Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#16101 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma ovaj Nisan je odličan, ali nije to uporedivo auto sa Tuaregom. Niti klasa, niti namjena... Nego gledajući koliko našim ljudima stvarno trebaju terenska auta i kolimo stvarno koriste te pogodnosti za neke vikend izlete u prirodu, onaj Tuareg ne da je dovoljan nego je nezaustavljiv. 
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#16102 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Samo neki to ovdje tesko da shvate... ispade kvare se mjenjaci diferencijali motori sami od sebe, programirali da crkne komad zeljeza na 197.545kmbitanga_sa_otesa wrote: ↑02/02/2023 16:14produzeni interval yamijene ulja ili ulje se ne mijenja nikad![]()
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#16103 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da, da, samo komad zeljeza, nema elektronike, mehatronike, softvera.
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#16104 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I ti bi dao 30k KM za auto staro 20 god?Evolution_IV wrote: ↑02/02/2023 18:03 https://www.olx.ba/artikal/51517960/nis ... 1-vlasnik/
meni vise vrijedi nesto sto moze po terenu hodat ko koza
289 hiljada, ne djeluje ni da se oznojio![]()
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#16105 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nije ni manuelni komad zeljeza bez mogucnosti kvara, a ne automatik star 14 godina sa nepoznatom historijom odrzavanja..mk ultra wrote: ↑02/02/2023 18:52Samo neki to ovdje tesko da shvate... ispade kvare se mjenjaci diferencijali motori sami od sebe, programirali da crkne komad zeljeza na 197.545kmbitanga_sa_otesa wrote: ↑02/02/2023 16:14
produzeni interval yamijene ulja ili ulje se ne mijenja nikad![]()
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#16106 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
pa realno i bolja opcija, moze vuc, nema saltaj gore dole. Al jbg nema ford znak ili mazdin da ga se ne pljuje po forumucitroen xm wrote: ↑02/02/2023 18:19 Ma ovaj Nisan je odličan, ali nije to uporedivo auto sa Tuaregom. Niti klasa, niti namjena... Nego gledajući koliko našim ljudima stvarno trebaju terenska auta i kolimo stvarno koriste te pogodnosti za neke vikend izlete u prirodu, onaj Tuareg ne da je dovoljan nego je nezaustavljiv.![]()
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#16107 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Meni je takvo starije auto sa V6 motorom u dobrom stanju totalno neisplativo prodavati. Pa se uvijek postavlja pitanje sto ga prodaju ? Zbog cijene redovnog i povremeno nekog vanrednog odrzavanja ? Nema sanse da je to razlog. Kupovina mladjeg ? Moze biti ali racunajte da mladje polovno te klase kosta 2, 3 ili 4 puta vise i pitanje koliko njih to moze. Skupi kvarovi na autu ? Meni je to cest razlog.
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#16108 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
a patrol, pajero kao isplatljiviji ? Pa sve trazi ulaganja i odrzavanje
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#16109 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da, i za njih to vazi
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16110 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nece nikad ni shvatiti,papak je u stanju givikt pokvariti,a ne komplikovane mehanicke sklopove ....mk ultra wrote: ↑02/02/2023 18:52Samo neki to ovdje tesko da shvate... ispade kvare se mjenjaci diferencijali motori sami od sebe, programirali da crkne komad zeljeza na 197.545kmbitanga_sa_otesa wrote: ↑02/02/2023 16:14
produzeni interval yamijene ulja ili ulje se ne mijenja nikad![]()
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#16112 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ima Lada Niva amare, ta se penje ko divokoza kad već spominješ terensku vožnjuEvolution_IV wrote: ↑02/02/2023 18:03 https://www.olx.ba/artikal/51517960/nis ... 1-vlasnik/
meni vise vrijedi nesto sto moze po terenu hodat ko koza
289 hiljada, ne djeluje ni da se oznojio![]()
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#16113 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma nekad se o tom touregu po forumu prica kao da nemoze meda cim s asfalta sidje.
Nabaciti mu vece gume, podici ovjes. I 100% moze ko i nisan na off road. Ako cak nije i bolji..
Gledam one ruse po jutube po tundri zarove ih u blato. I izlaze s njim..
Nabaciti mu vece gume, podici ovjes. I 100% moze ko i nisan na off road. Ako cak nije i bolji..
Gledam one ruse po jutube po tundri zarove ih u blato. I izlaze s njim..
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#16114 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma Darkside je tu odradio Tuarega ozbiljno, a vala i skodu yetija
Jos dizelcine
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#16115 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moze i to vrhunski
Mozda cak bolje sa 2.5TDI manual
Zakljucavanje diferencknala, niska brzina...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16116 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
dao bi, iz prostog razloga jer bi mi trebao za nekih 15-20km makadama, pogotovo zimiOptimist wrote: ↑02/02/2023 19:09I ti bi dao 30k KM za auto staro 20 god?Evolution_IV wrote: ↑02/02/2023 18:03 https://www.olx.ba/artikal/51517960/nis ... 1-vlasnik/
meni vise vrijedi nesto sto moze po terenu hodat ko koza
289 hiljada, ne djeluje ni da se oznojio![]()
isto tako bi dao 150 da imam za skyline gtr 1995
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16117 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
daj bjezi ba...kupi je sebicanvra888 wrote: ↑02/02/2023 19:54Ima Lada Niva amare, ta se penje ko divokoza kad već spominješ terensku vožnjuEvolution_IV wrote: ↑02/02/2023 18:03 https://www.olx.ba/artikal/51517960/nis ... 1-vlasnik/
meni vise vrijedi nesto sto moze po terenu hodat ko koza
289 hiljada, ne djeluje ni da se oznojio![]()
![]()
![]()
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#16118 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dao bi, al u panjevima. Hajmo biti malo realni.Evolution_IV wrote: ↑02/02/2023 20:34dao bi, iz prostog razloga jer bi mi trebao za nekih 15-20km makadama, pogotovo zimi![]()
isto tako bi dao 150 da imam za skyline gtr 1995![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16119 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ne, uzeo bi amg gt umjesto skyline, jer sam to ja, de ba, nisam od juce ovde...Optimist wrote: ↑02/02/2023 20:44Dao bi, al u panjevima. Hajmo biti malo realni.Evolution_IV wrote: ↑02/02/2023 20:34
dao bi, iz prostog razloga jer bi mi trebao za nekih 15-20km makadama, pogotovo zimi![]()
isto tako bi dao 150 da imam za skyline gtr 1995![]()
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#16120 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ne zna se ko je veci bombas serif ili forumasi
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#16122 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Svi ba svašta nešto... sve dok ih ne treba izbrojat i predat 
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#16123 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Uvijek bilo 
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#16125 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Topppartur morgan wrote: ↑02/02/2023 19:41 AUDI s8 5.2 v10 2008 GOD (29.900 KM)
https://www.olx.ba/r/47081139/1345059
@mk ultra![]()
![]()
Al’ drveni volan i unutrašnjost u S8. Gurbetluk u pm.
