Ovo dvoje je glavno
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#14527 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kome smetaju jaki nokti?
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14528 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dobra...Evolution_IV wrote: ↑11/12/2022 12:20 @konektovan
samo treba dobro ciscenje i poliranje![]()
https://mobile.de/26S81W
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- SpecialOffer
- Posts: 2687
- Joined: 16/05/2015 12:49
#14530 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Evo jedno pitanje, zasto ljudi ne iklone ono kramar kad kupe tu auto. Mene stid za njih. Pa majku mu staru sto besplatno reklamiras.
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14531 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Tu samo elita kupuje.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14532 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ajd što ne sklone već što lijepe na svoje leševe koji nemaju veze sa Kramarom. 
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#14533 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Meni skoro godinu dana stajalo, jednostavno mi bilo mrCkoSpecialOffer wrote: ↑11/12/2022 22:54 Evo jedno pitanje, zasto ljudi ne iklone ono kramar kad kupe tu auto. Mene stid za njih. Pa majku mu staru sto besplatno reklamiras.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#14534 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Takoe nalja kramar je statusni siNbol
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#14535 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pusti to, nek komšije vide gdje je kupljeno, još ako je premiJumEasyMan wrote: ↑12/12/2022 09:46Meni skoro godinu dana stajalo, jednostavno mi bilo mrCkoSpecialOffer wrote: ↑11/12/2022 22:54 Evo jedno pitanje, zasto ljudi ne iklone ono kramar kad kupe tu auto. Mene stid za njih. Pa majku mu staru sto besplatno reklamiras.Cim sam uhvatio vremena poskidao sve.
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
- heat
- Posts: 17438
- Joined: 30/01/2013 10:58
- Location: Sarajevo
- Grijem se na: Ljubav
- Vozim: ABCD
- Contact:
#14537 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moze li neko podijeliti iskustvo ili prijedlog za ovu sarenoliku ideju do cca 22 milje, a po mogucnosti da je benzin?
Mazda CX-7, Audi A5, Passat CC, BMW 5 ili Mercedes E.
Mazda CX-7, Audi A5, Passat CC, BMW 5 ili Mercedes E.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#14538 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa dje ubaci Mazdu među te zvjerke 
- canvra888
- Posts: 9175
- Joined: 09/07/2021 15:03
#14539 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Očajna je ponuda benzinaca kod nas svih tih pobrojanih modela, posebno tih švapskih. Ako bi gledao striktno benzinca, onda CX-7 i Mercedes E200 (M 271).
Ako bi dizela, onda ti je ponuda sasvim ok. I A5 i CC imaju već dokazani 2.0 tdi koji je dobar motor, više se svodi na tvoju ličnu preferencu. Možeš do 22k i W212 E klasu ganjat prije facelifta, samo ih je većina prešla pofino. F10 je van budžeta u ovoj računici.
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- inspiron
- Posts: 607
- Joined: 29/07/2009 12:00
#14541 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Vozio 3 godine E200 CGI iz 2012, 1.8 turbo benzin 184 KS, imao manje od 4 godine kad sam ga kupio sa cca 68.000km, na +/-104.000 mi riknuo lanac ali tad je vec bio van garancije. Ide on sjajno dok ide, obavezno vidi da li je mijenjan lanac - kasnije se ispostavilo da je lanac u M271 potrosni dio. Trosio je 10 litara pola grad pola otvorene, ako bi ubo sa rucnim mjenjacem to bi bilo najbolje, ovaj 7G sto je bio u njemu mi nije ulijevao povjerenje, sa vremena na vrijeme znao da "proklize" na prebacivanju u visu brzinu. Ne znam koliko sada kostaju takva auta....
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
-
husoboss
- Posts: 964
- Joined: 19/07/2012 22:22
#14543 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
u porscheu, das welt je jedan stajao dugo, bas dugo
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14544 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Od tih navedenih, ja bih mazdu jedibo benzinca. Ostalo dizeli
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14545 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
kad bi ta ustavnova bila poštenija, brže bi prodavala kola
ovako svakojako smetlje, ala Škoda superb 3.6 fsi koje se kutarisalo barem 10 ljudi na piku, parkirano je kod njih
kao i mnogi drugi leševi koji ne dospiju kod njima poznatih trgovaca
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- heat
- Posts: 17438
- Joined: 30/01/2013 10:58
- Location: Sarajevo
- Grijem se na: Ljubav
- Vozim: ABCD
- Contact:
- heat
- Posts: 17438
- Joined: 30/01/2013 10:58
- Location: Sarajevo
- Grijem se na: Ljubav
- Vozim: ABCD
- Contact:
#14549 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Hvala ti na odgovoru.canvra888 wrote: ↑13/12/2022 15:28Očajna je ponuda benzinaca kod nas svih tih pobrojanih modela, posebno tih švapskih. Ako bi gledao striktno benzinca, onda CX-7 i Mercedes E200 (M 271).
Ako bi dizela, onda ti je ponuda sasvim ok. I A5 i CC imaju već dokazani 2.0 tdi koji je dobar motor, više se svodi na tvoju ličnu preferencu. Možeš do 22k i W212 E klasu ganjat prije facelifta, samo ih je većina prešla pofino. F10 je van budžeta u ovoj računici.
Benzinac nije pod moranjem, al mi se bjezi od dizela zbog prljavog goriva i odrzavanja. Svjestan sam da je teze naci polovnog benzinca, vidim i sam patnju.
- heat
- Posts: 17438
- Joined: 30/01/2013 10:58
- Location: Sarajevo
- Grijem se na: Ljubav
- Vozim: ABCD
- Contact:
#14550 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Hvala ti na odgovoruinspiron wrote: ↑13/12/2022 15:47Vozio 3 godine E200 CGI iz 2012, 1.8 turbo benzin 184 KS, imao manje od 4 godine kad sam ga kupio sa cca 68.000km, na +/-104.000 mi riknuo lanac ali tad je vec bio van garancije. Ide on sjajno dok ide, obavezno vidi da li je mijenjan lanac - kasnije se ispostavilo da je lanac u M271 potrosni dio. Trosio je 10 litara pola grad pola otvorene, ako bi ubo sa rucnim mjenjacem to bi bilo najbolje, ovaj 7G sto je bio u njemu mi nije ulijevao povjerenje, sa vremena na vrijeme znao da "proklize" na prebacivanju u visu brzinu. Ne znam koliko sada kostaju takva auta....
Napisao si korisnih info, pa cu to zapamtiti.
Pretragom mogu skontati da ih ima, al’ presli mnogo.
Jebeno kod nas uzimati, zarad lazne kilometraze.
Ne mogu da vjerujem bilo kome kod nas, nazalost.
