SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#63176 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

Hakiz wrote: 24/12/2022 11:52

Rješenje: Ne jedi u restoranu. Neka propadnu restorani.
To , kako ko voli i uziva.... ali, i dalje .. ako plachash nije da mozesh zahtjevati ..kao da si u kuchi.. :wink:
Hakiz
Posts: 48411
Joined: 30/07/2015 20:01

#63177 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

moonca wrote: 24/12/2022 13:19
Hakiz wrote: 24/12/2022 11:52

Rješenje: Ne jedi u restoranu. Neka propadnu restorani.
To , kako ko voli i uziva.... ali, i dalje .. ako plachash nije da mozesh zahtjevati ..kao da si u kuchi.. :wink:
Samo kažem. Strah da će ti kuhar ili konobar pljunuti u hranu/piće, obrisati pod šniclom itd ako se požališ riješiš tako što ne ideš u restoran. Ako takvih bude dovoljno, restoran propadne.

Pa neka pljuju.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#63178 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

laserShow wrote: 24/12/2022 11:54 Paranoja na sve strane. Cuj ne vracaj hranu, pa onda nemoj ni piti kafu, nemoj nikakav sok i tako to.

JBte evo nas na temi 10, od nas 10 niko nije cuo za slucaj "silovanja usipanjem u pice". Wtf?
Droga za silovanje je poznata stvar, drugo je sto pojedinci lahure i zive bezbrizno i misle da je sve izmisljotina.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#63179 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

Hakiz wrote: 24/12/2022 13:23
moonca wrote: 24/12/2022 13:19

To , kako ko voli i uziva.... ali, i dalje .. ako plachash nije da mozesh zahtjevati ..kao da si u kuchi.. :wink:
Samo kažem. Strah da će ti kuhar ili konobar pljunuti u hranu/piće, obrisati pod šniclom itd ako se požališ riješiš tako što ne ideš u restoran. Ako takvih bude dovoljno, restoran propadne.

Pa neka pljuju.
Neche propasti, ako je neko ters, shto nije isto kao i .nasty
.
.... ne gledam, kad mi klinci prave kafu u shopu.. :-) :-D
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#63180 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by laserShow »

vjeshalica wrote: 24/12/2022 13:27 Droga za silovanje je poznata stvar, drugo je sto pojedinci lahure i zive bezbrizno i misle da je sve izmisljotina.
Naravno da je poznata i naravno da je ima. Pitam te, koliko ti znas slucajeva, evo moze i javih koji su objavljeni? Kako ti znas sve, valjda ces nam naci barem 5 ove godine.

Ne sporim da je imam, ali kad neko napisa "nemoj vracati hranu stavit ce ti nest", ne nece nista staviti, pljunuti mozda hoce :D
BadBoy
Posts: 9611
Joined: 01/11/2005 21:55

#63181 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

Droga za silovanje postoji (obično je to neka varijacija benzodiazepina) ali se tu treba čuvati POZNATIH ljudi i onih sa kojima ste ušli u kontakt, a ne da stojiš u Slogi i da ti neko u prolazu stavi nešto u piće. Ovaj drugi scenarij je obično izgovor kad se neko rastavi od alkohola pa kao ne može da vjeruje koliko se napio, mora da mu je neko nešto stavio u piće
User avatar
muha_sa
Posts: 140467
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#63182 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

BadBoy wrote: 24/12/2022 20:32 Droga za silovanje postoji (obično je to neka varijacija benzodiazepina) ali se tu treba čuvati POZNATIH ljudi i onih sa kojima ste ušli u kontakt, a ne da stojiš u Slogi i da ti neko u prolazu stavi nešto u piće. Ovaj drugi scenarij je obično izgovor kad se neko rastavi od alkohola pa kao ne može da vjeruje koliko se napio, mora da mu je neko nešto stavio u piće
Meni moja djevojka u bosanskoj kafani "Kod Ote" ubacila u čaj drogu :-) evo nas 40 godina skupa--zajebana neka droga :D
BadBoy
Posts: 9611
Joined: 01/11/2005 21:55

#63183 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

muha_sa wrote: 24/12/2022 20:37
BadBoy wrote: 24/12/2022 20:32 Droga za silovanje postoji (obično je to neka varijacija benzodiazepina) ali se tu treba čuvati POZNATIH ljudi i onih sa kojima ste ušli u kontakt, a ne da stojiš u Slogi i da ti neko u prolazu stavi nešto u piće. Ovaj drugi scenarij je obično izgovor kad se neko rastavi od alkohola pa kao ne može da vjeruje koliko se napio, mora da mu je neko nešto stavio u piće
Meni moja djevojka u bosanskoj kafani "Kod Ote" ubacila u čaj drogu :-) evo nas 40 godina skupa--zajebana neka droga :D
:lol: :lol:

Najgore je kad stave heroin u drogu
User avatar
Logovan
Posts: 102860
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#63184 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Ili kad ubace caj u drogu, krajnje zajebano.
User avatar
muha_sa
Posts: 140467
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#63185 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

BadBoy wrote: 24/12/2022 20:40
muha_sa wrote: 24/12/2022 20:37

Meni moja djevojka u bosanskoj kafani "Kod Ote" ubacila u čaj drogu :-) evo nas 40 godina skupa--zajebana neka droga :D
:lol: :lol:

Najgore je kad stave heroin u drogu
:lol:
Starija raja znaju Dragana disk džokeja sa Skenderiji--nako štrkljav visok--vazda nasmijan :D
Zima, sezona gripe i ja uzeo benil kapi u apoteci protiv hunjavice-pošto sam vazda bio nemiran odljepim onu naljepnicu sa bocice. Sjedimo kod Ote i ja se igram sa onom bocicom-živco živcani sam bio :lol: pita me Dragan-šta ti je to :? pošto sam u vecernjim prije par dana prvi put u životu procito za nekakvu špansku mušicu ko iz topa velim--španska mušica :lol:
Joj, daj mi matere ti --- imamo neki dernek sa trebama pa eto valjace mi :lol:
Evo ti-i dadnem mu :D

Sretnemo se nakon desetak dana na čaršiji a on ce mi--imaš li matere ti još onoga--znaš koje je ludilo bilooooooooo :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140467
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#63186 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

Logovan wrote: 24/12/2022 20:46 Ili kad ubace caj u drogu, krajnje zajebano.
Nama su dok smo služili jna--ja u Nišu--prvih par mjeseci u caj brom stavljali--da se ne pomamimo :lol: :lol:

Meni taj brom sad poceo djelovat :(
User avatar
Edin H.
Posts: 53656
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#63187 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

muha_sa wrote: 24/12/2022 20:52
Logovan wrote: 24/12/2022 20:46 Ili kad ubace caj u drogu, krajnje zajebano.
Nama su dok smo služili jna--ja u Nišu--prvih par mjeseci u caj brom stavljali--da se ne pomamimo :lol: :lol:

Meni taj brom sad poceo djelovat :(
Zakašnjelo djelovanje. :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140467
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#63188 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

Edin H. wrote: 24/12/2022 20:54
muha_sa wrote: 24/12/2022 20:52

Nama su dok smo služili jna--ja u Nišu--prvih par mjeseci u caj brom stavljali--da se ne pomamimo :lol: :lol:

Meni taj brom sad poceo djelovat :(
Zakašnjelo djelovanje. :D
Sve kontam šta mi je--napokon se broma sjetih--do broma je :-)
User avatar
Logovan
Posts: 102860
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#63189 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

muha_sa wrote: 24/12/2022 20:52
Logovan wrote: 24/12/2022 20:46 Ili kad ubace caj u drogu, krajnje zajebano.
Nama su dok smo služili jna--ja u Nišu--prvih par mjeseci u caj brom stavljali--da se ne pomamimo :lol: :lol:

Meni taj brom sad poceo djelovat :(
Hahahah :lol:
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#63190 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Laplace »

Sociolog wrote: 23/12/2022 17:15 Nije sarajevska nego iz Srpske..

Ovo ni Felinni ni Tarantino u najludjim snovima ne bi mogli rezirati..


Eee u Pedagoskom Zavodu RS, uhvacena na kameri kako sefica Sektora valjda srednjeg obrazovanja truje seficu Sektora Osnovnog obrazovanja

Ovo nije dno..nego ispod dna.
Zato ja sam sebi kuham kafu. [Dobro, ne bukvalno zato, više zato što prvi dođem na posao pa dok ostali dođu ja sam već popio kafu.]

Btw, ona informacija mi je nova: da je uhvaćena na kameri..
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#63191 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

muha_sa wrote: 24/12/2022 20:55
Edin H. wrote: 24/12/2022 20:54

Zakašnjelo djelovanje. :D
Sve kontam šta mi je--napokon se broma sjetih--do broma je :-)
A pere li ti zena ves sa omeksivacem?
User avatar
muha_sa
Posts: 140467
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#63192 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

drug_profi wrote: 24/12/2022 22:48
muha_sa wrote: 24/12/2022 20:55

Sve kontam šta mi je--napokon se broma sjetih--do broma je :-)
A pere li ti zena ves sa omeksivacem?
Dobro si, do nje je garant--nešto muti :-)

Znam da do mene nije :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140467
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#63193 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

User avatar
Edin H.
Posts: 53656
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#63194 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

muha_sa wrote: 24/12/2022 20:47
BadBoy wrote: 24/12/2022 20:40

:lol: :lol:

Najgore je kad stave heroin u drogu
:lol:
Starija raja znaju Dragana disk džokeja sa Skenderiji--nako štrkljav visok--vazda nasmijan :D
Zima, sezona gripe i ja uzeo benil kapi u apoteci protiv hunjavice-pošto sam vazda bio nemiran odljepim onu naljepnicu sa bocice. Sjedimo kod Ote i ja se igram sa onom bocicom-živco živcani sam bio :lol: pita me Dragan-šta ti je to :? pošto sam u vecernjim prije par dana prvi put u životu procito za nekakvu špansku mušicu ko iz topa velim--španska mušica :lol:
Joj, daj mi matere ti --- imamo neki dernek sa trebama pa eto valjace mi :lol:
Evo ti-i dadnem mu :D

Sretnemo se nakon desetak dana na čaršiji a on ce mi--imaš li matere ti još onoga--znaš koje je ludilo bilooooooooo :lol:
Pa jesi li nabavio još? :skoljka:
bitangeIprinceze
Posts: 4494
Joined: 29/01/2018 22:14

#63195 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitangeIprinceze »

muha_sa wrote: 25/12/2022 10:55 Zeznuta ova Miki :-)

https://avaz.ba/vijesti/bih/796202/foto ... ilion-eura
Priznaj da si joj pomagao :lol: na razne nacine. :thumbup: Sama nije mogla sve.
Hakiz
Posts: 48411
Joined: 30/07/2015 20:01

#63196 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

BadBoy wrote: 24/12/2022 20:32 Droga za silovanje postoji (obično je to neka varijacija benzodiazepina) ali se tu treba čuvati POZNATIH ljudi i onih sa kojima ste ušli u kontakt, a ne da stojiš u Slogi i da ti neko u prolazu stavi nešto u piće. Ovaj drugi scenarij je obično izgovor kad se neko rastavi od alkohola pa kao ne može da vjeruje koliko se napio, mora da mu je neko nešto stavio u piće
:thumbup:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#63197 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

muha_sa wrote: 25/12/2022 10:55 Zeznuta ova Miki :-)

https://avaz.ba/vijesti/bih/796202/foto ... ilion-eura
. . nije neki novac... da moze dushkati ni u Bosni.. kad se umije.. :zoka:
Sociolog
Posts: 5770
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#63198 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sociolog »

Da ne odemo skroz off topic

Stavlja se ova droga za silovanje, nazalost, masovno na hrvatskim otocima, kad su oni razni partyi..
Hrvatski mediji budu preplavljeni vijestima o tome u sezoni, pocesto, precesto se zale djevojke iz razlicitih krajeva...
BadBoy
Posts: 9611
Joined: 01/11/2005 21:55

#63199 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

Ja mislim da je i to rjeđe slučaj nego samo da se prepiju ili kombinuju sa lošim spidom, eksom ili LSD-em
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#63200 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

Ne kazem da nema
Samo nikad nisam vidio cuo itd...u mojon okolici a izlazilo se aktivno 15 god...
Post Reply