pa mantra je ista iz 90-ih full fullEva ,sem klime i koževjeshalica wrote: ↑08/02/2023 22:17 kad srolje napisu podizaci stakala, pa jel to ima neko auto koje dolazi bez podizaca stakala ili najblaze na ono vitlo osim Lade?![]()
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16451 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- bonovoxjasen
- Posts: 182
- Joined: 03/01/2023 19:22
- Location: Stavanger, Norway
#16452 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
a godisnje prelazi 50 000bitangeIprinceze wrote: ↑08/02/2023 22:11Dobro ti to ide, tri auta za pet godina.bonovoxjasen wrote: ↑08/02/2023 20:48
drug 3 auta uzeo kod njih za 5 godina, sve top !!! iz Italije vecinom... ne ocekujem problema puno, auto je 2.0 motor, automatik, 4x4, milina za voziti...![]()
![]()
![]()
![]()
-
bitangeIprinceze
- Posts: 4492
- Joined: 29/01/2018 22:14
#16453 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Preporuči mu helikopter.
- bonovoxjasen
- Posts: 182
- Joined: 03/01/2023 19:22
- Location: Stavanger, Norway
#16454 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
-
bitangeIprinceze
- Posts: 4492
- Joined: 29/01/2018 22:14
#16455 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sto ne može?
- Idemedosumom
- Posts: 8284
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16456 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Treb'o danas zavrsiti onu Kugu, covjek krenuo do mene da se nadjemo kod mog majstora, kad zove, problem, izbacilo mu nekakvu system malfunction gresku na boardu. Pa se vratio kod sebe, navodno mu veli dijagnostika neka greska na onim dugmicima na mjenjacu, za manuelno prebacivanje brzina. On je ponistio. Sad sam bas nesiguran, da li da odustanem, da li je neka sitnica u pitanju, ili nesto krupnije...
Last edited by Idemedosumom on 09/02/2023 14:06, edited 1 time in total.
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#16457 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma jok...samo kupi bajo moj
Od samog pocetka prica smrdi. Da li ti nisi htio da priznas ili ne, ali meni cijena odmah u startu bila nerealna.
Za tu cijenu lave, ne mozes je ni u EU naci...
Od samog pocetka prica smrdi. Da li ti nisi htio da priznas ili ne, ali meni cijena odmah u startu bila nerealna.
Za tu cijenu lave, ne mozes je ni u EU naci...
- Idemedosumom
- Posts: 8284
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16458 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Covjek mi zaista ne djeluje kao prevarant. Nije mi morao ni javljati da je gresku izbacilo, mogao se vratiti do svoje garaze, ponistiti pa onda doci do mene...RagibUzoriti wrote: ↑09/02/2023 13:57 Ma jok...samo kupi bajo moj![]()
![]()
![]()
Od samog pocetka prica smrdi. Da li ti nisi htio da priznas ili ne, ali meni cijena odmah u startu bila nerealna.
Za tu cijenu lave, ne mozes je ni u EU naci...![]()
Na kraju krajeva kontam da ipak i moj mehanicar pogleda i dadne misljenje.
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16459 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Prilika je dobra, pa je šteta radi šuhve odbaciti.
Pregledaj auto dobro kod profesionalca. Odvedi ga i u ovlašteni ako treba, ako je elektronika sporna.
Makar da znaš koliko košta mogući kvar.
Pregledaj auto dobro kod profesionalca. Odvedi ga i u ovlašteni ako treba, ako je elektronika sporna.
Makar da znaš koliko košta mogući kvar.
- Idemedosumom
- Posts: 8284
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16460 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kontam da nema veze s problemom kojeg je @EFD22 vise puta spominjao, zbog kombinacije 4x4 + powershift.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16461 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
a sta mu garantuje pregled?
da se nece prosrat elektronika jel

da se nece prosrat elektronika jel
-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
#16462 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Od jeftina mesa čorba za plot. 
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#16464 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Predlozite mu novu daciju.
Pa ako je povoljna uzmi i popravi ako je kvar. Nije kraj svijeta.
Pa ako je povoljna uzmi i popravi ako je kvar. Nije kraj svijeta.
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#16465 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja bih otišao svakako provjeriti, ali obavezno u ovlašteni servis gdje ti mogu i više reći o toj greški. Ako je neka glupost u pitanju, nije problem ni naknadno popraviti taj kvar. Auto sa (je l' ono bi) 50-ak kkm bi generalno rijetko kad trebalo imati nekih prevelikih problema.
-
luxferre
- Posts: 933
- Joined: 25/07/2009 00:23
#16466 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pozdrav,
Kakav je ovaj mini countrymen. Jel to teško servisirati kod nas. tko uopšte servisira ta vozila, BMW ili svaki majstor, gledam ove countrymen-e, nisu nešto loši sa cijenom (valjda što su dobri
) po EU....
Kakav je ovaj mini countrymen. Jel to teško servisirati kod nas. tko uopšte servisira ta vozila, BMW ili svaki majstor, gledam ove countrymen-e, nisu nešto loši sa cijenom (valjda što su dobri
- rahmetli dedo
- Posts: 413
- Joined: 04/12/2017 18:51
- Location: Vlakovo M-28
#16467 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Spusti kugu oš 5000
Onda otidi nek ti dobar majstor napravi engine swap za 1.9tdi, transmission swap sa golf IV 4motion i body swap sa bilo kojim karavan vw s početka stoljeća.
Ostalo prodaš u dijelove i ostane ti auto parekselans za sve prilike od teatra do njive.
Onda otidi nek ti dobar majstor napravi engine swap za 1.9tdi, transmission swap sa golf IV 4motion i body swap sa bilo kojim karavan vw s početka stoljeća.
Ostalo prodaš u dijelove i ostane ti auto parekselans za sve prilike od teatra do njive.
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16468 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Auto kojem se lampice tj.greške dešavaju na 50 hiljada predjenih km, je kurchevo auto. 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#16469 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Rodjak dugo ima Mini One benzin, moze se stosta rjesavat kod majstora, za neke stvari je morao u ovlasteni. Ja bih zaobisao. BMW ovlasteni nije bas jeftin.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#16470 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ovde jedno 5 ljudi vreba da se zaleti kada odustaneš od te Kuge. 
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#16471 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Minija izabrati samo ako ti je u životu dosadno pa hoćeš malo problema. Nova tri najbolja jarana će biti mehaničari. Izuzetak je ako je baš nov.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16472 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
oprostio bi john cooper worksu
makar ima nekog duha u sebi, nesto, nije monotija...samo je steta sto nije original englez
makar ima nekog duha u sebi, nesto, nije monotija...samo je steta sto nije original englez
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#16473 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Prvi ovaj konektovanicitroen xm wrote: ↑09/02/2023 17:55 Ovde jedno 5 ljudi vreba da se zaleti kada odustaneš od te Kuge.![]()
-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
#16474 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
On bi samo vozačko sjedište kupio. 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16475 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
hej kakav sam vts vidio neki dan, istopio bi se frajer kad bi vidio
