FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#4951 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Officer Crabtree »

Šteta što nije bio neko iz Bošnjačke kvote sa jedne strane, lud, jak i napet, tipa Zahiragić i neki RSovac negator genocida sa željom da se RS osamostali.

Takav face ne bi bio besmislen.

I da imaju ako može normalna bošnjačka imena Asim ili Milan srpsko.
User avatar
dulekrele
Posts: 4734
Joined: 10/04/2014 18:25

#4952 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dulekrele »

Isner wrote: 08/04/2023 19:48
zippoo87 wrote: 08/04/2023 19:35 Evo moram se u jednom sloziti sa Gratzom...porazavajuce je da nasi poilticari idu na neke raporte u Americku ambasadu i da Mruphy pravi vlast u BiH i tu se 1000% slazem sa Denisom.
Meni je jadno i jako ponizavajuce sto ovi iz Trojke slijepo slusaju i rade po instrukcijama stranih ambasada...ja to nikada ne bi radio i ne bi se toliko ponizavao.
Taj isti Gratz guzicu nije vadio iz te iste ambasade (i ne samo nje vec i drugih) onomad dok je bio u Našoj stranci KS...
Jel to opravdanje za ove iz xtorke da rade isto.
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4953 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Isner wrote: 08/04/2023 19:48
zippoo87 wrote: 08/04/2023 19:35 Evo moram se u jednom sloziti sa Gratzom...porazavajuce je da nasi poilticari idu na neke raporte u Americku ambasadu i da Mruphy pravi vlast u BiH i tu se 1000% slazem sa Denisom.
Meni je jadno i jako ponizavajuce sto ovi iz Trojke slijepo slusaju i rade po instrukcijama stranih ambasada...ja to nikada ne bi radio i ne bi se toliko ponizavao.
Taj isti Gratz guzicu nije vadio iz te iste ambasade (i ne samo nje vec i drugih) onomad dok je bio u Našoj stranci KS...
Nisu svi ambasadori isti i nisu se isto ponasali.
Ovaj Murphy se umislio previse i davno je presao liniju.
Ne branim nikoga ali nekada je USA ambasada bila puno kooperativnija
User avatar
Isner
Posts: 1920
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#4954 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Isner »

PM72 wrote: 08/04/2023 19:48
Isner wrote: 08/04/2023 19:45

Pa sad, nije to meni isto..

Bajram je promjenio ime dok je radio kao ubaceni obavještajac na Hrvatskoj strani...
Muhamed je svoje promjenio iz (valjda) želje da bude što više europski...
Pojasni mi to za Bajrama.
Bajram je bio u zoni pod kontrolom HVO-a negdje kod Kiseljaka ili Kreševa, lažno se predstavljajuci kao novinar Zvonko Marić.. Valjda radio kao obavještajac.. Poslije rata zadržao ime Zvonko Marić..
User avatar
Isner
Posts: 1920
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#4955 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Isner »

dulekrele wrote: 08/04/2023 19:52
Isner wrote: 08/04/2023 19:48

Taj isti Gratz guzicu nije vadio iz te iste ambasade (i ne samo nje vec i drugih) onomad dok je bio u Našoj stranci KS...
Jel to opravdanje za ove iz xtorke da rade isto.
Apsolutno da nije OK ali mi je ljigavo i kad ih proziva lik koji je do prije par mjeseci tamo bio inventar...
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4956 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Isner wrote: 08/04/2023 19:45
PM72 wrote: 08/04/2023 19:39

Zvonko Marić iliti Bajram Demić
Pa sad, nije to meni isto..

Bajram je promjenio ime dok je radio kao ubaceni obavještajac na Hrvatskoj strani...
Muhamed je svoje promjenio iz (valjda) želje da bude što više europski...
Cim ne znas nesto ili nisi siguran,nije tvoje da komentarises.Pocisti ti svoju avliju i sebe a pusti druge da se zovu kako oni zele da se zovu.
Ne znam cemu ta tolika sinergija imena i identiteta kod bosnjackih desnicara...kako li bi ti i tebi slicni reagovali na muslimana sa pravoslavnim imenom ????
User avatar
Isner
Posts: 1920
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#4957 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Isner »

zippoo87 wrote: 08/04/2023 19:55
Isner wrote: 08/04/2023 19:45

Pa sad, nije to meni isto..

Bajram je promjenio ime dok je radio kao ubaceni obavještajac na Hrvatskoj strani...
Muhamed je svoje promjenio iz (valjda) želje da bude što više europski...
Cim ne znas nesto ili nisi siguran,nije tvoje da komentarises.Pocisti ti svoju avliju i sebe a pusti druge da se zovu kako oni zele da se zovu.
Ne znam cemu ta tolika sinergija imena i identiteta kod bosnjackih desnicara...kako li bi ti i tebi slicni reagovali na muslimana sa pravoslavnim imenom ????
Jok eto tvoje je da ga braniš po forumima... uzalud vam trud sviraci...
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#4958 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by PM72 »

Isner wrote: 08/04/2023 19:53
PM72 wrote: 08/04/2023 19:48
Pojasni mi to za Bajrama.
Bajram je bio u zoni pod kontrolom HVO-a negdje kod Kiseljaka ili Kreševa, lažno se predstavljajuci kao novinar Zvonko Marić.. Valjda radio kao obavještajac.. Poslije rata zadržao ime Zvonko Marić..
Koliko se sjećam Zvonko Marić se vrtio po Igmanu,Pazariću i Tarčinu nije po Kreševu i Kiseljaku...
User avatar
Isner
Posts: 1920
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#4959 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Isner »

PM72 wrote: 08/04/2023 19:58
Isner wrote: 08/04/2023 19:53

Bajram je bio u zoni pod kontrolom HVO-a negdje kod Kiseljaka ili Kreševa, lažno se predstavljajuci kao novinar Zvonko Marić.. Valjda radio kao obavještajac.. Poslije rata zadržao ime Zvonko Marić..
Koliko se sjećam Zvonko Marić se vrtio po Igmanu,Pazariću i Tarčinu nije po Kreševu i Kiseljaku...
Jebem li ga, znam da sam ga u dva navrata slušao kako o tome govori, moguce da sam pogrijesio lokacije, ako ti se da proguglaj, da ne spamam sa njim...
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4960 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Isner wrote: 08/04/2023 19:57
zippoo87 wrote: 08/04/2023 19:55
Cim ne znas nesto ili nisi siguran,nije tvoje da komentarises.Pocisti ti svoju avliju i sebe a pusti druge da se zovu kako oni zele da se zovu.
Ne znam cemu ta tolika sinergija imena i identiteta kod bosnjackih desnicara...kako li bi ti i tebi slicni reagovali na muslimana sa pravoslavnim imenom ????
Jok eto tvoje je da ga braniš po forumima... uzalud vam trud sviraci...
Ne branim ja nikoga ali ovo sto ti potenciras je potpuno nebitno i jako GLUPO,sto valjda govori o tebi vise nego o Gratzu.
Evo objasni mi,kako ti gledas muslimana zvanog Milutin...smije li on otici u dzamiju i postiti i obaviti Hadzdz????
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#4961 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by HelaS »

zippoo87 wrote: 08/04/2023 19:29 Znao sam da ce neki poceti o tome botovati...ne znam sto je to uopste bitno kako se zove i zasto je promijenio ime ili zasto nije.
Molio bi barem ove starije forumase da to prestanu pisati,ako nemaju sta pametnije da napisu.

Nego evo face to face ...Cengic vs Gratz i ovaj Irfan Cengic je stravno jedan jako rijetko ispravan politicar u BiH.
Idealno bi bilo kada bi on mogao preuzeti SDP ali zbog starih lisaca mislim da to nece nikada dozvoliti...jer decko nema oraha u dzepovima.
Da mu nije prisne i bliske konekcije sa junošom Zahiragićem, moglo bi se nešto tako i kazati....no, međutim :-)
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#4962 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by HelaS »

muha_sa wrote: 08/04/2023 19:12
Isner wrote: 08/04/2023 19:11

Jebeš čovjeka koji svoje prezime promijeni samo da bi "evropski i fensi" zvucalo....
Ne samo prezime vec i ime :D
Još gore - i stranku, koja mu je sve omogućila :D
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4963 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

Ne kontam to o zvonku/bajramu i obavjestajcu. Ciji obavjestajac? Ne kontam nikako
User avatar
Isner
Posts: 1920
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#4964 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Isner »

zippoo87 wrote: 08/04/2023 20:02
Isner wrote: 08/04/2023 19:57

Jok eto tvoje je da ga braniš po forumima... uzalud vam trud sviraci...
Ne branim ja nikoga ali ovo sto ti potenciras je potpuno nebitno i jako GLUPO,sto valjda govori o tebi vise nego o Gratzu.
Evo objasni mi,kako ti gledas muslimana zvanog Milutin...smije li on otici u dzamiju i postiti i obaviti Hadzdz????
Druže, ne kontaš ti moju poentu... Znam ja i Gorana i Dejana, obojica muslimani ali niti se stide svojih imena u Sarajevu niti mrsomude o autenticnim muslimanskim imenima. Sve i da je promjenio ime iz Muhamed u Dennis, neka je, njegovo ime - nek radi šta hoce. Ali ja se Gratza sjecam kao radikalnog ljevicara koji se malo predomislio pa okrenu ka radikalnom desnom... I neka je, opet, ali ne mogu ta proseravanja kad se sad čudi i ibreti kako eto FGR izdaje nacionalne interese... a on danas do podne bio njihov...
User avatar
Isner
Posts: 1920
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#4965 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Isner »

karanana wrote: 08/04/2023 20:06 Ne kontam to o zvonku/bajramu i obavjestajcu. Ciji obavjestajac? Ne kontam nikako
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4966 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

Isner wrote: 08/04/2023 20:13
karanana wrote: 08/04/2023 20:06 Ne kontam to o zvonku/bajramu i obavjestajcu. Ciji obavjestajac? Ne kontam nikako
U jebote haj pofata sve. I kcerka ide slicnim putem
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#4967 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by HelaS »

Isner wrote: 08/04/2023 20:12 .. Sve i da je promjenio ime iz Muhamed u Dennis, neka je, njegovo ime - nek radi šta hoce. Ali ja se Gratza sjecam kao radikalnog ljevicara koji se malo predomislio pa okrenu ka radikalnom desnom... I neka je, opet, ali ne mogu ta proseravanja kad se sad čudi i ibreti kako eto FGR izdaje nacionalne interese... a on danas do podne bio njihov...
Zato i kažem - smeće
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#4968 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by addem »

Od ekstremnog ljevicara ka extremnom desnicaru. Sve za pare i poziciju u parlamentu. Ideologija je davno umrla jedina koja jos zivi je ideologija interesa. A Gratz je cisto smece i kao covjek i kao politicar. Iz dana u dan sve vise pokazuje.
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4969 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Isner wrote: 08/04/2023 20:12
zippoo87 wrote: 08/04/2023 20:02

Ne branim ja nikoga ali ovo sto ti potenciras je potpuno nebitno i jako GLUPO,sto valjda govori o tebi vise nego o Gratzu.
Evo objasni mi,kako ti gledas muslimana zvanog Milutin...smije li on otici u dzamiju i postiti i obaviti Hadzdz????
Druže, ne kontaš ti moju poentu... Znam ja i Gorana i Dejana, obojica muslimani ali niti se stide svojih imena u Sarajevu niti mrsomude o autenticnim muslimanskim imenima. Sve i da je promjenio ime iz Muhamed u Dennis, neka je, njegovo ime - nek radi šta hoce. Ali ja se Gratza sjecam kao radikalnog ljevicara koji se malo predomislio pa okrenu ka radikalnom desnom... I neka je, opet, ali ne mogu ta proseravanja kad se sad čudi i ibreti kako eto FGR izdaje nacionalne interese... a on danas do podne bio njihov...
Da pises o njegovim djelima i nedjelima,politikama,istupima,to nije nikakav problem ali vi neki svaki put ali bas svaki put kada se spomene njegovo ime,pocnete pricu o tome zasto je i kako je promijenio ime i ta prica je toliko glupa i nebitna,da bi najradije banovao svakog ko to napise ali sto je najgore,izaziva reakciju i uvijek se svede na isto.
Ne znam ali ja to nikada nekome ne bi spomenuo,jer je apsolutno nebitno njegovo ime sa njegovim djelima i postupcima.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#4970 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Piaty »

nadžak wrote: 08/04/2023 16:38
Piaty wrote: 08/04/2023 16:34

Govorio je Ivo Komšić o tome. Čini mi se desetak ili mjesec dana pred agresiju na Ukrajinu.
Nije pričao o detaljima ali je spominjao nešto slično.
Ima na youtube
Tačno, sjećam se toga. Kontam, dragi Ivo, čemu tolika drama? KOntam ili je lik skroz puko ili je stvar skroz ozbiljna. Poslije kad sam pohvatao jos neke priče, bilo je ipak ovo drugo. :-)
Sve isto kao i ja :)
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4971 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

Ide mirnes.....
I onda se nenad cudi i hvali time sto su njegovi najgledaniji videi na youtubu mirnes i semir. Cime se on hvali i ponosi.
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4972 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Evo normalno Mirnes prica...nije uvijek lud.
ALi nesporno je da je u pravu za ove prijave...sve mora biti na papiru,papir trpi a ove usmene price...to je sve dogovoreno.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4973 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

On spasio drzavu od lazi korone i da bili najgori. Pa zar nismo najgori po broju smrti per kapita?
RtrnOfSalisbury
Posts: 3981
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#4974 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by RtrnOfSalisbury »

genijalni avdi-beg je ispravno zakljucio da bejundha more pomoc jos samo nepredvidivo tj. cudo iako to zakljucit more i najobicnija budala. ono sto je ali-beg zapoco i utemeljio polako ulazi u zavrsnu fazu i serenad bi negdje naredne sezone mogo pocet pitat goste kakva him je strategija kad se mile cepne. hocel bit priopcenja o nistavnosti take odluke, nepriznavanju iste i sl. :-D ista pitanja postavljat i braci rvatima: kakav ce oni zauzet stav u slucaju cepanja :run:

...a glede ovije sveznajucije vilozofa: ode jetra u pm od njiha ...
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#4975 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

huh?
Locked