SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
Sociolog
- Posts: 5770
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#63151 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ova raja poludila 100%
U Srpskoj pedagogica pokusala otrovati drugu..
Sad ovo kod nas na Alipasinu
https://www.klix.ba/vijesti/sarajevo-no ... /221223183
U Srpskoj pedagogica pokusala otrovati drugu..
Sad ovo kod nas na Alipasinu
https://www.klix.ba/vijesti/sarajevo-no ... /221223183
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63152 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
"Droge za silovanje" su dostupne.
Nikad čaša ostavljena, nikad na dernek/party gdje je više nepoznatih nego poznatih.
Nikad čaša ostavljena, nikad na dernek/party gdje je više nepoznatih nego poznatih.
- sime_cipol
- Posts: 23435
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#63153 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sve do vremena, nije normalno da nema snijega, da nije -10
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#63154 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ne mora svaka svadja na radnom mjestu .. biti objavljena .. shta je tu senzacija..
-
Sociolog
- Posts: 5770
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#63155 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne moze alkoholizana dolaziti u osnovnu skolu, jos raditi kao psiholog.
-
BadBoy
- Posts: 9611
- Joined: 01/11/2005 21:55
#63156 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Gdje su ti kafići što stavljaju drogu u piće?
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#63157 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Edin H.
- Posts: 53656
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
-
Sociolog
- Posts: 5770
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#63160 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Evo su se i na dobrinji dobro skrpila dvojica, g4 i cinimi se c4 limuzina..
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#63161 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Prodjoh maloprije jos uvijek rotacije rade na autu inace zlatno naselje rekla bih...
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#63162 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/79 ... u-sarajevazomri wrote: ↑23/12/2022 21:01https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /221223177zateznistub wrote: ↑23/12/2022 20:56 Kakav je to bio belaj na marijindvoru? Kazu murija hitna vatrogasci...
Pogledaj ti skalamerije vatrogasne u akciji zbog jednog-dva debila i mozda tri. Ovdje napraviti ovakvo sranje samo mogu idioti.
https://www.instagram.com/reel/Cmhg5uoD ... g5MTU1MDY=
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
-
Sociolog
- Posts: 5770
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#63164 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zar si Ti s Anexa?vjeshalica wrote: ↑24/12/2022 00:18Prodjoh maloprije jos uvijek rotacije rade na autu inace zlatno naselje rekla bih...![]()
- xoklix
- Posts: 3392
- Joined: 16/01/2018 16:07
#63165 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Neko se sa Škodom slupao 10 metara poslije raskrsnice Alipašina ulica/Skenderija prema Ilidži, nailazim u trenutku kad ga šlepa odvozi.
Lik sa šlepom cik cak prestiže na glavnoj, nema španera niti bilo kakvog osiguranja tereta tj. slupanog vozila, zadnja vrata na strani suvozača se otvaraju i zatvaraju tokom vožnje, bukvalno vrata na 30-40cm van gabarita šlepe. Da je barem jedan španer provukao kroz točak bilo bi iole sigurno. Lola još prestiže cik cak po glavnoj...
Lik sa šlepom cik cak prestiže na glavnoj, nema španera niti bilo kakvog osiguranja tereta tj. slupanog vozila, zadnja vrata na strani suvozača se otvaraju i zatvaraju tokom vožnje, bukvalno vrata na 30-40cm van gabarita šlepe. Da je barem jedan španer provukao kroz točak bilo bi iole sigurno. Lola još prestiže cik cak po glavnoj...
- muha_sa
- Posts: 140465
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#63166 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dobro jutro moncice
Da sam umro prije ovog tvog upisa ne bih znao da to može
Hajd da se ne zezam više--toga je bilo i u vrijeme dok sam ja momkovo (te price i opreza) a boMMe davno sam momak bio--šta momak--MOMCINA
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#63168 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kad ce meni koja africku sljivu podvaliti, ili smo mi muski i u ovom slucaju majorizirani?!
-
mali_balon
- Posts: 14565
- Joined: 12/09/2012 09:57
#63169 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma kakva sljiva samo vijagra.....ali prije odradi kardio pregled i moras bit u kondiciji.....nema ono handrljaj 2 3min i gotovo....mislim moze ali on jos uvijek stoji a gospoja nagodna....onda moras jos handrljat...graske znoja na celu velicine klikera budu....a sutra te sve boli ko da si kopo 25m kanala dubine 1m u hercegovini...
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#63170 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nisam sa Anexa al prodjem tim putem do svete dobrinje...bili su parkirani u onoj ulicici blizu prodavnice Sensu za lakove,mislim da se tako zoveSociolog wrote: ↑24/12/2022 01:46Zar si Ti s Anexa?vjeshalica wrote: ↑24/12/2022 00:18
Prodjoh maloprije jos uvijek rotacije rade na autu inace zlatno naselje rekla bih...![]()
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#63171 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
E cuj dodatak ishrani
-
propojeilijas
- Posts: 4916
- Joined: 11/03/2022 16:44
#63172 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
bez pola plate 3 mjeseca otkaz bi bio prestroga kaznaSociolog wrote: ↑23/12/2022 23:09 Ova raja poludila 100%
U Srpskoj pedagogica pokusala otrovati drugu..
Sad ovo kod nas na Alipasinu
https://www.klix.ba/vijesti/sarajevo-no ... /221223183
-
Hakiz
- Posts: 48411
- Joined: 30/07/2015 20:01
#63173 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Rješenje: Ne jedi u restoranu. Neka propadnu restorani.
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#63174 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Paranoja na sve strane. Cuj ne vracaj hranu, pa onda nemoj ni piti kafu, nemoj nikakav sok i tako to.
JBte evo nas na temi 10, od nas 10 niko nije cuo za slucaj "silovanja usipanjem u pice". Wtf?
JBte evo nas na temi 10, od nas 10 niko nije cuo za slucaj "silovanja usipanjem u pice". Wtf?
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#63175 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Još malo pa će nastava opet biti online.Iz sigurnosnih razloga.Nit mogu nastavnici i profesori maltretirat učenike a i obratno.propojeilijas wrote: ↑24/12/2022 11:46bez pola plate 3 mjeseca otkaz bi bio prestroga kaznaSociolog wrote: ↑23/12/2022 23:09 Ova raja poludila 100%
U Srpskoj pedagogica pokusala otrovati drugu..
Sad ovo kod nas na Alipasinu
https://www.klix.ba/vijesti/sarajevo-no ... /221223183

