Evolution_IV wrote: ↑25/11/2022 21:37 ja ne vjerujem u te inflacije i pm, nego da je ovo sve bogacenje pojedinaca tj. da nadoknase sve sto su zijanili u coroni...
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
izvrsni direktor
- Posts: 14754
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#14201 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14202 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I oni gledaju 1.0 3klipa plin prednja vuca dacijubitanga_sa_otesa wrote: ↑26/11/2022 09:01uraĐŽen servis,bez ulaganjamk ultra wrote: ↑26/11/2022 08:59 BMW X6 3.0d Xdrive 2010 KOŽA NAVI ALU 20ke REG DO 04/23 (38.500 KM)
https://www.olx.ba/r/50667415/82529
![]()
![]()
- skrbavi-admin
- Posts: 7121
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14203 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
sto se blamira. sta je slago? multimilijarderi poduplali bogatstva na lazibi petljaniji, vakcinisanima sve dozvoljeno dok drugima nije debilistickom logikom da vakcinisan kliconosa ne moze zarazit, zaradili milijarde na lijekovima, vakcinama, maskama, 6% procenat od respiratora je skoro milion maraka, ja sam potrosio brat bratu i bio u trosku do 1000 maraka za lijecenje korone, zaradili milijarde na laziranjima emisija i sad nasilu poskupljuju neke nebitne stvari kao sto su auta a plate nijedan od njih da poskupi.... prije ce biti da zivimo drustvo debiloida koji vjeruju Selfishi fekalovbehovic iz Tutina i horaciju ElMusku i koji stigmatiziraju sve koji imaju drugacije misljenje ako nije u skladu sa retardiranim mainstreamom.izvrsni direktor wrote: ↑26/11/2022 10:12Evolution_IV wrote: ↑25/11/2022 21:37 ja ne vjerujem u te inflacije i pm, nego da je ovo sve bogacenje pojedinaca tj. da nadoknase sve sto su zijanili u coroni...siris polja blamiranja
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14204 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Joooj 40 milja za govno od BMW-a staro 13 godina koje realno ima duplu kilometražu i nije valjalo ni kad je novo bilobitanga_sa_otesa wrote: ↑26/11/2022 09:01uraĐŽen servis,bez ulaganjamk ultra wrote: ↑26/11/2022 08:59 BMW X6 3.0d Xdrive 2010 KOŽA NAVI ALU 20ke REG DO 04/23 (38.500 KM)
https://www.olx.ba/r/50667415/82529
![]()
![]()
-
izvrsni direktor
- Posts: 14754
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#14205 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jel to ne vjerujete ni u koronu?skrbavi-admin wrote: ↑26/11/2022 10:37sto se blamira. sta je slago? multimilijarderi poduplali bogatstva na lazibi petljaniji, vakcinisanima sve dozvoljeno dok drugima nije debilistickom logikom da vakcinisan kliconosa ne moze zarazit, zaradili milijarde na lijekovima, vakcinama, maskama, 6% procenat od respiratora je skoro milion maraka, ja sam potrosio brat bratu i bio u trosku do 1000 maraka za lijecenje korone, zaradili milijarde na laziranjima emisija i sad nasilu poskupljuju neke nebitne stvari kao sto su auta a plate nijedan od njih da poskupi.... prije ce biti da zivimo drustvo debiloida koji vjeruju Selfishi fekalovbehovic iz Tutina i horaciju ElMusku i koji stigmatiziraju sve koji imaju drugacije misljenje ako nije u skladu sa retardiranim mainstreamom.
- skrbavi-admin
- Posts: 7121
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14206 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
otidji ocnom ili preferabilno gugl translejt pa komentarisi i btw hvala na persiranju lijepo je vidjeti fino ponasanje u opstoj fekaldencijiizvrsni direktor wrote: ↑26/11/2022 10:42Jel to ne vjerujete ni u koronu?skrbavi-admin wrote: ↑26/11/2022 10:37
sto se blamira. sta je slago? multimilijarderi poduplali bogatstva na lazibi petljaniji, vakcinisanima sve dozvoljeno dok drugima nije debilistickom logikom da vakcinisan kliconosa ne moze zarazit, zaradili milijarde na lijekovima, vakcinama, maskama, 6% procenat od respiratora je skoro milion maraka, ja sam potrosio brat bratu i bio u trosku do 1000 maraka za lijecenje korone, zaradili milijarde na laziranjima emisija i sad nasilu poskupljuju neke nebitne stvari kao sto su auta a plate nijedan od njih da poskupi.... prije ce biti da zivimo drustvo debiloida koji vjeruju Selfishi fekalovbehovic iz Tutina i horaciju ElMusku i koji stigmatiziraju sve koji imaju drugacije misljenje ako nije u skladu sa retardiranim mainstreamom.![]()
Last edited by skrbavi-admin on 26/11/2022 10:51, edited 1 time in total.
- skrbavi-admin
- Posts: 7121
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14207 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
kupi ti ja ne mogu od smijehacitroen xm wrote: ↑26/11/2022 10:02Evo pošto nisi budala, hajde kupi nešto što nije poskupilo 20-30% da ne pričamo o većim procentima. Kreni od nekretnina, auta pa dođi do hljeba.
Možeš ti biti i pametan i budala, ali sa istom količinom novca ne možeš kupiti ni približno isto stvari kao prije godinu.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14208 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
vjeruj u sta hoces, nemoj mene smatrat budalom i tjerat da vjerujem u sve sto se serviraizvrsni direktor wrote: ↑26/11/2022 10:42Jel to ne vjerujete ni u koronu?skrbavi-admin wrote: ↑26/11/2022 10:37
sto se blamira. sta je slago? multimilijarderi poduplali bogatstva na lazibi petljaniji, vakcinisanima sve dozvoljeno dok drugima nije debilistickom logikom da vakcinisan kliconosa ne moze zarazit, zaradili milijarde na lijekovima, vakcinama, maskama, 6% procenat od respiratora je skoro milion maraka, ja sam potrosio brat bratu i bio u trosku do 1000 maraka za lijecenje korone, zaradili milijarde na laziranjima emisija i sad nasilu poskupljuju neke nebitne stvari kao sto su auta a plate nijedan od njih da poskupi.... prije ce biti da zivimo drustvo debiloida koji vjeruju Selfishi fekalovbehovic iz Tutina i horaciju ElMusku i koji stigmatiziraju sve koji imaju drugacije misljenje ako nije u skladu sa retardiranim mainstreamom.![]()
https://www.nytimes.com/2022/10/27/busi ... l-gas.html
samo jedan od primjera
- Rockefeller
- Posts: 8708
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14209 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Je l se ovo raspravlja ima li corone
Kako nema inflacije jbt-e cuj ne vjeruje
Kako nema inflacije jbt-e cuj ne vjeruje
- skrbavi-admin
- Posts: 7121
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14210 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
imal inflacije plata ili je rezervisana samo za kapitalistickoburzujske profiterske apetite?
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#14211 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- hopi
- Posts: 7260
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#14212 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ok inflacije nejma, korona izmišljena, zemlja ravna ploča itdOptimist wrote: ↑26/11/2022 07:53 Evo 2 linka vrlo uporedivih vozila, pa mi onako iskreno napisite kojeg bi od 2 konkretna vozila uzeli.
Osnovnu Vitaru hybrid turbo za 40k ili odlicno opremljen Duster sa fabrickim plinon i turbo za 35k.
Oba su samo prednji pogon.
VITARA HYBRID 1.4 TURBO MT6 (39.900 KM)
https://www.olx.ba/r/50654418/136978
Dacia Duster Extreme 1.0 ECO-G 100 (34.400 KM)
https://www.olx.ba/r/45754112/136978
elem da se vratimo kolima
i sami smo, početkom godine porodično bili u dilemi koji od ta dva
ukratko odluka je pala na vitaru jer dustera nije bilo automtika (ili nije bilo u kobinaciji sa 4x4 ne znam više uglavnom nije bio opcija),a vitara bila na stanju, mada se i ona na kraju čekala ali eto haj
e sada između ova 2 konkretkna primjerka bi ja ipak išao na dustera, jbg 5k KM jefitnij, vitara gola mada s boljim motorom nego duster
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14213 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Realno bmw x5 ili x6 new modell euro5
Kilometraza fazoni, dobijes dobar auto jos ti ostane za registraciju i gorivo godinu dana
Dodatni plus je tezina i vozanje po gradu, pa neka se uvaljuju, gurat cemo se
Kilometraza fazoni, dobijes dobar auto jos ti ostane za registraciju i gorivo godinu dana
Dodatni plus je tezina i vozanje po gradu, pa neka se uvaljuju, gurat cemo se
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#14214 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Parkiras ispred kafića a ledice se pale, retrovizori sami sklapaju, na podu svijetli logo bmw, pogledi na tebi...
I kaže suzuki
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14215 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Bmw x5 (37.900 KM)
https://www.olx.ba/r/47223922/82529
- skrbavi-admin
- Posts: 7121
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14216 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
vidim rade otuzni opskurni malogradjanski vidi nime kompleksi 
ugl ocito je da neki auto traze da posto poto izadju iz drustvenog dna i margine.....
ugl ocito je da neki auto traze da posto poto izadju iz drustvenog dna i margine.....
- Rockefeller
- Posts: 8708
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14217 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Bice, 12%skrbavi-admin wrote: ↑26/11/2022 11:56 imal inflacije plata ili je rezervisana samo za kapitalistickoburzujske profiterske apetite?
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#14218 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sigurno voziš suzuki pa si ogorčenskrbavi-admin wrote: ↑26/11/2022 12:18 vidim rade otuzni opskurni malogradjanski vidi nime kompleksi
ugl ocito je da neki auto traze da posto poto izadju iz drustvenog dna i margine.....![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14219 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
skrbavi-admin wrote: ↑26/11/2022 11:56 imal inflacije plata ili je rezervisana samo za kapitalistickoburzujske profiterske apetite?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#14220 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
vjeruju ljudi hiljadama godina da sijedi starac zivi na oblaku i da ce ih sprzit munjom
-
Naslovnica
- Posts: 35467
- Joined: 20/03/2013 15:38
#14221 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
bitanga_sa_otesa wrote: ↑26/11/2022 13:41vjeruju ljudi hiljadama godina da sijedi starac zivi na oblaku i da ce ih sprzit munjom![]()
![]()
Tooooo krOOOlju!
-
izvrsni direktor
- Posts: 14754
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#14222 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Znaju bolje od svih svjetski strucnjaka i cinjenicaRockefeller wrote: ↑26/11/2022 11:27 Je l se ovo raspravlja ima li corone![]()
Kako nema inflacije jbt-e cuj ne vjeruje![]()
-
izvrsni direktor
- Posts: 14754
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#14223 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ima i togabitanga_sa_otesa wrote: ↑26/11/2022 13:41vjeruju ljudi hiljadama godina da sijedi starac zivi na oblaku i da ce ih sprzit munjom![]()
![]()
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#14224 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Stepway sam preuzeo u četvrtak. Ne ulazim u detalje oko cijene, meni je Stepway auto za moje potrebe. Neko ne bi dao 34000 KM za Daciu, neko bi. Motor je super, baš fino vuče, kvačilo prelagano, mjenjač precizan. Prostora sasvim dovoljno. Auto je došao sa ljetnjim gumama, pa čekam da im stignu zimske Matador i čelične felge koje će besplatno montirati.
Auto fino grije, nadam se da će automatska klima tako i hladiti
Auto fino grije, nadam se da će automatska klima tako i hladiti
- Rockefeller
- Posts: 8708
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14225 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jebiga, strucnjaciizvrsni direktor wrote: ↑26/11/2022 13:54Znaju bolje od svih svjetski strucnjaka i cinjenicaRockefeller wrote: ↑26/11/2022 11:27 Je l se ovo raspravlja ima li corone![]()
Kako nema inflacije jbt-e cuj ne vjeruje![]()
![]()
