Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
canvra888
Posts: 9175
Joined: 09/07/2021 15:03

#14526 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Leon16v wrote: 11/12/2022 12:45 nokti sijeku na vrijeme, mlada ne grebe noktima i stiklama
Ovo dvoje je glavno :D
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#14527 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Kome smetaju jaki nokti?
User avatar
konektovan
Posts: 51475
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#14528 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Evolution_IV wrote: 11/12/2022 12:20 @konektovan

samo treba dobro ciscenje i poliranje :D

https://mobile.de/26S81W
Dobra... :thumbup: ispolirati, dubinsko uraditi, vrnuti na 200kk..i toeto. :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14529 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

na 172k :D
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2687
Joined: 16/05/2015 12:49

#14530 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by SpecialOffer »

Evo jedno pitanje, zasto ljudi ne iklone ono kramar kad kupe tu auto. Mene stid za njih. Pa majku mu staru sto besplatno reklamiras.
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14531 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Rockefeller »

Tu samo elita kupuje.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#14532 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Ajd što ne sklone već što lijepe na svoje leševe koji nemaju veze sa Kramarom. :lol:
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#14533 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by EasyMan »

SpecialOffer wrote: 11/12/2022 22:54 Evo jedno pitanje, zasto ljudi ne iklone ono kramar kad kupe tu auto. Mene stid za njih. Pa majku mu staru sto besplatno reklamiras.
Meni skoro godinu dana stajalo, jednostavno mi bilo mrCko :D Cim sam uhvatio vremena poskidao sve.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14534 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

Rockefeller wrote: 11/12/2022 22:55 Tu samo elita kupuje.
Takoe nalja kramar je statusni siNbol
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#14535 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

EasyMan wrote: 12/12/2022 09:46
SpecialOffer wrote: 11/12/2022 22:54 Evo jedno pitanje, zasto ljudi ne iklone ono kramar kad kupe tu auto. Mene stid za njih. Pa majku mu staru sto besplatno reklamiras.
Meni skoro godinu dana stajalo, jednostavno mi bilo mrCko :D Cim sam uhvatio vremena poskidao sve.
Pusti to, nek komšije vide gdje je kupljeno, još ako je premiJum
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#14536 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by EasyMan »

Leon16v wrote: 12/12/2022 11:07
EasyMan wrote: 12/12/2022 09:46

Meni skoro godinu dana stajalo, jednostavno mi bilo mrCko :D Cim sam uhvatio vremena poskidao sve.
Pusti to, nek komšije vide gdje je kupljeno, još ako je premiJum
Nit' je kupljeno kod Kramara nit je premium :D
User avatar
heat
Posts: 17438
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#14537 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by heat »

Moze li neko podijeliti iskustvo ili prijedlog za ovu sarenoliku ideju do cca 22 milje, a po mogucnosti da je benzin?
Mazda CX-7, Audi A5, Passat CC, BMW 5 ili Mercedes E.
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#14538 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

Pa dje ubaci Mazdu među te zvjerke :D
User avatar
canvra888
Posts: 9175
Joined: 09/07/2021 15:03

#14539 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

heat wrote: 13/12/2022 15:18 Moze li neko podijeliti iskustvo ili prijedlog za ovu sarenoliku ideju do cca 22 milje, a po mogucnosti da je benzin?
Mazda CX-7, Audi A5, Passat CC, BMW 5 ili Mercedes E.
Očajna je ponuda benzinaca kod nas svih tih pobrojanih modela, posebno tih švapskih. Ako bi gledao striktno benzinca, onda CX-7 i Mercedes E200 (M 271).

Ako bi dizela, onda ti je ponuda sasvim ok. I A5 i CC imaju već dokazani 2.0 tdi koji je dobar motor, više se svodi na tvoju ličnu preferencu. Možeš do 22k i W212 E klasu ganjat prije facelifta, samo ih je većina prešla pofino. F10 je van budžeta u ovoj računici.
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#14540 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by mk ultra »

User avatar
inspiron
Posts: 607
Joined: 29/07/2009 12:00

#14541 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by inspiron »

heat wrote: 13/12/2022 15:18 Moze li neko podijeliti iskustvo ili prijedlog za ovu sarenoliku ideju do cca 22 milje, a po mogucnosti da je benzin?
Mazda CX-7, Audi A5, Passat CC, BMW 5 ili Mercedes E.
Vozio 3 godine E200 CGI iz 2012, 1.8 turbo benzin 184 KS, imao manje od 4 godine kad sam ga kupio sa cca 68.000km, na +/-104.000 mi riknuo lanac ali tad je vec bio van garancije. Ide on sjajno dok ide, obavezno vidi da li je mijenjan lanac - kasnije se ispostavilo da je lanac u M271 potrosni dio. Trosio je 10 litara pola grad pola otvorene, ako bi ubo sa rucnim mjenjacem to bi bilo najbolje, ovaj 7G sto je bio u njemu mi nije ulijevao povjerenje, sa vremena na vrijeme znao da "proklize" na prebacivanju u visu brzinu. Ne znam koliko sada kostaju takva auta....
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#14542 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Leon16v wrote: 13/12/2022 15:20 Pa dje ubaci Mazdu među te zvjerke :D

Da zbuni protivnika.
husoboss
Posts: 964
Joined: 19/07/2012 22:22

#14543 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by husoboss »

u porscheu, das welt je jedan stajao dugo, bas dugo
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#14544 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Od tih navedenih, ja bih mazdu jedibo benzinca. Ostalo dizeli
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#14545 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by mk ultra »

husoboss wrote: 13/12/2022 16:27
u porscheu, das welt je jedan stajao dugo, bas dugo
kad bi ta ustavnova bila poštenija, brže bi prodavala kola
ovako svakojako smetlje, ala Škoda superb 3.6 fsi koje se kutarisalo barem 10 ljudi na piku, parkirano je kod njih
kao i mnogi drugi leševi koji ne dospiju kod njima poznatih trgovaca
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#14547 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Throttle wrote: 13/12/2022 16:38 Od tih navedenih, ja bih mazdu jedibo benzinca. Ostalo dizeli
al automatik sto se tice cx7 2.3 turbo :thumbup:
User avatar
heat
Posts: 17438
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#14548 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by heat »

Leon16v wrote: 13/12/2022 15:20 Pa dje ubaci Mazdu među te zvjerke :D
Japanac je odlican :izet:
User avatar
heat
Posts: 17438
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#14549 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by heat »

canvra888 wrote: 13/12/2022 15:28
heat wrote: 13/12/2022 15:18 Moze li neko podijeliti iskustvo ili prijedlog za ovu sarenoliku ideju do cca 22 milje, a po mogucnosti da je benzin?
Mazda CX-7, Audi A5, Passat CC, BMW 5 ili Mercedes E.
Očajna je ponuda benzinaca kod nas svih tih pobrojanih modela, posebno tih švapskih. Ako bi gledao striktno benzinca, onda CX-7 i Mercedes E200 (M 271).

Ako bi dizela, onda ti je ponuda sasvim ok. I A5 i CC imaju već dokazani 2.0 tdi koji je dobar motor, više se svodi na tvoju ličnu preferencu. Možeš do 22k i W212 E klasu ganjat prije facelifta, samo ih je većina prešla pofino. F10 je van budžeta u ovoj računici.
Hvala ti na odgovoru. :thumbup:

Benzinac nije pod moranjem, al mi se bjezi od dizela zbog prljavog goriva i odrzavanja. Svjestan sam da je teze naci polovnog benzinca, vidim i sam patnju.
User avatar
heat
Posts: 17438
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#14550 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by heat »

inspiron wrote: 13/12/2022 15:47
heat wrote: 13/12/2022 15:18 Moze li neko podijeliti iskustvo ili prijedlog za ovu sarenoliku ideju do cca 22 milje, a po mogucnosti da je benzin?
Mazda CX-7, Audi A5, Passat CC, BMW 5 ili Mercedes E.
Vozio 3 godine E200 CGI iz 2012, 1.8 turbo benzin 184 KS, imao manje od 4 godine kad sam ga kupio sa cca 68.000km, na +/-104.000 mi riknuo lanac ali tad je vec bio van garancije. Ide on sjajno dok ide, obavezno vidi da li je mijenjan lanac - kasnije se ispostavilo da je lanac u M271 potrosni dio. Trosio je 10 litara pola grad pola otvorene, ako bi ubo sa rucnim mjenjacem to bi bilo najbolje, ovaj 7G sto je bio u njemu mi nije ulijevao povjerenje, sa vremena na vrijeme znao da "proklize" na prebacivanju u visu brzinu. Ne znam koliko sada kostaju takva auta....
Hvala ti na odgovoru :thumbup:

Napisao si korisnih info, pa cu to zapamtiti.
Pretragom mogu skontati da ih ima, al’ presli mnogo.
Jebeno kod nas uzimati, zarad lazne kilometraze.
Ne mogu da vjerujem bilo kome kod nas, nazalost.
Post Reply