Nisam tako lako zapaljiv. Nervira me kad me neko otvoreno vrijeđa i ponižava. Na normalno zafrkavanje se ne palim. Opusti se.
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
- mk ultra
- Posts: 24041
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14507 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Šta je prešao, samo 180.000km.mk ultra wrote: ↑10/12/2022 15:05 https://www.autokeijzers.nl/occasion/bm ... akket-730/
Nov nov nov![]()
Šta znaju Holandezi
- mk ultra
- Posts: 24041
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14508 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Garantujem da ga moze pregledati 300 majstora, mahane mu nece naci, samo sakrij kilometrazu
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#14509 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
gledaj rukohvat na vozacevim vratima jest pohabanEFD22 wrote: ↑10/12/2022 15:07Šta je prešao, samo 180.000km.mk ultra wrote: ↑10/12/2022 15:05 https://www.autokeijzers.nl/occasion/bm ... akket-730/
Nov nov nov![]()
Šta znaju Holandezi![]()
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14510 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sve se to sredi rodijak
- sime_cipol
- Posts: 23443
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
- canvra888
- Posts: 9175
- Joined: 09/07/2021 15:03
#14512 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
F10 sa famoznim lanac problemom... i problematičnim vilicama i cijelim ovjesom... i problematičnim turbom... i hladnjakom EGR-a pa ih bi po Klixu što se zapališe u vožnji... i nedefinisanim problemom sa ovjesom na mnogim primjercima pa auto trese na 100-120 km/h
Bombonica od auta, al puno belaja
Bombonica od auta, al puno belaja
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#14513 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Rukohvat je samo prljav, nista vise.
- canvra888
- Posts: 9175
- Joined: 09/07/2021 15:03
#14514 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Na ovom primjerku mozda i jest samo prljavo, ali općenito su i rukohvati belaj na F10kama, jer se ona gumenasta obloga istopi pa to bude ljepljivo i bas odvratno.
https://youtu.be/GY4Q0l1MNAg
Pun yt tutorijala kako se skidaju i mijenjaju
https://youtu.be/GY4Q0l1MNAg
Pun yt tutorijala kako se skidaju i mijenjaju
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#14515 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Tek se razradio.EFD22 wrote: ↑10/12/2022 15:07Šta je prešao, samo 180.000km.mk ultra wrote: ↑10/12/2022 15:05 https://www.autokeijzers.nl/occasion/bm ... akket-730/
Nov nov nov![]()
Šta znaju Holandezi![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14516 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
da je rukohvat jedini problem tu, bio bi super...
- konektovan
- Posts: 51481
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14517 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Postaviti sliku opela, Citroena, forda, mazde sa predjenih 350 kk + i uporediti sa bengašom....
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14518 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nezahvalno je ocjenjivat auta na osnovu toga...stavljao sam ja mps sa 300 hiljada, u boljem stanju nego moja sa 130 
- canvra888
- Posts: 9175
- Joined: 09/07/2021 15:03
#14519 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma propust je propust, treba ga spomenuti. To sa tim problemom rukohvata na F10 baš jeftino izgleda za jednog BMW-a koji se smatra premiumom brendom. Istina je da ima razlike i u pojedinim materijalima kod specifičnih dijelova i kod premium proizvođača. Eto nedavno smo spominjali očajno stanje kože na običnim sjedištima u A6 C7, dok u E klasi W212 izgleda gotovo besprijekorno i nakon pola miliona.
- mk ultra
- Posts: 24041
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#14521 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Postaviću slike Opela ako uspije dogurati do 350k. Šanse su infinitezimalne pa ništa ne obećavam.konektovan wrote: ↑10/12/2022 22:30 Postaviti sliku opela, Citroena, forda, mazde sa predjenih 350 kk + i uporediti sa bengašom....
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14522 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
E jesi pesimista 
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#14525 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Puno zavisi od održavanja i sa vana i unutra. Eto kod mene fiesta, možda nije dobar primjer za usporedbu, al unutra nema nijedne ogrebotine. Sva slova na tipkama su tu, a fiesta puna tipkica na centralnoj tabli.
Imam par sredstava za održavanje unutrašnjosti, nešto od Sonaxa nešto od chemical guys, tako da ako se održava, nokti sijeku na vrijeme
, mlada ne grebe noktima i stiklama, ne vozite kurban, može unutra auto biti poprilično uredno
Imam par sredstava za održavanje unutrašnjosti, nešto od Sonaxa nešto od chemical guys, tako da ako se održava, nokti sijeku na vrijeme
