepriznavanju iste i sl.
ista pitanja postavljat i braci rvatima: kakav ce oni zauzet stav u slucaju cepanja 
...a glede ovije sveznajucije vilozofa: ode jetra u pm od njiha ...
...a glede ovije sveznajucije vilozofa: ode jetra u pm od njiha ...
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
