Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23351 Re: Dolazi zima - zimske gume
Imamo ljetna i zimska auta
Imamo dzipove i kite
Imamo ljetni i zimski pogon
Imamo zimske gume i ljetne gume i allseason gume
Imamo i lance al "ne trebaju" pise kofol tako a i nemre mi niko nista nemre mi zabranit,ne treba vise ni lopata ni pjesak poseri ga bolje dangubu imati, sve ne treba
Imamo dzipove i kite
Imamo ljetni i zimski pogon
Imamo zimske gume i ljetne gume i allseason gume
Imamo i lance al "ne trebaju" pise kofol tako a i nemre mi niko nista nemre mi zabranit,ne treba vise ni lopata ni pjesak poseri ga bolje dangubu imati, sve ne treba
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23352 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vjetar preko 100 km/h i ono pošlo u guzicu na skijanje.Ateista wrote: ↑04/02/2023 13:05 Nije problem sto je neko krenuo na skijanje, problem je sto su krenuli oni koji nemaju adekvatne gume ili auto za planirane uslove, koji ne znaju voziti po ovim uslovima i slicno.
Ako je desetak auta zaglavilo, vjerovatno je bar 100 ih proslo, znaci do ovih 10 je a ne do svih koji su krenuli.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23353 Re: Dolazi zima - zimske gume
Old skul slomivrat madafakaNediM17 wrote: ↑04/02/2023 13:07Džaba im i lanci kad ih ne umiju postaviti.vjeshalica wrote: ↑04/02/2023 13:03 Jesmo li jednom apsolvirali da lanci "ne trebaju" jer imaju zimske gume?????
Zato zakon 4x4, jednom nek' zatreba.
Ali i to bude na kraju džaba kad te zajebu ovi drugi.![]()

- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#23355 Re: Dolazi zima - zimske gume
To je na vrhu, dole ne puse toliko. I ja bih mozda bio sad gore da mi nije radna subota.NediM17 wrote: ↑04/02/2023 13:09Vjetar preko 100 km/h i ono pošlo u guzicu na skijanje.Ateista wrote: ↑04/02/2023 13:05 Nije problem sto je neko krenuo na skijanje, problem je sto su krenuli oni koji nemaju adekvatne gume ili auto za planirane uslove, koji ne znaju voziti po ovim uslovima i slicno.
Ako je desetak auta zaglavilo, vjerovatno je bar 100 ih proslo, znaci do ovih 10 je a ne do svih koji su krenuli.
Jbg, kasno pocela sezona i raja hoce da iskoriste svaku priliku, razumijem ih, samo ne razumijrm one sa losim gumama koji krenu pa zajebu i sebe i druge.
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#23356 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ima i toga, pravi skijasi vjerovatno malo bolje vode racuna o tome gdje idu sa kakvim gumama, ovi sto zaglave ce prije biti da su instagram manekeni.
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23357 Re: Dolazi zima - zimske gume
Super, tamam sad nek' se "slikaju".
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23358 Re: Dolazi zima - zimske gume
Meni se cini bomba u reziji medija
https://avaz.ba/vijesti/bih/806409/haos ... -blokirano
Sta je ovdje blokirano
I ako je stalo zbog par cm bljuzge, onda imamo vozacki probljem
Ne znam zimsku gumu koja ce praviti problem sa ovim jbt da si nepokretan
https://avaz.ba/vijesti/bih/806409/haos ... -blokirano
Sta je ovdje blokirano
I ako je stalo zbog par cm bljuzge, onda imamo vozacki probljem
Ne znam zimsku gumu koja ce praviti problem sa ovim jbt da si nepokretan
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23359 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nije ovo sokole bljuzga nego led ledeni, nema tu gume osim ekserice.
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#23361 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nek je on nabio na krovni kofer 
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23363 Re: Dolazi zima - zimske gume
sta sad?? kako na planinu??' moj zivot nema vise smisla

moyel se preko hadyiča??
moyel se preko hadyiča??
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23365 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nisam ja FGR.
Bolje prvi na selu.
Bolje prvi na selu.
Last edited by NediM17 on 04/02/2023 15:00, edited 1 time in total.
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23366 Re: Dolazi zima - zimske gume
https://avaz.ba/vijesti/bih/806434/poli ... jene-ceste
Policija zatvorila put na Bjelašnicu zbog zaleđene ceste

Policija zatvorila put na Bjelašnicu zbog zaleđene ceste
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23367 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nista to, samo bljuzga kaze kolega.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#23368 Re: Dolazi zima - zimske gume

Sto se fino cakli
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23369 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sjeverac obrij'o.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23371 Re: Dolazi zima - zimske gume
krene na planinu bez lanaca, jebem te zivote 
- Kiki_Musampa
- Posts: 1797
- Joined: 11/06/2011 07:36
#23372 Re: Dolazi zima - zimske gume
Mislim da vi se po ovom i sa lancima namučio
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#23373 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jel hoćemo turizam, jel ove godine slabo krenulo, nije bilo snijega
I zašto se onda sad ne ulože dodatni napori da se cesta promptno osposobi, pripremi za aute.... javašluk
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23374 Re: Dolazi zima - zimske gume
Zato sto kod nas svakog ko nema direktne koristi boli patka
- mirota
- Posts: 4677
- Joined: 11/01/2018 11:42
#23375 Re: Dolazi zima - zimske gume
ako stede na soli ka Jahorini onda smo dotakli dno...imas 1 ozbiljan ski centar i onda ti jedan jedini put nije osposobljen za malo snijega sto je palo ( ni 10 cm ) 


