Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#13976 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by B6Redhell »

Neki dan mu naso blizanca pa mu drago bilo :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#13977 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Drago mu bilo da se nije jedini zahebo :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#13978 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by mk ultra »

konektovan wrote: 18/11/2022 16:54 Ma pustite mk ultraša,..ne može da prežali što nije kupio Q7 umjesto volvaša xc90...pa mu lafo nešto melje dok mota. :mrgreen:
4.2 v8 tdi :(
Tugy plaky
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#13979 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Throttle wrote: 18/11/2022 13:50 Nije dacia poskupila nego smo mi sve veca sirotinja :lol:
Ma otišla su sva auta u nebo.

Ali i po tim cijenama novih Stepwaya viđam baš dosta po cesti, kao i Jogera, a tih Škoda Kamik skroz slabo. Imam jednu u komšiluku i meni je ono prava rugoba. Arona je za nju mis svijeta. Uzmi na sve to i da smo mi BiH, tradicionalno okrenuti VW grupi i shvatićeš da možda taj Stepway i nije lošiji od tog modela Škode.
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#13980 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by artur morgan »

Bice auta i kod nas, budimo pozitivni proce ova nasa kriza.... ne moze prije zore svanuti :-D
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#13981 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

Nekad nov najful daster bio 35 milja.

Ja mjerkao jednu vitaru AWD 5 godina staru za 19.000 proslo ljeto cini mi se.

Bila jedna ne puno stara kia sportage 25.000, AWD isto zimus cini mi se. BiH porijeklo i servisna historija.

Bio jedan kačkavalj 2013. 23.000, ono tekna oprema, prodavan u ovlastenom, cini mi se isto proljece/ljeto 2021.

Sad za te pare vise ne mozes cestitog SUV AWD kupiti. Samo macka u vreci.
User avatar
DEMONIKA
Posts: 3542
Joined: 06/03/2016 02:35

#13982 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by DEMONIKA »

imam pitanje :D
šta je sa cijenama auta u bejha
pošla po tojotu kad tamo cijene haman uduplo
da li je to samo kod nas ili svugdje?

ja htjela pogledati rav4 hib i aygo hib koji je bio oko 24k full a sad je preko 40k
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#13983 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Svugdje, svugdje, moja ti :D

Mi evo već jedno šesti put razglabamo o tome, u različitim intervalima :lol:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#13984 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by B6Redhell »

:lol: dobar si.
Jes vala zadnjih x stranica tema je ista.
tintilinic
Posts: 355
Joined: 30/01/2013 17:44

#13985 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by tintilinic »

DEMONIKA wrote: 18/11/2022 22:56 imam pitanje :D
šta je sa cijenama auta u bejha
pošla po tojotu kad tamo cijene haman uduplo
da li je to samo kod nas ili svugdje?

ja htjela pogledati rav4 hib i aygo hib koji je bio oko 24k full a sad je preko 40k
Btw. AYGO Hybrid ne postoji, ,nije nikada ni postojao, tako da ne znam sta si gledala.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#13986 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Pusti šupljaru, fol pitanje šta je ovo, a od kada je korona počela samo se o tome piše.
User avatar
DEMONIKA
Posts: 3542
Joined: 06/03/2016 02:35

#13987 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by DEMONIKA »

tintilinic wrote: 19/11/2022 05:24
DEMONIKA wrote: 18/11/2022 22:56 imam pitanje :D
šta je sa cijenama auta u bejha
pošla po tojotu kad tamo cijene haman uduplo
da li je to samo kod nas ili svugdje?

ja htjela pogledati rav4 hib i aygo hib koji je bio oko 24k full a sad je preko 40k
Btw. AYGO Hybrid ne postoji, ,nije nikada ni postojao, tako da ne znam sta si gledala.
moja greška, nije hibrid, hvala na odgovoru svakako
upala sam u temu jer mi se ne čita stotine postova, samo sam trebala konkretan odgovor
vozdra
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#13988 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

Vozdra
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#13989 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

poyyy
User avatar
konektovan
Posts: 51434
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#13990 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

http://proauto.ba/sta-je-rekao-prvi-kup ... ila-u-bih/

Treba ćojka zapratiti,....da vidimo kako će ga služiti. :mrgreen:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17049
Joined: 27/04/2021 22:52

#13991 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by tramvajtrojka »

konektovan wrote: 20/11/2022 23:01 http://proauto.ba/sta-je-rekao-prvi-kup ... ila-u-bih/

Treba ćojka zapratiti,....da vidimo kako će ga služiti. :mrgreen:
sedamdeset milja neka hvala :run: :run: , za šezdeset milja uzeti audi a3 da zvoni

Image

da se bira dalabu godine u BiH bilo bi hazime imamo bingo :lol:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#13992 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Jeste Audi premijum brend i daleko cjenjeniji proizvođač od ovoga kineza, ali auta nisu ni po čemu uporediva. Audi ove klase i pag in hibrid košta barem 100000 KM. Ovo sada malo napamet pričam jer mi je mrsko da tražim koji je to Audi konkretno u klasi sa ovim i koji se nudi kao PI hibrid, ali vjerujem da razlika nije manja.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#13993 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sime_cipol »

Prije ce biti da mozes kupiti dva ova MG, za bilo kakav PHEV Audi :D
User avatar
konektovan
Posts: 51434
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#13994 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

tramvajtrojka wrote: 20/11/2022 23:15
konektovan wrote: 20/11/2022 23:01 http://proauto.ba/sta-je-rekao-prvi-kup ... ila-u-bih/

Treba ćojka zapratiti,....da vidimo kako će ga služiti. :mrgreen:
sedamdeset milja neka hvala :run: :run: , za šezdeset milja uzeti audi a3 da zvoni

Image

da se bira dalabu godine u BiH bilo bi hazime imamo bingo :lol:
Čekaj, zar nisi ti hvalospjeve ovdje o mg- u pisao?! :mrgreen:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17049
Joined: 27/04/2021 22:52

#13995 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by tramvajtrojka »

konektovan wrote: 20/11/2022 23:35
tramvajtrojka wrote: 20/11/2022 23:15

sedamdeset milja neka hvala :run: :run: , za šezdeset milja uzeti audi a3 da zvoni

Image

da se bira dalabu godine u BiH bilo bi hazime imamo bingo :lol:
Čekaj, zar nisi ti hvalospjeve ovdje o mg- u pisao?! :mrgreen:
pa jesam za onaj do 35 milja , al ovo je previse love za mg makar se i sam vozio :mrgreen: pa tonale tri milje skuplji a bolje auto milion puta iako je tonale mhev a ne plug in hybrid , prije bih tonale nego kineza
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#13996 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

jebo te tdi u 2022 haman 2023 godini :lol: :run:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17049
Joined: 27/04/2021 22:52

#13997 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by tramvajtrojka »

Evolution_IV wrote: 20/11/2022 23:41 jebo te tdi u 2022 haman 2023 godini :lol: :run:
dokazani motori i okrene se kona iz susjedne zgrade za tvojim audijem :oops: :oops: , a ne kao da vozis mazdu ta ista kona bi te sazaljevala i govorila kako imas sizifov auto znas da je neminovnost da ce zahrdjati :mrgreen: i da je ta popravka radnja koja se stalno ponavlja :oops: :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51434
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#13998 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

tramvajtrojka wrote: 20/11/2022 23:50
Evolution_IV wrote: 20/11/2022 23:41 jebo te tdi u 2022 haman 2023 godini :lol: :run:
dokazani motori i okrene se kona iz susjedne zgrade za tvojim audijem :oops: :oops: , a ne kao da vozis mazdu ta ista kona bi te sazaljevala i govorila kako imas sizifov auto znas da je neminovnost da ce zahrdjati :mrgreen: i da je ta popravka radnja koja se stalno ponavlja :oops: :mrgreen:
Audi je imao, i još uvijek ima dobru ponudu za A3 i A4.

Ne znam jeste li upratili, konkretno olx. Unazad 10-15 dana u ponudi novih vozila bilo je oko 800 komada, tj. oglasa novih vozila. I to je cifra koja je otorilike bika zadnjih par mjeseci, 10+/- komada, odjednom brojka pade na 760 komada.
Je li ovo nestašica novih, ili olx gubi korisnike? :mrgreen:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#13999 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

tramvajtrojka wrote: 20/11/2022 23:50
Evolution_IV wrote: 20/11/2022 23:41 jebo te tdi u 2022 haman 2023 godini :lol: :run:
dokazani motori i okrene se kona iz susjedne zgrade za tvojim audijem :oops: :oops: , a ne kao da vozis mazdu ta ista kona bi te sazaljevala i govorila kako imas sizifov auto znas da je neminovnost da ce zahrdjati :mrgreen: i da je ta popravka radnja koja se stalno ponavlja :oops: :mrgreen:
seres bezveze da budem vulgaran vala...mislio sam da je bolje tfsi taj audi kupit al eto bitno je tebi kakva je mazda, boli me qrc za konu, komsiju i forumasa sta misli o mazdi :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#14000 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

Auto cu ja kupit i odrzavat, u njemu se vozit. Nece kona ni komsija.
Meni je prioritet da ne privlaci paznju. Iz mojih razloga.
Opel zakon.
Post Reply