SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#62501 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

noviclan
Posts: 15031
Joined: 31/10/2013 06:48

#62502 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by noviclan »

O'zone wrote: 12/12/2022 23:27 https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/79 ... ijela-dana

Stoka narkomanska
A kome su ostavili ovaj var aparat, na izvolt'e i jos se vratili da zavrse posao :thumbup:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#62503 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dr. Kuca »

Iduci zadak vlade ks je da porade malo na sigurnosnoj situaciji.
User avatar
mk ultra
Posts: 24041
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#62504 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mk ultra »

Dr. Kuca wrote: 13/12/2022 09:15 Iduci zadak vlade ks je da porade malo na sigurnosnoj situaciji.
eno kumulativ opet puca po pofaličim, već viđeno :lol:
opet kažem, mislim da gora policija poslije rata nije bila u Kantonu Sa

onaj u stanu imao više oružja nego oni u stanici jbt
i da niko ništa nije znao?
ma nemoj
elk
Posts: 3154
Joined: 14/08/2006 12:03

#62505 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by elk »

Hoces zolju sine :lol:
:(
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#62506 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Laplace »

Zar nisu rekli da je sigurnosna situacija u Sarajevu zadovoljavajuća?
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#62507 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dr. Kuca »

mk ultra wrote: 13/12/2022 09:21
Dr. Kuca wrote: 13/12/2022 09:15 Iduci zadak vlade ks je da porade malo na sigurnosnoj situaciji.
eno kumulativ opet puca po pofaličim, već viđeno :lol:
opet kažem, mislim da gora policija poslije rata nije bila u Kantonu Sa
Nije vala. Mozda poslije rata u djungli kad su bili svi sa ratnim zaslugama radili sta su htjeli.
User avatar
mk ultra
Posts: 24041
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#62508 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mk ultra »

Dr. Kuca wrote: 13/12/2022 09:23
mk ultra wrote: 13/12/2022 09:21

eno kumulativ opet puca po pofaličim, već viđeno :lol:
opet kažem, mislim da gora policija poslije rata nije bila u Kantonu Sa
Nije vala. Mozda poslije rata u djungli kad su bili svi sa ratnim zaslugama radili sta su htjeli.
njima policija ionako ne bi ni mogla ništa jer su bili politički sakriveni uvijek

a ne bih rekao da je klošar sa zoljom politički zaštićen
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#62509 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Laplace wrote: 13/12/2022 09:23 Zar nisu rekli da je sigurnosna situacija u Sarajevu zadovoljavajuća?
Jesu! Pa sta je jedna zolja, joj tebe...
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25558
Joined: 12/08/2013 12:51

#62510 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insaneinthebrain »

sad presli na zolje, ko u Zikino vrijeme. ode sigurnosna situacija u helac :run:
User avatar
Truba
Posts: 93850
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#62511 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

User avatar
kabal1337
Posts: 13456
Joined: 11/02/2012 21:08

#62512 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kabal1337 »

kad se oglase iz mupa, da nije zolja vec meteor pao
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#62513 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

zateznistub wrote: 13/12/2022 09:43
Laplace wrote: 13/12/2022 09:23 Zar nisu rekli da je sigurnosna situacija u Sarajevu zadovoljavajuća?
Jesu! Pa sta je jedna zolja, joj tebe...
Jedna zoljica na ovoliki grad, zanemarivo.
:gunjastajl:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#62514 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

kabal1337 wrote: 13/12/2022 10:04 kad se oglase iz mupa, da nije zolja vec meteor pao
Ma ostavila Fikreta upaljeno plinsko kuhalo pa nesto otislo helac.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#62515 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

https://avaz.ba/vijesti/bih/793397/otkr ... vise-osoba

Sve bizmišmeni,uspjeli ljudi,ugledni,kuce,stanovi,auta,novogradnja,neimari,Allahanje dizanje prsta,bradice,brudice,kurvice itd

:lol:
User avatar
darius_maximus
Posts: 4485
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#62516 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by darius_maximus »

vjeshalica wrote: 13/12/2022 10:21
kabal1337 wrote: 13/12/2022 10:04 kad se oglase iz mupa, da nije zolja vec meteor pao
Ma ostavila Fikreta upaljeno plinsko kuhalo pa nesto otislo helac.
You called it :D

Image
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#62517 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Fini portparol, ljudima se samo pricinjavalo da cuju eksplozije... Mirna i stabilna situVacija
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#62518 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Spit_fire »

Govorim ima pola godine da je sigurnosna situacija nez jel ikad gora..mada ne moram bit strucnjak da to zakljucim

Ubistva u centru grada, razbojnistva na sve strane, a o saobracaju da ne pricam

Eto docekali smo i zolju tik uz glavnu ulicu..iduce ocekujem da neko tenkom napadne suparnike

Policije nema ni za lijrka ne mozes srest drota...

Jbt haj bombu mogu i skontat, u prolazu je surduknes...al
zamisli ti lola je pored glavne saobracajnice u haman centru grada...izaso, nastimo se, cucnuo, pripremio zolju, opalio i otiso ko da se nista nije desilo...mogu mislit murija dosla za pola sata...

Ovo nema ni u pm
torbica
Posts: 84
Joined: 12/10/2021 10:07

#62519 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by torbica »

muha_sa wrote: 12/12/2022 10:31
Spit_fire wrote: 12/12/2022 10:24

Uzas..

Medjutim generalno nisam mogao da se odlucim jesu li pjesaci ili
vozaci gori ucesnici saobracja...na kraju sam zakljucio da su biciklisri najgori..ne znam sta je oveje bilo mozda lik nije kriv, al toliko siutacija sam imo da kad vidim biciklistu dodj mi da ospsujem
Nevezano za ovaj slucaj :-)
Biciklisti se ufurali do bola--cast izuzecima. licno iskustvo--šetam obalom od Cvile do Otoke sa unukom..djete malo nagazi na biciklisticku stazu ono zvoni i nešto ko gledat :-) eto, povrijedio mu stazu svojim nestašnim nonama :lol:
Šetam s malim neki dan pored kampusa, dijete malo nagazi na cestu odmah ono nešto svira, koči...eto izlizat će se asfalt ako dijete malo protrči :-) :sax:
User avatar
drug_profi
Posts: 65445
Joined: 16/07/2012 16:00

#62520 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

darius_maximus wrote: 13/12/2022 10:57
vjeshalica wrote: 13/12/2022 10:21

Ma ostavila Fikreta upaljeno plinsko kuhalo pa nesto otislo helac.
You called it :D

Image
Otkud da je zolja. Moze biti i RPG. Haja...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#62521 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

drug_profi wrote: 13/12/2022 11:31
darius_maximus wrote: 13/12/2022 10:57

You called it :D

Image
Otkud da je zolja. Moze biti i RPG. Haja...
Bacač plinskog kuhala.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#62522 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Spit_fire »

drug_profi wrote: 13/12/2022 11:31
darius_maximus wrote: 13/12/2022 10:57

You called it :D

Image
Otkud da je zolja. Moze biti i RPG. Haja...
Mozda testiraju ovo od nata sto smo dobili :D
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#62524 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by splinter »

zateznistub wrote: 13/12/2022 11:03 Fini portparol, ljudima se samo pricinjavalo da cuju eksplozije... Mirna i stabilna situVacija
Ma ptica opalila u portal, al je bila tolika silina udara da su ljudi pomislili da je eksplozija u pitanju.
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#62525 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Spit_fire wrote: 13/12/2022 11:04 Govorim ima pola godine da je sigurnosna situacija nez jel ikad gora..mada ne moram bit strucnjak da to zakljucim

Ubistva u centru grada, razbojnistva na sve strane, a o saobracaju da ne pricam

Eto docekali smo i zolju tik uz glavnu ulicu..iduce ocekujem da neko tenkom napadne suparnike

Policije nema ni za lijrka ne mozes srest drota...

Jbt haj bombu mogu i skontat, u prolazu je surduknes...al
zamisli ti lola je pored glavne saobracajnice u haman centru grada...izaso, nastimo se, cucnuo, pripremio zolju, opalio i otiso ko da se nista nije desilo...mogu mislit murija dosla za pola sata...

Ovo nema ni u pm
Malo strpljenja.
Čim se sprovede konkurs i prime novi policajci, čim dođu nova auta, uniforme, obuća, i čim se promijeni koeficijent, sve će biti pod kontrolom i kako treba.
:thumbup:
Post Reply