Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
izvrsni direktor
Posts: 14754
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#14201 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by izvrsni direktor »

Evolution_IV wrote: 25/11/2022 21:37 ja ne vjerujem u te inflacije i pm, nego da je ovo sve bogacenje pojedinaca tj. da nadoknase sve sto su zijanili u coroni...
:-) siris polja blamiranja
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#14202 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by mk ultra »

bitanga_sa_otesa wrote: 26/11/2022 09:01
mk ultra wrote: 26/11/2022 08:59 BMW X6 3.0d Xdrive 2010 KOŽA NAVI ALU 20ke REG DO 04/23 (38.500 KM)
https://www.olx.ba/r/50667415/82529

:mrgreen:
uraĐŽen servis,bez ulaganja :lol:
I oni gledaju 1.0 3klipa plin prednja vuca daciju :mrgreen:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7121
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#14203 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

izvrsni direktor wrote: 26/11/2022 10:12
Evolution_IV wrote: 25/11/2022 21:37 ja ne vjerujem u te inflacije i pm, nego da je ovo sve bogacenje pojedinaca tj. da nadoknase sve sto su zijanili u coroni...
:-) siris polja blamiranja
sto se blamira. sta je slago? multimilijarderi poduplali bogatstva na lazibi petljaniji, vakcinisanima sve dozvoljeno dok drugima nije debilistickom logikom da vakcinisan kliconosa ne moze zarazit, zaradili milijarde na lijekovima, vakcinama, maskama, 6% procenat od respiratora je skoro milion maraka, ja sam potrosio brat bratu i bio u trosku do 1000 maraka za lijecenje korone, zaradili milijarde na laziranjima emisija i sad nasilu poskupljuju neke nebitne stvari kao sto su auta a plate nijedan od njih da poskupi.... prije ce biti da zivimo drustvo debiloida koji vjeruju Selfishi fekalovbehovic iz Tutina i horaciju ElMusku i koji stigmatiziraju sve koji imaju drugacije misljenje ako nije u skladu sa retardiranim mainstreamom.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#14204 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

bitanga_sa_otesa wrote: 26/11/2022 09:01
mk ultra wrote: 26/11/2022 08:59 BMW X6 3.0d Xdrive 2010 KOŽA NAVI ALU 20ke REG DO 04/23 (38.500 KM)
https://www.olx.ba/r/50667415/82529

:mrgreen:
uraĐŽen servis,bez ulaganja :lol:
Joooj 40 milja za govno od BMW-a staro 13 godina koje realno ima duplu kilometražu i nije valjalo ni kad je novo bilo :lol:
izvrsni direktor
Posts: 14754
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#14205 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by izvrsni direktor »

skrbavi-admin wrote: 26/11/2022 10:37
izvrsni direktor wrote: 26/11/2022 10:12

:-) siris polja blamiranja
sto se blamira. sta je slago? multimilijarderi poduplali bogatstva na lazibi petljaniji, vakcinisanima sve dozvoljeno dok drugima nije debilistickom logikom da vakcinisan kliconosa ne moze zarazit, zaradili milijarde na lijekovima, vakcinama, maskama, 6% procenat od respiratora je skoro milion maraka, ja sam potrosio brat bratu i bio u trosku do 1000 maraka za lijecenje korone, zaradili milijarde na laziranjima emisija i sad nasilu poskupljuju neke nebitne stvari kao sto su auta a plate nijedan od njih da poskupi.... prije ce biti da zivimo drustvo debiloida koji vjeruju Selfishi fekalovbehovic iz Tutina i horaciju ElMusku i koji stigmatiziraju sve koji imaju drugacije misljenje ako nije u skladu sa retardiranim mainstreamom.
Jel to ne vjerujete ni u koronu? :-)
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7121
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#14206 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

izvrsni direktor wrote: 26/11/2022 10:42
skrbavi-admin wrote: 26/11/2022 10:37

sto se blamira. sta je slago? multimilijarderi poduplali bogatstva na lazibi petljaniji, vakcinisanima sve dozvoljeno dok drugima nije debilistickom logikom da vakcinisan kliconosa ne moze zarazit, zaradili milijarde na lijekovima, vakcinama, maskama, 6% procenat od respiratora je skoro milion maraka, ja sam potrosio brat bratu i bio u trosku do 1000 maraka za lijecenje korone, zaradili milijarde na laziranjima emisija i sad nasilu poskupljuju neke nebitne stvari kao sto su auta a plate nijedan od njih da poskupi.... prije ce biti da zivimo drustvo debiloida koji vjeruju Selfishi fekalovbehovic iz Tutina i horaciju ElMusku i koji stigmatiziraju sve koji imaju drugacije misljenje ako nije u skladu sa retardiranim mainstreamom.
Jel to ne vjerujete ni u koronu? :-)
otidji ocnom ili preferabilno gugl translejt pa komentarisi i btw hvala na persiranju lijepo je vidjeti fino ponasanje u opstoj fekaldenciji :lol:
Last edited by skrbavi-admin on 26/11/2022 10:51, edited 1 time in total.
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7121
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#14207 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

citroen xm wrote: 26/11/2022 10:02
skrbavi-admin wrote: 26/11/2022 06:33
vrijedi budalama..... :thumbup:
Evo pošto nisi budala, hajde kupi nešto što nije poskupilo 20-30% da ne pričamo o većim procentima. Kreni od nekretnina, auta pa dođi do hljeba.

Možeš ti biti i pametan i budala, ali sa istom količinom novca ne možeš kupiti ni približno isto stvari kao prije godinu.
kupi ti ja ne mogu od smijeha
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#14208 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

izvrsni direktor wrote: 26/11/2022 10:42
skrbavi-admin wrote: 26/11/2022 10:37

sto se blamira. sta je slago? multimilijarderi poduplali bogatstva na lazibi petljaniji, vakcinisanima sve dozvoljeno dok drugima nije debilistickom logikom da vakcinisan kliconosa ne moze zarazit, zaradili milijarde na lijekovima, vakcinama, maskama, 6% procenat od respiratora je skoro milion maraka, ja sam potrosio brat bratu i bio u trosku do 1000 maraka za lijecenje korone, zaradili milijarde na laziranjima emisija i sad nasilu poskupljuju neke nebitne stvari kao sto su auta a plate nijedan od njih da poskupi.... prije ce biti da zivimo drustvo debiloida koji vjeruju Selfishi fekalovbehovic iz Tutina i horaciju ElMusku i koji stigmatiziraju sve koji imaju drugacije misljenje ako nije u skladu sa retardiranim mainstreamom.
Jel to ne vjerujete ni u koronu? :-)
vjeruj u sta hoces, nemoj mene smatrat budalom i tjerat da vjerujem u sve sto se servira ;-)


https://www.nytimes.com/2022/10/27/busi ... l-gas.html

samo jedan od primjera 8-)
User avatar
Rockefeller
Posts: 8708
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14209 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Rockefeller »

Je l se ovo raspravlja ima li corone :lol:

Kako nema inflacije jbt-e cuj ne vjeruje :lol:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7121
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#14210 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

imal inflacije plata ili je rezervisana samo za kapitalistickoburzujske profiterske apetite?
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#14211 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

EFD22 wrote: 26/11/2022 10:40
bitanga_sa_otesa wrote: 26/11/2022 09:01

uraĐŽen servis,bez ulaganja :lol:
Joooj 40 milja za govno od BMW-a staro 13 godina koje realno ima duplu kilometražu i nije valjalo ni kad je novo bilo :lol:
Pa uzmite vi daciu i suzuki i stanite pored beNbare, i tužno spustite pogled ka dole :mrgreen:
User avatar
hopi
Posts: 7260
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#14212 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by hopi »

Optimist wrote: 26/11/2022 07:53 Evo 2 linka vrlo uporedivih vozila, pa mi onako iskreno napisite kojeg bi od 2 konkretna vozila uzeli.
Osnovnu Vitaru hybrid turbo za 40k ili odlicno opremljen Duster sa fabrickim plinon i turbo za 35k.
Oba su samo prednji pogon.

VITARA HYBRID 1.4 TURBO MT6 (39.900 KM)
https://www.olx.ba/r/50654418/136978

Dacia Duster Extreme 1.0 ECO-G 100 (34.400 KM)
https://www.olx.ba/r/45754112/136978
ok inflacije nejma, korona izmišljena, zemlja ravna ploča itd
elem da se vratimo kolima
i sami smo, početkom godine porodično bili u dilemi koji od ta dva
ukratko odluka je pala na vitaru jer dustera nije bilo automtika (ili nije bilo u kobinaciji sa 4x4 ne znam više uglavnom nije bio opcija),a vitara bila na stanju, mada se i ona na kraju čekala ali eto haj
e sada između ova 2 konkretkna primjerka bi ja ipak išao na dustera, jbg 5k KM jefitnij, vitara gola mada s boljim motorom nego duster
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#14213 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by mk ultra »

Realno bmw x5 ili x6 new modell euro5
Kilometraza fazoni, dobijes dobar auto jos ti ostane za registraciju i gorivo godinu dana

Dodatni plus je tezina i vozanje po gradu, pa neka se uvaljuju, gurat cemo se :mrgreen:
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#14214 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

mk ultra wrote: 26/11/2022 12:07 Realno bmw x5 ili x6 new modell euro5
Kilometraza fazoni, dobijes dobar auto jos ti ostane za registraciju i gorivo godinu dana

Dodatni plus je tezina i vozanje po gradu, pa neka se uvaljuju, gurat cemo se :mrgreen:
Parkiras ispred kafića a ledice se pale, retrovizori sami sklapaju, na podu svijetli logo bmw, pogledi na tebi...
I kaže suzuki :D
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#14215 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by mk ultra »

Leon16v wrote: 26/11/2022 12:14
mk ultra wrote: 26/11/2022 12:07 Realno bmw x5 ili x6 new modell euro5
Kilometraza fazoni, dobijes dobar auto jos ti ostane za registraciju i gorivo godinu dana

Dodatni plus je tezina i vozanje po gradu, pa neka se uvaljuju, gurat cemo se :mrgreen:
Parkiras ispred kafića a ledice se pale, retrovizori sami sklapaju, na podu svijetli logo bmw, pogledi na tebi...
I kaže suzuki :D
Bmw x5 (37.900 KM)
https://www.olx.ba/r/47223922/82529
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7121
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#14216 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

vidim rade otuzni opskurni malogradjanski vidi nime kompleksi :lol:

ugl ocito je da neki auto traze da posto poto izadju iz drustvenog dna i margine..... :thumbup:
User avatar
Rockefeller
Posts: 8708
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14217 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Rockefeller »

skrbavi-admin wrote: 26/11/2022 11:56 imal inflacije plata ili je rezervisana samo za kapitalistickoburzujske profiterske apetite?
Bice, 12% :mrgreen:
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#14218 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

skrbavi-admin wrote: 26/11/2022 12:18 vidim rade otuzni opskurni malogradjanski vidi nime kompleksi :lol:

ugl ocito je da neki auto traze da posto poto izadju iz drustvenog dna i margine..... :thumbup:
Sigurno voziš suzuki pa si ogorčen :mrgreen:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#14219 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

skrbavi-admin wrote: 26/11/2022 11:56 imal inflacije plata ili je rezervisana samo za kapitalistickoburzujske profiterske apetite?
:thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14220 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

izvrsni direktor wrote: 26/11/2022 10:42
Jel to ne vjerujete ni u koronu? :-)
vjeruju ljudi hiljadama godina da sijedi starac zivi na oblaku i da ce ih sprzit munjom :lol: :lol:
Naslovnica
Posts: 35467
Joined: 20/03/2013 15:38

#14221 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Naslovnica »

bitanga_sa_otesa wrote: 26/11/2022 13:41
izvrsni direktor wrote: 26/11/2022 10:42
Jel to ne vjerujete ni u koronu? :-)
vjeruju ljudi hiljadama godina da sijedi starac zivi na oblaku i da ce ih sprzit munjom :lol: :lol:
:lol: :thumbup:
Tooooo krOOOlju!
izvrsni direktor
Posts: 14754
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#14222 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by izvrsni direktor »

Rockefeller wrote: 26/11/2022 11:27 Je l se ovo raspravlja ima li corone :lol:

Kako nema inflacije jbt-e cuj ne vjeruje :lol:
Znaju bolje od svih svjetski strucnjaka i cinjenica :D
izvrsni direktor
Posts: 14754
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#14223 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by izvrsni direktor »

bitanga_sa_otesa wrote: 26/11/2022 13:41
izvrsni direktor wrote: 26/11/2022 10:42
Jel to ne vjerujete ni u koronu? :-)
vjeruju ljudi hiljadama godina da sijedi starac zivi na oblaku i da ce ih sprzit munjom :lol: :lol:
Ima i toga
User avatar
Zvek
Posts: 1494
Joined: 16/10/2010 19:58

#14224 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Zvek »

Stepway sam preuzeo u četvrtak. Ne ulazim u detalje oko cijene, meni je Stepway auto za moje potrebe. Neko ne bi dao 34000 KM za Daciu, neko bi. Motor je super, baš fino vuče, kvačilo prelagano, mjenjač precizan. Prostora sasvim dovoljno. Auto je došao sa ljetnjim gumama, pa čekam da im stignu zimske Matador i čelične felge koje će besplatno montirati.
Auto fino grije, nadam se da će automatska klima tako i hladiti :-D
User avatar
Rockefeller
Posts: 8708
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14225 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Rockefeller »

izvrsni direktor wrote: 26/11/2022 13:54
Rockefeller wrote: 26/11/2022 11:27 Je l se ovo raspravlja ima li corone :lol:

Kako nema inflacije jbt-e cuj ne vjeruje :lol:
Znaju bolje od svih svjetski strucnjaka i cinjenica :D
Jebiga, strucnjaci :mrgreen:
Post Reply