Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
noviforumas
- Posts: 3187
- Joined: 12/08/2016 22:28
#68151 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Erdogan zvao Mileta da spasi Bakira
Pa jel moguce, kakav je to jad.
- Rothmans
- Posts: 4651
- Joined: 21/11/2019 21:32
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#68153 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Stvarno trebas biti ljudsko smece pa ovaku mentalnu konstrukciju napisati, rijetko vidjena umisljenost i bahatost. Bosanskohercegovacki katolici/hrvati sadasnji Hrvati/Srbi se odrekli svega sto je bosanskohercegovacko i prihvatili obiljezja i politike drugih drzava i to nije problem nego je problem sto se Bosnjaci identifikuju sa obiljezijima svoje domovine?dustaban wrote: ↑16/12/2022 11:21Ja valjam gluposti a ti si mi mnogo pametanPoint. wrote: ↑16/12/2022 11:11
Auu koje gluposti valjaš. Znači u tvom ružičastom svijetu ako mašeš državnom zastavom onda je u stvari prisvajaš tj turaš u oko nekom drugom koji isto živi u istoj državi? Bošnjaci su sjebali ljiljane jer druga dva naroda imaju svoje nekakve zastave naroda? Genijalno svega mi.
Stvar je vrlo prosta. Narodi ne bi trebali imati nekakve svoje zastave nego jedna jedina, državna. Genije, kojom zastavom smiju Bošnjaci da mašu a da je ne prisvajaju kao samo svoju i da ne vrijeđaju druge?![]()
Ponavljam pitanje - sta je obiljezje naroda zvanog Bosnjaci?
Ne znate. Neki tvrde da su to ljiljani tj. bivsa drzavna zastava, oni u Sandzaku napravili nekakvu kombinaciju lap-lapo, a sve je pocelo sa zastavom Federacije kad su kraj sahovnice smislili da je simbol Bosnjaka ljiljan na zelenoj podlozi?!
Stvar je vrlo jednostavna, drzavu treba odvojiti od ovih nasih religijskih nacija, ali bosnjacki korpus to uporno odbija, nece da se odvoji od drzavne materine sise i da je dijeli sa bracom. Tu je problem.
Dakle ne znate sto je identitet Bosnjaka, lutate, izmisljate, falsifikujete, provaljujete se... i onda vam svi drugi krivi.
- Point.
- Posts: 33486
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#68154 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Gora sam ja budala što genijima poput tebe išta odgovaram. Zehra ti fali da napišeš da su Bošnjaci zapravo bivši Srbi, Hrvati vera za večera, Bošnjaci izmišljeni u Holidej Inu i tako to.dustaban wrote: ↑16/12/2022 11:21Ja valjam gluposti a ti si mi mnogo pametanPoint. wrote: ↑16/12/2022 11:11
Auu koje gluposti valjaš. Znači u tvom ružičastom svijetu ako mašeš državnom zastavom onda je u stvari prisvajaš tj turaš u oko nekom drugom koji isto živi u istoj državi? Bošnjaci su sjebali ljiljane jer druga dva naroda imaju svoje nekakve zastave naroda? Genijalno svega mi.
Stvar je vrlo prosta. Narodi ne bi trebali imati nekakve svoje zastave nego jedna jedina, državna. Genije, kojom zastavom smiju Bošnjaci da mašu a da je ne prisvajaju kao samo svoju i da ne vrijeđaju druge?![]()
Ponavljam pitanje - sta je obiljezje naroda zvanog Bosnjaci?
Ne znate. Neki tvrde da su to ljiljani tj. bivsa drzavna zastava, oni u Sandzaku napravili nekakvu kombinaciju lap-lapo, a sve je pocelo sa zastavom Federacije kad su kraj sahovnice smislili da je simbol Bosnjaka ljiljan na zelenoj podlozi?!
Stvar je vrlo jednostavna, drzavu treba odvojiti od ovih nasih religijskih nacija, ali bosnjacki korpus to uporno odbija, nece da se odvoji od drzavne materine sise i da je dijeli sa bracom. Tu je problem.
Dakle ne znate sto je identitet Bosnjaka, lutate, izmisljate, falsifikujete, provaljujete se... i onda vam svi drugi krivi.
Zašto bi Bošnjaci, pa i bilo koji drugi narod, imao svoju zastavu kad ima državna koja obuhvata sve?
Bošnjaci ništa nisu prisvojili, druga dva naroda su odbili. To je suština svega.
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
- Point.
- Posts: 33486
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
- Point.
- Posts: 33486
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#68157 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Gledali smo BiH 2014 na SP u BL u kafiću, niko a nije rekao. Vidio sam a i lično sam hodao sa obilježjima države BiH po BL milijardu puta. Dobro ti je rekao, ako ti ne smiješ ne mora značiti da niko ne smije
- Point.
- Posts: 33486
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#68158 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Čitam i ne vjerujem. Ma genije lik.BHCluster wrote: ↑16/12/2022 11:45Stvarno trebas biti ljudsko smece pa ovaku mentalnu konstrukciju napisati, rijetko vidjena umisljenost i bahatost. Bosanskohercegovacki katolici/hrvati sadasnji Hrvati/Srbi se odrekli svega sto je bosanskohercegovacko i prihvatili obiljezja i politike drugih drzava i to nije problem nego je problem sto se Bosnjaci identifikuju sa obiljezijima svoje domovine?dustaban wrote: ↑16/12/2022 11:21
Ja valjam gluposti a ti si mi mnogo pametan![]()
Ponavljam pitanje - sta je obiljezje naroda zvanog Bosnjaci?
Ne znate. Neki tvrde da su to ljiljani tj. bivsa drzavna zastava, oni u Sandzaku napravili nekakvu kombinaciju lap-lapo, a sve je pocelo sa zastavom Federacije kad su kraj sahovnice smislili da je simbol Bosnjaka ljiljan na zelenoj podlozi?!
Stvar je vrlo jednostavna, drzavu treba odvojiti od ovih nasih religijskih nacija, ali bosnjacki korpus to uporno odbija, nece da se odvoji od drzavne materine sise i da je dijeli sa bracom. Tu je problem.
Dakle ne znate sto je identitet Bosnjaka, lutate, izmisljate, falsifikujete, provaljujete se... i onda vam svi drugi krivi.
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#68159 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
- dr_Evil
- Posts: 21782
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#68160 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ti si bio samo prijatelju pravo sretan sto su oko tebe vjerovatno bila normalna raja. Pa nije proslo ni par dana kada je neki poCetnik mladozenji prislonio pistolj na celo jer je pronio rvacku zastavu.
- Rothmans
- Posts: 4651
- Joined: 21/11/2019 21:32
#68161 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Druze ,nije to problem i ja sam u kamionu imo ljiljane, nikad me niko nije napadao zbog toga , a obisao sam Bosnu uzduz i poprijeko. Hocu ti rec, da se ja i ti pitamo na 70% teritorije koliko i zalutali turist iz Mongolije. Oni su svoje okolicali i sto je njihovo njihovo je , a sto je nase svacije je i tu smo velko govno smastrafili.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#68162 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ma sve ok,nemoj se nalazit uvrijeđen.Voliš Bosnu više od mene i veći si patriota.Ja se samo čudim kako imaš vremena,volje i živaca bavit se ovdašnjim glupostima u tako sređenoj i kulturnoj sredini.
-
palermo
- Posts: 25339
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#68163 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Znači Zukan , ministar odbrane. Ako ništa, bit ćemo najviša reprezentacija u novom sazivu Vijeća ministara 
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#68164 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Cesto se provlaci prica da je doslo do nekog sukoba izmedju Amerikanaca i Bosnjaka. Neke stvari govore da se saradnja itekako nastavlja i da Bosnjaci nisu za nista pristali na zamrzavanje NATO puta.
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#68165 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Nije to sporno, ja znam da bi mene rado u tom trenutku sahranili sa tom zastavom...al ja od svog necu odustat, to bi bila predaja. Plus posebno sto sam zastavu nosio na obiljazavanje stradanja mog naroda koji je zbog te drzave i zadtave zivote izgubio
Cak jedanput od tih puta, me policija RS zaustavila i kao dobronamjerno "pa eto sto ce ti to"...jel ovo zvanicna zastava BiH? Jeste Jesmo li u BiH? Jesmo Dovidjenja prijatno..
Sta kaznicew me za nacionalnu mrznju jer nosim zastavu za koju i ti radis po zakonu? Da me neces privest mozda?
Last edited by Spit_fire on 16/12/2022 12:02, edited 1 time in total.
-
sajber87
- Posts: 4325
- Joined: 25/07/2008 13:14
#68166 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ovako se gradi podjela i nestanak drzave, to mozemo kad hocemo to je najlaksi put, ne sumnjam da i medju bosnjacima ima solidan dio koji bi i pristao na to. Drugi je par cipela sto ti ne vide dalje od svog nosa koje su posljedice takve politike po same bosnjake. Evo recimo da se slazem sa tvojim misljenjem, samo me zanima na koji nacin da dodjemo do drzave koju sanjamo sa kako kazes katolicima i pravoslavcima koji je mrze. Problem smo detektovali sad trazimo rjesenje, evo ti ponudi nekoDr. Kuca wrote: ↑16/12/2022 11:39eh, da smo mi ovako drzavu gradili gdje bi nam kraj bio? Ali jok. I dan danas podanicki mentalitet, popusi kurac pravoslavcima, katolicima, naguzi im se, povali bosnju gdje stignes, prodaj sta stignes, nadji svoj sitni interes. Nisu nas djaba ubijali u pojam 47 godina. Mujo nosi sjeno, marko cita.sajber87 wrote: ↑16/12/2022 10:03
Ovaj lik skolski primjer fasiste, ali najgore sto mozemo da uradimo da da zaigramo njegovu igru pa da odgovorimo na slican nacin. Takvi se hrane mrznjom i jedino u mrznji mogu da opstanu. Bosna je bila i bosna ce biti od une do drine i od save do mora a sto se mene tice moze klub nazvati hrvatski na kvadrat, mi nesmijemo davati kiseonik na njegovo bljuvanje vatre. Mrznja se nikad u istoriji nije pobijedila mrznjom
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#68167 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Znam ja to, al treba se nastavit borit pa cemo se nekad pitat, ako se sagnemo i prdamo necemk nikad...Rothmans wrote: ↑16/12/2022 11:56Druze ,nije to problem i ja sam u kamionu imo ljiljane, nikad me niko nije napadao zbog toga , a obisao sam Bosnu uzduz i poprijeko. Hocu ti rec, da se ja i ti pitamo na 70% teritorije koliko i zalutali turist iz Mongolije. Oni su svoje okolicali i sto je njihovo njihovo je , a sto je nase svacije je i tu smo velko govno smastrafili.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#68168 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
O kakvom nosanju zastave pričate? Jel ove varta ili s ljiljanima? Jel u čoporu ili solo? Pričate o naljepnicama na ceradi ili zastavi na jarbolu kojom mašeš iz auta?
- dr_Evil
- Posts: 21782
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#68169 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ma dobro kad su sehidske dzenaze ili godisnjice to je nesto drugo, to po pravilu prolazi bez problema, oni se uvuku u misje rupe obicno tada. Vise sam mislio na ovo kad je Bosna igrala, ili jednostavno uzeti zastavu pa prosetati carsijom.Spit_fire wrote: ↑16/12/2022 11:59Nije to sporno, ja znam da bi mene rado u tom trenutku sahranili sa tom zastavom...al ja od svog necu odustat, to bi bila predaja. Plus posebno sto sam zastavu nosio na obiljazavanje stradanja mog naroda koji je zbog te drzave i zadtave zivote izgubio
Cak jedanput od tih puta, me policija RS zaustavila i kao dobronamjerno "pa eto sto ce ti to"...jel ovo zvanicna zastava BiH? Jeste Jesmo li u BiH? Jesmo
Sta kaznicew me za nacionalnu mrznju jer nosim zastavu za koju i ti radis po zakonu?
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#68171 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Nosanje ljiljana po rs ili hb je traženje guzici čepa...
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#68172 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Slazem se zato je nisam ni nosio, jos ce ispas da sam isao provocirat
Za vrijeme svoje svadbe imao sam dvije zastave ljiljane i drzavnu, izricito sam naredio da kroz dio zapadnog mostar se iskkjucvo nosi samo drzavana...al eto ne mogu ti opisat te poglede cak i radi drzavne
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#68173 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ja sam trenutno u rs i oko mene nema živa insana par km.Mogu objesit šta hoću ali kome? Šta dokazujem? Jedino da sam budala i radim u korist svoje štete.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#68174 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ne zna se ko je gori. Administracija koja dopušta saloncima da trolaju ili ovi sto odgovaraju na provokacije. Lik vas s namjerom navuce na pricu o zastavi i vi bi njega ubjedjivali u nesto sto i on zna ali namjerno obrne.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#68175 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Jesi li i ti u dijaspori?Spit_fire wrote: ↑16/12/2022 12:04Slazem se zato je nisam ni nosio, jos ce ispas da sam isao provocirat
Za vrijeme svoje svadbe imao sam dvije zastave ljiljane i drzavnu, izricito sam naredio da kroz dio zapadnog mostar se iskkjucvo nosi samo drzavana...al eto ne mogu ti opisat te poglede cak i radi drzavne
