Pogledaj iskustva i mimo nas. Jednostavno boxer dizel ne moze da izdrzi, tako da su veoma nepouzdani. Nije do periferije nego do koncepta.RagibUzoriti wrote: ↑21/12/2022 08:33 Jedno pitanje za cijenjene forumase, pa ko zeli neka odgovori.
Misljenje o Subaru boxer dizel vozilima i da li bi se usudili kupiti sebi jedan takav automobil ?
Zasto je losiji ili pak bolji od konkurencije.
Subaru Outback ili Forester npr.
2012 godina i navise...
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#14651 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#14652 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kako koji benzinac.
EJ25 15 godina nisu uspijeli sanirati.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14653 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
bio opoziv, ne znam do lojeg godistaRagibUzoriti wrote: ↑21/12/2022 09:24Sto ce je mjenjati ako nema problema sa istom?Evolution_IV wrote: ↑21/12/2022 09:15
samo uz servisnu istoriju, a u kojoj pise da su zamjenjeni radilica i prateci dijelovi![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14654 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#14655 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nikakva ali imam YouTube i vidim da se ljudi stalno žale, pucanje glave serijska greška, blok jednostavno ima premale tolerancije.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14656 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sad ce jos ispast dobri ti boxeri 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
preludezalude
- Posts: 7013
- Joined: 07/03/2012 00:09
#14658 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Hajmo znalci malo poredjenja izmedju dole 3 navedena...
Pouzdanost, cijena odrzavanja, prostor za putnike, opremljenost, osjecaj u voznji...
Godista 2015 - 2018, dizeli kubikaze 2,0 - 2,2
Audi Q3
BMW X3
Mercedes GLA
Mercedes GLC
Pouzdanost, cijena odrzavanja, prostor za putnike, opremljenost, osjecaj u voznji...
Godista 2015 - 2018, dizeli kubikaze 2,0 - 2,2
Audi Q3
BMW X3
Mercedes GLA
Mercedes GLC
- mk ultra
- Posts: 24041
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14659 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
GLA i Q3 su mala vozila
X3 i GLC su visa klasa
Preferiram X3
X3 i GLC su visa klasa
Preferiram X3
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14660 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
GLC....bolji od ostalih
-
preludezalude
- Posts: 7013
- Joined: 07/03/2012 00:09
#14661 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Danas sjedao u jednog i mogu reci da sam malo iznenadjen sa ne bas velikim prostorom za noge za putnike na zadnjoj klupi.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14662 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
zato ima ml, to su auti vez ikakve svrhe, sem pokazivanja moci i imanja para...
- canvra888
- Posts: 9175
- Joined: 09/07/2021 15:03
#14663 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Zato je CX-7 potpuno svrsihodna
Pa isti (u pojedinim verzijama i bolji) clearance imaju W163/164 od CX-7
-
el_bake007
- Posts: 1094
- Joined: 16/03/2017 15:26
#14664 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
preludezalude wrote: ↑21/12/2022 20:05 Hajmo znalci malo poredjenja izmedju dole 3 navedena...
Pouzdanost, cijena odrzavanja, prostor za putnike, opremljenost, osjecaj u voznji...
Godista 2015 - 2018, dizeli kubikaze 2,0 - 2,2
Audi Q3
BMW X3
Mercedes GLA
Mercedes GLC
GLA i Q3 su odignuti autici , GLC i X3 se vec mogu zvati crossoverima
od ta dva X3 ako je G01 , ako nije onda GLC sa sto boljom opremom ... mislim da je ciganska navigacija svakako do 2020+
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#14665 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ovdje bi isao na X3 a zatim na Q3.preludezalude wrote: ↑21/12/2022 20:05 Hajmo znalci malo poredjenja izmedju dole 3 navedena...
Pouzdanost, cijena odrzavanja, prostor za putnike, opremljenost, osjecaj u voznji...
Godista 2015 - 2018, dizeli kubikaze 2,0 - 2,2
Audi Q3
BMW X3
Mercedes GLA
Mercedes GLC
Iz prve ruke ti mogu reci da je GLC kvarljivo smece i to samo takvo. I da ti potvrdim da nije samo lose iskustvo kod mene, nego na jos 3 identicna vozila iz moje blize okoline.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- ElRe
- Posts: 16944
- Joined: 12/12/2011 11:28
#14667 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
G01
PS Lično bih Stelvia 2.2 Mjet
PS Lično bih Stelvia 2.2 Mjet
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#14668 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Hoces reci da je npr X6 kurton od auta?Evolution_IV wrote: ↑22/12/2022 07:39sta kenjas zivota ti, gdje sam spomenuo cx7?
da ponovim, kurton od auta, gla, glc, x4, x6 nasatavi niz...
- canvra888
- Posts: 9175
- Joined: 09/07/2021 15:03
#14669 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Gdje se spomenuo ML? A nedavno se na ovoj temi spominjao CX7, nešto ne znam da si za njega govorio da nema svrhe...Evolution_IV wrote: ↑22/12/2022 07:39sta kenjas zivota ti, gdje sam spomenuo cx7?
da ponovim, kurton od auta, gla, glc, x4, x6 nasatavi niz...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14670 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
za x5 jesteRagibUzoriti wrote: ↑22/12/2022 11:19Hoces reci da je npr X6 kurton od auta?Evolution_IV wrote: ↑22/12/2022 07:39
sta kenjas zivota ti, gdje sam spomenuo cx7?
da ponovim, kurton od auta, gla, glc, x4, x6 nasatavi niz...
![]()
![]()
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#14671 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
E moj Amare. Postajes neozbiljan sugovornik
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14672 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
zao mi je Ragibe, ne volim glupa i ruzna auta
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14673 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Što onda voziš mazdu 3?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14674 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- canvra888
- Posts: 9175
- Joined: 09/07/2021 15:03
#14675 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Amar a.k.a. kontraroš a.k.a. švabosjek 
