Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- mirota
- Posts: 4676
- Joined: 11/01/2018 11:42
#23376 Re: Dolazi zima - zimske gume
sinoc Rogoj na Riken doduse 4x4 skoro ko po suvom, a put onako, ima leda ali ne strasno
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#23377 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ko jos ide na kruzni tok kad ima kraci put, sreca pa vecina ne zna za njega i jedva vidim par auta tuda.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23378 Re: Dolazi zima - zimske gume
Gde si bio prosle godine da vidis kaldrmu prema Ja'orini pogotovo od Pala, hahah to samo zaspu kamenicama jer so ispod -4 ne djeluje, a gore uvece pada i do -20. Tako da ne mlavinđaš.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23379 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne pisite vise nista po temi, apsolvirali smo da lanci ne trebaju u davnim svađama oko policijskog bezobrazluka tako da...
- konektovan
- Posts: 51451
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#23381 Re: Dolazi zima - zimske gume
Zar nije ispod -7Cvjeshalica wrote: ↑05/02/2023 12:25Gde si bio prosle godine da vidis kaldrmu prema Ja'orini pogotovo od Pala, hahah to samo zaspu kamenicama jer so ispod -4 ne djeluje, a gore uvece pada i do -20. Tako da ne mlavinđaš.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23382 Re: Dolazi zima - zimske gume
Hajde nadji neki clanak da me demantujes, jer si se nakacio da mi modeliras na svaku objavu. -4HelaS wrote: ↑05/02/2023 12:39Zar nije ispod -7Cvjeshalica wrote: ↑05/02/2023 12:25
Gde si bio prosle godine da vidis kaldrmu prema Ja'orini pogotovo od Pala, hahah to samo zaspu kamenicama jer so ispod -4 ne djeluje, a gore uvece pada i do -20. Tako da ne mlavinđaš.![]()
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#23383 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nekad prije, dok sam radio sa marokanskom industrijskom soli za posipanje cesta, na deklaracijama je pisala topivost do -7C. Neke soli imaju tu granicu na -5C. Nisam do sada čuo za granicu -4C.vjeshalica wrote: ↑05/02/2023 12:46Hajde nadji neki clanak da me demantujes, jer si se nakacio da mi modeliras na svaku objavu. -4
Smiri strasti, ti mi nisi zanimljiva, šta više
- mirota
- Posts: 4676
- Joined: 11/01/2018 11:42
#23384 Re: Dolazi zima - zimske gume
neko joj drma kavez...ko da je bitno, ni na -2 ne posipaju sol, nego kamencice, vozim preko Cemerna znam sta sipaju, uzas
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23385 Re: Dolazi zima - zimske gume
sta kukate, ne moze. Stani na prosirenje stavi lance i lagano. Ako ne moze ni to, vrati se kuci.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23386 Re: Dolazi zima - zimske gume
nek se vrate na polaganje 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8006
- Joined: 20/01/2011 11:10
#23388 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
Naslovnica
- Posts: 35467
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23389 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ako je ovamo bio ovakav pičvajz, ne vjerujem da je preko Grkarice bilo išta bolje, a obzirom na procenat uspona...Dzontra_Volta wrote: ↑05/02/2023 16:19Taj put na koji misliš je duži za cca 800 m. Jedino što je manja gužva.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23390 Re: Dolazi zima - zimske gume
auuu pa potrosi se tu jos deca dvije goriva,bolje je starim putem 
-
Naslovnica
- Posts: 35467
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23391 Re: Dolazi zima - zimske gume
bitanga_sa_otesa wrote: ↑05/02/2023 16:27 auuu pa potrosi se tu jos deca dvije goriva,bolje je starim putem![]()
Na taj aspekt priče sam totalno zaboravio.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23393 Re: Dolazi zima - zimske gume
Na polaganju se ne uci stavljanje lanaca niti se uci kretanje u ovakvim uslovima.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23394 Re: Dolazi zima - zimske gume
Trebao si da naglasis da so koja se uvozila iz Egipta i Maroka je ubjedljivo NAJGORA SO i to laboratorijski dokazano, a da je nasa Tuzlanska sto puta bolja po svemu.HelaS wrote: ↑05/02/2023 12:53Nekad prije, dok sam radio sa marokanskom industrijskom soli za posipanje cesta, na deklaracijama je pisala topivost do -7C. Neke soli imaju tu granicu na -5C. Nisam do sada čuo za granicu -4C.vjeshalica wrote: ↑05/02/2023 12:46
Hajde nadji neki clanak da me demantujes, jer si se nakacio da mi modeliras na svaku objavu. -4
Smiri strasti, ti mi nisi zanimljiva, šta više![]()
Smiri strasti,ko ti nije zanimljiv ne citiraj
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23395 Re: Dolazi zima - zimske gume
onda nek plate nekome privatno da ih nauĆivjeshalica wrote: ↑05/02/2023 16:50Na polaganju se ne uci stavljanje lanaca niti se uci kretanje u ovakvim uslovima.![]()
- mirota
- Posts: 4676
- Joined: 11/01/2018 11:42
#23396 Re: Dolazi zima - zimske gume
nije bas tako bilo, ili ne citas pazljivo ili nisi u stanju da skapiras poentu... tolikovjeshalica wrote: ↑05/02/2023 16:49Sta kazes, samo te naruzili na telefon i ti obeco neces vise i oproste ti zabranu?![]()
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#23397 Re: Dolazi zima - zimske gume
Mozda, nisam mjerio, imamo sam utisak da je kraci, valjda upravo zato sto nikad nema guzve.Dzontra_Volta wrote: ↑05/02/2023 16:19Taj put na koji misliš je duži za cca 800 m. Jedino što je manja gužva.
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#23398 Re: Dolazi zima - zimske gume
Danas prema trebevicu, cesta bas lose ociscena, ali opet se moze proci sa solidnim gumama bez problema, bar sam ja prosao, par auta zaglavilo. Ne kontam na kakvum gumama voze ili su bas toliko neki ljudi smotani, sto uopste idu takvi na planinu...
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23399 Re: Dolazi zima - zimske gume
Samo te naružili dobro si proso,mogo si i zabranu dobitimirota wrote: ↑05/02/2023 18:41nije bas tako bilo, ili ne citas pazljivo ili nisi u stanju da skapiras poentu... tolikovjeshalica wrote: ↑05/02/2023 16:49
Sta kazes, samo te naruzili na telefon i ti obeco neces vise i oproste ti zabranu?![]()
![]()
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23400 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pitanje je kome ce platiti kad svaki drugi ne zna hahabitanga_sa_otesa wrote: ↑05/02/2023 17:29onda nek plate nekome privatno da ih nauĆivjeshalica wrote: ↑05/02/2023 16:50
Na polaganju se ne uci stavljanje lanaca niti se uci kretanje u ovakvim uslovima.![]()
![]()
