SDA-All about

hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#81401 Re: SDA-All about

Post by hladan.preminger »

ford transit wrote: 27/12/2022 22:39


Pa ti se forumom ne znaš koristiti.
De popravi to citiranje da ne ispada da je hvalim poratnog profitera sa inteligencijom osmogodišnjaka.
ford transit
Posts: 122
Joined: 12/04/2022 15:47

#81402 Re: SDA-All about

Post by ford transit »

hladan.preminger wrote: 27/12/2022 23:08
ford transit wrote: 27/12/2022 22:39

Pa ti se forumom ne znaš koristiti.
De popravi to citiranje da ne ispada da je hvalim poratnog profitera sa inteligencijom osmogodišnjaka.
Ne sekiraj se, nisu bas ovdje ljudi na tvom nivou da im treba sve "crtati". Dobro je to. Ko foruma taj griješi.
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#81403 Re: SDA-All about

Post by hladan.preminger »

Ljudino, što bolan sebe kvotaš?
ford transit
Posts: 122
Joined: 12/04/2022 15:47

#81404 Re: SDA-All about

Post by ford transit »

hladan.preminger wrote: 27/12/2022 23:14 Ljudino, što bolan sebe kvotaš?
Jeli zabranjeno?
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#81406 Re: SDA-All about

Post by Oznaka Tablica »

hladan.preminger wrote: 27/12/2022 21:13
GandalfSivi wrote: 27/12/2022 20:48 Ali zato Tigar kandidat za gradonacelnika Bihaca. Gdje si sada SDA dusebriznici da pricaju o kriminalu?
Ja odavno debilniji izbor nisam vidio.
Lik se predstavlja kao neki univerzalni vojnik, najpoznatiji po tome što je navodno zajebo Fikreta za neke pare i oružje sa pričom da će 502. pripojiti babi. 502. činila djeca okolnih sela dok se komandanti kurcili po gradu sa vojnom policijom i zelenim kombijem.
Lik ne zna pricati, ali doslovno. Treba mu logoped. U ratu uzimao reket, npr. Bajriću iz Stijene. Ostavili ga pored puta jer su mislili da su ga ubili jer nije dao reket.
Poslije rata kupio hotel Bosna u centru i nekadašnji kafić bondeno za certifikate koje je kupio za 3% vrijednosti od svojih suboraca. Prodao hotel bosna Raiffeisen banci za 2 miliona. Renovirao bondeno, i opet propao navodno zbog rashoda za opijate. Izdao taj prostor dm-u za 10k mjesečno i "unišao" u SDA. Njegovi suborci su rasuti diljem Europe, dok je on svoj staž masno naplatio. Nije jedini. Ima i nipovac Halil Bajramović. Isto govno.
Ono sto je Fikro P bio na Ilidzi, to je ovaj u krajini.
Ratni profiteri.
Isto ce i zavrsiti.
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#81407 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

Ko bi mogao da pobjedi po procjenama Krajišnika?
User avatar
PreWiBa
Posts: 12958
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Izvor i Srce Bosne - Hercegovina
Grijem se na: Plin i centralno
Horoskop: Lav
Contact:

#81408 Re: SDA-All about

Post by PreWiBa »

Sasvim realno je očekvati da će Abdić ovo pobijediti.
U zemlji gdje stariji ljudi još uvijek glasaju "za Aliju", dok u Sarajevu "Haris Silajdžić" može uletiti u parlament kao ništa, imati poznato ime na listi je već dovoljno.
Većina glasačkog tijela uopšte ne prati programe, pa čak ni obećanja političara, već samo koliko dobro znaju kandidata.

Možda i nisam u pravu, ali sumnjam da je stanje drugačije.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#81409 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Pa nek se kandidati potrude da postanu poznati biracima. To se zove kampanja.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#81410 Re: SDA-All about

Post by Styling »

ford transit wrote: 27/12/2022 22:00 Konačno da ode najveća prevara u istoriji Bihaća, vječiti funkcioner, namještenik,čivijaš, savjetnik, komesar Šuki. Čitavi šest godina u vjetar ode mome gradu, angažman, investicije, ulaganja, razvoj čista nula. U dugoj povijesti Bihaća većeg zgubireda nije bilo na tako velikoj poziciji. Jedino što mu je Ćenin pokrenuo par odličnih manifestacija u gradu, ostalo niže od nule. Svojom bježanijom u skupštinu, ostavio na cjedilu stranku.

Ne znam što ovo u opće treba komadantu Hamdi, u parlamentu već drugi mandat, sigurica. Već je u godinama i narusena zdravlja, povukao je par odličnih poteza u paramentu za kanton, pare za dom zdravlja, struja na GP Lohovo, treća traka uz klanac. Međutim kad sam vidio sa koliko zara je pristupio kandidaturi i koliko mu je stalo, PODRŠKA I to 100%

Muče me svajetnici, Budimlić je kao i Šuki namještenik, karijerista, administracija, Biban mlad ispravan, ali što je postigao je čista Šemsina zasluga.
Zna to i Tigar, siguran sam da u glavi već ima rješenja.

Samo ko lično ne zna komadanta ne zna da je iznad prosječno inteligentan, čovjek kome mozak radi 200%.
Oponenti ga često podcjenjuju, pa ostanu popišani i zasrani puni čudjenja u najbolju ruku.
Zna za granice u svemu, zato je i poduljio ovoliko.

Dobro za moj grad je što mu je jako stalo do ovog, probat ću na kafi da dokučim od kud ovolika energija, zašto iz svog rahatluka ulazi u ovu dubiozu.

Ostali.
Habibija ispred sdp je OK. Znam koliko voli grad, i nije ni loših mogućnosti.
Halil ispred NIP a je mašina, ispravan sigurno, sa dobrim idejama, malo je "zapeo" ali izčupaće se i on.
Amarildo, direktor NP Una, dobar.

Nadam se da će komadant uzeti, i da će se Bihać vratiti na mjesto koje mu pripada.


Živjeli!
Vi ste baš grohnuli kao stranka. Vama mafija preuzela primat. I da imate nekoga boljeg ne bi se smio kandidovati pored ovog kriminalca. Fakat ste dno.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#81411 Re: SDA-All about

Post by Styling »

hladan.preminger wrote: 27/12/2022 23:10
ford transit wrote: 27/12/2022 22:39


Pa ti se forumom ne znaš koristiti.
De popravi to citiranje da ne ispada da je hvalim poratnog profitera sa inteligencijom osmogodišnjaka.
U Centrali su tokom ispiranja mozga i drila preskočili osnovne lekcije tehnike kako se piše, kvota, itd. na forumu. Nije se imalo vremena, uzela Osmorka vlast, valjalo je brzo reagovati pa se skupilo s brda s dola. Daj šta daš.
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#81412 Re: SDA-All about

Post by Tananarive »

Styling wrote: 28/12/2022 06:38
hladan.preminger wrote: 27/12/2022 23:10



Pa ti se forumom ne znaš koristiti.
De popravi to citiranje da ne ispada da je hvalim poratnog profitera sa inteligencijom osmogodišnjaka.
U Centrali su tokom ispiranja mozga i drila preskočili osnovne lekcije tehnike kako se piše, kvota, itd. na forumu. Nije se imalo vremena, uzela Osmorka vlast, valjalo je brzo reagovati pa se skupilo s brda s dola. Daj šta daš.
eno prešli su sa koza na ovce, spominje im tamo nove ljubavnice :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#81413 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

ford transit wrote: 27/12/2022 23:16
hladan.preminger wrote: 27/12/2022 23:14 Ljudino, što bolan sebe kvotaš?
Jeli zabranjeno?
Dodje li ti notifikacija
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#81414 Re: SDA-All about

Post by Velkoski »

Tigar kandidat za nešto u skoro 2023. godini :lol: :sax:
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#81415 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

U svakom kantonu ima po jedan "njiha",komadant koji je ogrizao u kriminal,ratno profiterstvo i lopovluke kome je dosadno pa bi malo vlasti i publiciteta
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#81416 Re: SDA-All about

Post by hladan.preminger »

imali su nekog momka u SDA u bihaću kojeg su gurali na izborima ove godine. novo lice.
Ali ne može pored komandanta jer mora on dedićima stvari završavati. Ipak su zajedno svercali u ratu, a sad novogradnja treba da procvjeta.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#81417 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Neda đavo i haram para mira...
ford transit
Posts: 122
Joined: 12/04/2022 15:47

#81418 Re: SDA-All about

Post by ford transit »

giannibelif wrote: 27/12/2022 23:50 Ko bi mogao da pobjedi po procjenama Krajišnika?
Vrlo vjerovatno Tigar, ono što je najbitnije. odlaskom zgubireda i demagoga Šukija, koji potraćio 6 Bihaćkih i naših godina, bilo koji da pobijedi donijet će neophodne pozitivne promjene Bihaću. Osim ovog Elvedina iz POMAKA, sve kandidate vrlo dobro poznajem, sa nekima sam se oblokavao u ITD, ili na kojekakvim domjencima.
Komadant je najači od njih sigurno, sad kako će narod na kraju odlučiti vidjet ćemo. Ovdje u svakom slučaju Bihać dobija.

Na komentare ovih ZGUBIDANA, što su svakom loncu poklopac, što lične frustracije liječe ili što su plaćeni da forumaju, neću odgovoriti. Moje vrijeme je skupo da bi ga traćio na "njiha".

Živjeli!
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#81419 Re: SDA-All about

Post by Tananarive »

ford transit wrote: 28/12/2022 08:35
giannibelif wrote: 27/12/2022 23:50 Ko bi mogao da pobjedi po procjenama Krajišnika?
Vrlo vjerovatno Tigar, ono što je najbitnije. odlaskom zgubireda i demagoga Šukija, koji potraćio 6 Bihaćkih i naših godina, bilo koji da pobijedi donijet će neophodne pozitivne promjene Bihaću. Osim ovog Elvedina iz POMAKA, sve kandidate vrlo dobro poznajem, sa nekima sam se oblokavao u ITD, ili na kojekakvim domjencima.
Komadant je najači od njih sigurno, sad kako će narod na kraju odlučiti vidjet ćemo. Ovdje u svakom slučaju Bihać dobija.

Na komentare ovih ZGUBIDANA, što su svakom loncu poklopac, što lične frustracije liječe ili što su plaćeni da forumaju, neću odgovoriti. Moje vrijeme je skupo da bi ga traćio na "njiha".

Živjeli!



nije tebe čovjek pitao, šta će uvlakač drugo reći nego da će pobijediti neka ofucana mačketina :lol:
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#81420 Re: SDA-All about

Post by hladan.preminger »

bišćani će sebi birati, pa poslije toga živjeti sa izborom.
ako misle da im neobrazovana osoba bez ikakvog bitnog iskustva može voditi grad, neka im bude.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#81421 Re: SDA-All about

Post by Styling »

hladan.preminger wrote: 28/12/2022 10:20 bišćani će sebi birati, pa poslije toga živjeti sa izborom.
ako misle da im neobrazovana osoba bez ikakvog bitnog iskustva može voditi grad, neka im bude.
Haj što je neobrazovan, nego što je kriminalac.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#81422 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

hladan.preminger wrote: 28/12/2022 10:20 bišćani će sebi birati, pa poslije toga živjeti sa izborom.
ako misle da im neobrazovana osoba bez ikakvog bitnog iskustva može voditi grad, neka im bude.
Krajišnici :thumbup: :bih:
Ali ako im Tigar postane načelnik...isto da u Sarajevu Fikret Prevljak postane premijer Kantona.Profiter,neotesan,nepismen,kriminalac...
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#81423 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Styling wrote: 28/12/2022 10:53
hladan.preminger wrote: 28/12/2022 10:20 bišćani će sebi birati, pa poslije toga živjeti sa izborom.
ako misle da im neobrazovana osoba bez ikakvog bitnog iskustva može voditi grad, neka im bude.
Haj što je neobrazovan, nego što je kriminalac.
neobrazovan, kriminalac..prepoznajes li obrazac?
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#81424 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

jazzer wrote: 28/12/2022 11:00
Styling wrote: 28/12/2022 10:53

Haj što je neobrazovan, nego što je kriminalac.
neobrazovan, kriminalac..prepoznajes li obrazac?
Naravno."Generali" izrasli iz naroda. :lol: zajedničko im je da do rata nisu imali za kifle a sad milioneri.
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#81425 Re: SDA-All about

Post by pici »

A sta ocekujete od sdO koju vodi dvojkas i doktorica opste prakse.Da doktori nauka i inzinjeri bidnu nacelnici, ministri i premijeri.Sto veci lopov, to bolji kadar.
Post Reply