SDA-All about
- Qler
- Posts: 25834
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#82226 Re: SDA-All about
Sto Asim radi ni iz zatvora izasao nije, sredio babinoj ljubimici fin posao, i jos joj vozača našao, provjerenog... pleme im jebem, ono kriminalno.
- pici
- Posts: 46392
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#82227 Re: SDA-All about
Jel volina podnjela ostavku.VOLINO OSTAVKA!
Imas kod svoje prijateljice poso eno je direktorica ti bidni PR.Pa seri ko foka tude.MRŠ.
Imas kod svoje prijateljice poso eno je direktorica ti bidni PR.Pa seri ko foka tude.MRŠ.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82228 Re: SDA-All about
E moj prpa prvaci vam puni para a ti se snalazi. Kako ono bi siroka koalicija sa sdO u odbrani drzave, Bakirove i Jasminine valjda.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82229 Re: SDA-All about
Prpine patriJote…
Gdje SDA bude tu trava ne raste: U Vladi ZDK ostavili skoro pola milijarde duga
- video
- Posts: 8467
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#82230 Re: SDA-All about
Nimalo mi ih nije zao, trazili su (glasali su), dobili suLogin77777 wrote: ↑14/02/2023 09:44 Prpine patriJote…![]()
Gdje SDA bude tu trava ne raste: U Vladi ZDK ostavili skoro pola milijarde duga
Bitno je ismijavati "republiku sarajevo" i sve ostalo
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82231 Re: SDA-All about
Pa nece birati dezertere poput Forte koji su se krili po SADu i tamo skolovali i vratili se nako sto je SDA odbranila RBiH.
To moze proci jedino u Republici Sarajevo.
- tramvajtrojka
- Posts: 17056
- Joined: 27/04/2021 22:52
#82232 Re: SDA-All about
ha ja Forto nam nabacio neko trala baba lan skijanje i biatlon trebao je kao patriote organizovati sergiju i donaciju za to ono sa kuknjavom znate u Bosni je bio rat prije 30 godina mozete li nam pokloniti staLogin77777 wrote: ↑14/02/2023 10:02Pa nece birati dezertere poput Forte koji su se krili po SADu i tamo skolovali i vratili se nako sto je SDA odbranila RBiH.
To moze proci jedino u Republici Sarajevo.![]()
al ovo botovsko nepoznavanje hotelskih licenci je za crkavanje od smijeha , pa jest izdali su hotele tim hotelskim lancima al i dalje neko mora biti direktor
- Mishelinke
- Posts: 2360
- Joined: 16/01/2023 10:01
- Tananarive
- Posts: 1597
- Joined: 22/04/2021 14:45
#82234 Re: SDA-All about
igraju se životom, hoće da im dođe onaj bivol što misli da indijanci žive u indiji sa čakijom i online ih izbode..
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#82235 Re: SDA-All about
Sto kaze lik na komntarima ispod clanka, nije znala bordel da vodi a hoce hotel.
- sinuhe
- Posts: 12589
- Joined: 03/06/2011 11:33
#82236 Re: SDA-All about
Madam pozitivna iskustva iz Berlina da prenese u BiH. Biljezi se cesto pod hotelijerstvom tamo gdje nije legalizovano.
- DaysleepeR
- Posts: 21062
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#82237 Re: SDA-All about
Apsolutno razumijem SDA glasače iz interesa, uhljebe, tenderaše i sl.
Ali glasači SDA iz ubjeđenja i ideala su potresna kategorija.
Ali glasači SDA iz ubjeđenja i ideala su potresna kategorija.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#82238 Re: SDA-All about
Dali mu posao za 800 KM da radi. Stranka ga zaposlila pa on neda nikome da priča protiv njih.DaysleepeR wrote: ↑14/02/2023 10:26 Apsolutno razumijem SDA glasače iz interesa, uhljebe, tenderaše i sl.
Ali glasači SDA iz ubjeđenja i ideala su potresna kategorija.
- pici
- Posts: 46392
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#82239 Re: SDA-All about
prpa ko te izradiJo za tender dederaga priznaj.Jest doK je sdO vladala mogo si preko ahbaba progurat ako nista neku sadakli donaciju il projekate.
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#82240 Re: SDA-All about
ja sam uvjeren da sam sjedio pored ove direktorice tamo u markiju s prijelaza milenija
zvaljala se s nekim likom iz kiseljaka (ujko)
ljudi mi objasnjavaju da je to alijina unuka
ma reko dje ce ona izlaziti tamo gdje ja izlazim
trebo sam je stipkati za guzu
kad frajko ode u wc
zvaljala se s nekim likom iz kiseljaka (ujko)
ljudi mi objasnjavaju da je to alijina unuka
ma reko dje ce ona izlaziti tamo gdje ja izlazim
trebo sam je stipkati za guzu
kad frajko ode u wc
- joint union
- Posts: 3004
- Joined: 31/01/2006 09:54
#82241 Re: SDA-All about
Oš i ti direktor na guzove da budesTruba wrote: ↑14/02/2023 10:59 ja sam uvjeren da sam sjedio pored ove direktorice tamo u markiju s prijelaza milenija
zvaljala se s nekim likom iz kiseljaka (ujko)
ljudi mi objasnjavaju da je to alijina unuka
ma reko dje ce ona izlaziti tamo gdje ja izlazim![]()
trebo sam je stipkati za guzu
kad frajko ode u wc
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#82242 Re: SDA-All about
da je vas otac ratni profiter,vlasnik trznih centra,hotela i jos hiljadu drugih pm vi bbi vjerovatno radili na portirnici ili kao cistacica,ne provaljujte se ,samo me cudi da to vec nije davno ucinjeno,a ovaj ubica na cesti je ocito veoma dobar stranacki vojnik
- Porodice Foht
- Posts: 3718
- Joined: 14/01/2019 04:56
#82243 Re: SDA-All about
Cek, ako joj je 38 godina, onda je tada, "na prijelazu milenija", imala 15 g.!!Truba wrote: ↑14/02/2023 10:59 ja sam uvjeren da sam sjedio pored ove direktorice tamo u markiju s prijelaza milenija
zvaljala se s nekim likom iz kiseljaka (ujko)
ljudi mi objasnjavaju da je to alijina unuka
ma reko dje ce ona izlaziti tamo gdje ja izlazim![]()
trebo sam je stipkati za guzu
kad frajko ode u wc
- DaysleepeR
- Posts: 21062
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#82244 Re: SDA-All about
To su najbolji među nama, potomci najboljih među nama koji ne mogu naći posla u realnom sektoru kao mi, nego ih familija mora uhljebljivati da vode dedine muzeje i babine hotele.
Hipertalenti i inteligencija. Najbolji među nama.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82246 Re: SDA-All about
mene interesuje kako je J.I mogla postat direktorica ovih hotela, kad se godinama pricalo da je shidi paravan a da je stvarni vlasnik B.i?
jel to ikad igdje u papirima dokazano, vidljivo? i zar ne cudi ovaj info, i najzagrizenije sdfaovce
jel to ikad igdje u papirima dokazano, vidljivo? i zar ne cudi ovaj info, i najzagrizenije sdfaovce
- Haris.ba
- Posts: 35299
- Joined: 08/09/2005 20:08
#82248 Re: SDA-All about
Ko uspije iscackati ko stoji iza firme na Kajmanima....
"Prema Registru poslovnih subjekata Ministarstva pravosuđa Bosne i Hercegovine, kao osnivači Al Shiddi Internationala, društva za posredovanje, promet i usluge iz Sarajeva čiji je direktor Diab Deib Galal Elsayed, navode se Građevinsko preduzeće Zawali iz Rijada, Saudijska Arabija, s osnivačkim kapitalom od 26.217.620,82 konvertibilnih maraka (13,4 miliona eura), te Istethmary Sarajevo City Center-II Ltd. iz Grand Caymana na Kajmanskim otocima, koji “drži” 12.901.479,18 konvertibilnih maraka osnivačkog kapitala (6,6 miliona eura). Ne navodi se ko su odgovorne osobe unutar društava osnivača, ni čiji je kapital koji su unijeli u društvo Al Shiddi International. I do takvog podatka je nemoguće doći."
"Prema Registru poslovnih subjekata Ministarstva pravosuđa Bosne i Hercegovine, kao osnivači Al Shiddi Internationala, društva za posredovanje, promet i usluge iz Sarajeva čiji je direktor Diab Deib Galal Elsayed, navode se Građevinsko preduzeće Zawali iz Rijada, Saudijska Arabija, s osnivačkim kapitalom od 26.217.620,82 konvertibilnih maraka (13,4 miliona eura), te Istethmary Sarajevo City Center-II Ltd. iz Grand Caymana na Kajmanskim otocima, koji “drži” 12.901.479,18 konvertibilnih maraka osnivačkog kapitala (6,6 miliona eura). Ne navodi se ko su odgovorne osobe unutar društava osnivača, ni čiji je kapital koji su unijeli u društvo Al Shiddi International. I do takvog podatka je nemoguće doći."
Last edited by Haris.ba on 14/02/2023 11:52, edited 2 times in total.
- drug_profi
- Posts: 65436
- Joined: 16/07/2012 16:00
#82249 Re: SDA-All about
Koliko ja kontam to se kupuje franšiza, tj. pravo da staviš neko ime na svoj objekat.tramvajtrojka wrote: ↑14/02/2023 10:05 al ovo botovsko nepoznavanje hotelskih licenci je za crkavanje od smijeha , pa jest izdali su hotele tim hotelskim lancima al i dalje neko mora biti direktor
Naravno kad ispuniš određene uslove.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82250 Re: SDA-All about
a jel ovo istina?Jasmina Izetbegović, kćerka lidera SDA Bakira Izetbegovića, nova je direktorica hotela Swissotel i Novotel Bristol u Sarajevu, saznaje Klix.ba.
Njen pomoćnik je, prema prvim informacijama, Semir Rastoder. On je široj javnosti poznat zbog izazivanja saobraćajne nesreće u Nedžarićima, u kojoj je poginula Hava Dovadžija. Njemu je 2019. godine ukinuta presuda zbog povreda krivičnog postupka.

