FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
Dimu1927
Posts: 5228
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#4926 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Dimu1927 »

a bilo je i prebrojavanje srpske komponente u oruzanim snagama, to bi se za dan podjelilo i odvojilo
User avatar
nadžak
Posts: 2313
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#4927 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nadžak »

Dimu1927 wrote: 08/04/2023 16:32
nadžak wrote: 08/04/2023 16:24
Ovaj dio na 59:55 je interesantan. Govori se o ruskim vojnicima u Brčkom, oružju u VIšegradu i 1. martu kao danu početka napada.
Kako to da nigdje nema ništa o tim stvarima o kojima neki šuškaju? Jeli se pisalo gdje o tome?
:shock:

Najkritičnija stvar koja je bila u planu a nigdje ništa o tome!
pisalo se i pricalo o tome lani

bio je navodno plan da ovi iz entiteta pc izadju sa onim oklopnim traktorima despotima na svoje granice i proglase nezavisnost, a ovi rusi u brckom su bili tu da osiguraju koridor odnosno kontinuitet teritorije preko distrikta

kako kijev ne pade za 3 dana i njima se izgleda muda skupila i eto
Ma to je jedina logika i isto tako sam čuo u nekim krugovima, da je "sreća" pa ne pade Kijev kako je bilo planirano jer odmah je iduci dio plčana bio vezan za BiH.
Postoji mnogo toga o čemu bi se moralo govoriti ali baš me zanima zašto svi o tome šute? DA je tada prošlo kako je planirano, ništa od ovog što danas razglabamo ne bi bilo bitno. :shock:
User avatar
nadžak
Posts: 2313
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#4928 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nadžak »

Piaty wrote: 08/04/2023 16:34
nadžak wrote: 08/04/2023 16:24



Ovaj dio na 59:55 je interesantan. Govori se o ruskim vojnicima u Brčkom, oružju u VIšegradu i 1. martu kao danu početka napada.
Kako to da nigdje nema ništa o tim stvarima o kojima neki šuškaju? Jeli se pisalo gdje o tome?
:shock:

Najkritičnija stvar koja je bila u planu a nigdje ništa o tome!
Govorio je Ivo Komšić o tome. Čini mi se desetak ili mjesec dana pred agresiju na Ukrajinu.
Nije pričao o detaljima ali je spominjao nešto slično.
Ima na youtube
Tačno, sjećam se toga. Kontam, dragi Ivo, čemu tolika drama? KOntam ili je lik skroz puko ili je stvar skroz ozbiljna. Poslije kad sam pohvatao jos neke priče, bilo je ipak ovo drugo. :-)
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4929 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Bilo je price o tome prije tacno godinu dana i vrlo je moguce da je postojao plan,jer je bivol isao nekoliko puta u Rusiji prosle godine.
Ali kako se stvari nisu odvijale po planu za majku Rusiju,tako se i ovdje sve stopiralo.
A neko pita kako institucije nisu znale za to...pa kako ce znati,Osmica trazio svoju i Sebijinu diplomu i radio drogu sa Smrkom...nije njemu bilo do ratovanja 😬
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#4930 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by HelaS »

Dimu1927 wrote: 08/04/2023 16:32
nadžak wrote: 08/04/2023 16:24
Ovaj dio na 59:55 je interesantan. Govori se o ruskim vojnicima u Brčkom, oružju u VIšegradu i 1. martu kao danu početka napada.
Kako to da nigdje nema ništa o tim stvarima o kojima neki šuškaju? Jeli se pisalo gdje o tome?
:shock:

Najkritičnija stvar koja je bila u planu a nigdje ništa o tome!
pisalo se i pricalo o tome lani

bio je navodno plan da ovi iz entiteta pc izadju sa onim oklopnim traktorima despotima na svoje granice i proglase nezavisnost, a ovi rusi u brckom su bili tu da osiguraju koridor odnosno kontinuitet teritorije preko distrikta

kako kijev ne pade za 3 dana i njima se izgleda muda skupila i eto
Bilo bi ovakav najidealniji scenarij za početak konačnog rješavanja BiH političke tragedije, kreirane '95. u Daytonu.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51243
Joined: 29/06/2011 23:39

#4931 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dječak sa šibicama »

Puste tlapnje i gluposti, da eto hiljade Rusa u Brckom, i niko ih vidio nije.
Dimu1927
Posts: 5228
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#4932 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Dimu1927 »

nadžak wrote: 08/04/2023 16:36
Dimu1927 wrote: 08/04/2023 16:32

pisalo se i pricalo o tome lani

bio je navodno plan da ovi iz entiteta pc izadju sa onim oklopnim traktorima despotima na svoje granice i proglase nezavisnost, a ovi rusi u brckom su bili tu da osiguraju koridor odnosno kontinuitet teritorije preko distrikta

kako kijev ne pade za 3 dana i njima se izgleda muda skupila i eto
Ma to je jedina logika i isto tako sam čuo u nekim krugovima, da je "sreća" pa ne pade Kijev kako je bilo planirano jer odmah je iduci dio plčana bio vezan za BiH.
Postoji mnogo toga o čemu bi se moralo govoriti ali baš me zanima zašto svi o tome šute? DA je tada prošlo kako je planirano, ništa od ovog što danas razglabamo ne bi bilo bitno. :shock:
pa sute mediji "nezavisni" "nerezimski"

sta se sve jos desava u pozadini dok nas zaokupljaju i zabavljaju pricom o izborima, o koalicijima, o "izdaji" drzave, o diplomama

gdje je npr prica kako se pelet citavo vrijeme izvozio u sleperima i sleperima dok je na snazi bila "zabrana" ? naravno izvozio i dalje onaj ko je podmazao kesom para gdje je trebao
User avatar
dzejkej
Posts: 775
Joined: 16/03/2011 16:17

#4933 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dzejkej »

Better Man wrote: 04/04/2023 12:58
Altsa wrote: 04/04/2023 12:26
Odvadi malko o Jakirlicu matere ti. Uspjesan prof. i sve Ok ali da je jedan od najvecih naucnik na svijetu. O jbt. život. :lol:
Mislio sam kazati jedan od onih koje jako puno cijene. Čovjek je ipak napravio veliku karijeru i treba ga respektovati maksimalno. Ono što mi se sviđa kod njega što je skroman. Kad ga hvale i govore mu da je veliko ime u nauci, on se samo nasmije i skromno kaže, pa eto nisam loš.
Pored navedenog Jaka je uvijek pomagao nasim studentima. To je dovoljno da pokaze da nije papak i lazna velicina. I sad sigurno ima neki “nas” doktorant kod njega. Prva liga :bih:
Prof. Hanjalic je faca na svjetskom nivou. To je drugi svijet. :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4934 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

Denis graz veceras.
Je li to interesantan gost?
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#4935 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by HelaS »

karanana wrote: 08/04/2023 16:49 Denis graz veceras.
Je li to interesantan gost?
Smeće
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4936 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

HelaS wrote: 08/04/2023 16:50
karanana wrote: 08/04/2023 16:49 Denis graz veceras.
Je li to interesantan gost?
Smeće
Nemoj mi po bivsem precjedniku 😀
Sada se jeste malo radikalizovao ali valjda to tako ide kada se prikljucis u DF i priblizis sa SDA.
Dok je bio u NSu...bio je najaktivniji i najbolji zastupnik u mandatu a onda ga je Albin Zuhric nafuravao da NS ide sa SDA u vlast i tu su se u stranci razisli ovi SDAovci i NSovci.
Albin Zuhric je jedna teska ljiga od osobe a Gratz kao covjek nije los a kao politicar...tu nema dobrih/ losih...svi su mix
User avatar
Isner
Posts: 1921
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#4937 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Isner »

karanana wrote: 08/04/2023 16:49 Denis graz veceras.
Je li to interesantan gost?
Jebeš čovjeka koji svoje prezime promijeni samo da bi "evropski i fensi" zvucalo....
User avatar
muha_sa
Posts: 140447
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#4938 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by muha_sa »

Isner wrote: 08/04/2023 19:11
karanana wrote: 08/04/2023 16:49 Denis graz veceras.
Je li to interesantan gost?
Jebeš čovjeka koji svoje prezime promijeni samo da bi "evropski i fensi" zvucalo....
Ne samo prezime vec i ime :D
User avatar
Isner
Posts: 1921
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#4939 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Isner »

Ja, ono beše se zvao Muhamed Gracić.. Sav je moderan kao Dennis Gratz...
User avatar
muha_sa
Posts: 140447
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#4940 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by muha_sa »

Isner wrote: 08/04/2023 19:16 Ja, ono beše se zvao Muhamed Gracić.. Sav je moderan kao Dennis Gratz...
:thumbup:
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2860
Joined: 14/02/2013 14:11

#4941 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Hercegoviina »

Isner wrote: 08/04/2023 19:16 Ja, ono beše se zvao Muhamed Gracić.. Sav je moderan kao Dennis Gratz...
Budaletina
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4942 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

Glup face to face ove dvojice
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4943 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Znao sam da ce neki poceti o tome botovati...ne znam sto je to uopste bitno kako se zove i zasto je promijenio ime ili zasto nije.
Molio bi barem ove starije forumase da to prestanu pisati,ako nemaju sta pametnije da napisu.

Nego evo face to face ...Cengic vs Gratz i ovaj Irfan Cengic je stravno jedan jako rijetko ispravan politicar u BiH.
Idealno bi bilo kada bi on mogao preuzeti SDP ali zbog starih lisaca mislim da to nece nikada dozvoliti...jer decko nema oraha u dzepovima.
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#4944 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

Uzasan intervju
Svako svakom upada... niko misao da zavrsi
Nema nikakve niti, skace se aa teme na temu
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4945 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Evo moram se u jednom sloziti sa Gratzom...porazavajuce je da nasi poilticari idu na neke raporte u Americku ambasadu i da Mruphy pravi vlast u BiH i tu se 1000% slazem sa Denisom.
Meni je jadno i jako ponizavajuce sto ovi iz Trojke slijepo slusaju i rade po instrukcijama stranih ambasada...ja to nikada ne bi radio i ne bi se toliko ponizavao.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#4946 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by PM72 »

Isner wrote: 08/04/2023 19:11
karanana wrote: 08/04/2023 16:49 Denis graz veceras.
Je li to interesantan gost?
Jebeš čovjeka koji svoje prezime promijeni samo da bi "evropski i fensi" zvucalo....
Zvonko Marić iliti Bajram Demić
User avatar
Altsa
Posts: 9259
Joined: 19/03/2004 18:31

#4947 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Altsa »

Cengic - Graz. Nista gluplje i besmislenije nisam u zivotu pogledao.
User avatar
Isner
Posts: 1921
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#4948 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Isner »

PM72 wrote: 08/04/2023 19:39
Isner wrote: 08/04/2023 19:11

Jebeš čovjeka koji svoje prezime promijeni samo da bi "evropski i fensi" zvucalo....
Zvonko Marić iliti Bajram Demić
Pa sad, nije to meni isto..

Bajram je promjenio ime dok je radio kao ubaceni obavještajac na Hrvatskoj strani...
Muhamed je svoje promjenio iz (valjda) želje da bude što više europski...
User avatar
Isner
Posts: 1921
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#4949 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Isner »

zippoo87 wrote: 08/04/2023 19:35 Evo moram se u jednom sloziti sa Gratzom...porazavajuce je da nasi poilticari idu na neke raporte u Americku ambasadu i da Mruphy pravi vlast u BiH i tu se 1000% slazem sa Denisom.
Meni je jadno i jako ponizavajuce sto ovi iz Trojke slijepo slusaju i rade po instrukcijama stranih ambasada...ja to nikada ne bi radio i ne bi se toliko ponizavao.
Taj isti Gratz guzicu nije vadio iz te iste ambasade (i ne samo nje vec i drugih) onomad dok je bio u Našoj stranci KS...
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#4950 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by PM72 »

Isner wrote: 08/04/2023 19:45
PM72 wrote: 08/04/2023 19:39

Zvonko Marić iliti Bajram Demić
Pa sad, nije to meni isto..

Bajram je promjenio ime dok je radio kao ubaceni obavještajac na Hrvatskoj strani...
Muhamed je svoje promjenio iz (valjda) želje da bude što više europski...
Pojasni mi to za Bajrama.
Locked