I nije nikada trazio savjet, nesto od promocije auto kuce ili samopromocije jecitroen xm wrote: ↑08/02/2023 18:03 Ja nisam skontao da je ovaj čovjek ikada tražio preporuku na forumu, a posebno ne vidjeh da je neko preporučio Diskaveri.
Ili je promocija auto kuće ili samopromocija.![]()
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#16426 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#16427 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
E, jesu te navukli forumski mangupi...bonovoxjasen wrote: ↑08/02/2023 16:13 Po preporuci sa foruma pazario auto Land Rover discovery auto kuca Kobić Zenica, svee naaaaj o radnji i ljubaznosti, auta odlicna, auto vrhhh, spustili cijenu 1200 km, full oprema, top![]()
![]()
![]()
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#16428 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Mozda sa "serbian caffe" foruma. 
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#16430 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kobić je dobar. Kod njega sam viđao auta sa 280000 km. Provjerio sam danas jednog Qashqaija što je kod njega sa 166000km na CV, i bgmi nije vraćena kilometraža.bonovoxjasen wrote: ↑08/02/2023 16:13 Po preporuci sa foruma pazario auto Land Rover discovery auto kuca Kobić Zenica, svee naaaaj o radnji i ljubaznosti, auta odlicna, auto vrhhh, spustili cijenu 1200 km, full oprema, top![]()
![]()
![]()
- Rockefeller
- Posts: 8700
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#16431 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Znaci ovi novi isto tako 3.0 imaju probleme, ljudi mijenjaju motor i jako losa izrada. Citam na motor talk.preludezalude wrote: ↑08/02/2023 17:54Hajde sa srecom, da se navozas i uzivas.bonovoxjasen wrote: ↑08/02/2023 16:13 Po preporuci sa foruma pazario auto Land Rover discovery auto kuca Kobić Zenica, svee naaaaj o radnji i ljubaznosti, auta odlicna, auto vrhhh, spustili cijenu 1200 km, full oprema, top![]()
![]()
![]()
Mislim da ce ti trebati sreca, a nadam se da sam u krivu.
-
preludezalude
- Posts: 7007
- Joined: 07/03/2012 00:09
#16432 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa ne prozivaju ih tek tako kao najnepouzdanije vozilo.Rockefeller wrote: ↑08/02/2023 20:04Znaci ovi novi isto tako 3.0 imaju probleme, ljudi mijenjaju motor i jako losa izrada. Citam na motor talk.preludezalude wrote: ↑08/02/2023 17:54
Hajde sa srecom, da se navozas i uzivas.
Mislim da ce ti trebati sreca, a nadam se da sam u krivu.
- Rockefeller
- Posts: 8700
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#16433 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Auto od 60000€ kao polovnopreludezalude wrote: ↑08/02/2023 20:09Pa ne prozivaju ih tek tako kao najnepouzdanije vozilo.Rockefeller wrote: ↑08/02/2023 20:04
Znaci ovi novi isto tako 3.0 imaju probleme, ljudi mijenjaju motor i jako losa izrada. Citam na motor talk.
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16434 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A ko ih to proziva,..forumaši možda??!!preludezalude wrote: ↑08/02/2023 20:09Pa ne prozivaju ih tek tako kao najnepouzdanije vozilo.Rockefeller wrote: ↑08/02/2023 20:04
Znaci ovi novi isto tako 3.0 imaju probleme, ljudi mijenjaju motor i jako losa izrada. Citam na motor talk.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#16435 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Trebao bi ga onda prvo na otpad, prije garaze??
De ba
Koliko se sralo o diznama na 2.0 mašinama, već 2010 se mislilo da neće biti VAG 2.0TDI poslije 2014te
Prođe od 2010 12x2 bajrama još se vozaju i oni iz 2003će a ne ovi iz 2010, 2014 i dalje
De baa
De ba
Koliko se sralo o diznama na 2.0 mašinama, već 2010 se mislilo da neće biti VAG 2.0TDI poslije 2014te
Prođe od 2010 12x2 bajrama još se vozaju i oni iz 2003će a ne ovi iz 2010, 2014 i dalje
De baa
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16436 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ima'l šta, da mi nismo posrali na forumu??
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#16437 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nakon sledecih 12×2 bajrama, VW nece imati vise nista u ponudi osim elektro auta
Cudno mi to. Sigurno da dobri poticaji pri kupovini ID modela prodaju ta auta. Cisto sumnjam da bez poticaja po punoj cijeni bi imali ekonomsku racunicu odnosno da bi im se isplatila prodaja tih vozila. Sta bi drugo mogao biti razlog da kupis neki ID model bez dobrog poticaja od drzave, kome se to moze svidjati pa da kupi zbog toga po punoj cijeni koji jos kosta puno i za njihov standard bez poticaja
Cudno mi to. Sigurno da dobri poticaji pri kupovini ID modela prodaju ta auta. Cisto sumnjam da bez poticaja po punoj cijeni bi imali ekonomsku racunicu odnosno da bi im se isplatila prodaja tih vozila. Sta bi drugo mogao biti razlog da kupis neki ID model bez dobrog poticaja od drzave, kome se to moze svidjati pa da kupi zbog toga po punoj cijeni koji jos kosta puno i za njihov standard bez poticaja
- bonovoxjasen
- Posts: 182
- Joined: 03/01/2023 19:22
- Location: Stavanger, Norway
#16438 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
drug 3 auta uzeo kod njih za 5 godina, sve top !!! iz Italije vecinom... ne ocekujem problema puno, auto je 2.0 motor, automatik, 4x4, milina za voziti...EFD22 wrote: ↑08/02/2023 20:03Kobić je dobar. Kod njega sam viđao auta sa 280000 km. Provjerio sam danas jednog Qashqaija što je kod njega sa 166000km na CV, i bgmi nije vraćena kilometraža.bonovoxjasen wrote: ↑08/02/2023 16:13 Po preporuci sa foruma pazario auto Land Rover discovery auto kuca Kobić Zenica, svee naaaaj o radnji i ljubaznosti, auta odlicna, auto vrhhh, spustili cijenu 1200 km, full oprema, top![]()
![]()
![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#16439 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jel radis u prodaji il na ciscenju i pripremi za prodaju gore malo dalje prema RMLH 
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16441 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Možda je pod drugim nickom pitao....Bullet Tooth Tony wrote: ↑08/02/2023 21:38Kaze po preporuci sa foruma kupio a nigdje nema post da je pitao da mu se preporuci...
Mozda nisam upravu ali ne vidim nigdje post...
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#16442 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Monda nismo preporucivali LR, ali jesmo Kobica.
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#16443 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moze bit...Ne kazem da sam upravukonektovan wrote: ↑08/02/2023 21:40Možda je pod drugim nickom pitao....Bullet Tooth Tony wrote: ↑08/02/2023 21:38
Kaze po preporuci sa foruma kupio a nigdje nema post da je pitao da mu se preporuci...
Mozda nisam upravu ali ne vidim nigdje post...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16444 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
mozda je drug pitao za njega 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#16445 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma ne moze priznat da se sam zahebo nego eto forum ga nagovorio 
- bonovoxjasen
- Posts: 182
- Joined: 03/01/2023 19:22
- Location: Stavanger, Norway
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#16447 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Bude auta i iz Holandije, ovaj Qashqai je iz Holandije npr.bonovoxjasen wrote: ↑08/02/2023 20:48drug 3 auta uzeo kod njih za 5 godina, sve top !!! iz Italije vecinom... ne ocekujem problema puno, auto je 2.0 motor, automatik, 4x4, milina za voziti...![]()
![]()
![]()
https://www.olx.ba/artikal/49922660/nis ... vi-kamera/
-
bitangeIprinceze
- Posts: 4492
- Joined: 29/01/2018 22:14
#16448 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dobro ti to ide, tri auta za pet godina.bonovoxjasen wrote: ↑08/02/2023 20:48drug 3 auta uzeo kod njih za 5 godina, sve top !!! iz Italije vecinom... ne ocekujem problema puno, auto je 2.0 motor, automatik, 4x4, milina za voziti...![]()
![]()
![]()
- drug_profi
- Posts: 65405
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16449 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A bude li auta iz Norveške?
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#16450 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
kad srolje napisu podizaci stakala, pa jel to ima neko auto koje dolazi bez podizaca stakala ili najblaze na ono vitlo osim Lade? 
