
OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
-
Blue heat
- Posts: 127
- Joined: 09/01/2012 21:50
#3629 Re: OLX.BA - sve o tome
Po dogovoru je jedna od glupljih opcija. Znači trebam svakog prodavca da pitam za cijenu nekog artikla, umjesto da je istaknuta cijena i kontaktiram one koji mi odgovaraju. Uostalom, nikad i ne gledam te oglase po dogovoru.
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3630 Re: OLX.BA - sve o tome
tebi je glupo
meni je odlično i potrebno
pregovarati oko cijene za neke izložene artikle
meni je odlično i potrebno
pregovarati oko cijene za neke izložene artikle
-
Walter-SA
- Posts: 11
- Joined: 29/11/2015 17:42
#3631 Re: OLX.BA - sve o tome
Je li sad nema opcije da završeni artikal objaviš ponovo?
Kao ni opcija da vidiš međusobnu konverzaciju sa nekim drugim profilom?
Niđe veze ne mogu da vjerujem da su i to ukinuli.
Kao ni opcija da vidiš međusobnu konverzaciju sa nekim drugim profilom?
Niđe veze ne mogu da vjerujem da su i to ukinuli.
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3632 Re: OLX.BA - sve o tome
jaoj tramsfera blama
poruke svoje čitam iz 2011 o betonskim pločama i ugovaranju prevoza
iznajmljivanju građevisnkih pulčeva
jaoj sramota me
peglanje neke cure da proda samo jednu knjigu iz kolekcije 21 knjige
stid me
poruke svoje čitam iz 2011 o betonskim pločama i ugovaranju prevoza
iznajmljivanju građevisnkih pulčeva
jaoj sramota me
peglanje neke cure da proda samo jednu knjigu iz kolekcije 21 knjige
stid me
-
Blue heat
- Posts: 127
- Joined: 09/01/2012 21:50
#3633 Re: OLX.BA - sve o tome
A koja bi to cijena bila, pa da se pregovara oko nje ? Ona koju proizvoljno daš, pa ko se upeca, upeca. Pregovarati se može i sa istaknutom cijenom. Trgovina je što bolja ponuda (cijena i kvalitet), a ne muljanje "po dogovoru"
Uostalom, čudi me da Ebay, Amazon i ostali sajtovi za kupovinu nemaju tako nešto, a baš je "dobro i korisno".
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3634 Re: OLX.BA - sve o tome
evo ti mene pitaš
cijena??? pozz
a ja odgovorim
poštovani,
mogu tražiti koliko hoću npr 90
ali to nije realno... molim vas da vi ponudite cijenu koja je vama OK ali
molim da poštujete izloženi artikal... također...vidi se koliko traže drugi olxovci za isti artikal
to bude otprilike moj odgovor za 2-3 artikla koji su od 100-tinjak na po drogovoru
takodjer usput dodam ako nemate 90 maraka i manje
možemo se dogovoriti (prodjem mu ponudu)
dajte mi to i to plus 30 maraka
po dogovoru je poziv na priču i razgovor
cijena??? pozz
a ja odgovorim
poštovani,
mogu tražiti koliko hoću npr 90
ali to nije realno... molim vas da vi ponudite cijenu koja je vama OK ali
molim da poštujete izloženi artikal... također...vidi se koliko traže drugi olxovci za isti artikal
to bude otprilike moj odgovor za 2-3 artikla koji su od 100-tinjak na po drogovoru
takodjer usput dodam ako nemate 90 maraka i manje
možemo se dogovoriti (prodjem mu ponudu)
dajte mi to i to plus 30 maraka
po dogovoru je poziv na priču i razgovor
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#3635 Re: OLX.BA - sve o tome
Kakve sam gluposti i krševe stavljao u spašene arrtikle, tamo nekad aprije desetak godina...

-
chombe trajla be
- Posts: 245
- Joined: 22/09/2015 19:53
#3636 Re: OLX.BA - sve o tome
Kako Bosanac uspije pokvariti sve što valja???
Ovo što su napravili sa novom stranicom je najbolji pokazatelj toga. Potpuno glupo, nepotrebno i nelogično. Pošalješ upit, čovjek ti odgovori, tebi se ne pojavi obavijest da ti je odgovorio. Kad uđeš u poruke tek onda vidiš da ti je čovjek napisao, ali nemaš pojma za koji artikal. Uđeš mu u profil i vidiš da lik ima 30 artikiala, ne možeš se sjetiti za šta si konkretno pitao.
Kad hoćeš da obnoviš artikal, nema mogućnosti da izračunaš cijenu olx kredita na npr. 14 dana, već ti prvo traže da aktiviraš oglas, odbiju ti 100 olx kredita, pa tek onda možeš unaprijed izračunati koliko košta postavljanje oglasa.
A sam izgled stranice ne vrijedi komentarisati jer je katastrofalan. Ko ih je kleo nije dangubio jer je očajno. Onako dobru stranicu imali i razjebali je...
Čestitam MAJMUNI
Ovo što su napravili sa novom stranicom je najbolji pokazatelj toga. Potpuno glupo, nepotrebno i nelogično. Pošalješ upit, čovjek ti odgovori, tebi se ne pojavi obavijest da ti je odgovorio. Kad uđeš u poruke tek onda vidiš da ti je čovjek napisao, ali nemaš pojma za koji artikal. Uđeš mu u profil i vidiš da lik ima 30 artikiala, ne možeš se sjetiti za šta si konkretno pitao.
Kad hoćeš da obnoviš artikal, nema mogućnosti da izračunaš cijenu olx kredita na npr. 14 dana, već ti prvo traže da aktiviraš oglas, odbiju ti 100 olx kredita, pa tek onda možeš unaprijed izračunati koliko košta postavljanje oglasa.
A sam izgled stranice ne vrijedi komentarisati jer je katastrofalan. Ko ih je kleo nije dangubio jer je očajno. Onako dobru stranicu imali i razjebali je...
Čestitam MAJMUNI
-
Blue heat
- Posts: 127
- Joined: 09/01/2012 21:50
#3637 Re: OLX.BA - sve o tome
Možda ti kao prodavcu odgovara taj način trgovine, meni kao kupcu ne. Npr, tražim dio za auto (tu uglavnom preovladava taj način prodaje, po dogovoru), i 90% dijelova ima umjesto cijene, istaknuto "po dogovoru" . Znači treba da kontaktiram 10 prodavaca, da pitam za cijenu, čekam odgovor koji mi uglavnom ne odgovara, a takodje nemam ni sa čim da uporedim, jer kao što sam napisao, za auto dijelove na OLX-u uglavnom nema cijena. Znači gubim vrijeme, živce, umjesto da pogledam po cijenama i odlučim se koji mi je najpovoljniji dio, kontaktiram prodavca i kupim.Truba wrote: ↑17/02/2023 11:55 evo ti mene pitaš
cijena??? pozz
a ja odgovorim
poštovani,
mogu tražiti koliko hoću npr 90
ali to nije realno... molim vas da vi ponudite cijenu koja je vama OK ali
molim da poštujete izloženi artikal... također...vidi se koliko traže drugi olxovci za isti artikal
to bude otprilike moj odgovor za 2-3 artikla koji su od 100-tinjak na po drogovoru
takodjer usput dodam ako nemate 90 maraka i manje
možemo se dogovoriti (prodjem mu ponudu)
dajte mi to i to plus 30 maraka
po dogovoru je poziv na priču i razgovor
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3638 Re: OLX.BA - sve o tome
Dopušta li vama editovanje (uređivanje) postojećih oglasa.
Mene izbaci iz aplikacije svaki put
.
Mene izbaci iz aplikacije svaki put
.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3639 Re: OLX.BA - sve o tome
Otkrio sam i taj hack
Kliknes gore desno kod nicka na ovu strelicu i ides na aktivne oglase.
Onda kada se to otvori,dodjes misom na oglas koji zelis zavrsiti i tu postavis mis,pojave se opcije
Uradi update aplikacije...jucer sam imao identican problem koji je rijesen nakon updatea
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#3640 Re: OLX.BA - sve o tome
lol, to noviklo na vazda isto
daj him mochvare I mutne ode
salu na stranu, ovo je izgleda globalni rebranding:
https://www.olx.com

daj him mochvare I mutne ode
salu na stranu, ovo je izgleda globalni rebranding:
https://www.olx.com

-
jaha_97
- Posts: 21
- Joined: 01/11/2017 13:13
#3641 Re: OLX.BA - sve o tome
Pojavilo se jutros, nakon sto sam postavio pitanje. Strasnoooooooooozippoo87 wrote: ↑17/02/2023 12:52Otkrio sam i taj hack
Kliknes gore desno kod nicka na ovu strelicu i ides na aktivne oglase.
Onda kada se to otvori,dodjes misom na oglas koji zelis zavrsiti i tu postavis mis,pojave se opcijeUradi update aplikacije...jucer sam imao identican problem koji je rijesen nakon updatea
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3642 Re: OLX.BA - sve o tome
Evo ima opet novi update od 5 MB za android aplikaciju na playstoreu
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#3643 Re: OLX.BA - sve o tome
Znači odron od nove platforme, i vizuelno i funkcionalno!
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#3644 Re: OLX.BA - sve o tome
No, i dalje na iOSu nema svih kategorija niti im se moze pristupiti vec samo odabranim/popularnim
u trazilicukad ukucam naziv ategorije koj me zanima, izlisata samo oglase koji iamju taj izraz u sebi
na prethodnoj verziji to nije bio slucaj, a ja najvise koristim app uprvo na taj nacin- pretrazujuci par kategorija koje me zanimaju
funkcionalno, veliki minus
u trazilicukad ukucam naziv ategorije koj me zanima, izlisata samo oglase koji iamju taj izraz u sebi
na prethodnoj verziji to nije bio slucaj, a ja najvise koristim app uprvo na taj nacin- pretrazujuci par kategorija koje me zanimaju
funkcionalno, veliki minus
- ElRe
- Posts: 16901
- Joined: 12/12/2011 11:28
#3645 Re: OLX.BA - sve o tome
za olx je južno-afrikanac
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3646 Re: OLX.BA - sve o tome
ukucam franjo tuđman
izbaci france
izbaci france
- VladaFBiH
- Posts: 6606
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
#3647 Re: OLX.BA - sve o tome
uvijek koristim filter "prikaži samo sa cijenom" - ne znam ko još pita ove "po dogovoru"... za mene taj oglas ne postoji
- VladaFBiH
- Posts: 6606
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
#3648 Re: OLX.BA - sve o tome
Kupi dugme - da li neko zna gdje je nestalo? Ima samo opcija naruči i onda mi nudi OLX dostavu a ja već preuzeo proizvod 
Kako da sada razmijenimo utiske?
Kako da sada razmijenimo utiske?
-
probook
- Posts: 5043
- Joined: 13/10/2013 22:38
#3649 Re: OLX.BA - sve o tome
U filterima nema pola opcija, tipa nema da biras hoces li novo ili polovnoHajvan wrote: ↑17/02/2023 13:39 No, i dalje na iOSu nema svih kategorija niti im se moze pristupiti vec samo odabranim/popularnim
u trazilicukad ukucam naziv ategorije koj me zanima, izlisata samo oglase koji iamju taj izraz u sebi
na prethodnoj verziji to nije bio slucaj, a ja najvise koristim app uprvo na taj nacin- pretrazujuci par kategorija koje me zanimaju
funkcionalno, veliki minus
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#3650 Re: OLX.BA - sve o tome
nema više ni da pregledaš dojmove
