Slažem se. Možda i najbolji mali auto "novijeg vremena". Kad ga gledam izvana mali, a kad sjednem u njega moram opet izaći da pogledam u koji sam auto ušao.sime_cipol wrote: ↑10/11/2022 11:42 Ja bih radije prvog Twinga, sto novijeg godišta.
Genijalan auto.
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- corsa
- Posts: 2592
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#13726 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#13727 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da. Nevjerovatno prostran. Vozio se jednom i to nay zadnjoj klupi sjedio. Bilo na troje i uopće nije bilo tjesno, već baš komotno za sjediti.corsa wrote: ↑10/11/2022 12:16Slažem se. Možda i najbolji mali auto "novijeg vremena". Kad ga gledam izvana mali, a kad sjednem u njega moram opet izaći da pogledam u koji sam auto ušao.sime_cipol wrote: ↑10/11/2022 11:42 Ja bih radije prvog Twinga, sto novijeg godišta.
Genijalan auto.Nevjerovatno prostran.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#13728 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Genijalno auto, ali to je konstrukcija sa kraja 80-ih i 90-ih, a čovjek traži novije. Ima tih autića dosta dobrih za taj novac.
Do 5000 ja bih možda tražio Clio 2 što noviji, u što boljem stanju i opremio ga novim gumama, uradio servise i ostalo. Strašno zahvalan auto, a za žensko nije mali unutra.
Do 5000 ja bih možda tražio Clio 2 što noviji, u što boljem stanju i opremio ga novim gumama, uradio servise i ostalo. Strašno zahvalan auto, a za žensko nije mali unutra.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13729 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Slažem se za Clio 2, 1.2 8V i miran. Za višak para sredit ga, nove gume i prst u uho.
- sime_cipol
- Posts: 23403
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#13730 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Vozim takav
Kupljen nov ovdje. 2000 godiste, trenutno na 115k km
Kupljen nov ovdje. 2000 godiste, trenutno na 115k km
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#13731 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Taman ti vrijeme za prvi veliki servis 
- fortaleza
- Posts: 6180
- Joined: 05/03/2012 23:16
- Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA
#13732 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Susjed prodao staru Vitaru iz 90tih super očuvanu za 5000 KM da bi uzeo novog Up-a za 17000-18000 prije par godina, prije ovog ludila s cijenama.preludezalude wrote: ↑09/11/2022 22:55 Neki dan sjednem samo da preparkiran jedan VW Up
Majko moja, kakav je ono sepet od auta. Da nisam znao koje je auto prije sjedanja, rekao bih da se radi o nekom kinezu ili u najboljem slucaju najtanjoj Daciji. Unutra je dno dna.
Mislim razumijem stariji čovjek pa nezgodno gradskog džipa voziti ali baš promašaj.
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
#13733 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
e-up bi bio odlican autic za nase uslove. Meni njegova suspenzija uopste nije neudobna.
Vidim jucer u Porsche-u vise bijelih ceka isporuku.
Meni se ne svidja sto je up imao problema sa mjenjacem.
Vidim jucer u Porsche-u vise bijelih ceka isporuku.
Meni se ne svidja sto je up imao problema sa mjenjacem.
Last edited by kabal1337 on 11/11/2022 07:43, edited 2 times in total.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13734 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ima jedan u Zenici od Elektrodistribucije. Stalno se voza po gradu. 
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
#13735 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
twingo motor u gepeku. Bas me zanima sta @bitanga_sa_otesa misli u vezi servisiranja istog.
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#13736 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
prodaje li ko Tiguana 4x4 automatika ???
-
Seawolf
- Posts: 9163
- Joined: 14/06/2012 22:59
#13737 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jedno pitanje za prave stručnjake:
Koji bi bio najnoviji polovan automobil koji se može nađi na tržištu, a da ima tvornički ugrađen CD-player?
I da je auto kako treba biti, naravno.
Koji bi bio najnoviji polovan automobil koji se može nađi na tržištu, a da ima tvornički ugrađen CD-player?
I da je auto kako treba biti, naravno.
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#13738 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sta ti znači najnoviji polovan?
Kada sam gledao vitaru, u osnovnoj verziji se još uvijek nudi cd player.
-
Seawolf
- Posts: 9163
- Joined: 14/06/2012 22:59
#13739 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- skrbavi-admin
- Posts: 7098
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13741 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Mazde i Fordovi imaju CD playere još uvijek. Mislim i Volvo...
- corsa
- Posts: 2592
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#13743 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#13744 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nije nov al i GLC 2017/18 je ja mislim imao Cd player
-
Seawolf
- Posts: 9163
- Joined: 14/06/2012 22:59
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- beco
- Posts: 5092
- Joined: 25/08/2004 14:22
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#13748 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
grand cherokee je do 2005. imao player s kasetom i cd-om + u gepeku cd changer 10 kom 
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#13749 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Old skul. 
- beco
- Posts: 5092
- Joined: 25/08/2004 14:22
#13750 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jos saml neko gramofon da ugradi 

