Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#13976 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Neki dan mu naso blizanca pa mu drago bilo 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#13977 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Drago mu bilo da se nije jedini zahebo 
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#13978 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
4.2 v8 tdikonektovan wrote: ↑18/11/2022 16:54 Ma pustite mk ultraša,..ne može da prežali što nije kupio Q7 umjesto volvaša xc90...pa mu lafo nešto melje dok mota.![]()
Tugy plaky
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#13979 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma otišla su sva auta u nebo.
Ali i po tim cijenama novih Stepwaya viđam baš dosta po cesti, kao i Jogera, a tih Škoda Kamik skroz slabo. Imam jednu u komšiluku i meni je ono prava rugoba. Arona je za nju mis svijeta. Uzmi na sve to i da smo mi BiH, tradicionalno okrenuti VW grupi i shvatićeš da možda taj Stepway i nije lošiji od tog modela Škode.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#13980 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Bice auta i kod nas, budimo pozitivni proce ova nasa kriza.... ne moze prije zore svanuti 
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
#13981 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nekad nov najful daster bio 35 milja.
Ja mjerkao jednu vitaru AWD 5 godina staru za 19.000 proslo ljeto cini mi se.
Bila jedna ne puno stara kia sportage 25.000, AWD isto zimus cini mi se. BiH porijeklo i servisna historija.
Bio jedan kačkavalj 2013. 23.000, ono tekna oprema, prodavan u ovlastenom, cini mi se isto proljece/ljeto 2021.
Sad za te pare vise ne mozes cestitog SUV AWD kupiti. Samo macka u vreci.
Ja mjerkao jednu vitaru AWD 5 godina staru za 19.000 proslo ljeto cini mi se.
Bila jedna ne puno stara kia sportage 25.000, AWD isto zimus cini mi se. BiH porijeklo i servisna historija.
Bio jedan kačkavalj 2013. 23.000, ono tekna oprema, prodavan u ovlastenom, cini mi se isto proljece/ljeto 2021.
Sad za te pare vise ne mozes cestitog SUV AWD kupiti. Samo macka u vreci.
- DEMONIKA
- Posts: 3542
- Joined: 06/03/2016 02:35
#13982 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
imam pitanje
šta je sa cijenama auta u bejha
pošla po tojotu kad tamo cijene haman uduplo
da li je to samo kod nas ili svugdje?
ja htjela pogledati rav4 hib i aygo hib koji je bio oko 24k full a sad je preko 40k
šta je sa cijenama auta u bejha
pošla po tojotu kad tamo cijene haman uduplo
da li je to samo kod nas ili svugdje?
ja htjela pogledati rav4 hib i aygo hib koji je bio oko 24k full a sad je preko 40k
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#13983 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Svugdje, svugdje, moja ti
Mi evo već jedno šesti put razglabamo o tome, u različitim intervalima
Mi evo već jedno šesti put razglabamo o tome, u različitim intervalima
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#13984 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jes vala zadnjih x stranica tema je ista.
-
tintilinic
- Posts: 355
- Joined: 30/01/2013 17:44
#13985 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Btw. AYGO Hybrid ne postoji, ,nije nikada ni postojao, tako da ne znam sta si gledala.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#13986 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pusti šupljaru, fol pitanje šta je ovo, a od kada je korona počela samo se o tome piše.
- DEMONIKA
- Posts: 3542
- Joined: 06/03/2016 02:35
#13987 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
moja greška, nije hibrid, hvala na odgovoru svakakotintilinic wrote: ↑19/11/2022 05:24Btw. AYGO Hybrid ne postoji, ,nije nikada ni postojao, tako da ne znam sta si gledala.
upala sam u temu jer mi se ne čita stotine postova, samo sam trebala konkretan odgovor
vozdra
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- konektovan
- Posts: 51435
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#13990 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
http://proauto.ba/sta-je-rekao-prvi-kup ... ila-u-bih/
Treba ćojka zapratiti,....da vidimo kako će ga služiti.
Treba ćojka zapratiti,....da vidimo kako će ga služiti.
- tramvajtrojka
- Posts: 17049
- Joined: 27/04/2021 22:52
#13991 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
sedamdeset milja neka hvalakonektovan wrote: ↑20/11/2022 23:01 http://proauto.ba/sta-je-rekao-prvi-kup ... ila-u-bih/
Treba ćojka zapratiti,....da vidimo kako će ga služiti.![]()

da se bira dalabu godine u BiH bilo bi hazime imamo bingo
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#13992 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jeste Audi premijum brend i daleko cjenjeniji proizvođač od ovoga kineza, ali auta nisu ni po čemu uporediva. Audi ove klase i pag in hibrid košta barem 100000 KM. Ovo sada malo napamet pričam jer mi je mrsko da tražim koji je to Audi konkretno u klasi sa ovim i koji se nudi kao PI hibrid, ali vjerujem da razlika nije manja.
- sime_cipol
- Posts: 23411
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#13993 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Prije ce biti da mozes kupiti dva ova MG, za bilo kakav PHEV Audi 
- konektovan
- Posts: 51435
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#13994 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Čekaj, zar nisi ti hvalospjeve ovdje o mg- u pisao?!tramvajtrojka wrote: ↑20/11/2022 23:15sedamdeset milja neka hvalakonektovan wrote: ↑20/11/2022 23:01 http://proauto.ba/sta-je-rekao-prvi-kup ... ila-u-bih/
Treba ćojka zapratiti,....da vidimo kako će ga služiti.![]()
![]()
, za šezdeset milja uzeti audi a3 da zvoni
da se bira dalabu godine u BiH bilo bi hazime imamo bingo![]()
- tramvajtrojka
- Posts: 17049
- Joined: 27/04/2021 22:52
#13995 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
pa jesam za onaj do 35 milja , al ovo je previse love za mg makar se i sam voziokonektovan wrote: ↑20/11/2022 23:35Čekaj, zar nisi ti hvalospjeve ovdje o mg- u pisao?!tramvajtrojka wrote: ↑20/11/2022 23:15
sedamdeset milja neka hvala![]()
, za šezdeset milja uzeti audi a3 da zvoni
da se bira dalabu godine u BiH bilo bi hazime imamo bingo![]()
![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#13996 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
jebo te tdi u 2022 haman 2023 godini

- tramvajtrojka
- Posts: 17049
- Joined: 27/04/2021 22:52
#13997 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
dokazani motori i okrene se kona iz susjedne zgrade za tvojim audijem
- konektovan
- Posts: 51435
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#13998 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Audi je imao, i još uvijek ima dobru ponudu za A3 i A4.tramvajtrojka wrote: ↑20/11/2022 23:50dokazani motori i okrene se kona iz susjedne zgrade za tvojim audijem![]()
, a ne kao da vozis mazdu ta ista kona bi te sazaljevala i govorila kako imas sizifov auto znas da je neminovnost da ce zahrdjati
i da je ta popravka radnja koja se stalno ponavlja
![]()
![]()
Ne znam jeste li upratili, konkretno olx. Unazad 10-15 dana u ponudi novih vozila bilo je oko 800 komada, tj. oglasa novih vozila. I to je cifra koja je otorilike bika zadnjih par mjeseci, 10+/- komada, odjednom brojka pade na 760 komada.
Je li ovo nestašica novih, ili olx gubi korisnike?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#13999 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
seres bezveze da budem vulgaran vala...mislio sam da je bolje tfsi taj audi kupit al eto bitno je tebi kakva je mazda, boli me qrc za konu, komsiju i forumasa sta misli o mazditramvajtrojka wrote: ↑20/11/2022 23:50dokazani motori i okrene se kona iz susjedne zgrade za tvojim audijem![]()
, a ne kao da vozis mazdu ta ista kona bi te sazaljevala i govorila kako imas sizifov auto znas da je neminovnost da ce zahrdjati
i da je ta popravka radnja koja se stalno ponavlja
![]()
![]()
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14000 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Auto cu ja kupit i odrzavat, u njemu se vozit. Nece kona ni komsija.
Meni je prioritet da ne privlaci paznju. Iz mojih razloga.
Opel zakon.
Meni je prioritet da ne privlaci paznju. Iz mojih razloga.
Opel zakon.
