SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Sociolog
Posts: 5769
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#63151 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sociolog »

Ova raja poludila 100%
U Srpskoj pedagogica pokusala otrovati drugu..
Sad ovo kod nas na Alipasinu

https://www.klix.ba/vijesti/sarajevo-no ... /221223183
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#63152 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

"Droge za silovanje" su dostupne.
Nikad čaša ostavljena, nikad na dernek/party gdje je više nepoznatih nego poznatih.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23433
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#63153 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sime_cipol »

Sve do vremena, nije normalno da nema snijega, da nije -10
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#63154 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

:-)
ne mora svaka svadja na radnom mjestu .. biti objavljena .. shta je tu senzacija..
Sociolog
Posts: 5769
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#63155 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sociolog »

Ne moze alkoholizana dolaziti u osnovnu skolu, jos raditi kao psiholog.
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#63156 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

Gdje su ti kafići što stavljaju drogu u piće?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#63157 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

:-) i oni su ziva bicha..... nije ok naravno. ali..
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#63158 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

Sociolog wrote: 23/12/2022 23:22 Ne moze alkoholizana dolaziti u osnovnu skolu, jos raditi kao psiholog.
Možda se nafistala veče prije. :izet:
Sociolog
Posts: 5769
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#63159 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sociolog »

BadBoy wrote: 23/12/2022 23:23 Gdje su ti kafići što stavljaju drogu u piće?
Ma u Srpskoj...jedna Sefica Srednjeg obrazovanja, trovala danima, upraceno na kamerama, seficu Osnovnog obrazovanja i to Pedagoskog zavoda a obje 50+.

Koja bruka, i oni da budu moralisti i eticni za djecu.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#63160 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Evo su se i na dobrinji dobro skrpila dvojica, g4 i cinimi se c4 limuzina..
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#63161 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

sime_cipol wrote: 23/12/2022 21:10 Sta je na Aneksu bilo, gore uz Vrbovsku 20 policajaca?
Prodjoh maloprije jos uvijek rotacije rade na autu inace zlatno naselje rekla bih... :mrgreen:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#63162 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

zomri wrote: 23/12/2022 21:01
zateznistub wrote: 23/12/2022 20:56 Kakav je to bio belaj na marijindvoru? Kazu murija hitna vatrogasci...
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /221223177
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/79 ... u-sarajeva

Pogledaj ti skalamerije vatrogasne u akciji zbog jednog-dva debila i mozda tri. Ovdje napraviti ovakvo sranje samo mogu idioti.

https://www.instagram.com/reel/Cmhg5uoD ... g5MTU1MDY=
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#63163 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

BadBoy wrote: 23/12/2022 23:23 Gdje su ti kafići što stavljaju drogu u piće?
Od malena slusam za ovo...ali nikad nisam i zivotu svjedocio sipanju
Sociolog
Posts: 5769
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#63164 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sociolog »

vjeshalica wrote: 24/12/2022 00:18
sime_cipol wrote: 23/12/2022 21:10 Sta je na Aneksu bilo, gore uz Vrbovsku 20 policajaca?
Prodjoh maloprije jos uvijek rotacije rade na autu inace zlatno naselje rekla bih... :mrgreen:
Zar si Ti s Anexa?
User avatar
xoklix
Posts: 3392
Joined: 16/01/2018 16:07

#63165 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by xoklix »

Neko se sa Škodom slupao 10 metara poslije raskrsnice Alipašina ulica/Skenderija prema Ilidži, nailazim u trenutku kad ga šlepa odvozi.
Lik sa šlepom cik cak prestiže na glavnoj, nema španera niti bilo kakvog osiguranja tereta tj. slupanog vozila, zadnja vrata na strani suvozača se otvaraju i zatvaraju tokom vožnje, bukvalno vrata na 30-40cm van gabarita šlepe. Da je barem jedan španer provukao kroz točak bilo bi iole sigurno. Lola još prestiže cik cak po glavnoj...
User avatar
muha_sa
Posts: 140459
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#63166 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

moonca wrote: 23/12/2022 22:54
muha_sa wrote: 23/12/2022 22:22

Zezaš il si ozbiljna :? :D
Image
. gdje se s ovakvom pojavom zezati.... imaju neke tablete.. omame osobu. ne sjechaju se nichega .. u odredjenom periodu..
nije identichno. ali poznato je : ne vrachaj hranu u restoranu,da ti je u kuhinji 'doprave',, po svom ukusu.. ;-)

..
Dobro jutro moncice :kiss: meni je jutro a tebi more bit bidne ponoc :D

Da sam umro prije ovog tvog upisa ne bih znao da to može :D

Hajd da se ne zezam više--toga je bilo i u vrijeme dok sam ja momkovo (te price i opreza) a boMMe davno sam momak bio--šta momak--MOMCINA :lol:
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#63167 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Image
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#63168 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nepass1 »

Kad ce meni koja africku sljivu podvaliti, ili smo mi muski i u ovom slucaju majorizirani?!
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#63169 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

nepass1 wrote: 24/12/2022 08:52 Kad ce meni koja africku sljivu podvaliti, ili smo mi muski i u ovom slucaju majorizirani?!
Ma kakva sljiva samo vijagra.....ali prije odradi kardio pregled i moras bit u kondiciji.....nema ono handrljaj 2 3min i gotovo....mislim moze ali on jos uvijek stoji a gospoja nagodna....onda moras jos handrljat...graske znoja na celu velicine klikera budu....a sutra te sve boli ko da si kopo 25m kanala dubine 1m u hercegovini...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#63170 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Sociolog wrote: 24/12/2022 01:46
vjeshalica wrote: 24/12/2022 00:18

Prodjoh maloprije jos uvijek rotacije rade na autu inace zlatno naselje rekla bih... :mrgreen:
Zar si Ti s Anexa?
Nisam sa Anexa al prodjem tim putem do svete dobrinje...bili su parkirani u onoj ulicici blizu prodavnice Sensu za lakove,mislim da se tako zove
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#63171 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by noviclan »

Naslovnica wrote: 24/12/2022 07:01 Image
E cuj dodatak ishrani
propojeilijas
Posts: 4916
Joined: 11/03/2022 16:44

#63172 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by propojeilijas »

Sociolog wrote: 23/12/2022 23:09 Ova raja poludila 100%
U Srpskoj pedagogica pokusala otrovati drugu..
Sad ovo kod nas na Alipasinu

https://www.klix.ba/vijesti/sarajevo-no ... /221223183
bez pola plate 3 mjeseca otkaz bi bio prestroga kazna
Hakiz
Posts: 48408
Joined: 30/07/2015 20:01

#63173 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

moonca wrote: 23/12/2022 22:54
muha_sa wrote: 23/12/2022 22:22

Zezaš il si ozbiljna :? :D
Image
. gdje se s ovakvom pojavom zezati.... imaju neke tablete.. omame osobu. ne sjechaju se nichega .. u odredjenom periodu..
nije identichno. ali poznato je : ne vrachaj hranu u restoranu,da ti je u kuhinji 'doprave',, po svom ukusu.. ;-)

..
Rješenje: Ne jedi u restoranu. Neka propadnu restorani.
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#63174 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by laserShow »

Paranoja na sve strane. Cuj ne vracaj hranu, pa onda nemoj ni piti kafu, nemoj nikakav sok i tako to.

JBte evo nas na temi 10, od nas 10 niko nije cuo za slucaj "silovanja usipanjem u pice". Wtf?
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#63175 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by PM72 »

propojeilijas wrote: 24/12/2022 11:46
Sociolog wrote: 23/12/2022 23:09 Ova raja poludila 100%
U Srpskoj pedagogica pokusala otrovati drugu..
Sad ovo kod nas na Alipasinu

https://www.klix.ba/vijesti/sarajevo-no ... /221223183
bez pola plate 3 mjeseca otkaz bi bio prestroga kazna
Još malo pa će nastava opet biti online.Iz sigurnosnih razloga.Nit mogu nastavnici i profesori maltretirat učenike a i obratno.
Post Reply