Al tocno sam znao pitanje javno imanje u sandzaku zamjena
Al sam promasio lokaciju
Moderators: _BataZiv_0809, anex
Uvijek jeftinije bih uzeoOptimist wrote: ↑26/11/2022 07:53 Evo 2 linka vrlo uporedivih vozila, pa mi onako iskreno napisite kojeg bi od 2 konkretna vozila uzeli.
Osnovnu Vitaru hybrid turbo za 40k ili odlicno opremljen Duster sa fabrickim plinon i turbo za 35k.
Oba su samo prednji pogon.
VITARA HYBRID 1.4 TURBO MT6 (39.900 KM)
https://www.olx.ba/r/50654418/136978
Dacia Duster Extreme 1.0 ECO-G 100 (34.400 KM)
https://www.olx.ba/r/45754112/136978
Tačno. Za 50.000 KM se zapravo uzima sasvim dobra E klasa W213 2016< što je duplo mlađe auto nego što je prvobitno pomenuto. I to pričamo o E segmentu, ne nekom nižem Mercedesovom segmentu. Za te novce se može uzeti i još novija C, B ili A klasa.citroen xm wrote: ↑26/11/2022 21:14 Ma svako radi sa svojim novcem ono što želi i bira po svom ukusu i potrebama.
Mercedes iz 2010. nije ni blizu 50000 KM, ako gledamo recimo E klasu, a može biti vrlo dobar primjerak.
Zato sto je sada Peugeotdrug_profi wrote: ↑27/11/2022 02:19 A ja ne kontam sto je Opel odustao od 4x4.
Ima sad samo Grandalnd hybrid sa el. pogonom na zadnjoj osovini.
Mokka ostala bez tih opcija, a ozbiljno dobro dizajnirano auto. Steta sto je hendikepirano.
Neka ponudi 8000, neće to otići za 9500rahmetli dedo wrote: ↑27/11/2022 11:03 Nađe komšo Sharana u Hadžićima 8700, kaže hajd sa mnom ako ga kupim i zove jutros kaže ne idemo, eno ga sad 9500![]()
Slazem se.Mlad i Nevin wrote: ↑27/11/2022 11:59 Nije samo do inflacije, nove generacije auta su sve napucanije high-tech sranjima... Prvi sandero je bio skoro duplo jeftiniji od aktualnog ali zato je i bio duplo losiji goli kurton, ovaj aktuelni ima skoro sve kao i clio, ima cak i luksuzna savremena matrix svjetla, a sve to košta.



3ca hatchback skymove 25k euraEvolution_IV wrote: ↑27/11/2022 12:40 meni bi garancija prevagnula, mada za nov vw nije ni bitno jer traje 2god svakako...
kolko je mazda 3 nova tamo?
takoe kome ces ti sta rec??stas ti postigo u zivotu ?? vozas truhlog audija ,nemas ti poima ko i ja ,vozam truhlog stojadina....citroen xm wrote: ↑27/11/2022 14:30
Ali danas je izgleda ljude sramota vozati auta od 5000 KM jer će okolina pomisliti da nisi uspio u životu. A to da li su ti plaćeni računi na vrijeme, kako ti je uređen životni prostor, šta jedeš... to niko ne vidi pa se ne moraš ni truditi.![]()
Svakome svoje!DonieBrasco wrote: ↑26/11/2022 21:08 Nikad mi nece biti jasno da neko ima na raspolaganju 50.000 KM u ova danasnja vremena, i nece da uzme novo auto za te pare nego razmatra polovno "vise klase".
Ne znam da li su kompleski u pitanju, pa neko zeli Mercedes iz 2010 sa nekom tadasnjom full opremom , taj auto je 12 jos malo 13 godina star, ima stotine hiljada na kilometrima ali eto to je "vise klasa" pa se valjda time tjesi. Ne znam zaista da li im je vaznije sta ce reci komije, kolege, (ne)prijatelji, kurcenje da se vidi da on vozi Mecku iz 2010 za koju je dao 50.000 KM, da li je zaista vazno sta je ispod haube pa neka je i staro sa kilometrazom ali je vise litara i snage. Jer eto sramota je voziti novu Skodu, Suzukija, nekog franuza, i neke druge marke koji nude krasna auta za te iste pare.
Ali zaista ne znam da li su kompleski ili sta je u pitanju, jer vidim na OLX prodaju se polova auta i za mnogo vise od 50.000 KM a pritom stara preko 10 - 12 godina sa stotine hiljada kilometrazom.