Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
noviforumas
Posts: 3187
Joined: 12/08/2016 22:28

#68151 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by noviforumas »

Erdogan zvao Mileta da spasi Bakira :lol: Pa jel moguce, kakav je to jad.
User avatar
Rothmans
Posts: 4651
Joined: 21/11/2019 21:32

#68152 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Rothmans »

Spit_fire wrote: 16/12/2022 11:42
Rothmans wrote: 16/12/2022 11:38 Bosnjaci smatraju BiH svojom , a na 70% teritorije prdnut ne smiju. Stvarno je vakat da prestanemo snivati snove i jamimo sta se moze
Ako ti ne smijes ne znaci da drugi ne smiju
Smijes mozda tihomira pustit...
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#68153 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by BHCluster »

dustaban wrote: 16/12/2022 11:21
Point. wrote: 16/12/2022 11:11
Auu koje gluposti valjaš. Znači u tvom ružičastom svijetu ako mašeš državnom zastavom onda je u stvari prisvajaš tj turaš u oko nekom drugom koji isto živi u istoj državi? Bošnjaci su sjebali ljiljane jer druga dva naroda imaju svoje nekakve zastave naroda? Genijalno svega mi.
Stvar je vrlo prosta. Narodi ne bi trebali imati nekakve svoje zastave nego jedna jedina, državna. Genije, kojom zastavom smiju Bošnjaci da mašu a da je ne prisvajaju kao samo svoju i da ne vrijeđaju druge?
Ja valjam gluposti a ti si mi mnogo pametan :lol:

Ponavljam pitanje - sta je obiljezje naroda zvanog Bosnjaci?
Ne znate. Neki tvrde da su to ljiljani tj. bivsa drzavna zastava, oni u Sandzaku napravili nekakvu kombinaciju lap-lapo, a sve je pocelo sa zastavom Federacije kad su kraj sahovnice smislili da je simbol Bosnjaka ljiljan na zelenoj podlozi?!
Stvar je vrlo jednostavna, drzavu treba odvojiti od ovih nasih religijskih nacija, ali bosnjacki korpus to uporno odbija, nece da se odvoji od drzavne materine sise i da je dijeli sa bracom. Tu je problem.

Dakle ne znate sto je identitet Bosnjaka, lutate, izmisljate, falsifikujete, provaljujete se... i onda vam svi drugi krivi.
Stvarno trebas biti ljudsko smece pa ovaku mentalnu konstrukciju napisati, rijetko vidjena umisljenost i bahatost. Bosanskohercegovacki katolici/hrvati sadasnji Hrvati/Srbi se odrekli svega sto je bosanskohercegovacko i prihvatili obiljezja i politike drugih drzava i to nije problem nego je problem sto se Bosnjaci identifikuju sa obiljezijima svoje domovine?
User avatar
Point.
Posts: 33491
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#68154 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Point. »

dustaban wrote: 16/12/2022 11:21
Point. wrote: 16/12/2022 11:11
Auu koje gluposti valjaš. Znači u tvom ružičastom svijetu ako mašeš državnom zastavom onda je u stvari prisvajaš tj turaš u oko nekom drugom koji isto živi u istoj državi? Bošnjaci su sjebali ljiljane jer druga dva naroda imaju svoje nekakve zastave naroda? Genijalno svega mi.
Stvar je vrlo prosta. Narodi ne bi trebali imati nekakve svoje zastave nego jedna jedina, državna. Genije, kojom zastavom smiju Bošnjaci da mašu a da je ne prisvajaju kao samo svoju i da ne vrijeđaju druge?
Ja valjam gluposti a ti si mi mnogo pametan :lol:

Ponavljam pitanje - sta je obiljezje naroda zvanog Bosnjaci?
Ne znate. Neki tvrde da su to ljiljani tj. bivsa drzavna zastava, oni u Sandzaku napravili nekakvu kombinaciju lap-lapo, a sve je pocelo sa zastavom Federacije kad su kraj sahovnice smislili da je simbol Bosnjaka ljiljan na zelenoj podlozi?!
Stvar je vrlo jednostavna, drzavu treba odvojiti od ovih nasih religijskih nacija, ali bosnjacki korpus to uporno odbija, nece da se odvoji od drzavne materine sise i da je dijeli sa bracom. Tu je problem.

Dakle ne znate sto je identitet Bosnjaka, lutate, izmisljate, falsifikujete, provaljujete se... i onda vam svi drugi krivi.
Gora sam ja budala što genijima poput tebe išta odgovaram. Zehra ti fali da napišeš da su Bošnjaci zapravo bivši Srbi, Hrvati vera za večera, Bošnjaci izmišljeni u Holidej Inu i tako to.

Zašto bi Bošnjaci, pa i bilo koji drugi narod, imao svoju zastavu kad ima državna koja obuhvata sve?

Bošnjaci ništa nisu prisvojili, druga dva naroda su odbili. To je suština svega.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68155 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

Rothmans wrote: 16/12/2022 11:45
Spit_fire wrote: 16/12/2022 11:42

Ako ti ne smijes ne znaci da drugi ne smiju
Smijes mozda tihomira pustit...
Ja sam drzavnu zastavu s ponosom nosio kroz cetnicka gnijezda istocne hercegovine kao i kroz teritorije uzepeovaca i aBd nosicu je opet :bih:
User avatar
Point.
Posts: 33491
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#68156 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Point. »

PM72 wrote: 16/12/2022 11:43
Point. wrote: 16/12/2022 11:32

Correct.
Sve ok,vidim da voliš Bosnu više od mene
Hm, jesam li ja tebe negdje spomenuo i tvoju ljubav prema domovini?

Kad već insistiraš, ti budeš gdje?
User avatar
Point.
Posts: 33491
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#68157 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Point. »

Rothmans wrote: 16/12/2022 11:45
Spit_fire wrote: 16/12/2022 11:42

Ako ti ne smijes ne znaci da drugi ne smiju
Smijes mozda tihomira pustit...
Gledali smo BiH 2014 na SP u BL u kafiću, niko a nije rekao. Vidio sam a i lično sam hodao sa obilježjima države BiH po BL milijardu puta. Dobro ti je rekao, ako ti ne smiješ ne mora značiti da niko ne smije
User avatar
Point.
Posts: 33491
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#68158 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Point. »

BHCluster wrote: 16/12/2022 11:45
dustaban wrote: 16/12/2022 11:21
Ja valjam gluposti a ti si mi mnogo pametan :lol:

Ponavljam pitanje - sta je obiljezje naroda zvanog Bosnjaci?
Ne znate. Neki tvrde da su to ljiljani tj. bivsa drzavna zastava, oni u Sandzaku napravili nekakvu kombinaciju lap-lapo, a sve je pocelo sa zastavom Federacije kad su kraj sahovnice smislili da je simbol Bosnjaka ljiljan na zelenoj podlozi?!
Stvar je vrlo jednostavna, drzavu treba odvojiti od ovih nasih religijskih nacija, ali bosnjacki korpus to uporno odbija, nece da se odvoji od drzavne materine sise i da je dijeli sa bracom. Tu je problem.

Dakle ne znate sto je identitet Bosnjaka, lutate, izmisljate, falsifikujete, provaljujete se... i onda vam svi drugi krivi.
Stvarno trebas biti ljudsko smece pa ovaku mentalnu konstrukciju napisati, rijetko vidjena umisljenost i bahatost. Bosanskohercegovacki katolici/hrvati sadasnji Hrvati/Srbi se odrekli svega sto je bosanskohercegovacko i prihvatili obiljezja i politike drugih drzava i to nije problem nego je problem sto se Bosnjaci identifikuju sa obiljezijima svoje domovine?
Čitam i ne vjerujem. Ma genije lik.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68159 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

Point. wrote: 16/12/2022 11:50
Rothmans wrote: 16/12/2022 11:45

Smijes mozda tihomira pustit...
Gledali smo BiH 2014 na SP u BL u kafiću, niko a nije rekao. Vidio sam a i lično sam hodao sa obilježjima države BiH po BL milijardu puta. Dobro ti je rekao, ako ti ne smiješ ne mora značiti da niko ne smije
Mislim da on samo ne zeli
User avatar
dr_Evil
Posts: 21782
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#68160 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Point. wrote: 16/12/2022 11:50
Rothmans wrote: 16/12/2022 11:45

Smijes mozda tihomira pustit...
Gledali smo BiH 2014 na SP u BL u kafiću, niko a nije rekao. Vidio sam a i lično sam hodao sa obilježjima države BiH po BL milijardu puta. Dobro ti je rekao, ako ti ne smiješ ne mora značiti da niko ne smije
Ti si bio samo prijatelju pravo sretan sto su oko tebe vjerovatno bila normalna raja. Pa nije proslo ni par dana kada je neki poCetnik mladozenji prislonio pistolj na celo jer je pronio rvacku zastavu.
User avatar
Rothmans
Posts: 4651
Joined: 21/11/2019 21:32

#68161 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Rothmans »

Spit_fire wrote: 16/12/2022 11:48 Ja sam drzavnu zastavu s ponosom nosio kroz cetnicka gnijezda istocne hercegovine kao i kroz teritorije uzepeovaca i aBd nosicu je opet :bih:
Druze ,nije to problem i ja sam u kamionu imo ljiljane, nikad me niko nije napadao zbog toga , a obisao sam Bosnu uzduz i poprijeko. Hocu ti rec, da se ja i ti pitamo na 70% teritorije koliko i zalutali turist iz Mongolije. Oni su svoje okolicali i sto je njihovo njihovo je , a sto je nase svacije je i tu smo velko govno smastrafili.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#68162 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by PM72 »

Point. wrote: 16/12/2022 11:48
PM72 wrote: 16/12/2022 11:43

Sve ok,vidim da voliš Bosnu više od mene
Hm, jesam li ja tebe negdje spomenuo i tvoju ljubav prema domovini?

Kad već insistiraš, ti budeš gdje?
Ma sve ok,nemoj se nalazit uvrijeđen.Voliš Bosnu više od mene i veći si patriota.Ja se samo čudim kako imaš vremena,volje i živaca bavit se ovdašnjim glupostima u tako sređenoj i kulturnoj sredini.
palermo
Posts: 25340
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#68163 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

Znači Zukan , ministar odbrane. Ako ništa, bit ćemo najviša reprezentacija u novom sazivu Vijeća ministara :bih:
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68164 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Cesto se provlaci prica da je doslo do nekog sukoba izmedju Amerikanaca i Bosnjaka. Neke stvari govore da se saradnja itekako nastavlja i da Bosnjaci nisu za nista pristali na zamrzavanje NATO puta.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68165 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

dr_Evil wrote: 16/12/2022 11:54
Point. wrote: 16/12/2022 11:50
Gledali smo BiH 2014 na SP u BL u kafiću, niko a nije rekao. Vidio sam a i lično sam hodao sa obilježjima države BiH po BL milijardu puta. Dobro ti je rekao, ako ti ne smiješ ne mora značiti da niko ne smije
Ti si bio samo prijatelju pravo sretan sto su oko tebe vjerovatno bila normalna raja. Pa nije proslo ni par dana kada je neki poCetnik mladozenji prislonio pistolj na celo jer je pronio rvacku zastavu.
Nije to sporno, ja znam da bi mene rado u tom trenutku sahranili sa tom zastavom...al ja od svog necu odustat, to bi bila predaja. Plus posebno sto sam zastavu nosio na obiljazavanje stradanja mog naroda koji je zbog te drzave i zadtave zivote izgubio

Cak jedanput od tih puta, me policija RS zaustavila i kao dobronamjerno "pa eto sto ce ti to"...jel ovo zvanicna zastava BiH? Jeste Jesmo li u BiH? Jesmo Dovidjenja prijatno..

Sta kaznicew me za nacionalnu mrznju jer nosim zastavu za koju i ti radis po zakonu? Da me neces privest mozda?
Last edited by Spit_fire on 16/12/2022 12:02, edited 1 time in total.
sajber87
Posts: 4325
Joined: 25/07/2008 13:14

#68166 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

Dr. Kuca wrote: 16/12/2022 11:39
sajber87 wrote: 16/12/2022 10:03
Ovaj lik skolski primjer fasiste, ali najgore sto mozemo da uradimo da da zaigramo njegovu igru pa da odgovorimo na slican nacin. Takvi se hrane mrznjom i jedino u mrznji mogu da opstanu. Bosna je bila i bosna ce biti od une do drine i od save do mora a sto se mene tice moze klub nazvati hrvatski na kvadrat, mi nesmijemo davati kiseonik na njegovo bljuvanje vatre. Mrznja se nikad u istoriji nije pobijedila mrznjom
eh, da smo mi ovako drzavu gradili gdje bi nam kraj bio? Ali jok. I dan danas podanicki mentalitet, popusi kurac pravoslavcima, katolicima, naguzi im se, povali bosnju gdje stignes, prodaj sta stignes, nadji svoj sitni interes. Nisu nas djaba ubijali u pojam 47 godina. Mujo nosi sjeno, marko cita.
Ovako se gradi podjela i nestanak drzave, to mozemo kad hocemo to je najlaksi put, ne sumnjam da i medju bosnjacima ima solidan dio koji bi i pristao na to. Drugi je par cipela sto ti ne vide dalje od svog nosa koje su posljedice takve politike po same bosnjake. Evo recimo da se slazem sa tvojim misljenjem, samo me zanima na koji nacin da dodjemo do drzave koju sanjamo sa kako kazes katolicima i pravoslavcima koji je mrze. Problem smo detektovali sad trazimo rjesenje, evo ti ponudi neko
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68167 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

Rothmans wrote: 16/12/2022 11:56
Spit_fire wrote: 16/12/2022 11:48 Ja sam drzavnu zastavu s ponosom nosio kroz cetnicka gnijezda istocne hercegovine kao i kroz teritorije uzepeovaca i aBd nosicu je opet :bih:
Druze ,nije to problem i ja sam u kamionu imo ljiljane, nikad me niko nije napadao zbog toga , a obisao sam Bosnu uzduz i poprijeko. Hocu ti rec, da se ja i ti pitamo na 70% teritorije koliko i zalutali turist iz Mongolije. Oni su svoje okolicali i sto je njihovo njihovo je , a sto je nase svacije je i tu smo velko govno smastrafili.
Znam ja to, al treba se nastavit borit pa cemo se nekad pitat, ako se sagnemo i prdamo necemk nikad...
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#68168 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by PM72 »

O kakvom nosanju zastave pričate? Jel ove varta ili s ljiljanima? Jel u čoporu ili solo? Pričate o naljepnicama na ceradi ili zastavi na jarbolu kojom mašeš iz auta?
User avatar
dr_Evil
Posts: 21782
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#68169 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Spit_fire wrote: 16/12/2022 11:59
dr_Evil wrote: 16/12/2022 11:54

Ti si bio samo prijatelju pravo sretan sto su oko tebe vjerovatno bila normalna raja. Pa nije proslo ni par dana kada je neki poCetnik mladozenji prislonio pistolj na celo jer je pronio rvacku zastavu.
Nije to sporno, ja znam da bi mene rado u tom trenutku sahranili sa tom zastavom...al ja od svog necu odustat, to bi bila predaja. Plus posebno sto sam zastavu nosio na obiljazavanje stradanja mog naroda koji je zbog te drzave i zadtave zivote izgubio

Cak jedanput od tih puta, me policija RS zaustavila i kao dobronamjerno "pa eto sto ce ti to"...jel ovo zvanicna zastava BiH? Jeste Jesmo li u BiH? Jesmo

Sta kaznicew me za nacionalnu mrznju jer nosim zastavu za koju i ti radis po zakonu?
Ma dobro kad su sehidske dzenaze ili godisnjice to je nesto drugo, to po pravilu prolazi bez problema, oni se uvuku u misje rupe obicno tada. Vise sam mislio na ovo kad je Bosna igrala, ili jednostavno uzeti zastavu pa prosetati carsijom.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68170 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

PM72 wrote: 16/12/2022 12:02 O kakvom nosanju zastave pričate? Jel ove varta ili s ljiljanima? Jel u čoporu ili solo? Pričate o naljepnicama na ceradi ili zastavi na jarbolu kojom mašeš iz auta?
Koliko god ja volio ljiljane postujem drzavnu zastavu svoje drzave
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#68171 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by PM72 »

Nosanje ljiljana po rs ili hb je traženje guzici čepa...
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68172 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

PM72 wrote: 16/12/2022 12:04 Nosanje ljiljana po rs ili hb je traženje guzici čepa...
Slazem se zato je nisam ni nosio, jos ce ispas da sam isao provocirat

Za vrijeme svoje svadbe imao sam dvije zastave ljiljane i drzavnu, izricito sam naredio da kroz dio zapadnog mostar se iskkjucvo nosi samo drzavana...al eto ne mogu ti opisat te poglede cak i radi drzavne
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#68173 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by PM72 »

Spit_fire wrote: 16/12/2022 12:04
PM72 wrote: 16/12/2022 12:04 Nosanje ljiljana po rs ili hb je traženje guzici čepa...
Slazem se zato je nisam ni nosio, jos ce ispas da sam isao provocirat
Ja sam trenutno u rs i oko mene nema živa insana par km.Mogu objesit šta hoću ali kome? Šta dokazujem? Jedino da sam budala i radim u korist svoje štete.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#68174 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by animus »

Ne zna se ko je gori. Administracija koja dopušta saloncima da trolaju ili ovi sto odgovaraju na provokacije. Lik vas s namjerom navuce na pricu o zastavi i vi bi njega ubjedjivali u nesto sto i on zna ali namjerno obrne.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#68175 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by PM72 »

Spit_fire wrote: 16/12/2022 12:04
PM72 wrote: 16/12/2022 12:04 Nosanje ljiljana po rs ili hb je traženje guzici čepa...
Slazem se zato je nisam ni nosio, jos ce ispas da sam isao provocirat

Za vrijeme svoje svadbe imao sam dvije zastave ljiljane i drzavnu, izricito sam naredio da kroz dio zapadnog mostar se iskkjucvo nosi samo drzavana...al eto ne mogu ti opisat te poglede cak i radi drzavne
Jesi li i ti u dijaspori?
Locked