SDA-All about

User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#82226 Re: SDA-All about

Post by Qler »

Sto Asim radi ni iz zatvora izasao nije, sredio babinoj ljubimici fin posao, i jos joj vozača našao, provjerenog... pleme im jebem, ono kriminalno.
User avatar
pici
Posts: 46390
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82227 Re: SDA-All about

Post by pici »

Jel volina podnjela ostavku.VOLINO OSTAVKA!
Imas kod svoje prijateljice poso eno je direktorica ti bidni PR.Pa seri ko foka tude.MRŠ.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82228 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Prpa.ba wrote: 14/02/2023 07:32
Styling wrote: 14/02/2023 06:46

On će biti šef sale. Baš se trudio zadnjih mjeseci da zasluži njihovu milost. :lol:
Nisu ni vasi prvaci nista drugaciji od Bakira i Jasmine, samo nisu imali prilike raditi sa donacijama. :thumbup:
E moj prpa prvaci vam puni para a ti se snalazi. Kako ono bi siroka koalicija sa sdO u odbrani drzave, Bakirove i Jasminine valjda. :lol:
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82229 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Prpine patriJote… :bih:
Gdje SDA bude tu trava ne raste: U Vladi ZDK ostavili skoro pola milijarde duga
User avatar
video
Posts: 8467
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#82230 Re: SDA-All about

Post by video »

Login77777 wrote: 14/02/2023 09:44 Prpine patriJote… :bih:
Gdje SDA bude tu trava ne raste: U Vladi ZDK ostavili skoro pola milijarde duga
Nimalo mi ih nije zao, trazili su (glasali su), dobili su :thumbup:

Bitno je ismijavati "republiku sarajevo" i sve ostalo
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82231 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

video wrote: 14/02/2023 09:48
Login77777 wrote: 14/02/2023 09:44 Prpine patriJote… :bih:

Nimalo mi ih nije zao, trazili su (glasali su), dobili su :thumbup:

Bitno je ismijavati "republiku sarajevo" i sve ostalo
Pa nece birati dezertere poput Forte koji su se krili po SADu i tamo skolovali i vratili se nako sto je SDA odbranila RBiH.
To moze proci jedino u Republici Sarajevo. :mrgreen:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17055
Joined: 27/04/2021 22:52

#82232 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

Login77777 wrote: 14/02/2023 10:02
video wrote: 14/02/2023 09:48

Nimalo mi ih nije zao, trazili su (glasali su), dobili su :thumbup:

Bitno je ismijavati "republiku sarajevo" i sve ostalo
Pa nece birati dezertere poput Forte koji su se krili po SADu i tamo skolovali i vratili se nako sto je SDA odbranila RBiH.
To moze proci jedino u Republici Sarajevo. :mrgreen:
ha ja Forto nam nabacio neko trala baba lan skijanje i biatlon trebao je kao patriote organizovati sergiju i donaciju za to ono sa kuknjavom znate u Bosni je bio rat prije 30 godina mozete li nam pokloniti sta :lol: :lol:

al ovo botovsko nepoznavanje hotelskih licenci je za crkavanje od smijeha , pa jest izdali su hotele tim hotelskim lancima al i dalje neko mora biti direktor :lol: :lol:
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82233 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

pici wrote: 14/02/2023 08:36 Izetbegovici imaju od mene samo prezir i gadjenje.Ako se pitate kako izgleda balija, oni su tipicni primjerci pokvarenog, lazljivog, pohlepnog neinsana.MRŠ.
Kako te nije stid, oni su sin i snaha od dobrog dede Alije :oops:
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#82234 Re: SDA-All about

Post by Tananarive »

Mishelinke wrote: 14/02/2023 10:09
pici wrote: 14/02/2023 08:36 Izetbegovici imaju od mene samo prezir i gadjenje.Ako se pitate kako izgleda balija, oni su tipicni primjerci pokvarenog, lazljivog, pohlepnog neinsana.MRŠ.
Kako te nije stid, oni su sin i snaha od dobrog dede Alije :oops:
igraju se životom, hoće da im dođe onaj bivol što misli da indijanci žive u indiji sa čakijom i online ih izbode.. :lol:
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#82235 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Sto kaze lik na komntarima ispod clanka, nije znala bordel da vodi a hoce hotel.
User avatar
sinuhe
Posts: 12588
Joined: 03/06/2011 11:33

#82236 Re: SDA-All about

Post by sinuhe »

Madam pozitivna iskustva iz Berlina da prenese u BiH. Biljezi se cesto pod hotelijerstvom tamo gdje nije legalizovano.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#82237 Re: SDA-All about

Post by DaysleepeR »

Apsolutno razumijem SDA glasače iz interesa, uhljebe, tenderaše i sl.

Ali glasači SDA iz ubjeđenja i ideala su potresna kategorija.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#82238 Re: SDA-All about

Post by mirza_15 »

DaysleepeR wrote: 14/02/2023 10:26 Apsolutno razumijem SDA glasače iz interesa, uhljebe, tenderaše i sl.

Ali glasači SDA iz ubjeđenja i ideala su potresna kategorija.
Dali mu posao za 800 KM da radi. Stranka ga zaposlila pa on neda nikome da priča protiv njih.
User avatar
pici
Posts: 46390
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82239 Re: SDA-All about

Post by pici »

Prpa.ba wrote: 14/02/2023 07:32
Styling wrote: 14/02/2023 06:46

On će biti šef sale. Baš se trudio zadnjih mjeseci da zasluži njihovu milost. :lol:
Nisu ni vasi prvaci nista drugaciji od Bakira i Jasmine, samo nisu imali prilike raditi sa donacijama. :thumbup:
prpa ko te izradiJo za tender dederaga priznaj.Jest doK je sdO vladala mogo si preko ahbaba progurat ako nista neku sadakli donaciju il projekate.
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#82240 Re: SDA-All about

Post by Truba »

ja sam uvjeren da sam sjedio pored ove direktorice tamo u markiju s prijelaza milenija
zvaljala se s nekim likom iz kiseljaka (ujko)
ljudi mi objasnjavaju da je to alijina unuka

ma reko dje ce ona izlaziti tamo gdje ja izlazim :lol:

trebo sam je stipkati za guzu :D
kad frajko ode u wc
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#82241 Re: SDA-All about

Post by joint union »

Truba wrote: 14/02/2023 10:59 ja sam uvjeren da sam sjedio pored ove direktorice tamo u markiju s prijelaza milenija
zvaljala se s nekim likom iz kiseljaka (ujko)
ljudi mi objasnjavaju da je to alijina unuka

ma reko dje ce ona izlaziti tamo gdje ja izlazim :lol:

trebo sam je stipkati za guzu :D
kad frajko ode u wc
Oš i ti direktor na guzove da budes :-D
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#82242 Re: SDA-All about

Post by oldtajmer »

da je vas otac ratni profiter,vlasnik trznih centra,hotela i jos hiljadu drugih pm vi bbi vjerovatno radili na portirnici ili kao cistacica,ne provaljujte se ,samo me cudi da to vec nije davno ucinjeno,a ovaj ubica na cesti je ocito veoma dobar stranacki vojnik
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3718
Joined: 14/01/2019 04:56

#82243 Re: SDA-All about

Post by Porodice Foht »

Truba wrote: 14/02/2023 10:59 ja sam uvjeren da sam sjedio pored ove direktorice tamo u markiju s prijelaza milenija
zvaljala se s nekim likom iz kiseljaka (ujko)
ljudi mi objasnjavaju da je to alijina unuka

ma reko dje ce ona izlaziti tamo gdje ja izlazim :lol:

trebo sam je stipkati za guzu :D
kad frajko ode u wc
Cek, ako joj je 38 godina, onda je tada, "na prijelazu milenija", imala 15 g.!! :? :-) Ti bi maksuma, ha? :)
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#82244 Re: SDA-All about

Post by DaysleepeR »

oldtajmer wrote: 14/02/2023 11:08 da je vas otac ratni profiter,vlasnik trznih centra,hotela i jos hiljadu drugih pm vi bbi vjerovatno radili na portirnici ili kao cistacica,ne provaljujte se ,samo me cudi da to vec nije davno ucinjeno,a ovaj ubica na cesti je ocito veoma dobar stranacki vojnik
To su najbolji među nama, potomci najboljih među nama koji ne mogu naći posla u realnom sektoru kao mi, nego ih familija mora uhljebljivati da vode dedine muzeje i babine hotele.

Hipertalenti i inteligencija. Najbolji među nama.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82245 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

pici wrote: 14/02/2023 08:36 Izetbegovici imaju od mene samo prezir i gadjenje.Ako se pitate kako izgleda balija, oni su tipicni primjerci pokvarenog, lazljivog, pohlepnog neinsana.MRŠ.
ne samo izetbegovici, nego i svi oni koji ih slijede. jer istu stvar cine drzavi, i ovom narodu.svjesno.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82246 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

mene interesuje kako je J.I mogla postat direktorica ovih hotela, kad se godinama pricalo da je shidi paravan a da je stvarni vlasnik B.i?
jel to ikad igdje u papirima dokazano, vidljivo? i zar ne cudi ovaj info, i najzagrizenije sdfaovce
izvrsni direktor
Posts: 14753
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#82247 Re: SDA-All about

Post by izvrsni direktor »

Image
:izet:
User avatar
Haris.ba
Posts: 35296
Joined: 08/09/2005 20:08

#82248 Re: SDA-All about

Post by Haris.ba »

Ko uspije iscackati ko stoji iza firme na Kajmanima....


"Prema Registru poslovnih subjekata Ministarstva pravosuđa Bosne i Hercegovine, kao osnivači Al Shiddi Internationala, društva za posredovanje, promet i usluge iz Sarajeva čiji je direktor Diab Deib Galal Elsayed, navode se Građevinsko preduzeće Zawali iz Rijada, Saudijska Arabija, s osnivačkim kapitalom od 26.217.620,82 konvertibilnih maraka (13,4 miliona eura), te Istethmary Sarajevo City Center-II Ltd. iz Grand Caymana na Kajmanskim otocima, koji “drži” 12.901.479,18 konvertibilnih maraka osnivačkog kapitala (6,6 miliona eura). Ne navodi se ko su odgovorne osobe unutar društava osnivača, ni čiji je kapital koji su unijeli u društvo Al Shiddi International. I do takvog podatka je nemoguće doći."
Last edited by Haris.ba on 14/02/2023 11:52, edited 2 times in total.
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#82249 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

tramvajtrojka wrote: 14/02/2023 10:05 al ovo botovsko nepoznavanje hotelskih licenci je za crkavanje od smijeha , pa jest izdali su hotele tim hotelskim lancima al i dalje neko mora biti direktor
Koliko ja kontam to se kupuje franšiza, tj. pravo da staviš neko ime na svoj objekat.
Naravno kad ispuniš određene uslove.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82250 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Jasmina Izetbegović, kćerka lidera SDA Bakira Izetbegovića, nova je direktorica hotela Swissotel i Novotel Bristol u Sarajevu, saznaje Klix.ba.

Njen pomoćnik je, prema prvim informacijama, Semir Rastoder. On je široj javnosti poznat zbog izazivanja saobraćajne nesreće u Nedžarićima, u kojoj je poginula Hava Dovadžija. Njemu je 2019. godine ukinuta presuda zbog povreda krivičnog postupka.
a jel ovo istina? :-) kako ovo sdfa botovi u svojim dusama pravdaju?
Post Reply