Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Juka Jebach
Posts: 858
Joined: 18/04/2017 22:53

#16426 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Juka Jebach »

citroen xm wrote: 08/02/2023 18:03 Ja nisam skontao da je ovaj čovjek ikada tražio preporuku na forumu, a posebno ne vidjeh da je neko preporučio Diskaveri.

Ili je promocija auto kuće ili samopromocija. :mrgreen:
I nije nikada trazio savjet, nesto od promocije auto kuce ili samopromocije je
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#16427 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

bonovoxjasen wrote: 08/02/2023 16:13 Po preporuci sa foruma pazario auto Land Rover discovery auto kuca Kobić Zenica, svee naaaaj o radnji i ljubaznosti, auta odlicna, auto vrhhh, spustili cijenu 1200 km, full oprema, top :thumbup: :thumbup: :thumbup:
E, jesu te navukli forumski mangupi... :D
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#16428 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by NediM17 »

Mozda sa "serbian caffe" foruma. :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51386
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#16429 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

NediM17 wrote: 08/02/2023 19:54 Mozda sa "serbian caffe" foruma. :mrgreen:
:lol:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#16430 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

bonovoxjasen wrote: 08/02/2023 16:13 Po preporuci sa foruma pazario auto Land Rover discovery auto kuca Kobić Zenica, svee naaaaj o radnji i ljubaznosti, auta odlicna, auto vrhhh, spustili cijenu 1200 km, full oprema, top :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Kobić je dobar. Kod njega sam viđao auta sa 280000 km. Provjerio sam danas jednog Qashqaija što je kod njega sa 166000km na CV, i bgmi nije vraćena kilometraža.
User avatar
Rockefeller
Posts: 8700
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#16431 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Rockefeller »

preludezalude wrote: 08/02/2023 17:54
bonovoxjasen wrote: 08/02/2023 16:13 Po preporuci sa foruma pazario auto Land Rover discovery auto kuca Kobić Zenica, svee naaaaj o radnji i ljubaznosti, auta odlicna, auto vrhhh, spustili cijenu 1200 km, full oprema, top :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Hajde sa srecom, da se navozas i uzivas.
Mislim da ce ti trebati sreca, a nadam se da sam u krivu.
Znaci ovi novi isto tako 3.0 imaju probleme, ljudi mijenjaju motor i jako losa izrada. Citam na motor talk.
preludezalude
Posts: 7006
Joined: 07/03/2012 00:09

#16432 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by preludezalude »

Rockefeller wrote: 08/02/2023 20:04
preludezalude wrote: 08/02/2023 17:54

Hajde sa srecom, da se navozas i uzivas.
Mislim da ce ti trebati sreca, a nadam se da sam u krivu.
Znaci ovi novi isto tako 3.0 imaju probleme, ljudi mijenjaju motor i jako losa izrada. Citam na motor talk.
Pa ne prozivaju ih tek tako kao najnepouzdanije vozilo.
User avatar
Rockefeller
Posts: 8700
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#16433 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Rockefeller »

preludezalude wrote: 08/02/2023 20:09
Rockefeller wrote: 08/02/2023 20:04

Znaci ovi novi isto tako 3.0 imaju probleme, ljudi mijenjaju motor i jako losa izrada. Citam na motor talk.
Pa ne prozivaju ih tek tako kao najnepouzdanije vozilo.
Auto od 60000€ kao polovno :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51386
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#16434 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

preludezalude wrote: 08/02/2023 20:09
Rockefeller wrote: 08/02/2023 20:04

Znaci ovi novi isto tako 3.0 imaju probleme, ljudi mijenjaju motor i jako losa izrada. Citam na motor talk.
Pa ne prozivaju ih tek tako kao najnepouzdanije vozilo.
A ko ih to proziva,..forumaši možda??!! :-)
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#16435 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by mk ultra »

Trebao bi ga onda prvo na otpad, prije garaze??

De ba

Koliko se sralo o diznama na 2.0 mašinama, već 2010 se mislilo da neće biti VAG 2.0TDI poslije 2014te

Prođe od 2010 12x2 bajrama još se vozaju i oni iz 2003će a ne ovi iz 2010, 2014 i dalje

De baa
User avatar
konektovan
Posts: 51386
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#16436 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

mk ultra wrote: 08/02/2023 20:31 Trebao bi ga onda prvo na otpad, prije garaze??

De ba

Koliko se sralo o diznama na 2.0 mašinama, već 2010 se mislilo da neće biti VAG 2.0TDI poslije 2014te

Prođe od 2010 12x2 bajrama još se vozaju i oni iz 2003će a ne ovi iz 2010, 2014 i dalje

De baa
Ima'l šta, da mi nismo posrali na forumu?? :lol:
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#16437 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by artur morgan »

Nakon sledecih 12×2 bajrama, VW nece imati vise nista u ponudi osim elektro auta :-D

Cudno mi to. Sigurno da dobri poticaji pri kupovini ID modela prodaju ta auta. Cisto sumnjam da bez poticaja po punoj cijeni bi imali ekonomsku racunicu odnosno da bi im se isplatila prodaja tih vozila. Sta bi drugo mogao biti razlog da kupis neki ID model bez dobrog poticaja od drzave, kome se to moze svidjati pa da kupi zbog toga po punoj cijeni koji jos kosta puno i za njihov standard bez poticaja :?
User avatar
bonovoxjasen
Posts: 182
Joined: 03/01/2023 19:22
Location: Stavanger, Norway

#16438 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bonovoxjasen »

EFD22 wrote: 08/02/2023 20:03
bonovoxjasen wrote: 08/02/2023 16:13 Po preporuci sa foruma pazario auto Land Rover discovery auto kuca Kobić Zenica, svee naaaaj o radnji i ljubaznosti, auta odlicna, auto vrhhh, spustili cijenu 1200 km, full oprema, top :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Kobić je dobar. Kod njega sam viđao auta sa 280000 km. Provjerio sam danas jednog Qashqaija što je kod njega sa 166000km na CV, i bgmi nije vraćena kilometraža.
drug 3 auta uzeo kod njih za 5 godina, sve top !!! iz Italije vecinom... ne ocekujem problema puno, auto je 2.0 motor, automatik, 4x4, milina za voziti... :kiss: :izet: :izet:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#16439 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Jel radis u prodaji il na ciscenju i pripremi za prodaju gore malo dalje prema RMLH :D
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#16440 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Bullet Tooth Tony »

Throttle wrote: 08/02/2023 20:56 Jel radis u prodaji il na ciscenju i pripremi za prodaju gore malo dalje prema RMLH :D
Kaze po preporuci sa foruma kupio a nigdje nema post da je pitao da mu se preporuci... :D

Mozda nisam upravu ali ne vidim nigdje post...
User avatar
konektovan
Posts: 51386
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#16441 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Bullet Tooth Tony wrote: 08/02/2023 21:38
Throttle wrote: 08/02/2023 20:56 Jel radis u prodaji il na ciscenju i pripremi za prodaju gore malo dalje prema RMLH :D
Kaze po preporuci sa foruma kupio a nigdje nema post da je pitao da mu se preporuci... :D

Mozda nisam upravu ali ne vidim nigdje post...
Možda je pod drugim nickom pitao....
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#16442 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Monda nismo preporucivali LR, ali jesmo Kobica.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#16443 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Bullet Tooth Tony »

konektovan wrote: 08/02/2023 21:40
Bullet Tooth Tony wrote: 08/02/2023 21:38

Kaze po preporuci sa foruma kupio a nigdje nema post da je pitao da mu se preporuci... :D

Mozda nisam upravu ali ne vidim nigdje post...
Možda je pod drugim nickom pitao....
Moze bit...Ne kazem da sam upravu :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#16444 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

mozda je drug pitao za njega :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#16445 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Ma ne moze priznat da se sam zahebo nego eto forum ga nagovorio :D
User avatar
bonovoxjasen
Posts: 182
Joined: 03/01/2023 19:22
Location: Stavanger, Norway

#16446 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bonovoxjasen »

Optimist wrote: 08/02/2023 21:41 Monda nismo preporucivali LR, ali jesmo Kobica.
Tako je, preporuceno prije 1-2 godine, svaka cast da se sjecas...
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#16447 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

bonovoxjasen wrote: 08/02/2023 20:48
EFD22 wrote: 08/02/2023 20:03

Kobić je dobar. Kod njega sam viđao auta sa 280000 km. Provjerio sam danas jednog Qashqaija što je kod njega sa 166000km na CV, i bgmi nije vraćena kilometraža.
drug 3 auta uzeo kod njih za 5 godina, sve top !!! iz Italije vecinom... ne ocekujem problema puno, auto je 2.0 motor, automatik, 4x4, milina za voziti... :kiss: :izet: :izet:
Bude auta i iz Holandije, ovaj Qashqai je iz Holandije npr.

https://www.olx.ba/artikal/49922660/nis ... vi-kamera/
bitangeIprinceze
Posts: 4492
Joined: 29/01/2018 22:14

#16448 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitangeIprinceze »

bonovoxjasen wrote: 08/02/2023 20:48
EFD22 wrote: 08/02/2023 20:03

Kobić je dobar. Kod njega sam viđao auta sa 280000 km. Provjerio sam danas jednog Qashqaija što je kod njega sa 166000km na CV, i bgmi nije vraćena kilometraža.
drug 3 auta uzeo kod njih za 5 godina, sve top !!! iz Italije vecinom... ne ocekujem problema puno, auto je 2.0 motor, automatik, 4x4, milina za voziti... :kiss: :izet: :izet:
Dobro ti to ide, tri auta za pet godina. :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#16449 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

A bude li auta iz Norveške?
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#16450 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by vjeshalica »

kad srolje napisu podizaci stakala, pa jel to ima neko auto koje dolazi bez podizaca stakala ili najblaze na ono vitlo osim Lade? :lol:
Post Reply