10 komada to je rekord. Zezancija je kad trebaš pronaći cd koji tražiš od njih 10bitanga_sa_otesa wrote: ↑11/11/2022 11:33 grand cherokee je do 2005. imao player s kasetom i cd-om + u gepeku cd changer 10 kom![]()
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#13751 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#13752 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
lako se to pronadje ,pise sve na displeju a komande na volanuartur morgan wrote: ↑11/11/2022 12:50
10 komada to je rekord. Zezancija je kad trebaš pronaći cd koji tražiš od njih 10![]()
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#13753 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pika li se i DVD player koji je mogao sa CDovima? 
-
Seawolf
- Posts: 9163
- Joined: 14/06/2012 22:59
#13754 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Naravno.
Bilo kakav media plejer koji reprodukuje audio CD-ove.
Bilo kakav media plejer koji reprodukuje audio CD-ove.
-
Proosvjetni_uhljeb
- Posts: 521
- Joined: 13/09/2022 07:16
#13755 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
To hoćete da gledate filmove dok vozite?
- tramvajtrojka
- Posts: 17040
- Joined: 27/04/2021 22:52
#13756 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
zli jezici bi rekli da se furaju na dragona
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#13757 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Coek vozi m4, puknite hejteri štae poyy
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
Seawolf
- Posts: 9163
- Joined: 14/06/2012 22:59
#13759 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ima li CX-5 iz aktuelne produkcije CD-plejer?
- ElRe
- Posts: 16901
- Joined: 12/12/2011 11:28
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#13762 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- hopi
- Posts: 7256
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#13763 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
uglavnom ima još kola sa cede plejerima i običnim radionima
haj ne čudi me za vitaru svakako nije premijum
ma meni je dovoljan blutut ostalo mi ne treba
haj ne čudi me za vitaru svakako nije premijum
ma meni je dovoljan blutut ostalo mi ne treba
-
preludezalude
- Posts: 7009
- Joined: 07/03/2012 00:09
#13764 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Surfam onako bezciljno po piku razgledavajuci vozila i naletih na zanimljivu prepisku. Radi se o audi a6 c6 2005. godiste. Jedan interesant kaze "Moze li broj?" Odgovor prodavca je "Sta ce ti?" Drugi nteresant pita "Kako je facelift a 2005. godiste?" Odgovor je "Eto da bi pitao".
Stvarno mi nisu jasni neki ljudi. Sta je mislio, da ce neko kupiti artikal bez ikakvih pitanja.
A i meni je malo cudno da je facelift a 2005. godiste. Zar nije facelift se pojavio tek 2008. godine?
Stvarno mi nisu jasni neki ljudi. Sta je mislio, da ce neko kupiti artikal bez ikakvih pitanja.
A i meni je malo cudno da je facelift a 2005. godiste. Zar nije facelift se pojavio tek 2008. godine?
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#13765 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa u njegovoj glavi jeste.
Ma svako auto na OLX-u je fejslift i "modelska godina" viša za godinu od godine proizvodnje.
Ma svako auto na OLX-u je fejslift i "modelska godina" viša za godinu od godine proizvodnje.
- hopi
- Posts: 7256
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#13766 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ma i s novim autima nije bolje
gdledaš video neki recimo iz januar 2022 kaže modelska godina 2023
gdledaš video neki recimo iz januar 2022 kaže modelska godina 2023
- ElRe
- Posts: 16901
- Joined: 12/12/2011 11:28
#13767 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kad smo već kod Mazde


-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#13768 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Lijepa centralna tabla 
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#13770 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Proizveden iza godisnjeg odmora.
Moj prosli Ceed je bio proizveden u septembru 2009, MY 2010.
Moj prosli Ceed je bio proizveden u septembru 2009, MY 2010.
-
Seawolf
- Posts: 9163
- Joined: 14/06/2012 22:59
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#13772 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Tako je vazda bilo. Neki proizvodjaci čak idu od jula do jula.
Znaci ako je auto napravljeno u avgustu 2021. Modelska godina tog proizvodjaca ili modela je 2022
Znaci ako je auto napravljeno u avgustu 2021. Modelska godina tog proizvodjaca ili modela je 2022
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
-
Seawolf
- Posts: 9163
- Joined: 14/06/2012 22:59
#13774 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne kontam kako vam nije najjasniji koncept nečega što se naziva modelska godina.
Inače, u nekim slučajevima, modelska godina može trajati i 18 mjeseci. Tako da auti proizvedeni po dizajnu jedne modelske godine, mogu biti proizvedeni u jednoj od tri različite kalendarske godine.
Npr, Mercedes-Benz C-klasa W/S 205 MY 2020, mogla je biti proizvedena i u oktobru 2019-e i u junu 2020-e i u martu 2021-e.
I da, kod većine proizvođača se niti modelska godina, niti mjesec i godina proizvodnje, ne mogu pročitati direktno iz VIN-a.
Inače, u nekim slučajevima, modelska godina može trajati i 18 mjeseci. Tako da auti proizvedeni po dizajnu jedne modelske godine, mogu biti proizvedeni u jednoj od tri različite kalendarske godine.
Npr, Mercedes-Benz C-klasa W/S 205 MY 2020, mogla je biti proizvedena i u oktobru 2019-e i u junu 2020-e i u martu 2021-e.
I da, kod većine proizvođača se niti modelska godina, niti mjesec i godina proizvodnje, ne mogu pročitati direktno iz VIN-a.
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
