To , kako ko voli i uziva.... ali, i dalje .. ako plachash nije da mozesh zahtjevati ..kao da si u kuchi..
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
Hakiz
- Posts: 48411
- Joined: 30/07/2015 20:01
#63177 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Samo kažem. Strah da će ti kuhar ili konobar pljunuti u hranu/piće, obrisati pod šniclom itd ako se požališ riješiš tako što ne ideš u restoran. Ako takvih bude dovoljno, restoran propadne.
Pa neka pljuju.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#63178 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Droga za silovanje je poznata stvar, drugo je sto pojedinci lahure i zive bezbrizno i misle da je sve izmisljotina.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#63179 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Neche propasti, ako je neko ters, shto nije isto kao i .nasty
.
.... ne gledam, kad mi klinci prave kafu u shopu..
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#63180 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Naravno da je poznata i naravno da je ima. Pitam te, koliko ti znas slucajeva, evo moze i javih koji su objavljeni? Kako ti znas sve, valjda ces nam naci barem 5 ove godine.vjeshalica wrote: ↑24/12/2022 13:27 Droga za silovanje je poznata stvar, drugo je sto pojedinci lahure i zive bezbrizno i misle da je sve izmisljotina.
Ne sporim da je imam, ali kad neko napisa "nemoj vracati hranu stavit ce ti nest", ne nece nista staviti, pljunuti mozda hoce
-
BadBoy
- Posts: 9611
- Joined: 01/11/2005 21:55
#63181 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Droga za silovanje postoji (obično je to neka varijacija benzodiazepina) ali se tu treba čuvati POZNATIH ljudi i onih sa kojima ste ušli u kontakt, a ne da stojiš u Slogi i da ti neko u prolazu stavi nešto u piće. Ovaj drugi scenarij je obično izgovor kad se neko rastavi od alkohola pa kao ne može da vjeruje koliko se napio, mora da mu je neko nešto stavio u piće
- muha_sa
- Posts: 140467
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#63182 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Meni moja djevojka u bosanskoj kafani "Kod Ote" ubacila u čaj droguBadBoy wrote: ↑24/12/2022 20:32 Droga za silovanje postoji (obično je to neka varijacija benzodiazepina) ali se tu treba čuvati POZNATIH ljudi i onih sa kojima ste ušli u kontakt, a ne da stojiš u Slogi i da ti neko u prolazu stavi nešto u piće. Ovaj drugi scenarij je obično izgovor kad se neko rastavi od alkohola pa kao ne može da vjeruje koliko se napio, mora da mu je neko nešto stavio u piće
-
BadBoy
- Posts: 9611
- Joined: 01/11/2005 21:55
#63183 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
muha_sa wrote: ↑24/12/2022 20:37Meni moja djevojka u bosanskoj kafani "Kod Ote" ubacila u čaj droguBadBoy wrote: ↑24/12/2022 20:32 Droga za silovanje postoji (obično je to neka varijacija benzodiazepina) ali se tu treba čuvati POZNATIH ljudi i onih sa kojima ste ušli u kontakt, a ne da stojiš u Slogi i da ti neko u prolazu stavi nešto u piće. Ovaj drugi scenarij je obično izgovor kad se neko rastavi od alkohola pa kao ne može da vjeruje koliko se napio, mora da mu je neko nešto stavio u pićeevo nas 40 godina skupa--zajebana neka droga
![]()
Najgore je kad stave heroin u drogu
- Logovan
- Posts: 102860
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#63184 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ili kad ubace caj u drogu, krajnje zajebano.
- muha_sa
- Posts: 140467
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#63185 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Starija raja znaju Dragana disk džokeja sa Skenderiji--nako štrkljav visok--vazda nasmijan
Zima, sezona gripe i ja uzeo benil kapi u apoteci protiv hunjavice-pošto sam vazda bio nemiran odljepim onu naljepnicu sa bocice. Sjedimo kod Ote i ja se igram sa onom bocicom-živco živcani sam bio
Joj, daj mi matere ti --- imamo neki dernek sa trebama pa eto valjace mi
Evo ti-i dadnem mu
Sretnemo se nakon desetak dana na čaršiji a on ce mi--imaš li matere ti još onoga--znaš koje je ludilo bilooooooooo
- muha_sa
- Posts: 140467
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Edin H.
- Posts: 53656
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- muha_sa
- Posts: 140467
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Logovan
- Posts: 102860
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#63190 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zato ja sam sebi kuham kafu. [Dobro, ne bukvalno zato, više zato što prvi dođem na posao pa dok ostali dođu ja sam već popio kafu.]Sociolog wrote: ↑23/12/2022 17:15 Nije sarajevska nego iz Srpske..
Ovo ni Felinni ni Tarantino u najludjim snovima ne bi mogli rezirati..
Eee u Pedagoskom Zavodu RS, uhvacena na kameri kako sefica Sektora valjda srednjeg obrazovanja truje seficu Sektora Osnovnog obrazovanja
Ovo nije dno..nego ispod dna.
Btw, ona informacija mi je nova: da je uhvaćena na kameri..
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
- muha_sa
- Posts: 140467
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#63192 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dobro si, do nje je garant--nešto muti
Znam da do mene nije
- muha_sa
- Posts: 140467
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Edin H.
- Posts: 53656
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#63194 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa jesi li nabavio još?muha_sa wrote: ↑24/12/2022 20:47![]()
Starija raja znaju Dragana disk džokeja sa Skenderiji--nako štrkljav visok--vazda nasmijan![]()
Zima, sezona gripe i ja uzeo benil kapi u apoteci protiv hunjavice-pošto sam vazda bio nemiran odljepim onu naljepnicu sa bocice. Sjedimo kod Ote i ja se igram sa onom bocicom-živco živcani sam biopita me Dragan-šta ti je to
pošto sam u vecernjim prije par dana prvi put u životu procito za nekakvu špansku mušicu ko iz topa velim--španska mušica
![]()
Joj, daj mi matere ti --- imamo neki dernek sa trebama pa eto valjace mi![]()
Evo ti-i dadnem mu![]()
Sretnemo se nakon desetak dana na čaršiji a on ce mi--imaš li matere ti još onoga--znaš koje je ludilo bilooooooooo![]()
-
bitangeIprinceze
- Posts: 4494
- Joined: 29/01/2018 22:14
#63195 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Priznaj da si joj pomagaomuha_sa wrote: ↑25/12/2022 10:55 Zeznuta ova Miki![]()
https://avaz.ba/vijesti/bih/796202/foto ... ilion-eura
-
Hakiz
- Posts: 48411
- Joined: 30/07/2015 20:01
#63196 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
BadBoy wrote: ↑24/12/2022 20:32 Droga za silovanje postoji (obično je to neka varijacija benzodiazepina) ali se tu treba čuvati POZNATIH ljudi i onih sa kojima ste ušli u kontakt, a ne da stojiš u Slogi i da ti neko u prolazu stavi nešto u piće. Ovaj drugi scenarij je obično izgovor kad se neko rastavi od alkohola pa kao ne može da vjeruje koliko se napio, mora da mu je neko nešto stavio u piće
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#63197 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
. . nije neki novac... da moze dushkati ni u Bosni.. kad se umije..muha_sa wrote: ↑25/12/2022 10:55 Zeznuta ova Miki![]()
https://avaz.ba/vijesti/bih/796202/foto ... ilion-eura
-
Sociolog
- Posts: 5770
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#63198 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Da ne odemo skroz off topic
Stavlja se ova droga za silovanje, nazalost, masovno na hrvatskim otocima, kad su oni razni partyi..
Hrvatski mediji budu preplavljeni vijestima o tome u sezoni, pocesto, precesto se zale djevojke iz razlicitih krajeva...
Stavlja se ova droga za silovanje, nazalost, masovno na hrvatskim otocima, kad su oni razni partyi..
Hrvatski mediji budu preplavljeni vijestima o tome u sezoni, pocesto, precesto se zale djevojke iz razlicitih krajeva...
-
BadBoy
- Posts: 9611
- Joined: 01/11/2005 21:55
#63199 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja mislim da je i to rjeđe slučaj nego samo da se prepiju ili kombinuju sa lošim spidom, eksom ili LSD-em
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#63200 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne kazem da nema
Samo nikad nisam vidio cuo itd...u mojon okolici a izlazilo se aktivno 15 god...
Samo nikad nisam vidio cuo itd...u mojon okolici a izlazilo se aktivno 15 god...
