FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
-
Dimu1927
- Posts: 5228
- Joined: 24/05/2020 17:41
- Location: Sarajevo
#4926 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
a bilo je i prebrojavanje srpske komponente u oruzanim snagama, to bi se za dan podjelilo i odvojilo
- nadžak
- Posts: 2313
- Joined: 04/06/2011 13:25
- Location: Zenica
#4927 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ma to je jedina logika i isto tako sam čuo u nekim krugovima, da je "sreća" pa ne pade Kijev kako je bilo planirano jer odmah je iduci dio plčana bio vezan za BiH.Dimu1927 wrote: ↑08/04/2023 16:32pisalo se i pricalo o tome laninadžak wrote: ↑08/04/2023 16:24
Ovaj dio na 59:55 je interesantan. Govori se o ruskim vojnicima u Brčkom, oružju u VIšegradu i 1. martu kao danu početka napada.
Kako to da nigdje nema ništa o tim stvarima o kojima neki šuškaju? Jeli se pisalo gdje o tome?
![]()
Najkritičnija stvar koja je bila u planu a nigdje ništa o tome!
bio je navodno plan da ovi iz entiteta pc izadju sa onim oklopnim traktorima despotima na svoje granice i proglase nezavisnost, a ovi rusi u brckom su bili tu da osiguraju koridor odnosno kontinuitet teritorije preko distrikta
kako kijev ne pade za 3 dana i njima se izgleda muda skupila i eto
Postoji mnogo toga o čemu bi se moralo govoriti ali baš me zanima zašto svi o tome šute? DA je tada prošlo kako je planirano, ništa od ovog što danas razglabamo ne bi bilo bitno.
- nadžak
- Posts: 2313
- Joined: 04/06/2011 13:25
- Location: Zenica
#4928 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Tačno, sjećam se toga. Kontam, dragi Ivo, čemu tolika drama? KOntam ili je lik skroz puko ili je stvar skroz ozbiljna. Poslije kad sam pohvatao jos neke priče, bilo je ipak ovo drugo.Piaty wrote: ↑08/04/2023 16:34Govorio je Ivo Komšić o tome. Čini mi se desetak ili mjesec dana pred agresiju na Ukrajinu.nadžak wrote: ↑08/04/2023 16:24
Ovaj dio na 59:55 je interesantan. Govori se o ruskim vojnicima u Brčkom, oružju u VIšegradu i 1. martu kao danu početka napada.
Kako to da nigdje nema ništa o tim stvarima o kojima neki šuškaju? Jeli se pisalo gdje o tome?
![]()
Najkritičnija stvar koja je bila u planu a nigdje ništa o tome!
Nije pričao o detaljima ali je spominjao nešto slično.
Ima na youtube
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4929 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Bilo je price o tome prije tacno godinu dana i vrlo je moguce da je postojao plan,jer je bivol isao nekoliko puta u Rusiji prosle godine.
Ali kako se stvari nisu odvijale po planu za majku Rusiju,tako se i ovdje sve stopiralo.
A neko pita kako institucije nisu znale za to...pa kako ce znati,Osmica trazio svoju i Sebijinu diplomu i radio drogu sa Smrkom...nije njemu bilo do ratovanja
Ali kako se stvari nisu odvijale po planu za majku Rusiju,tako se i ovdje sve stopiralo.
A neko pita kako institucije nisu znale za to...pa kako ce znati,Osmica trazio svoju i Sebijinu diplomu i radio drogu sa Smrkom...nije njemu bilo do ratovanja
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#4930 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Bilo bi ovakav najidealniji scenarij za početak konačnog rješavanja BiH političke tragedije, kreirane '95. u Daytonu.Dimu1927 wrote: ↑08/04/2023 16:32pisalo se i pricalo o tome laninadžak wrote: ↑08/04/2023 16:24
Ovaj dio na 59:55 je interesantan. Govori se o ruskim vojnicima u Brčkom, oružju u VIšegradu i 1. martu kao danu početka napada.
Kako to da nigdje nema ništa o tim stvarima o kojima neki šuškaju? Jeli se pisalo gdje o tome?
![]()
Najkritičnija stvar koja je bila u planu a nigdje ništa o tome!
bio je navodno plan da ovi iz entiteta pc izadju sa onim oklopnim traktorima despotima na svoje granice i proglase nezavisnost, a ovi rusi u brckom su bili tu da osiguraju koridor odnosno kontinuitet teritorije preko distrikta
kako kijev ne pade za 3 dana i njima se izgleda muda skupila i eto
- dječak sa šibicama
- Posts: 51219
- Joined: 29/06/2011 23:39
#4931 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Puste tlapnje i gluposti, da eto hiljade Rusa u Brckom, i niko ih vidio nije.
-
Dimu1927
- Posts: 5228
- Joined: 24/05/2020 17:41
- Location: Sarajevo
#4932 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
pa sute mediji "nezavisni" "nerezimski"nadžak wrote: ↑08/04/2023 16:36Ma to je jedina logika i isto tako sam čuo u nekim krugovima, da je "sreća" pa ne pade Kijev kako je bilo planirano jer odmah je iduci dio plčana bio vezan za BiH.Dimu1927 wrote: ↑08/04/2023 16:32
pisalo se i pricalo o tome lani
bio je navodno plan da ovi iz entiteta pc izadju sa onim oklopnim traktorima despotima na svoje granice i proglase nezavisnost, a ovi rusi u brckom su bili tu da osiguraju koridor odnosno kontinuitet teritorije preko distrikta
kako kijev ne pade za 3 dana i njima se izgleda muda skupila i eto
Postoji mnogo toga o čemu bi se moralo govoriti ali baš me zanima zašto svi o tome šute? DA je tada prošlo kako je planirano, ništa od ovog što danas razglabamo ne bi bilo bitno.![]()
sta se sve jos desava u pozadini dok nas zaokupljaju i zabavljaju pricom o izborima, o koalicijima, o "izdaji" drzave, o diplomama
gdje je npr prica kako se pelet citavo vrijeme izvozio u sleperima i sleperima dok je na snazi bila "zabrana" ? naravno izvozio i dalje onaj ko je podmazao kesom para gdje je trebao
- dzejkej
- Posts: 775
- Joined: 16/03/2011 16:17
#4933 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Pored navedenog Jaka je uvijek pomagao nasim studentima. To je dovoljno da pokaze da nije papak i lazna velicina. I sad sigurno ima neki “nas” doktorant kod njega. Prva ligaBetter Man wrote: ↑04/04/2023 12:58Mislio sam kazati jedan od onih koje jako puno cijene. Čovjek je ipak napravio veliku karijeru i treba ga respektovati maksimalno. Ono što mi se sviđa kod njega što je skroman. Kad ga hvale i govore mu da je veliko ime u nauci, on se samo nasmije i skromno kaže, pa eto nisam loš.
Prof. Hanjalic je faca na svjetskom nivou. To je drugi svijet.
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4934 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Denis graz veceras.
Je li to interesantan gost?
Je li to interesantan gost?
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4936 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Nemoj mi po bivsem precjedniku
Sada se jeste malo radikalizovao ali valjda to tako ide kada se prikljucis u DF i priblizis sa SDA.
Dok je bio u NSu...bio je najaktivniji i najbolji zastupnik u mandatu a onda ga je Albin Zuhric nafuravao da NS ide sa SDA u vlast i tu su se u stranci razisli ovi SDAovci i NSovci.
Albin Zuhric je jedna teska ljiga od osobe a Gratz kao covjek nije los a kao politicar...tu nema dobrih/ losih...svi su mix
- Isner
- Posts: 1918
- Joined: 07/02/2012 15:23
- Location: Under the bridge
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Isner
- Posts: 1918
- Joined: 07/02/2012 15:23
- Location: Under the bridge
#4939 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ja, ono beše se zvao Muhamed Gracić.. Sav je moderan kao Dennis Gratz...
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Hercegoviina
- Posts: 2860
- Joined: 14/02/2013 14:11
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4942 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Glup face to face ove dvojice
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4943 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Znao sam da ce neki poceti o tome botovati...ne znam sto je to uopste bitno kako se zove i zasto je promijenio ime ili zasto nije.
Molio bi barem ove starije forumase da to prestanu pisati,ako nemaju sta pametnije da napisu.
Nego evo face to face ...Cengic vs Gratz i ovaj Irfan Cengic je stravno jedan jako rijetko ispravan politicar u BiH.
Idealno bi bilo kada bi on mogao preuzeti SDP ali zbog starih lisaca mislim da to nece nikada dozvoliti...jer decko nema oraha u dzepovima.
Molio bi barem ove starije forumase da to prestanu pisati,ako nemaju sta pametnije da napisu.
Nego evo face to face ...Cengic vs Gratz i ovaj Irfan Cengic je stravno jedan jako rijetko ispravan politicar u BiH.
Idealno bi bilo kada bi on mogao preuzeti SDP ali zbog starih lisaca mislim da to nece nikada dozvoliti...jer decko nema oraha u dzepovima.
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#4944 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Uzasan intervju
Svako svakom upada... niko misao da zavrsi
Nema nikakve niti, skace se aa teme na temu
Svako svakom upada... niko misao da zavrsi
Nema nikakve niti, skace se aa teme na temu
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4945 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Evo moram se u jednom sloziti sa Gratzom...porazavajuce je da nasi poilticari idu na neke raporte u Americku ambasadu i da Mruphy pravi vlast u BiH i tu se 1000% slazem sa Denisom.
Meni je jadno i jako ponizavajuce sto ovi iz Trojke slijepo slusaju i rade po instrukcijama stranih ambasada...ja to nikada ne bi radio i ne bi se toliko ponizavao.
Meni je jadno i jako ponizavajuce sto ovi iz Trojke slijepo slusaju i rade po instrukcijama stranih ambasada...ja to nikada ne bi radio i ne bi se toliko ponizavao.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
- Altsa
- Posts: 9257
- Joined: 19/03/2004 18:31
#4947 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Cengic - Graz. Nista gluplje i besmislenije nisam u zivotu pogledao.
- Isner
- Posts: 1918
- Joined: 07/02/2012 15:23
- Location: Under the bridge
#4948 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Pa sad, nije to meni isto..
Bajram je promjenio ime dok je radio kao ubaceni obavještajac na Hrvatskoj strani...
Muhamed je svoje promjenio iz (valjda) želje da bude što više europski...
- Isner
- Posts: 1918
- Joined: 07/02/2012 15:23
- Location: Under the bridge
#4949 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Taj isti Gratz guzicu nije vadio iz te iste ambasade (i ne samo nje vec i drugih) onomad dok je bio u Našoj stranci KS...zippoo87 wrote: ↑08/04/2023 19:35 Evo moram se u jednom sloziti sa Gratzom...porazavajuce je da nasi poilticari idu na neke raporte u Americku ambasadu i da Mruphy pravi vlast u BiH i tu se 1000% slazem sa Denisom.
Meni je jadno i jako ponizavajuce sto ovi iz Trojke slijepo slusaju i rade po instrukcijama stranih ambasada...ja to nikada ne bi radio i ne bi se toliko ponizavao.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#4950 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Pojasni mi to za Bajrama.
