SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
-
noviclan
- Posts: 15031
- Joined: 31/10/2013 06:48
#62502 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A kome su ostavili ovaj var aparat, na izvolt'e i jos se vratili da zavrse posaoO'zone wrote: ↑12/12/2022 23:27 https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/79 ... ijela-dana
Stoka narkomanska
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#62503 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Iduci zadak vlade ks je da porade malo na sigurnosnoj situaciji.
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#62504 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
eno kumulativ opet puca po pofaličim, već viđeno
opet kažem, mislim da gora policija poslije rata nije bila u Kantonu Sa
onaj u stanu imao više oružja nego oni u stanici jbt
i da niko ništa nije znao?
ma nemoj
-
elk
- Posts: 3154
- Joined: 14/08/2006 12:03
#62505 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Hoces zolju sine

- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#62506 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zar nisu rekli da je sigurnosna situacija u Sarajevu zadovoljavajuća?
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#62507 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nije vala. Mozda poslije rata u djungli kad su bili svi sa ratnim zaslugama radili sta su htjeli.
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#62508 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
njima policija ionako ne bi ni mogla ništa jer su bili politički sakriveni uvijek
a ne bih rekao da je klošar sa zoljom politički zaštićen
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
- insaneinthebrain
- Posts: 25551
- Joined: 12/08/2013 12:51
#62510 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
sad presli na zolje, ko u Zikino vrijeme. ode sigurnosna situacija u helac 
- Truba
- Posts: 93849
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
- kabal1337
- Posts: 13451
- Joined: 11/02/2012 21:08
#62512 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
kad se oglase iz mupa, da nije zolja vec meteor pao
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#62513 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jedna zoljica na ovoliki grad, zanemarivo.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#62515 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
https://avaz.ba/vijesti/bih/793397/otkr ... vise-osoba
Sve bizmišmeni,uspjeli ljudi,ugledni,kuce,stanovi,auta,novogradnja,neimari,Allahanje dizanje prsta,bradice,brudice,kurvice itd

Sve bizmišmeni,uspjeli ljudi,ugledni,kuce,stanovi,auta,novogradnja,neimari,Allahanje dizanje prsta,bradice,brudice,kurvice itd
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#62516 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
You called itvjeshalica wrote: ↑13/12/2022 10:21Ma ostavila Fikreta upaljeno plinsko kuhalo pa nesto otislo helac.

- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#62517 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Fini portparol, ljudima se samo pricinjavalo da cuju eksplozije... Mirna i stabilna situVacija
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#62518 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Govorim ima pola godine da je sigurnosna situacija nez jel ikad gora..mada ne moram bit strucnjak da to zakljucim
Ubistva u centru grada, razbojnistva na sve strane, a o saobracaju da ne pricam
Eto docekali smo i zolju tik uz glavnu ulicu..iduce ocekujem da neko tenkom napadne suparnike
Policije nema ni za lijrka ne mozes srest drota...
Jbt haj bombu mogu i skontat, u prolazu je surduknes...al
zamisli ti lola je pored glavne saobracajnice u haman centru grada...izaso, nastimo se, cucnuo, pripremio zolju, opalio i otiso ko da se nista nije desilo...mogu mislit murija dosla za pola sata...
Ovo nema ni u pm
Ubistva u centru grada, razbojnistva na sve strane, a o saobracaju da ne pricam
Eto docekali smo i zolju tik uz glavnu ulicu..iduce ocekujem da neko tenkom napadne suparnike
Policije nema ni za lijrka ne mozes srest drota...
Jbt haj bombu mogu i skontat, u prolazu je surduknes...al
zamisli ti lola je pored glavne saobracajnice u haman centru grada...izaso, nastimo se, cucnuo, pripremio zolju, opalio i otiso ko da se nista nije desilo...mogu mislit murija dosla za pola sata...
Ovo nema ni u pm
-
torbica
- Posts: 84
- Joined: 12/10/2021 10:07
#62519 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Šetam s malim neki dan pored kampusa, dijete malo nagazi na cestu odmah ono nešto svira, koči...eto izlizat će se asfalt ako dijete malo protrčimuha_sa wrote: ↑12/12/2022 10:31Nevezano za ovaj slucajSpit_fire wrote: ↑12/12/2022 10:24
Uzas..
Medjutim generalno nisam mogao da se odlucim jesu li pjesaci ili
vozaci gori ucesnici saobracja...na kraju sam zakljucio da su biciklisri najgori..ne znam sta je oveje bilo mozda lik nije kriv, al toliko siutacija sam imo da kad vidim biciklistu dodj mi da ospsujem![]()
Biciklisti se ufurali do bola--cast izuzecima. licno iskustvo--šetam obalom od Cvile do Otoke sa unukom..djete malo nagazi na biciklisticku stazu ono zvoni i nešto ko gledateto, povrijedio mu stazu svojim nestašnim nonama
![]()
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#62520 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Otkud da je zolja. Moze biti i RPG. Haja...darius_maximus wrote: ↑13/12/2022 10:57You called itvjeshalica wrote: ↑13/12/2022 10:21
Ma ostavila Fikreta upaljeno plinsko kuhalo pa nesto otislo helac.
![]()
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#62521 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bacač plinskog kuhala.
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#62522 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mozda testiraju ovo od nata sto smo dobili
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#62524 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma ptica opalila u portal, al je bila tolika silina udara da su ljudi pomislili da je eksplozija u pitanju.zateznistub wrote: ↑13/12/2022 11:03 Fini portparol, ljudima se samo pricinjavalo da cuju eksplozije... Mirna i stabilna situVacija
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#62525 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Malo strpljenja.Spit_fire wrote: ↑13/12/2022 11:04 Govorim ima pola godine da je sigurnosna situacija nez jel ikad gora..mada ne moram bit strucnjak da to zakljucim
Ubistva u centru grada, razbojnistva na sve strane, a o saobracaju da ne pricam
Eto docekali smo i zolju tik uz glavnu ulicu..iduce ocekujem da neko tenkom napadne suparnike
Policije nema ni za lijrka ne mozes srest drota...
Jbt haj bombu mogu i skontat, u prolazu je surduknes...al
zamisli ti lola je pored glavne saobracajnice u haman centru grada...izaso, nastimo se, cucnuo, pripremio zolju, opalio i otiso ko da se nista nije desilo...mogu mislit murija dosla za pola sata...
Ovo nema ni u pm
Čim se sprovede konkurs i prime novi policajci, čim dođu nova auta, uniforme, obuća, i čim se promijeni koeficijent, sve će biti pod kontrolom i kako treba.
